Výsledky
2. liga žen skupina A
129. 09. 2018 10:00Union PlzeňTTC Elizza Praha3:7 V: Pinta Petr
129. 09. 2018 10:00TJ HrádekSF SKK EL Niňo Praha B7:3 V: Oplová Renáta
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Sokol Plzeň V. A7:3 V: Vaculík Zdeněk
129. 09. 2018 10:00Slovan KST Bohnice BTTC Kovářov2:8 V: Cankař Radek
229. 09. 2018 15:00Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha B3:7 V: Pinta Petr
229. 09. 2018 15:00TJ HrádekTTC Elizza Praha6:4 V: Oplová Renáta
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Sokol Plzeň V. B9:1 V: Vaculík Zdeněk
229. 09. 2018 14:00TJ AVIA ČakoviceTTC Kovářov5:5 V: Ehrenberger Květoslav
313. 10. 2018 09:30SF SKK EL Niňo Praha BTTC Kovářov8:2 V: Kulichová Jana
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ AVIA Čakovice6:4 V: Kasal Jaromír
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSlovan KST Bohnice B3:7 V: Vlček Jaroslav
313. 10. 2018 10:00Union PlzeňTJ Sokol Králův Dvůr Queens3:7 V: Pinta Petr
413. 10. 2018 14:00TTC Elizza PrahaTTC Kovářov3:7 V: Slobodzianová Petra
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASlovan KST Bohnice B9:1 V: Kasal Jaromír
413. 10. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ AVIA Čakovice1:9 V: Vlček Jaroslav
413. 10. 2018 15:00TJ HrádekTJ Sokol Králův Dvůr Queens8:2 V: Oplová Renáta
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Elizza Praha6:4 V: Bednář Jiří
527. 10. 2018 10:00TJ AVIA ČakoviceUnion Plzeň8:2 V: Ehrenberger Květoslav
527. 10. 2018 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Hrádek1:9 V: Fuček Miloslav
527. 10. 2018 10:00TTC KovářovTJ Sokol Plzeň V. B9:1 V: Tenglová Jaroslava
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSF SKK EL Niňo Praha B7:3 V: Bednář Jiří
627. 10. 2018 14:00TJ AVIA ČakoviceTJ Hrádek3:7 V: Ehrenberger Květoslav
627. 10. 2018 15:00Slovan KST Bohnice BUnion Plzeň5:5 V: Fuček Miloslav
627. 10. 2018 14:00TTC KovářovTJ Sokol Plzeň V. A10:0 V: Tenglová Jaroslava
710. 11. 2018 09:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. A3:7 V: Blažek Jan
710. 11. 2018 09:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. B3:7 V: Drahota Jiří
710. 11. 2018 10:00TJ HrádekTTC Kovářov9:1 V: Matoušová Jana
703. 11. 2018 13:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ AVIA Čakovice5:5 V: Bednář Jiří
810. 11. 2018 14:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol Plzeň V. B9:1 V: Blažek Jan
810. 11. 2018 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Plzeň V. A5:5 V: Drahota Jiří
810. 11. 2018 15:00Union PlzeňTTC Kovářov5:5 V: Pinta Petr
803. 11. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensSlovan KST Bohnice B10:0 V: Bednář Jiří
924. 11. 2018 10:00TJ AVIA ČakoviceTTC Elizza Praha7:3 V: Ehrenberger Květoslav
924. 11. 2018 10:00Slovan KST Bohnice BSF SKK EL Niňo Praha B4:6 V: Cankař Radek
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V. AUnion Plzeň8:2 V: Kůs Michal
924. 11. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Hrádek0:10 V: Kůs Pavel
1024. 11. 2018 14:00TJ AVIA ČakoviceSF SKK EL Niňo Praha B7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1024. 11. 2018 15:00Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha6:4 V: Cankař Radek
1024. 11. 2018 15:00TTC KovářovTJ Sokol Králův Dvůr Queens3:7 V: Jungvirt Josef
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Hrádek3:7 V: Kůs Michal
1024. 11. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň3:7 V: Kůs Pavel
1108. 12. 2018 10:00Union PlzeňTJ Hrádek0:10wo V: Kůs Pavel
1108. 12. 2018 10:00TJ AVIA ČakoviceSlovan KST Bohnice B7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1120. 09. 2018 19:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B9:1 V: Kasal Jaromír
1108. 12. 2018 10:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha B5:5 V: Haralík Stanislav
1212. 01. 2019 10:00TJ HrádekUnion Plzeň9:1 V: Oplová Renáta
1212. 01. 2019 10:00Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice1:9 V: Cankař Radek
1227. 09. 2018 19:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A3:7 V: Panský Miroslav
1212. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha5:5 V: Hanek Stanislav
1326. 01. 2019 09:30TTC Elizza PrahaUnion Plzeň9:1 V: Hanek Stanislav
1325. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Hrádek4:6 V: Drahota Jiří
1326. 01. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Králův Dvůr Queens4:6 V: Vlček Jaroslav
1326. 01. 2019 10:00TTC KovářovSlovan KST Bohnice B9:1 V: Jungvirt Josef
1426. 01. 2019 13:30SF SKK EL Niňo Praha BUnion Plzeň5:5 V: Kulich Vladimír
1426. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTJ Hrádek4:6 V: Hanek Stanislav
1426. 01. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Králův Dvůr Queens1:9 V: Vlček Jaroslav
1426. 01. 2019 14:00TTC KovářovTJ AVIA Čakovice8:2 V: Jungvirt Josef
1509. 02. 2019 10:00TTC KovářovSF SKK EL Niňo Praha B7:3 V: Tenglová Jaroslava
1509. 02. 2019 10:00
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. A7:3 V: Ehrenberger Květoslav
1509. 02. 2019 10:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Plzeň V. B7:3 V: Drahota Jiří
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensUnion Plzeň8:2 V: Bednář Jiří
1609. 02. 2019 15:00TTC KovářovTTC Elizza Praha7:3 V: Tenglová Jaroslava
1609. 02. 2019 15:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Plzeň V. A4:6 V: Drahota Jiří
1609. 02. 2019 15:00
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Plzeň V. B10:0 V: Ehrenberger Květoslav
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Hrádek3:7 V: Bednář Jiří
1723. 02. 2019 09:30TTC Elizza PrahaTJ Sokol Králův Dvůr Queens2:8 V: Kopřiva Jiří
1723. 02. 2019 10:00Union PlzeňTJ AVIA Čakovice3:7 V: Kůs Pavel
1723. 02. 2019 10:00TJ HrádekSlovan KST Bohnice B5:5 V: Matoušová Jana
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. BTTC Kovářov2:8 V: Vlček Jaroslav
1823. 02. 2019 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol Králův Dvůr Queens0:10 V: Kulich Vladimír
1823. 02. 2019 13:30TJ HrádekTJ AVIA Čakovice9:1 V: Matoušová Jana
1823. 02. 2019 15:00Union PlzeňSlovan KST Bohnice B5:5 V: Kůs Pavel
1823. 02. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATTC Kovářov8:2 V: Vlček Jaroslav
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. ATTC Elizza Praha4:6 V: Kůs Pavel
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V. BSF SKK EL Niňo Praha B2:8 V: Kůs Pavel
1909. 03. 2019 10:00TTC KovářovTJ Hrádek4:6 V: Tenglová Jaroslava
1909. 03. 2019 11:00
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně, Praha
TJ AVIA ČakoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens2:8 V: Ehrenberger Květoslav
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTTC Elizza Praha3:7 V: Kůs Pavel
2009. 03. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASF SKK EL Niňo Praha B5:5 V: Kůs Pavel
2009. 03. 2019 14:00TTC KovářovUnion Plzeň8:2 V: Tenglová Jaroslava
2009. 03. 2019 15:00Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Králův Dvůr Queens0:10 V: Cankař Radek
2123. 03. 2019 09:30TTC Elizza PrahaTJ AVIA Čakovice3:7 V: Haralík Stanislav
2123. 03. 2019 09:30SF SKK EL Niňo Praha BSlovan KST Bohnice B7:3 V: Kulichová Jana
2123. 03. 2019 10:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V. A10:0 V: Vlček Jaroslav
2123. 03. 2019 10:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. B10:0 V: Matoušová Jana
2223. 03. 2019 13:30SF SKK EL Niňo Praha BTJ AVIA Čakovice5:5 V: Kulichová Jana
2223. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaSlovan KST Bohnice B7:3 V: Haralík Stanislav
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTTC Kovářov9:1 V: Bednář Jiří
2223. 03. 2019 15:00TJ HrádekTJ Sokol Plzeň V. A9:1 V: Matoušová Jana
2223. 03. 2019 15:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V. B7:3 V: Vlček Jaroslav
1/106. 04. 2019 15:00TJ HrádekTJ Sokol Králův Dvůr Queens5:0 V: Hnojský Jiří
1/207. 04. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr QueensTJ Hrádek3:5 V: Bednář Jiří

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS