Výsledky
2. liga mužů skupina A
129. 09. 2018 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec C10:5 V: Nedbal Václav
129. 09. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0wo V: Zvěřina Jiří
129. 09. 2018 16:00TJ Sokol BorSKST Cheb10:3 V: Pour Pavel
129. 09. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Šanov6:10 V: Baštář Ondřej
128. 09. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSK Pedagog ČB10:0 V: Fuček Miloslav
129. 09. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSK Pedagog ČB10:4 V: Blažek Jan
129. 09. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Tatran Sedlčany10:8 V: Votípka Emanuel
230. 09. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:0wo V: Nedbal Václav
230. 09. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:3 V: Zvěřina Jiří
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol BorTJ Šanov10:7 V: Pour Pavel
230. 09. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceSKST Cheb9:9 V: Baštář Ondřej
230. 09. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Slavata Josef
228. 09. 2018 18:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran Sedlčany10:2 V: Blažek Jan
230. 09. 2018 10:00AC Sparta PrahaSK Pedagog ČB10:7 V: Votípka Emanuel
313. 10. 2018 16:00SKST Liberec CSK Pedagog ČB10:2 V: Louda Václav
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Tatran Sedlčany9:9 V: Varcl Jan
312. 10. 2018 18:00SKST ChebAC Sparta Praha10:4 V: Průcha Petr
314. 10. 2018 10:00SKST ChebSF SKK EL Niňo Praha C10:8 V: Průcha Petr
314. 10. 2018 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha B6:10 V: Michal Jozef
313. 10. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor10:3 V: Nedbal Václav
313. 10. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemSK Jiskra Domažlice10:4 V: Zvěřina Jiří
414. 10. 2018 10:00SKST Liberec CTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Louda Václav
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Pedagog ČB10:3 V: Varcl Jan
413. 10. 2018 15:00SKST ChebTTC Elizza Praha B6:10 V: Průcha Petr
412. 10. 2018 18:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Michal Jozef
413. 10. 2018 15:00TJ ŠanovAC Sparta Praha10:5 V: Michal Jozef
414. 10. 2018 10:00TTC LitoměřiceSK Jiskra Domažlice10:4 V: Nedbal Václav
414. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Bor9:9 V: Zvěřina Jiří
527. 10. 2018 16:00TJ Sokol BorSKST Liberec C10:5 V: Šoltés Juraj
527. 10. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:8 V: Baštář Ondřej
526. 10. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice10:4 V: Votípka Emanuel
527. 10. 2018 15:00TTC Elizza Praha BTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Menger Jaroslav
526. 10. 2018 18:00AC Sparta PrahaTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Hrdý Jiří
527. 10. 2018 14:00SK Pedagog ČBSKST Cheb10:8 V: Řežáb Miroslav
527. 10. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Šanov10:3 V: Homolka Rudolf
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol BorTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Šoltés Juraj
628. 10. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceSKST Liberec C9:9 V: Baštář Ondřej
628. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Votípka Emanuel
628. 10. 2018 10:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice6:10 V: Menger Jaroslav
627. 10. 2018 15:00AC Sparta PrahaTTC Litoměřice10:7 V: Hrdý Jiří
628. 10. 2018 10:00SK Pedagog ČBTJ Šanov9:9 V: Řežáb Miroslav
628. 10. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanySKST Cheb10:8 V: Homolka Rudolf
710. 11. 2018 16:00SKST Liberec CSKST Cheb10:5 V: Varcl Jan
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Šanov3:10 V: Louda Václav
710. 11. 2018 15:00TTC LitoměřiceSK Pedagog ČB10:2 V: Nedbal Václav
710. 11. 2018 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Tatran Sedlčany7:10 V: Zvěřina Jiří
709. 11. 2018 18:00TJ Sokol BorAC Sparta Praha10:6 V: Pour Pavel
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol BorSF SKK EL Niňo Praha C8:10 V: Pour Pavel
709. 11. 2018 18:00SK Jiskra DomažliceTTC Elizza Praha B10:5 V: Stanček Anton
811. 11. 2018 10:00SKST Liberec CTJ Šanov10:8 V: Varcl Jan
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Cheb1:10 V: Louda Václav
811. 11. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Nedbal Václav
811. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSK Pedagog ČB5:10 V: Zvěřina Jiří
810. 11. 2018 16:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B10:6 V: Pour Pavel
810. 11. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Stanček Anton
811. 11. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceAC Sparta Praha3:10 V: Stanček Anton
923. 11. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Liberec C7:10 V: Menger Jaroslav
923. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:1 V: Hanek Stanislav
924. 11. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Slavata Josef
924. 11. 2018 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor10:8 V: Tenglová Jaroslava
924. 11. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanySK Jiskra Domažlice10:8 V: Homolka Rudolf
924. 11. 2018 15:00
2. ZŠ, Májová 14, Cheb
SKST ChebTTC Litoměřice5:10 V: Gavlas Anton
924. 11. 2018 15:00TJ ŠanovTTC Bělá pod Bezdězem10:7 V: Svoboda Miloš
1025. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Menger Jaroslav
1024. 11. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec C10:8 V: Fausek Jiří
1025. 11. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Liberec C8:10 V: Slavata Josef
1025. 11. 2018 10:00SK Pedagog ČBSK Jiskra Domažlice10:4 V: Řežáb Miroslav
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor10:4 V: Homolka Rudolf
1024. 11. 2018 09:30
2. ZŠ, Májová 14, Cheb
SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Gavlas Anton
1025. 11. 2018 10:00TJ ŠanovTTC Litoměřice8:10 V: Svoboda Miloš
1108. 12. 2018 13:30TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice10:5 V: Grill Josef
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol BorSK Jiskra Domažlice10:4 V: Šoltés Juraj
1107. 12. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B10:3 V: Haralík Stanislav
1109. 12. 2018 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:5 V: Haralík Stanislav
1108. 12. 2018 15:00
v herně Na Kotlářce
SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:1 V: Hrdý Jiří
1108. 12. 2018 15:00SK Pedagog ČBTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Tenglová Jaroslava
1108. 12. 2018 15:00SKST ChebTJ Šanov4:10 V: Gavlas Anton
1108. 12. 2018 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Zahradník Petr
1212. 01. 2019 13:30TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Nedbal Václav
1212. 01. 2019 14:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Bor5:10 V: Stanček Anton
1213. 01. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Hanek Stanislav
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B9:9 V: Hrdý Jiří
1211. 01. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha10:5 V: Menger Jaroslav
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB10:6 V: Šíp Martin
1212. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSKST Cheb10:5 V: Svoboda Miloš
1212. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec C5:10 V: Varcl Jan
1326. 01. 2019 16:00SKST Liberec CTTC Litoměřice5:10 V: Louda Václav
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Bělá pod Bezdězem10:8 V: Varcl Jan
1326. 01. 2019 15:00SKST ChebTJ Sokol Bor10:2 V: Haluška Pavel
1326. 01. 2019 15:00TJ ŠanovSK Jiskra Domažlice10:2 V: Svoboda Miloš
1325. 01. 2019 18:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha C1:10 V: Tenglová Jaroslava
1327. 01. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Elizza Praha B9:9 V: Tenglová Jaroslava
1327. 01. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyAC Sparta Praha10:6 V: Homolka Rudolf
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice4:10 V: Varcl Jan
1427. 01. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Louda Václav
1427. 01. 2019 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Bor7:10 V: Svoboda Miloš
1427. 01. 2019 10:00SKST ChebSK Jiskra Domažlice10:3 V: Haluška Pavel
1426. 01. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanySF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Šíp Martin
1425. 01. 2019 18:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B1:10 V: Šíp Martin
1426. 01. 2019 15:00SK Pedagog ČBAC Sparta Praha9:9 V: Tenglová Jaroslava
1509. 02. 2019 14:00SK Pedagog ČBSKST Liberec C1:10 V: Řežáb Miroslav
1509. 02. 2019 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:4 V: Homolka Rudolf
1508. 02. 2019 18:00AC Sparta PrahaSKST Cheb10:0 V: Slavata Josef
1509. 02. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Cheb10:2 V: Kulich Vladimír
1505. 02. 2019 19:00TTC Elizza Praha BTJ Šanov7:10 V: Kotlorz Lukáš
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice10:7 V: Pour Pavel
1509. 02. 2019 15:00SK Jiskra DomažliceTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Baštář Ondřej
1610. 02. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec C9:9 V: Homolka Rudolf
1610. 02. 2019 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6 V: Řežáb Miroslav
1610. 02. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSKST Cheb10:6 V: Slobodzianová Petra
1610. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Šanov10:7 V: Kulich Vladimír
1609. 02. 2019 15:00AC Sparta PrahaTJ Šanov5:10 V: Slavata Josef
1610. 02. 2019 10:00SK Jiskra DomažliceTTC Litoměřice3:10 V: Stanček Anton
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol BorTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Pour Pavel
1723. 02. 2019 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Bor7:10 V: Vrabec Jakub
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Jiskra Domažlice10:7 V: Louda Václav
1722. 02. 2019 18:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Nedbal Václav
1723. 02. 2019 14:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Elizza Praha B9:9 V: dohoda
1722. 02. 2019 18:00TTC Bělá pod BezdězemAC Sparta Praha9:9 V: Grill Josef
1723. 02. 2019 15:00SKST ChebSK Pedagog ČB7:10 V: Průcha Petr
1723. 02. 2019 15:00TJ ŠanovTJ Tatran Sedlčany10:4 V: Jirásko Robert
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Bor5:10 V: Louda Václav
1824. 02. 2019 10:00SKST Liberec CSK Jiskra Domažlice10:7 V: Vrabec Jakub
1824. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha C4:10 V: dohoda
1824. 02. 2019 10:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B10:4 V: Nedbal Václav
1823. 02. 2019 15:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha10:4 V: Nedbal Václav
1824. 02. 2019 10:00TJ ŠanovSK Pedagog ČB10:3 V: Jirásko Robert
1824. 02. 2019 10:00SKST ChebTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Průcha Petr
1909. 03. 2019 15:00SKST ChebSKST Liberec C10:4 V: Štika Petr
1909. 03. 2019 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:3 V: Michal Jozef
1909. 03. 2019 14:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice4:10 V: Řežáb Miroslav
1909. 03. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Homolka Rudolf
1910. 03. 2019 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor5:10 V: Slavata Josef
1908. 03. 2019 18:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol Bor10:4 V: Votípka Emanuel
1910. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSK Jiskra Domažlice10:8 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00TJ ŠanovSKST Liberec C9:9 V: Michal Jozef
2010. 03. 2019 10:00SKST ChebTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:2 V: Štika Petr
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice9:9 V: Homolka Rudolf
2010. 03. 2019 10:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem10:5 V: Řežáb Miroslav
2009. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor0:10 V: Slobodzianová Petra
2009. 03. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSK Jiskra Domažlice5:10 V: Votípka Emanuel
2008. 03. 2019 18:00AC Sparta PrahaSK Jiskra Domažlice10:1 V: Slavata Josef
2103. 03. 2019 11:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha C7:10 V: Kaněra Jan
2122. 03. 2019 18:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Elizza Praha B10:8 V: Grill Josef
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěAC Sparta Praha2:10 V: Varcl Jan
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol BorSK Pedagog ČB6:10 V: Šoltés Juraj
2123. 03. 2019 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Tatran Sedlčany2:10 V: Stanček Anton
2123. 03. 2019 15:00TTC LitoměřiceSKST Cheb10:5 V: Vašinová Karina
2123. 03. 2019 14:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Šanov9:9 V: Dvořák Karel
2223. 03. 2019 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha C5:10 V: Varcl Jan
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha B6:10 V: Zahradník Petr
2223. 03. 2019 16:00SKST Liberec CAC Sparta Praha9:9 V: Zahradník Petr
2224. 03. 2019 10:00SK Jiskra DomažliceSK Pedagog ČB0:10 V: Stanček Anton
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BorTJ Tatran Sedlčany7:10 V: Šoltés Juraj
2224. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb4:10 V: Dvořák Karel
2224. 03. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Šanov10:5 V: Nedbal Václav
1/106. 04. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Litoměřice9:0wo V:
1/207. 04. 2019 10:00TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha C0:9wo V:

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS