Výsledky
Krajská soutěž II. třídy C
125. 09. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:5
107. 10. 2018 10:00STP Mikulov AT.J. Sokol Hodonín B10:3
129. 09. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BStavoimpex Hodonín B3:10
129. 09. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice C10:8
129. 09. 2018 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B10:0
129. 09. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Agrotec Hustopeče B4:10
229. 09. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín B3:10
205. 10. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Jevišovka-Drnholec B10:5
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice C3:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna AStavoimpex Hodonín B7:10
230. 09. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
230. 09. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí B10:2
313. 10. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí B1:10
313. 10. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče B7:10
313. 10. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BSKST Rohatec A10:4
313. 10. 2018 09:00TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A6:10
313. 10. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vracov B10:6
313. 10. 2018 17:30STP Mikulov ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:1
414. 10. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Agrotec Hustopeče B4:10
414. 10. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Kobylí B5:10
414. 10. 2018 10:00Stavoimpex Hodonín BSK Baník Ratíškovice A10:1
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CSKST Rohatec A6:10
413. 10. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:10
412. 10. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Vracov B10:2
523. 10. 2018 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
527. 10. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AT.J. Sokol Hodonín B10:5
527. 10. 2018 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A8:10
527. 10. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ASTP Mikulov A8:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BStavoimpex Hodonín B1:10
527. 10. 2018 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice C10:5
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BT.J. Sokol Hodonín B10:8
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
628. 10. 2018 10:00SKST Rohatec ASTP Mikulov A8:10
628. 10. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rakvice A10:3
626. 10. 2018 18:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice C10:5
626. 10. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BStavoimpex Hodonín B6:10
710. 11. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BStavoimpex Hodonín B1:10
710. 11. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C5:10
710. 11. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B5:10
710. 11. 2018 17:30STP Mikulov ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BSKST Rohatec A6:10
707. 11. 2018 18:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A1:10
811. 11. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice C0:10
811. 11. 2018 10:00T.J. Sokol Hodonín BStavoimpex Hodonín B4:10
808. 11. 2018 18:30
Šafaříkova 22, 693 01 Hustopeče
TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče B7:10
809. 11. 2018 18:30STP Mikulov ATJ Sokol Kobylí B10:3
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BSK Baník Ratíškovice A2:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Rohatec A10:5
921. 11. 2018 18:00SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
924. 11. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín B10:0
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov B10:2
920. 11. 2018 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
924. 11. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Rakvice A10:2
924. 11. 2018 16:00TJ Jiskra Strážnice CSTP Mikulov A6:10
1025. 11. 2018 10:00SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín B10:6
1025. 11. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
1023. 11. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vracov B10:6
1025. 11. 2018 10:00Stavoimpex Hodonín BSTP Mikulov A9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Rakvice A10:4
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASTP Mikulov A4:10
1108. 12. 2018 14:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1108. 12. 2018 16:30SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A10:5
1108. 12. 2018 09:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče B10:5
1108. 12. 2018 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Jiskra Strážnice C10:2
1108. 12. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín B8:10
1211. 01. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Sokol Rakvice A10:3
1212. 01. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vracov B10:5
1212. 01. 2019 15:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A5:10
1211. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí B9:9
1212. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CStavoimpex Hodonín B7:10
1212. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Jevišovka-Drnholec B10:3
1325. 01. 2019 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Rakvice A2:10
1326. 01. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSTP Mikulov A4:10
1326. 01. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Vracov B10:2
1326. 01. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1319. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A6:10
1319. 01. 2019 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Baník Ratíškovice A7:10
1420. 01. 2019 15:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Rakvice A4:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BSTP Mikulov A1:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov B10:8
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
1422. 01. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Rohatec A5:10
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A9:9
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jevišovka-Drnholec B10:3
1509. 02. 2019 17:30TJ Agrotec Hustopeče BT.J. Sokol Hodonín B10:1
1509. 02. 2019 16:30SKST Rohatec AStavoimpex Hodonín B6:10
1509. 02. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C10:7
1507. 02. 2019 18:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Rakvice A5:10
1509. 02. 2019 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASTP Mikulov A7:10
1608. 02. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín B10:2
1610. 02. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice AStavoimpex Hodonín B7:10
1610. 02. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice C6:10
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A10:6
1631. 01. 2019 18:30TJ Sokol Vracov BSTP Mikulov A2:10
1719. 02. 2019 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov B6:10
1723. 02. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Klobouky u Brna A4:10
1723. 02. 2019 15:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A10:6
1723. 02. 2019 17:30STP Mikulov ASK Baník Ratíškovice A10:2
1723. 02. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol Kobylí B10:7
1723. 02. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Agrotec Hustopeče B8:10
1824. 02. 2019 10:00T.J. Sokol Hodonín BTJ Sokol Vracov B10:3
1824. 02. 2019 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1822. 02. 2019 18:30STP Mikulov ASKST Rohatec A10:4
1823. 02. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ASK Baník Ratíškovice A10:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kobylí B10:4
1824. 02. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
1909. 03. 2019 17:30Stavoimpex Hodonín BTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1909. 03. 2019 16:00TJ Jiskra Strážnice CT.J. Sokol Hodonín B9:9
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A9:9
1905. 03. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTP Mikulov A2:10
1909. 03. 2019 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov B9:9
1902. 03. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A10:8
2010. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
2010. 03. 2019 10:00Stavoimpex Hodonín BT.J. Sokol Hodonín B10:5
2008. 03. 2019 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Rakvice A7:10
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kobylí BSTP Mikulov A2:10
2010. 03. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov B10:3
2010. 03. 2019 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
2123. 03. 2019 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A3:10
2123. 03. 2019 17:30T.J. Sokol Hodonín BSK Baník Ratíškovice A1:10
2121. 03. 2019 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí B10:5
2122. 03. 2019 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče B10:2
2123. 03. 2019 18:45TJ Sokol Rakvice AStavoimpex Hodonín B6:10
2115. 03. 2019 18:00STP Mikulov ATJ Jiskra Strážnice C10:8
2215. 03. 2019 19:00T.J. Sokol Hodonín BSKST Rohatec A10:6
2222. 03. 2019 17:30TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A1:10
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
2222. 03. 2019 18:30STP Mikulov AStavoimpex Hodonín B10:4
2223. 03. 2019 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy