Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 3. třídy
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Slavoj Čistá B7:11
130. 09. 2018 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory C11:7
130. 09. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Kosmonosy C6:12
130. 09. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
130. 09. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Podlázky C6:12
207. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky C6:12
207. 10. 2018 10:00TJ Březovice BTTC Josefův Důl B11:7
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CST Dolní Bousov B17:1
207. 10. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
207. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy B2:16
314. 10. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Slavoj Čistá B12:6
314. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Otradovice C14:4
314. 10. 2018 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory C8:10
314. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Březovice B14:4
421. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Březovice B14:4
421. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky C12:6
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Josefův Důl B17:1
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov B6:12
421. 10. 2018 10:00TJ Plazy BTJ AŠ Mladá Boleslav F14:4
528. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Slavoj Čistá B7:11
516. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy B7:11
528. 10. 2018 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory C4:14
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Kosmonosy C3:15
528. 10. 2018 10:00TJ Březovice BTTC Bělá pod Bezdězem E6:12
604. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice B18:0
604. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Podlázky C13:5
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Josefův Důl B9:9
604. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov B7:11
711. 11. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Slavoj Čistá B10:8
711. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Plazy B2:16
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Otradovice C13:5
711. 11. 2018 10:00TJ Březovice BSK Dolní Stakory C4:14
711. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kosmonosy C2:16
818. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Kosmonosy C0:18
818. 11. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
818. 11. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Březovice B9:9
818. 11. 2018 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky C14:4
818. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Josefův Důl B14:4
925. 11. 2018 10:00TTC Josefův Důl BST Dolní Bousov B7:11
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
925. 11. 2018 10:00TJ Březovice BTJ Plazy B10:8
925. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice C11:7
925. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CSK Dolní Stakory C
1002. 12. 2018 10:00TJ Slavoj Čistá BSK Dolní Stakory C8:10
1002. 12. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Kosmonosy C0:18
1002. 12. 2018 10:00TJ Plazy BTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
1002. 12. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Březovice B12:6
1002. 12. 2018 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Podlázky C11:7
1109. 12. 2018 10:00TTC Josefův Důl BTJ Slavoj Čistá B4:14
1109. 12. 2018 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov B5:13
1109. 12. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
1109. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Plazy B12:6
1109. 12. 2018 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Otradovice C12:6
1213. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice C
1213. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy B
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1213. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov B
1213. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Josefův Důl B
1320. 01. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Slavoj Čistá B
1320. 01. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Březovice B
1320. 01. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Kosmonosy C
1320. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory C
1320. 01. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Otradovice C
1427. 01. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ AŠ Mladá Boleslav F
1427. 01. 2019 10:00SK Dolní Stakory CST Dolní Bousov B
1427. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC Josefův Důl B
1427. 01. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky C
1503. 02. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Slavoj Čistá B
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Bělá pod Bezdězem E
1503. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Kosmonosy C
1503. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Otradovice C
1503. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy B
1610. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ AŠ Mladá Boleslav F
1610. 02. 2019 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B
1610. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTTC Josefův Důl B
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky C
1610. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice B
1717. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Slavoj Čistá B
1717. 02. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Kosmonosy C
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C
1717. 02. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Otradovice C
1717. 02. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ AŠ Mladá Boleslav F
1824. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BST Dolní Bousov B
1824. 02. 2019 10:00TJ Plazy BTTC Josefův Důl B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Podlázky C
1824. 02. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Březovice B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Bělá pod Bezdězem E
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Slavoj Čistá B
1903. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory C
1903. 03. 2019 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice C
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy B
1903. 03. 2019 10:00TTC Josefův Důl BTJ AŠ Mladá Boleslav F
2010. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTTC Josefův Důl B
2010. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C
2010. 03. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Březovice B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Bělá pod Bezdězem E
2010. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Kosmonosy C
2124. 03. 2019 10:00SK Dolní Stakory CTJ Slavoj Čistá B
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Otradovice C
2124. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Plazy B
2124. 03. 2019 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav F
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Podlázky CST Dolní Bousov B
2231. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Josefův Důl B
2231. 03. 2019 10:00ST Dolní Bousov BTJ Březovice B
2231. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Bělá pod Bezdězem E
2231. 03. 2019 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Kosmonosy C
2231. 03. 2019 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory C

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS