Výsledky
3. liga mužů skupina A
129. 09. 2018 16:00Union PlzeňTJ Střížkov10:6
129. 09. 2018 15:00SKUŘ PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E3:10
129. 09. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:10
129. 09. 2018 14:00KST RakovníkTTC Libín Prachatice z.s.10:1
129. 09. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceRUFA Bechyně10:6
129. 09. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Vodňany7:10
230. 09. 2018 10:00Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E9:9
230. 09. 2018 10:00SKUŘ PlzeňTJ Střížkov6:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.TTC Libín Prachatice z.s.10:1
230. 09. 2018 10:00KST RakovníkTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV5:10
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Vodňany8:10
230. 09. 2018 10:00AC Sparta Praha BRUFA Bechyně10:6
313. 10. 2018 15:00TJ StřížkovRUFA Bechyně10:6
313. 10. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Vodňany10:3
313. 10. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Lokomotiva Vršovice10:1
313. 10. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.AC Sparta Praha B10:5
313. 10. 2018 16:00Union PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:7
313. 10. 2018 15:00SKUŘ PlzeňKST Rakovník6:10
414. 10. 2018 10:00TJ StřížkovTJ Sokol Vodňany10:5
414. 10. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ERUFA Bechyně10:0
414. 10. 2018 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVAC Sparta Praha B10:1
414. 10. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Lokomotiva Vršovice10:6
414. 10. 2018 10:00Union PlzeňKST Rakovník10:6
414. 10. 2018 10:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Plzeň V.10:3
527. 10. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Střížkov10:8
527. 10. 2018 14:00KST RakovníkSF SKK EL Niňo Praha E10:8
527. 10. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceUnion Plzeň2:10
527. 10. 2018 15:00AC Sparta Praha BSKUŘ Plzeň10:3
527. 10. 2018 13:00RUFA BechyněTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV2:10
526. 10. 2018 16:00TJ Sokol VodňanyTTC Libín Prachatice z.s.9:9
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.SF SKK EL Niňo Praha E1:10
628. 10. 2018 10:00KST RakovníkTJ Střížkov10:4
628. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSKUŘ Plzeň3:10
628. 10. 2018 10:00AC Sparta Praha BUnion Plzeň9:9
628. 10. 2018 10:00RUFA BechyněTTC Libín Prachatice z.s.6:10
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV0:10
710. 11. 2018 15:00TJ StřížkovTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV3:10
709. 11. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Libín Prachatice z.s.10:1
710. 11. 2018 16:00Union PlzeňRUFA Bechyně10:3
710. 11. 2018 15:00SKUŘ PlzeňTJ Sokol Vodňany10:8
710. 11. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Lokomotiva Vršovice10:0
710. 11. 2018 14:00KST RakovníkAC Sparta Praha B9:9
811. 11. 2018 10:00TJ StřížkovTTC Libín Prachatice z.s.10:0wo
řeší STK
811. 11. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV7:10
811. 11. 2018 10:00Union PlzeňTJ Sokol Vodňany10:3
811. 11. 2018 10:00SKUŘ PlzeňRUFA Bechyně10:2
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Plzeň V.AC Sparta Praha B9:9
811. 11. 2018 10:00KST RakovníkTJ Lokomotiva Vršovice10:0
924. 11. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Střížkov 
924. 11. 2018 15:00AC Sparta Praha BSF SKK EL Niňo Praha E 
924. 11. 2018 13:00RUFA BechyněTJ Sokol Plzeň V. 
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol VodňanyKST Rakovník 
924. 11. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVUnion Plzeň 
924. 11. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.SKUŘ Plzeň 
1025. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSF SKK EL Niňo Praha E 
1025. 11. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Střížkov 
1025. 11. 2018 10:00RUFA BechyněKST Rakovník 
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Plzeň V. 
1025. 11. 2018 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKUŘ Plzeň 
1025. 11. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.Union Plzeň 
1108. 12. 2018 16:00Union PlzeňSKUŘ Plzeň 
1108. 12. 2018 16:00TJ Sokol Plzeň V.KST Rakovník 
1108. 12. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceAC Sparta Praha B 
1108. 12. 2018 13:00RUFA BechyněTJ Sokol Vodňany 
1108. 12. 2018 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTTC Libín Prachatice z.s. 
1108. 12. 2018 15:00TJ StřížkovSF SKK EL Niňo Praha E 
1212. 01. 2019 15:00SKUŘ PlzeňUnion Plzeň 
1212. 01. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Plzeň V. 
1212. 01. 2019 15:00AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice 
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyRUFA Bechyně 
1212. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
1212. 01. 2019 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Střížkov 
1326. 01. 2019 15:00TJ StřížkovUnion Plzeň 
1326. 01. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha ESKUŘ Plzeň 
1326. 01. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Plzeň V. 
1326. 01. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.KST Rakovník 
1326. 01. 2019 13:00RUFA BechyněTJ Lokomotiva Vršovice 
1326. 01. 2019 15:00TJ Sokol VodňanyAC Sparta Praha B 
1427. 01. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha EUnion Plzeň 
1427. 01. 2019 10:00TJ StřížkovSKUŘ Plzeň 
1427. 01. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Plzeň V. 
1427. 01. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník 
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Lokomotiva Vršovice 
1427. 01. 2019 10:00RUFA BechyněAC Sparta Praha B 
1509. 02. 2019 13:00RUFA BechyněTJ Střížkov 
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol VodňanySF SKK EL Niňo Praha E 
1509. 02. 2019 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
1509. 02. 2019 15:00AC Sparta Praha BTTC Libín Prachatice z.s. 
1509. 02. 2019 16:00TJ Sokol Plzeň V.Union Plzeň 
1509. 02. 2019 14:00KST RakovníkSKUŘ Plzeň 
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Střížkov 
1610. 02. 2019 10:00RUFA BechyněSF SKK EL Niňo Praha E 
1610. 02. 2019 10:00AC Sparta Praha BTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
1610. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Libín Prachatice z.s. 
1610. 02. 2019 10:00KST RakovníkUnion Plzeň 
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V.SKUŘ Plzeň 
1723. 02. 2019 15:00TJ StřížkovTJ Sokol Plzeň V. 
1723. 02. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha EKST Rakovník 
1723. 02. 2019 16:00Union PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice 
1723. 02. 2019 15:00SKUŘ PlzeňAC Sparta Praha B 
1723. 02. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRUFA Bechyně 
1723. 02. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Vodňany 
1824. 02. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Plzeň V. 
1824. 02. 2019 10:00TJ StřížkovKST Rakovník 
1824. 02. 2019 10:00SKUŘ PlzeňTJ Lokomotiva Vršovice 
1824. 02. 2019 10:00Union PlzeňAC Sparta Praha B 
1824. 02. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.RUFA Bechyně 
1824. 02. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Vodňany 
1909. 03. 2019 15:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Střížkov 
1909. 03. 2019 15:00TTC Libín Prachatice z.s.SF SKK EL Niňo Praha E 
1909. 03. 2019 13:00RUFA BechyněUnion Plzeň 
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol VodňanySKUŘ Plzeň 
1909. 03. 2019 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Plzeň V. 
1909. 03. 2019 15:00AC Sparta Praha BKST Rakovník 
2010. 03. 2019 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Střížkov 
2010. 03. 2019 10:00TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E 
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol VodňanyUnion Plzeň 
2010. 03. 2019 10:00RUFA BechyněSKUŘ Plzeň 
2010. 03. 2019 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Plzeň V. 
2010. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva VršoviceKST Rakovník 
2123. 03. 2019 15:00TJ StřížkovTJ Lokomotiva Vršovice 
2123. 03. 2019 16:30SF SKK EL Niňo Praha EAC Sparta Praha B 
2123. 03. 2019 16:00TJ Sokol Plzeň V.RUFA Bechyně 
2123. 03. 2019 14:00KST RakovníkTJ Sokol Vodňany 
2123. 03. 2019 16:00Union PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
2123. 03. 2019 15:00SKUŘ PlzeňTTC Libín Prachatice z.s. 
2224. 03. 2019 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Lokomotiva Vršovice 
2224. 03. 2019 10:00TJ StřížkovAC Sparta Praha B 
2224. 03. 2019 10:00KST RakovníkRUFA Bechyně 
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Plzeň V.TJ Sokol Vodňany 
2224. 03. 2019 10:00SKUŘ PlzeňTJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV 
2224. 03. 2019 10:00Union PlzeňTTC Libín Prachatice z.s. 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS