Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
RS 2. třídy
122. 09. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Sokol Jasenná12:6
122. 09. 2018 17:00SK Slavičín "C"KST Zlín "C"12:6
121. 09. 2018 17:30Orel Kašava "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"7:11
118. 09. 2018 19:30FS Napajedla "A"TJ Sokol Kostelec "D"5:13
122. 09. 2018 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"14:4
122. 09. 2018 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"Slovan Luhačovice "A"12:6
206. 10. 2018 16:30Sokol JasennáSlovan Luhačovice "A"9:9
205. 10. 2018 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Vysoké Pole z.s. "A"10:8
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec "D"SK Újezd "B"12:6
205. 10. 2018 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"FS Napajedla "A"5:13
228. 09. 2018 19:15KST Zlín "C"Orel Kašava "A"10:8
206. 10. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"SK Slavičín "C"7:11
313. 10. 2018 15:00SK Slavičín "C"Sokol Jasenná9:9
312. 10. 2018 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"6:12
313. 10. 2018 17:00FS Napajedla "A"KST Zlín "C"12:6
313. 10. 2018 17:00SK Újezd "B"TJ Jiskra Otrokovice "E"4:14
313. 10. 2018 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"TJ Sokol Kostelec "D"8:10
314. 10. 2018 10:15Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"11:7
420. 10. 2018 16:30Sokol JasennáTJ Sokol Šarovy z.s. "C"17:1
420. 10. 2018 13:00TJ Sokol Kostelec "D"Slovan Luhačovice "A"10:8
419. 10. 2018 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Vysoké Pole z.s. "A"13:5
412. 10. 2018 19:15KST Zlín "C"SK Újezd "B"10:8
420. 10. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"FS Napajedla "A"13:5
420. 10. 2018 15:00SK Slavičín "C"Orel Kašava "A"12:6
527. 11. 2018 18:00Orel Kašava "A"Sokol Jasenná8:10
503. 11. 2018 17:00FS Napajedla "A"SK Slavičín "C"12:6
503. 11. 2018 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"5:13
527. 10. 2018 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"KST Zlín "C"14:4
504. 11. 2018 10:15Slovan Luhačovice "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"9:9
526. 10. 2018 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Sokol Kostelec "D"10:8
610. 11. 2018 16:30Sokol JasennáTJ Sokol Kostelec "D"8:10
609. 11. 2018 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"10:8
609. 11. 2018 19:15KST Zlín "C"Slovan Luhačovice "A"4:14
610. 11. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Vysoké Pole z.s. "A"10:8
610. 11. 2018 15:00SK Slavičín "C"SK Újezd "B"13:5
609. 11. 2018 17:30Orel Kašava "A"FS Napajedla "A"3:15
717. 11. 2018 17:00FS Napajedla "A"Sokol Jasenná10:8
717. 11. 2018 17:00SK Újezd "B"Orel Kašava "A"10:8
717. 11. 2018 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"SK Slavičín "C"10:8
718. 11. 2018 10:15Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"8:10
714. 11. 2018 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"KST Zlín "C"12:6
717. 11. 2018 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Jiskra Otrokovice "E"10:8
824. 11. 2018 16:30Sokol JasennáTJ Jiskra Otrokovice "E"10:8
823. 11. 2018 19:15KST Zlín "C"TJ Sokol Kostelec "D"13:5
824. 11. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"11:7
824. 11. 2018 15:00SK Slavičín "C"Slovan Luhačovice "A"12:6
823. 11. 2018 17:30Orel Kašava "A"TJ Vysoké Pole z.s. "A"9:9
824. 11. 2018 17:00FS Napajedla "A"SK Újezd "B"9:9
901. 12. 2018 17:00SK Újezd "B"Sokol Jasenná8:10
930. 11. 2018 18:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"FS Napajedla "A"8:10
902. 12. 2018 10:15Slovan Luhačovice "A"Orel Kašava "A"13:5
901. 12. 2018 14:00TJ Sokol Šarovy z.s. "C"SK Slavičín "C"10:8
901. 12. 2018 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"6:12
930. 11. 2018 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"KST Zlín "C"13:5
1008. 12. 2018 16:30Sokol JasennáKST Zlín "C"14:4
1008. 12. 2018 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"13:5
1008. 12. 2018 15:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Kostelec "D"6:12
1007. 12. 2018 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"8:10
1008. 12. 2018 17:00FS Napajedla "A"Slovan Luhačovice "A"6:12
1008. 12. 2018 17:00SK Újezd "B"TJ Vysoké Pole z.s. "A"9:9
1115. 12. 2018 15:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"Sokol Jasenná11:7
1116. 12. 2018 10:15Slovan Luhačovice "A"SK Újezd "B"8:10
1113. 12. 2018 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"FS Napajedla "A"12:6
1116. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec "D"Orel Kašava "A"12:6
1114. 12. 2018 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Slavičín "C"3:15
1114. 12. 2018 19:15KST Zlín "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"9:9
1212. 01. 2019 16:30Sokol JasennáTJ Sokol Valašské Klobouky "A"6:12
1211. 01. 2019 19:15KST Zlín "C"SK Slavičín "C"13:5
1211. 01. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Orel Kašava "A"9:9
1212. 01. 2019 13:00TJ Sokol Kostelec "D"FS Napajedla "A"12:6
1211. 01. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"SK Újezd "B"12:6
1206. 01. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"TJ Vysoké Pole z.s. "A"11:7
1320. 01. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"Sokol Jasenná9:9
1319. 01. 2019 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"13:5
1319. 01. 2019 17:00SK Újezd "B"TJ Sokol Kostelec "D"5:13
1319. 01. 2019 17:00FS Napajedla "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"8:10
1318. 01. 2019 17:30Orel Kašava "A"KST Zlín "C"15:3
1319. 01. 2019 17:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"8:10
1424. 01. 2019 18:00Sokol JasennáSK Slavičín "C"13:5
1426. 01. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Orel Kašava "A"11:7
1425. 01. 2019 19:15KST Zlín "C"FS Napajedla "A"11:7
1425. 01. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"SK Újezd "B"8:10
1426. 01. 2019 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Vysoké Pole z.s. "A"15:3
1425. 01. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Slovan Luhačovice "A"7:11
1501. 02. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Sokol Jasenná9:9
1503. 02. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"TJ Sokol Kostelec "D"5:13
1502. 02. 2019 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"TJ Jiskra Otrokovice "E"6:12
1502. 02. 2019 17:00SK Újezd "B"KST Zlín "C"17:1
1502. 02. 2019 17:00FS Napajedla "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"10:8
1501. 02. 2019 17:30Orel Kašava "A"SK Slavičín "C"5:13
1609. 02. 2019 16:30Sokol JasennáOrel Kašava "A"11:7
1609. 02. 2019 15:00SK Slavičín "C"FS Napajedla "A"12:6
1609. 02. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"SK Újezd "B"9:9
1608. 02. 2019 19:15KST Zlín "C"TJ Vysoké Pole z.s. "A"13:5
1608. 02. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Slovan Luhačovice "A"11:7
1609. 02. 2019 13:00TJ Sokol Kostelec "D"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"17:1
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec "D"Sokol Jasenná11:7
1715. 02. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"11:7
1717. 02. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"KST Zlín "C"13:5
1716. 02. 2019 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"4:14
1716. 02. 2019 17:00SK Újezd "B"SK Slavičín "C"15:3
1716. 02. 2019 17:00FS Napajedla "A"Orel Kašava "A"12:6
1809. 03. 2019 16:30Sokol JasennáFS Napajedla "A"12:6
1808. 03. 2019 17:30Orel Kašava "A"SK Újezd "B"5:13
1809. 03. 2019 17:00SK Slavičín "C"TJ Vysoké Pole z.s. "A"4:14
1809. 03. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"Slovan Luhačovice "A"14:4
1808. 03. 2019 19:15KST Zlín "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"11:7
1808. 03. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Kostelec "D"8:10
1915. 03. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"Sokol Jasenná9:9
1916. 03. 2019 13:00TJ Sokol Kostelec "D"KST Zlín "C"16:2
1915. 03. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"6:12
1917. 03. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"SK Slavičín "C"10:8
1916. 03. 2019 17:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"Orel Kašava "A"14:4
1916. 03. 2019 17:00SK Újezd "B"FS Napajedla "A"11:7
2022. 03. 2019 17:00Sokol JasennáSK Újezd "B"10:8
2023. 03. 2019 17:00FS Napajedla "A"TJ Vysoké Pole z.s. "A"9:9
2022. 03. 2019 17:30
21.03.2019 17:30
Orel Kašava "A"Slovan Luhačovice "A"8:10
2023. 03. 2019 15:00SK Slavičín "C"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"9:9
2023. 03. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"TJ Sokol Kostelec "D"8:10
2022. 03. 2019 19:15KST Zlín "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"12:6
2129. 03. 2019 19:15KST Zlín "C"Sokol Jasenná12:6
2129. 03. 2019 18:30TJ Jiskra Otrokovice "E"TJ Sokol Valašské Klobouky "A"11:7
2130. 03. 2019 13:00TJ Sokol Kostelec "D"SK Slavičín "C"10:8
2129. 03. 2019 18:30TJ Sokol Šarovy z.s. "C"Orel Kašava "A"12:6
2131. 03. 2019 10:15Slovan Luhačovice "A"FS Napajedla "A"10:8
2129. 03. 2019 18:00TJ Vysoké Pole z.s. "A"SK Újezd "B"9:9
2224. 02. 2019 10:00Sokol JasennáTJ Vysoké Pole z.s. "A"7:11
2206. 04. 2019 17:00SK Újezd "B"Slovan Luhačovice "A"9:9
2206. 04. 2019 17:00FS Napajedla "A"TJ Sokol Šarovy z.s. "C"13:5
2205. 04. 2019 17:30Orel Kašava "A"TJ Sokol Kostelec "D"10:8
2206. 04. 2019 14:00
Otrokovice
SK Slavičín "C"TJ Jiskra Otrokovice "E"12:6
2206. 04. 2019 17:00TJ Sokol Valašské Klobouky "A"KST Zlín "C"6:12

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS