Výsledky
Okresní přebor III.třídy - B
130. 09. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Spartak Pelhřimov E14:4
130. 09. 2018 13:30SK Jiřice BSKST Putimov B11:7
130. 09. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Slavoj Pacov D15:3
130. 09. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Olešná B12:6
208. 10. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Olešná B11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Jiskra Humpolec I9:9
205. 10. 2018 18:00SKST Putimov BTJ Pelhřimov-Osvobození A2:16
207. 10. 2018 17:00SK Jiřice ASK Jiřice B16:2
314. 10. 2018 13:30SK Jiřice BTJ Spartak Pelhřimov E2:16
314. 10. 2018 10:00SK Jiřice ATJ Pelhřimov-Osvobození A18:0
314. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISKST Putimov B16:2
314. 10. 2018 18:00SK Olešná BTJ Slavoj Pacov D14:4
422. 10. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Slavoj Pacov D13:5
419. 10. 2018 18:00SKST Putimov BSK Olešná B2:16
421. 10. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Jiskra Humpolec I12:6
421. 10. 2018 13:30SK Jiřice BTJ Pelhřimov-Osvobození A9:9
528. 10. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Spartak Pelhřimov E6:12
528. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice B15:3
528. 10. 2018 18:00SK Olešná BSK Jiřice A8:10
528. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DSKST Putimov B16:2
605. 11. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESKST Putimov B17:1
604. 11. 2018 17:00SK Jiřice ATJ Slavoj Pacov D9:9
604. 11. 2018 13:30SK Jiřice BSK Olešná B8:10
604. 11. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ATJ Jiskra Humpolec I6:12
711. 11. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Spartak Pelhřimov E11:7
711. 11. 2018 18:00SK Olešná BTJ Pelhřimov-Osvobození A12:6
711. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Jiřice B14:4
723. 11. 2018 18:00SKST Putimov BSK Jiřice A1:17
817. 11. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Jiřice A7:11
816. 11. 2018 18:00SKST Putimov BSK Jiřice B4:14
818. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Pelhřimov-Osvobození A16:2
818. 11. 2018 18:00SK Olešná BTJ Jiskra Humpolec I8:10
925. 11. 2018 18:00SK Olešná BTJ Spartak Pelhřimov E10:8
925. 11. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Slavoj Pacov D14:4
925. 11. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASKST Putimov B12:6
925. 11. 2018 13:30SK Jiřice BSK Jiřice A8:10
1003. 12. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ESK Jiřice B18:0
1002. 12. 2018 17:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Jiřice A3:15
1030. 11. 2018 18:00SKST Putimov BTJ Jiskra Humpolec I2:16
1002. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Olešná B7:11
1109. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Pacov DTJ Spartak Pelhřimov E4:14
1109. 12. 2018 18:00SK Olešná BSKST Putimov B11:7
1109. 12. 2018 17:00TJ Jiskra Humpolec ISK Jiřice A10:8
1109. 12. 2018 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Jiřice B11:7
1217. 12. 2018 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Pelhřimov-Osvobození A17:1
1216. 12. 2018 13:30SK Jiřice BTJ Jiskra Humpolec I5:13
1216. 12. 2018 17:00SK Jiřice ASK Olešná B12:6
1214. 12. 2018 18:00SKST Putimov BTJ Slavoj Pacov D10:8
1311. 01. 2019 18:00SKST Putimov BTJ Spartak Pelhřimov E4:14
1313. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Pacov DSK Jiřice A1:17
1313. 01. 2019 18:00SK Olešná BSK Jiřice B15:3
1313. 01. 2019 17:00TJ Jiskra Humpolec ITJ Pelhřimov-Osvobození A14:4
1421. 01. 2019 18:00TJ Spartak Pelhřimov ETJ Jiskra Humpolec I10:8
1420. 01. 2019 10:00TJ Pelhřimov-Osvobození ASK Olešná B3:15
1420. 01. 2019 13:30SK Jiřice BTJ Slavoj Pacov D5:13
1420. 01. 2019 17:00SK Jiřice ASKST Putimov B18:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS