Výsledky
1. liga mužů
115. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Warmnis Liberec B9:9 V: Fuček Miloslav
115. 09. 2018 14:00TJ Nový JičínST EUROMASTER Kolín9:9 V: Gromnica Václav
115. 09. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA5:10 V: Manda Zdeněk
115. 09. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Bouček Stanislav
115. 09. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Vybíral Jakub
115. 09. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B10:8 V: Votípka Emanuel
115. 09. 2018 16:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Ostrava KST B10:7 V: Gavlas Anton
216. 09. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA6:10 V: Gromnica Václav
216. 09. 2018 10:00TTC Siko OrlováST EUROMASTER Kolín5:10 V: Petr Radim
216. 09. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Bouček Stanislav
216. 09. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Vybíral Jakub
216. 09. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:2 V: Votípka Emanuel
216. 09. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Baník Havířov B8:10 V: Gavlas Anton
329. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:2 V: Lesník Vladimír
329. 09. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha5:10 V: Rampula Miroslav
329. 09. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Janda Roman
329. 09. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínDTJ Hradec Králové B2:10 V: Jirásek Zdeněk
329. 09. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDAKST SK US Steinerová Choceň z.s10:4 V: Bouček Stanislav
329. 09. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Nový Jičín10:1 V: Hanek Stanislav
329. 09. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová10:4 V: Veselka Jiří
430. 09. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Rampula Miroslav
430. 09. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha2:10 V: Janda Roman
430. 09. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínKST SK US Steinerová Choceň z.s10:6 V: Jirásek Zdeněk
430. 09. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDADTJ Hradec Králové B8:10 V: Bouček Stanislav
430. 09. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Siko Orlová10:0 V: Hanek Stanislav
430. 09. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Nový Jičín10:4 V: Varcl Jan
513. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová8:10 V: Šlechta Roman
513. 10. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha B5:10 V: Tomanec Jan
513. 10. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Warmnis Liberec B1:10 V: Schejbal Josef
513. 10. 2018 14:00TTC Elizza PrahaST EUROMASTER Kolín10:8 V: Slobodzianová Petra
513. 10. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA3:10 V: Haluška Pavel
513. 10. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Olbricht Jiří
513. 10. 2018 11:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče10:3 V: Jašek Milan
614. 10. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Tomanec Jan
614. 10. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha B6:10 V: Schejbal Josef
614. 10. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:7 V: Slobodzianová Petra
614. 10. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.ST EUROMASTER Kolín5:10 V: Haluška Pavel
614. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče10:0 V: Manda Zdeněk
614. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Svobodová Vlasta
727. 10. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Agrotec Hustopeče10:2 V: Vaculík Ladislav
727. 10. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSKST Baník Havířov B6:10 V: Krejčí František
727. 10. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Ostrava KST B2:10 V: Sedloň Josef
727. 10. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Elizza Praha6:10 V: Haralík Stanislav
727. 10. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Zahradník Petr
727. 10. 2018 14:00TJ Nový JičínDTJ Hradec Králové B9:9 V: Petr Radim
727. 10. 2018 14:00TTC Siko OrlováKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Lesník Vladimír
828. 10. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Ostrava KST B1:10 V: Krejčí František
828. 10. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Baník Havířov B9:9 V: Sedloň Josef
828. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:3 V: Haralík Stanislav
828. 10. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha1:10 V: Zahradník Petr
828. 10. 2018 10:00TJ Nový JičínKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Petr Radim
828. 10. 2018 10:00TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B3:10 V: Lesník Vladimír
910. 11. 2018 16:00DTJ Hradec Králové BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:4 V: Tomanec Jan
910. 11. 2018 14:00TTC Elizza PrahaTJ Nový Jičín10:5 V: Haralík Stanislav
910. 11. 2018 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Siko Orlová10:0wo V: Průcha Petr
910. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha B7:10 V: Skulina Bohumil
910. 11. 2018 17:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Gromnica Václav
910. 11. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoST EUROMASTER Kolín10:0 V: Rampula Miroslav
910. 11. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA3:10 V: Janda Roman
1011. 11. 2018 10:00TTC Elizza PrahaTTC Siko Orlová10:0wo V: Haralík Stanislav
1011. 11. 2018 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Nový Jičín5:10 V: Průcha Petr
1011. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B10:7 V: Skulina Bohumil
1011. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha B10:6 V: Gromnica Václav
1011. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:4 V: Rampula Miroslav
1011. 11. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeST EUROMASTER Kolín8:10 V: Janda Roman
1124. 11. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA9:9 V: Jirásek Zdeněk
1124. 11. 2018 13:00SF SKK EL Niňo Praha BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Hrdý Jiří
1124. 11. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Žid Jaromír
1124. 11. 2018 14:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov B3:10 V: Skulina Bohumil
1124. 11. 2018 14:00TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B5:10 V: Svobodová Vlasta
1124. 11. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Elizza Praha10:7 V: Bouček Stanislav
1124. 11. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:6 V: Vybíral Jakub
1225. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:0 V: Hanek Stanislav
1225. 11. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Vrabec Jakub
1225. 11. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST B3:10 V: Skulina Bohumil
1225. 11. 2018 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B6:10 V: Svobodová Vlasta
1225. 11. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:0 V: Bouček Stanislav
1225. 11. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Elizza Praha10:8 V: Schejbal Josef
1308. 12. 2018 14:00TTC Elizza PrahaSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Haralík Stanislav
1308. 12. 2018 15:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B10:8 V: Manda Zdeněk
1308. 12. 2018 15:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:2 V: Skulina Bohumil
1308. 12. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Nový Jičín10:3 V: Pazdera Miroslav
1308. 12. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Siko Orlová10:4 V: Rampula Miroslav
1308. 12. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha B10:7 V: Jirásek Zdeněk
1308. 12. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASKST Warmnis Liberec B8:10 V: Šlechta Roman
1409. 12. 2018 10:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:2 V: Manda Zdeněk
1409. 12. 2018 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B10:5 V: Skulina Bohumil
1409. 12. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová10:0 V: Pazdera Miroslav
1409. 12. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Nový Jičín10:4 V: Rampula Miroslav
1409. 12. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Krejčí František
1409. 12. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASF SKK EL Niňo Praha B4:10 V: Bouček Stanislav
1512. 01. 2019 17:30SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha B5:10 V: Zahradník Petr
1512. 01. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Nový Jičín3:10 V: Jirásek Zdeněk
1512. 01. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Siko Orlová10:4 V: Sedláček Petr
1512. 01. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B9:9 V: Dospíšil Jiří
1512. 01. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Juřík Miroslav
1512. 01. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha10:3 V: Gromnica Václav
1512. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Manda Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Nový Jičín10:8 V: Sedláček Petr
1613. 01. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Siko Orlová10:5 V: Jirásek Zdeněk
1613. 01. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B10:8 V: Juřík Miroslav
1613. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Janda Roman
1613. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha10:6 V: Manda Zdeněk
1611. 01. 2019 19:00SKST Baník Havířov BSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:5 V: Gromnica Václav
1725. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:4 V: Jašek Milan
1726. 01. 2019 14:00TTC Elizza PrahaTTC Moravská Slavia Brno3:10 V: Slobodzianová Petra
1726. 01. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TJ Agrotec Hustopeče6:10 V: Štika Petr
1726. 01. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BST EUROMASTER Kolín10:5 V: Sedláček Petr
1726. 01. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA6:10 V: Schejbal Josef
1726. 01. 2019 14:00TJ Nový JičínSF SKK EL Niňo Praha B9:9 V: Gromnica Václav
1726. 01. 2019 14:00TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B6:10 V: Lesník Vladimír
1827. 01. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Moravská Slavia Brno5:10 V: Štika Petr
1827. 01. 2019 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Slobodzianová Petra
1827. 01. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sST EUROMASTER Kolín10:3 V: Schejbal Josef
1827. 01. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:3 V: Sedláček Petr
1827. 01. 2019 10:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Lesník Vladimír
1827. 01. 2019 10:00TJ Nový JičínSKST Warmnis Liberec B9:9 V: Gromnica Václav
1909. 02. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Nový Jičín3:10 V: Petr Radim
1909. 02. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BDTJ Hradec Králové B10:1 V: Menger Jaroslav
1909. 02. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň z.s6:10 V: Zahradník Petr
1909. 02. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Elizza Praha10:4 V: Krejčí František
1909. 02. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDASportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:4 V: Tomanec Jan
1909. 02. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B10:5 V: Janda Roman
1909. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B1:10 V: Klecker Roman
2010. 02. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové B1:10 V: Zahradník Petr
2010. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:0 V: Menger Jaroslav
2010. 02. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Elizza Praha10:4 V: Tomanec Jan
2010. 02. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:5 V: Krejčí František
2010. 02. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B7:10 V: Klecker Roman
2010. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B4:10 V: Janda Roman
2123. 02. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Halasová Anna
2123. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov BST EUROMASTER Kolín10:6 V: Olbricht Jiří
2123. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:1 V: Jašek Milan
2123. 02. 2019 14:00TTC Elizza PrahaSF SKK EL Niňo Praha B6:10 V: Fausek Jiří
2123. 02. 2019 11:30Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SKST Warmnis Liberec B7:10 V: Volf Oldřich
2123. 02. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Nový Jičín9:9 V: Tomanec Jan
2123. 02. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Siko Orlová10:2 V: Schejbal Josef
2224. 02. 2019 10:00TJ Ostrava KST BST EUROMASTER Kolín9:9 V: Jašek Milan
2224. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:0 V: Olbricht Jiří
2224. 02. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.SF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Gavlas Anton
2224. 02. 2019 10:00TTC Elizza PrahaSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Hanek Stanislav
2224. 02. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Nový Jičín8:10 V: Vybíral Jakub
2224. 02. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová10:3 V: Tomanec Jan
2309. 03. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B7:10 V: Schejbal Josef
2309. 03. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Elizza Praha10:1 V: Skulina Bohumil
2309. 03. 2019 14:00TTC Siko OrlováSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:8 V: Svobodová Vlasta
2309. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BSKST Baník Havířov B10:4 V: Votípka Emanuel
2309. 03. 2019 14:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B8:10 V: Sudek Petr
2309. 03. 2019 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Moravská Slavia Brno2:10 V: Krejčí František
2309. 03. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha10:7 V: Svobodová Vlasta
2410. 03. 2019 10:00TJ Nový JičínSportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.10:2 V: Gromnica Václav
2410. 03. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B10:8 V: Sudek Petr
2410. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Ostrava KST B10:8 V: Fuček Miloslav
2410. 03. 2019 11:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDATTC Moravská Slavia Brno5:10 V: Šlechta Roman
2410. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Krejčí František
2524. 03. 2019 10:00
v herně ST EUROMASTER Kolín
ST EUROMASTER KolínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:6 V: Jirásek Zdeněk
2523. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha B10:5 V: Klecker Roman
2523. 03. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B7:10 V: Šural Václav
2523. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Nový Jičín5:10 V: Lesník Vladimír
2522. 03. 2019 18:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:2 V: Olbricht Jiří
2523. 03. 2019 14:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové B5:10 V: Blažek Jan
2523. 03. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.KST SK US Steinerová Choceň z.s2:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha B3:10 V: Šural Václav
2624. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Klecker Roman
2624. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST BTJ Nový Jičín10:8 V: Olbricht Jiří
2624. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:3 V: Lesník Vladimír
2624. 03. 2019 10:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.DTJ Hradec Králové B5:10 V: Gavlas Anton
2624. 03. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Blažek Jan
2706. 04. 2019 15:00Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.TTC Elizza Praha9:9 V: Štika Petr
2706. 04. 2019 15:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B4:10 V: Bouček Stanislav
2706. 04. 2019 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B2:10 V: Příhoda Tomáš
2706. 04. 2019 14:00TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Gromnica Václav
2706. 04. 2019 14:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče5:10 V: Skulina Bohumil
2706. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha BST EUROMASTER Kolín9:9 V: Slavata Josef
2706. 04. 2019 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:4 V: Vrabec Jakub
2807. 04. 2019 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B5:10 V: Schejbal Josef
2807. 04. 2019 10:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B6:10 V: Bouček Stanislav
2807. 04. 2019 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno1:10 V: Petr Radim
2807. 04. 2019 10:00TJ Nový JičínTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Gromnica Václav
2807. 04. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BST EUROMASTER Kolín10:4 V: Žid Jaromír
2807. 04. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDA10:3 V: Slavata Josef
1/114. 04. 2019 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B9:0wo V:
1/204. 05. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno0:9wo V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS