Výsledky
Divize mužů
122. 09. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Jar.-Josefov 2 B10:7
122. 09. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř10:3
122. 09. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC KB Vrchlabí10:5
122. 09. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Valdice10:8
122. 09. 2018 09:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v Podkrk.10:1
122. 09. 2018 09:00TJ Nová PakaSlovan Broumov10:8
-1 b.Broum
222. 09. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Jaroměř5:10
222. 09. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Jar.-Josefov 2 B10:3
222. 09. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Valdice10:3
222. 09. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí8:10
222. 09. 2018 14:00Sokol StěžerySlovan Broumov10:3
-1 b.Broum
222. 09. 2018 14:00TJ Nová PakaBaník Rtyně v Podkrk.10:5
306. 10. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC Kostelec n.O.10:8
328. 08. 2018 08:00
povinná předehrávka, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol PP Hr. Králové 2 E10:8
306. 10. 2018 09:00Sokol StěžeryTJ Nová Paka10:2
306. 10. 2018 09:00Slovan BroumovBaník Rtyně v Podkrk.10:5
-3 b.Broum
306. 10. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Valdice7:10
306. 10. 2018 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BJiskra Jaroměř5:10
420. 10. 2018 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSlovan Broumov5:10
-3 b.Broum
420. 10. 2018 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v Podkrk.6:10
420. 10. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery1:10
420. 10. 2018 09:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka10:8
418. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 D3:10
418. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:1
520. 10. 2018 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BBaník Rtyně v Podkrk.5:10
520. 10. 2018 14:00Jiskra JaroměřSlovan Broumov10:5
-1 b.Broum
520. 10. 2018 14:00TTC KB VrchlabíTJ Nová Paka7:10
520. 10. 2018 14:00Sokol ValdiceSokol Stěžery7:10
511. 10. 2018 18:30
předehrání dohodou a změna herny - hraje se na Sokole PP
DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E10:2
512. 10. 2018 18:00
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 D7:10
603. 11. 2018 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Jar.-Josefov 2 B10:4
603. 11. 2018 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Jaroměř10:5
603. 11. 2018 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové D10:2
603. 11. 2018 09:00TJ Nová PakaTTC Kostelec n.O.3:10
603. 11. 2018 09:00Slovan BroumovTTC KB Vrchlabí10:4
603. 11. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Valdice2:10
703. 11. 2018 12:00Sokol PP Hr. Králové 2 DJiskra Jaroměř10:5
703. 11. 2018 12:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Jar.-Josefov 2 B10:5
703. 11. 2018 14:00Sokol StěžeryTTC Kostelec n.O.10:4
703. 11. 2018 14:00TJ Nová PakaDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
703. 11. 2018 14:00Slovan BroumovSokol Valdice10:2
703. 11. 2018 14:00Baník Rtyně v Podkrk.TTC KB Vrchlabí10:8
801. 12. 2018 09:00TTC KB VrchlabíSokol Jar.-Josefov 2 B9:9
801. 12. 2018 09:00Sokol ValdiceJiskra Jaroměř10:6
801. 12. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSlovan Broumov10:5
801. 12. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v Podkrk.9:9
824. 11. 2018 08:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Stěžery10:6
824. 11. 2018 08:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Nová Paka4:10
901. 12. 2018 14:00Sokol ValdiceSokol Jar.-Josefov 2 B10:6
901. 12. 2018 14:00TTC KB VrchlabíJiskra Jaroměř6:10
901. 12. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v Podkrk.9:9
901. 12. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Slovan Broumov10:3
924. 11. 2018 15:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DTJ Nová Paka10:2
924. 11. 2018 15:00
předehární dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery4:10
1015. 12. 2018 09:00Sokol StěžerySokol Jar.-Josefov 2 B10:7
1015. 12. 2018 09:00TJ Nová PakaJiskra Jaroměř10:7
1015. 12. 2018 09:00Slovan BroumovSokol PP Hr. Králové 2 D8:10
1015. 12. 2018 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:4
1015. 12. 2018 09:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D10:6
1015. 12. 2018 09:00Sokol ValdiceTTC Kostelec n.O.2:10
1115. 12. 2018 14:00Sokol StěžeryJiskra Jaroměř10:2
1115. 12. 2018 14:00TJ Nová PakaSokol Jar.-Josefov 2 B6:10
1115. 12. 2018 14:00Slovan BroumovSokol PP Hr. Králové 2 E10:3
1115. 12. 2018 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol PP Hr. Králové 2 D3:10
1115. 12. 2018 14:00TTC KB VrchlabíTTC Kostelec n.O.6:10
1115. 12. 2018 14:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1204. 01. 2019 18:00
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové D10:1
1228. 08. 2018 12:45
povinná předehrávka, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol PP Hr. Králové 2 D8:10
1212. 01. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Stěžery6:10
1212. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Slovan Broumov9:9
1212. 01. 2019 09:00Sokol ValdiceTTC KB Vrchlabí10:3
1212. 01. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol Jar.-Josefov 2 B9:9
1326. 01. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1326. 01. 2019 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.8:10
1327. 01. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 D4:10
1327. 01. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol ValdiceSokol PP Hr. Králové 2 E9:9
1326. 01. 2019 09:00Slovan BroumovSokol Stěžery7:10
1326. 01. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TJ Nová Paka10:4
1426. 01. 2019 14:00Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1425. 01. 2019 17:00
předehrání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC Kostelec n.O.10:7
1427. 01. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol ValdiceSokol PP Hr. Králové 2 D5:10
1427. 01. 2019 09:00
předehrání dohodou
TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E10:2
1426. 01. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Stěžery4:10
1426. 01. 2019 14:00Slovan BroumovTJ Nová Paka10:2
1516. 02. 2019 09:00Slovan BroumovSokol Jar.-Josefov 2 B10:5
1516. 02. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.Jiskra Jaroměř10:2
1516. 02. 2019 09:00Sokol StěžeryTTC KB Vrchlabí10:0
1516. 02. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol Valdice10:8
1516. 02. 2019 09:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 DDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1516. 02. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC Kostelec n.O.6:10
1616. 02. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.Sokol Jar.-Josefov 2 B9:9
1616. 02. 2019 14:00Slovan BroumovJiskra Jaroměř10:3
1616. 02. 2019 14:00TJ Nová PakaTTC KB Vrchlabí10:7
1616. 02. 2019 14:00Sokol StěžerySokol Valdice10:3
1616. 02. 2019 14:00
dohodou změna herny - hraje se na DTJ HK
Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D10:6
1608. 02. 2019 16:00
předehrání dohodou v herně TTC Kostelec n.O.
Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC Kostelec n.O.10:4
1702. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 D2:10
1702. 03. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 E4:10
1702. 03. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery4:10
1702. 03. 2019 09:00TTC Kostelec n.O.TJ Nová Paka6:10
1702. 03. 2019 09:00TTC KB VrchlabíSlovan Broumov5:10
1702. 03. 2019 09:00Sokol ValdiceBaník Rtyně v Podkrk.9:9
1802. 03. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 D2:10
1802. 03. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol PP Hr. Králové 2 E10:7
1802. 03. 2019 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery1:10
1802. 03. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Nová Paka5:10
1827. 02. 2019 18:30
předehrání dohodou
Sokol ValdiceSlovan Broumov5:10
1802. 03. 2019 14:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v Podkrk.10:8
1923. 03. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTTC KB Vrchlabí7:10
1923. 03. 2019 09:00Jiskra JaroměřSokol Valdice9:9
1923. 03. 2019 09:00Slovan BroumovDTJ-Slavia Hr. Králové D10:4
1923. 03. 2019 09:00Baník Rtyně v Podkrk.TTC Kostelec n.O.10:5
1923. 03. 2019 09:00Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 D9:9
1923. 03. 2019 09:00TJ Nová PakaSokol PP Hr. Králové 2 E10:4
2023. 03. 2019 13:00
předehrání dohodou
Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Valdice9:9
2023. 03. 2019 14:00Jiskra JaroměřTTC KB Vrchlabí10:6
2023. 03. 2019 14:00Baník Rtyně v Podkrk.DTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
2023. 03. 2019 14:00Slovan BroumovTTC Kostelec n.O.10:2
2023. 03. 2019 14:00TJ Nová PakaSokol PP Hr. Králové 2 D1:10
2023. 03. 2019 14:00Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 E10:4
2106. 04. 2019 09:00Sokol Jar.-Josefov 2 BSokol Stěžery6:10
2102. 04. 2019 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřTJ Nová Paka10:3
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 DSlovan Broumov10:6
2106. 04. 2019 14:00
odložení dohodou se souhlasem STK
Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v Podkrk.9:9
2106. 04. 2019 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí10:1
2106. 04. 2019 08:00TTC Kostelec n.O.Sokol Valdice10:4
2206. 04. 2019 14:00Jiskra JaroměřSokol Stěžery0:10
2206. 04. 2019 14:00Sokol Jar.-Josefov 2 BTJ Nová Paka10:1
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESlovan Broumov7:10
2206. 04. 2019 09:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v Podkrk.10:0
2206. 04. 2019 12:00TTC Kostelec n.O.TTC KB Vrchlabí9:9
2206. 04. 2019 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Valdice8:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS