Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Josefův Důl A13:5
130. 09. 2018 10:00TJ Březovice ASK Dolní Stakory A7:11
130. 09. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi12:6
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSokol Březno ST A8:10
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav C13:5
130. 09. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Podlázky A11:7
207. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Podlázky A11:7
207. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Slavoj Čistá A11:7
207. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
207. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Kosmonosy B9:9
207. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATTC Bělá pod Bezdězem D7:11
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Březovice A13:5
314. 10. 2018 10:00TJ Březovice ATTC Josefův Důl A13:5
314. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice A7:11
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSK Dolní Stakory A12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi12:6
314. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASokol Březno ST A13:5
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav C10:8
421. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav C 
421. 10. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky A8:10
421. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Slavoj Čistá A5:13
421. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D8:10
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
421. 10. 2018 10:00TJ Březovice ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9
528. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTTC Josefův Důl A10:8
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Březovice A10:8
529. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Otradovice A6:12
528. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A12:6
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi15:3
528. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSokol Březno ST A13:5
604. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl ASokol Březno ST A7:11
604. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ AŠ Mladá Boleslav C2:16
604. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Podlázky A5:13
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Slavoj Čistá A14:4
604. 11. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D12:6
604. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy B10:8
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Josefův Důl A11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Bělá pod Bezdězem D8:10
711. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Březovice A11:7
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Otradovice A7:11
711. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSK Dolní Stakory A16:2
711. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi11:7
818. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi15:3
818. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory ASokol Březno ST A9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
818. 11. 2018 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A8:10
818. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá A13:5
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Josefův Důl A10:8
925. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kosmonosy B7:11
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10
925. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Březovice A16:2
925. 11. 2018 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Otradovice A4:14
925. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiSK Dolní Stakory A10:8
1002. 12. 2018 10:00TTC Josefův Důl ASK Dolní Stakory A10:8
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi18:0
1002. 12. 2018 10:00TJ Březovice ASokol Březno ST A7:11
1002. 12. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav C 
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Podlázky A 
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Slavoj Čistá A9:9
1109. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A9:9
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kosmonosy B10:8
1109. 12. 2018 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem D13:5
1109. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Březovice A11:7
1109. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Otradovice A6:12
1213. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Otradovice A
1213. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Březovice A
1213. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTTC Bělá pod Bezdězem D
1213. 01. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kosmonosy B
1213. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Slavoj Čistá A
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Josefův Důl A
1320. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSokol Březno ST A
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi
1320. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A
1320. 01. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Otradovice A
1427. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Březovice A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Bělá pod Bezdězem D
1427. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kosmonosy B
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1427. 01. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Slavoj Čistá A
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Podlázky A
1503. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Josefův Důl A
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ASokol Březno ST A
1503. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DSK Dolní Stakory A
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Otradovice A
1503. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Březovice A
1610. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem D
1610. 02. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kosmonosy B
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1610. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A
1610. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Podlázky A
1610. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1717. 02. 2019 10:00Sokol Březno ST ATTC Josefův Důl A
1717. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi9:9
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ASK Dolní Stakory A
1717. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Otradovice A
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Březovice A
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem D
1824. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kosmonosy B
1824. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D
1824. 02. 2019 10:00TJ Březovice ATJ Slavoj Čistá A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Podlázky A
1824. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav C
1824. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiSokol Březno ST A
1903. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTTC Josefův Důl A
1903. 03. 2019 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory A
1903. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Otradovice A
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A
1903. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem D
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Kosmonosy B
2010. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Slavoj Čistá A
2010. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Podlázky A
2010. 03. 2019 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ASokol Březno ST A
2010. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi
2124. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A
2124. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psiTJ Sokol Otradovice A
2124. 03. 2019 10:00Sokol Březno ST ATJ Březovice A
2124. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Bělá pod Bezdězem D
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kosmonosy B
2124. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště D
2231. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTJ Sokol Podlázky A
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav C
2231. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A
2231. 03. 2019 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D Starý psi
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice ASK Dolní Stakory A

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS