Výsledky
Regionální přebor I. třídy
124. 09. 2018 18:00TJ Náchod CJednota Orel Bohuslavice A13:5
125. 09. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D9:9
101. 10. 2018 18:00
na žádost Knaufu
TJ Sokol Žďárky ATJ Knauf Team Lipí A11:7
111. 10. 2018 18:00
na žádost N. Města
TTC Nové Město nad Metují BTJ Slovan Broumov C9:9
125. 09. 2018 17:30
dohodou
TJ Sokol Bukovice ATJ Červený Kostelec-Horní A12:6
102. 10. 2018 18:00
po dohodě
TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod B10:8
205. 10. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Náchod B7:11
204. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Jiskra Jaroměř C3:15
203. 10. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Bukovice A9:9
204. 10. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí ATTC Nové Město nad Metují B6:12
204. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Žďárky A10:8
201. 10. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Lokomotiva Meziměstí A9:9
309. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí AJednota Orel Bohuslavice A11:7
310. 10. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod C9:9
308. 10. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D6:12
311. 10. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Knauf Team Lipí A8:10
312. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Slovan Broumov C12:6
310. 10. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Červený Kostelec-Horní A13:5
419. 10. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Červený Kostelec-Horní A4:14
417. 10. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Náchod B9:9
418. 10. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Jiskra Jaroměř C13:5
418. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Sokol Bukovice A14:4
415. 10. 2018 18:00TJ Náchod CTTC Nové Město nad Metují B5:13
416. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Žďárky A10:8
524. 10. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky AJednota Orel Bohuslavice A8:10
522. 10. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Lokomotiva Meziměstí A10:8
525. 10. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod C12:6
526. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D1:17
524. 10. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Knauf Team Lipí A11:7
508. 11. 2018 18:30
na žádost Broumova
TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Slovan Broumov C8:10
602. 11. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Slovan Broumov C11:7
601. 11. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Červený Kostelec-Horní A14:4
601. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod B14:4
629. 10. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Jiskra Jaroměř C7:11
630. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Sokol Bukovice A12:6
607. 11. 2018 18:00
na žádost Žďárek
TJ Sokol Žďárky ATTC Nové Město nad Metují B12:6
726. 11. 2018 18:00
na žádost Orel A
TTC Nové Město nad Metují BJednota Orel Bohuslavice A15:3
715. 11. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Žďárky A8:10
716. 11. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Lokomotiva Meziměstí A10:8
719. 09. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Náchod C11:7
715. 11. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D4:14
714. 11. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Knauf Team Lipí A9:9
823. 11. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Knauf Team Lipí A10:8
822. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Slovan Broumov C13:5
819. 11. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Červený Kostelec-Horní A11:7
820. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Náchod B10:8
821. 11. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Jiskra Jaroměř C10:8
819. 11. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Bukovice A14:4
929. 11. 2018 17:30TJ Sokol Bukovice AJednota Orel Bohuslavice A12:6
929. 11. 2018 18:30
dohodou
TJ Jiskra Jaroměř CTTC Nové Město nad Metují B12:6
928. 11. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Žďárky A17:1
929. 11. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
927. 11. 2018 18:00
na žádost Broumova
TJ Slovan Broumov CTJ Náchod C12:6
929. 11. 2018 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D4:14
1007. 12. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D3:15
1003. 12. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Knauf Team Lipí A6:12
1011. 12. 2018 18:00
na žádost Broumova
TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Slovan Broumov C11:7
1005. 12. 2018 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Červený Kostelec-Horní A11:7
1003. 12. 2018 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod B14:4
1018. 12. 2018 17:00
dohodou
TJ Sokol Bukovice ATJ Jiskra Jaroměř C9:9
1112. 12. 2018 18:00
dohodou
TJ Jiskra Jaroměř CJednota Orel Bohuslavice A16:2
1112. 12. 2018 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Bukovice A9:9
1113. 12. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATTC Nové Město nad Metují B11:7
1112. 12. 2018 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Žďárky A6:12
1119. 12. 2018 18:00
dohodou
TJ Knauf Team Lipí ATJ Lokomotiva Meziměstí A8:10
1113. 12. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Náchod C15:3
1208. 01. 2019 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Náchod C12:6
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Lokomotiva Meziměstí A12:6
1210. 01. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Sokol Žďárky A9:9
1209. 01. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CTTC Nové Město nad Metují B9:9
1210. 01. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Bukovice A9:9
1209. 01. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Jiskra Jaroměř C11:7
1316. 01. 2019 18:00TJ Náchod BJednota Orel Bohuslavice A13:5
1318. 01. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Červený Kostelec-Horní A12:6
1317. 01. 2019 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Slovan Broumov C9:9
1314. 01. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Knauf Team Lipí A14:4
1316. 01. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D5:13
1315. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Náchod C15:3
1421. 01. 2019 18:00
na žádost Bohuslavic
Jednota Orel Bohuslavice ATJ Lokomotiva Meziměstí A8:10
1421. 01. 2019 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Žďárky A9:9
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTTC Nové Město nad Metují B16:2
1424. 01. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Sokol Bukovice A9:9
1423. 01. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Jiskra Jaroměř C8:10
1424. 01. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Náchod B8:10
1512. 02. 2019 18:30
na žádost Bohuslavic
TJ Červený Kostelec-Horní AJednota Orel Bohuslavice A8:10
1530. 01. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Slovan Broumov C12:6
1501. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Knauf Team Lipí A11:7
1531. 01. 2019 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D6:12
1528. 01. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Náchod C16:2
1530. 01. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Lokomotiva Meziměstí A11:7
1608. 02. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Žďárky A6:12
1605. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATTC Nové Město nad Metují B10:8
1618. 02. 2019 18:00
dohodou
TJ Náchod CTJ Sokol Bukovice A
odloženo
1607. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Jiskra Jaroměř C11:7
1607. 02. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Náchod B10:8
1606. 02. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Červený Kostelec-Horní A10:8
1713. 02. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CJednota Orel Bohuslavice A11:7
1714. 02. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Knauf Team Lipí A7:11
1713. 02. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D6:12
1715. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Náchod C11:7
1707. 03. 2019 17:30
na žádost Bukovice
TJ Sokol Bukovice ATJ Lokomotiva Meziměstí A
odloženo
1711. 02. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Sokol Žďárky A18:0
1822. 02. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATTC Nové Město nad Metují B
1820. 02. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Sokol Bukovice A
1812. 02. 2019 18:00
dohodou
TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Jiskra Jaroměř C9:9
1821. 09. 2018 18:00TJ Náchod CTJ Náchod B11:7
1821. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Červený Kostelec-Horní A
1821. 02. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Slovan Broumov C
1928. 02. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí AJednota Orel Bohuslavice A
1927. 02. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D
1928. 02. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Náchod C
1927. 02. 2019 18:00TJ Náchod BTJ Lokomotiva Meziměstí A
1901. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Žďárky A
1928. 02. 2019 17:30TJ Sokol Bukovice ATTC Nové Město nad Metují B
2015. 03. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Sokol Bukovice A
2011. 03. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Jiskra Jaroměř C
2013. 03. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Náchod B
2012. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Červený Kostelec-Horní A
2011. 03. 2019 18:00TJ Náchod CTJ Slovan Broumov C
2014. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DTJ Knauf Team Lipí A
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DJednota Orel Bohuslavice A
2121. 03. 2019 18:00TJ Knauf Team Lipí ATJ Náchod C
2120. 03. 2019 18:00TJ Slovan Broumov CTJ Lokomotiva Meziměstí A
2121. 03. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní ATJ Sokol Žďárky A
2120. 03. 2019 18:00TJ Náchod BTTC Nové Město nad Metují B
2122. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř CTJ Sokol Bukovice A
2229. 03. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice ATJ Jiskra Jaroměř C
2228. 03. 2019 17:30TJ Sokol Bukovice ATJ Náchod B
2225. 03. 2019 18:00TTC Nové Město nad Metují BTJ Červený Kostelec-Horní A
2227. 03. 2019 18:00TJ Sokol Žďárky ATJ Slovan Broumov C
2226. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí ATJ Knauf Team Lipí A
2225. 03. 2019 18:00TJ Náchod CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS