Výsledky
Krajský přebor II.tř. sk.C
105. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B12:6
103. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly A15:3
105. 10. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A11:7
104. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Slovan Varnsdorf A16:2
103. 10. 2018 18:00SK Štětí BSK Štětí C13:5
104. 10. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice B11:7
212. 10. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B11:7
212. 10. 2018 18:00SK Štětí CTJ Sokol Terezín A11:7
212. 10. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí B5:13
208. 10. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12
212. 10. 2018 18:00
výměna pořadatelství
GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Dolní Zálezly A12:6
212. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A12:6
319. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B11:7
319. 10. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C8:10
318. 10. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Dolní Zálezly A16:2
318. 10. 2018 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A13:5
318. 10. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Slovan Varnsdorf A7:11
319. 10. 2018 18:00TTC Roudnice BSK Štětí C10:8
426. 10. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí C9:9
426. 10. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice B11:7
422. 10. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A10:8
423. 10. 2018 18:00
výměna pořadatelství
SK Štětí BTJ Dolní Zálezly A16:2
426. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A8:10
426. 10. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
513. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B11:7
501. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
501. 11. 2018 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C12:6
501. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Dolní Zálezly A14:4
502. 11. 2018 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A9:9
502. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Slovan Varnsdorf A9:9
609. 11. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Slovan Varnsdorf A9:9
605. 11. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí C14:4
608. 11. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TTC Roudnice BTJ Dolní Zálezly A16:2
609. 11. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A12:6
609. 11. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B11:7
609. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11
715. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Sokol Filipov B14:4
715. 11. 2018 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
715. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
728. 09. 2018 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice C8:10
716. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Dolní Zálezly A9:9
716. 11. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf AKST Kalich Litoměřice A8:10
823. 11. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A6:12
823. 11. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TJ Slovan Varnsdorf ATJ Dolní Zálezly A11:7
823. 11. 2018 18:00TTC Roudnice CSK Štětí C12:6
823. 11. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B11:7
823. 11. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A11:7
822. 11. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ASK Štětí B10:8
929. 11. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B16:2
929. 11. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A5:13
930. 11. 2018 18:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
930. 11. 2018 18:00SK Štětí CTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
930. 11. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATTC Roudnice C6:12
926. 11. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Dolní Zálezly A15:3
1007. 12. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Dolní Zálezly A10:8
1007. 12. 2018 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A12:6
1007. 12. 2018 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slovan Varnsdorf A13:5
1007. 12. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí C14:4
1006. 12. 2018 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATTC Roudnice B16:2
1006. 12. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A14:4
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B10:8
1114. 12. 2018 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B9:9
1114. 12. 2018 18:00SK Štětí CTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12
1114. 12. 2018 18:00TJ Slovan Varnsdorf AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
1110. 12. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
1114. 12. 2018 18:00
výměna pořadatelství
TTC Roudnice CTJ Dolní Zálezly A15:3
1218. 01. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C4:14
1215. 01. 2019 17:30
herna ZŠ Chlumec
TJ Dolní Zálezly ATJ Chemička Ústí nad Labem A5:13
1214. 01. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1218. 01. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11
1226. 09. 2018 18:00SK Štětí CSK Štětí B1:17
1218. 01. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín A13:5
1325. 01. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B18:0
1324. 01. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí C13:5
1324. 01. 2019 18:00SK Štětí BTJ Slovan Varnsdorf A12:6
1324. 01. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AKST Kalich Litoměřice A10:8
1324. 01. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
1325. 01. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C11:7
1401. 02. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1401. 02. 2019 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
1431. 01. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A7:11
1428. 01. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B13:5
1401. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Terezín A10:8
1401. 02. 2019 18:00SK Štětí CTTC Roudnice B3:15
1508. 02. 2019 18:00SK Štětí CTJ Sokol Filipov B11:7
1508. 02. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Slovan Varnsdorf A11:7
1507. 02. 2019 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A6:12
1507. 02. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ASK Štětí B2:16
1505. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATTC Roudnice C11:7
1508. 02. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11
1615. 02. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
1615. 02. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12
1615. 02. 2019 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B7:11
1614. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Sokol Terezín A4:14
1611. 02. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B13:5
1615. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ASK Štětí C8:10
1722. 02. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Sokol Filipov B7:11
1722. 02. 2019 18:00SK Štětí CKST Kalich Litoměřice A8:10
1721. 02. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ATTC Roudnice B11:7
1721. 02. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C10:8
1721. 02. 2019 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A16:2
1721. 02. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO AGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
1819. 01. 2019 10:30TJ Sokol Filipov BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A6:12
1801. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B7:11
1801. 03. 2019 18:15TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A9:9
1802. 10. 2018 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice B8:10
1828. 02. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ASK Štětí C9:9
1801. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Slovan Varnsdorf A12:6
1904. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B14:4
1910. 03. 2019 10:00
výměna pořadatelství, vzájemná dohoda posunu termínu
TJ Dolní Zálezly ATJ Slovan Varnsdorf A5:13
1908. 03. 2019 18:00SK Štětí CTTC Roudnice C10:8
1908. 03. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A12:6
1907. 03. 2019 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8
1907. 03. 2019 18:00SK Štětí BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A11:7
2015. 03. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B4:14
2014. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ATJ Sokol Terezín A6:12
2015. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B10:8
2015. 03. 2019 18:15
herna Štětí
TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí C8:10
2015. 03. 2019 18:00TTC Roudnice CTJ Slovan Varnsdorf A10:8
2014. 03. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly AKST Kalich Litoměřice A9:9
2121. 03. 2019 18:00TJ Dolní Zálezly ATJ Sokol Filipov B9:9
2118. 03. 2019 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C12:6
2122. 03. 2019 18:00TJ Slovan Varnsdorf ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
2122. 03. 2019 18:00SK Štětí CGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
2122. 03. 2019 18:00TTC Roudnice BTJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A8:10
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B6:12
2229. 03. 2019 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A6:12
2228. 03. 2019 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B16:2
2228. 03. 2019 18:00TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ASK Štětí C8:10
2229. 03. 2019 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Slovan Varnsdorf A6:12
2226. 03. 2019 18:00
herna Dolní Zálezly
TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A4:14
2228. 03. 2019 18:00
výměna pořadatelství
TJ Dolní Zálezly ATTC Roudnice C12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy