Výsledky
Regionální přebor II. třídy
124. 09. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jasenná A10:8
125. 09. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Velká Jesenice A5:13
121. 09. 2018 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Slovan Broumov DTJ Lokomotiva Meziměstí B7:11
124. 09. 2018 18:00TJ Jiskra Machov AJednota Orel Bohuslavice B8:10
124. 09. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní C12:6
126. 09. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F6:12
204. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
202. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E11:7
204. 10. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Česká Skalice B9:9
211. 10. 2018 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Machov A12:6
204. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Slovan Broumov D18:0
201. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní B16:2
309. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Jasenná A3:15
312. 10. 2018 18:00TJ Slovan Broumov DTJ Jiskra Jaroměř D8:10
308. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Velká Jesenice A8:10
308. 10. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Lokomotiva Meziměstí B8:10
310. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 EJednota Orel Bohuslavice B13:5
309. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Červený Kostelec-Horní C10:8
418. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní C11:7
418. 10. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F8:10
418. 10. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E12:6
418. 10. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Česká Skalice B14:4
424. 10. 2018 18:00
na žádost Machova
TJ Jiskra Jaroměř DTJ Jiskra Machov A15:3
416. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Slovan Broumov D11:6
526. 10. 2018 18:00TJ Slovan Broumov DTJ Sokol Jasenná A6:12
522. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Červený Kostelec-Horní B7:11
522. 10. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Jaroměř D5:13
524. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Velká Jesenice A5:13
523. 10. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
523. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CJednota Orel Bohuslavice B8:10
601. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná AJednota Orel Bohuslavice B11:7
606. 11. 2018 18:00
na žádost Meziměstí
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní C8:10
601. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F13:5
629. 10. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E16:2
630. 10. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Česká Skalice B8:10
607. 11. 2018 18:00
na žádost Machova
TJ Slovan Broumov DTJ Jiskra Machov A10:8
705. 11. 2018 17:00
na žádost Machova
TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jasenná A3:15
712. 11. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Slovan Broumov D8:10
714. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Červený Kostelec-Horní B9:9
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Jaroměř D11:7
713. 11. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Velká Jesenice A8:10
715. 11. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Lokomotiva Meziměstí B8:10
822. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Lokomotiva Meziměstí B9:9
822. 11. 2018 18:30TJ Sokol Velká Jesenice AJednota Orel Bohuslavice B10:8
819. 11. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Červený Kostelec-Horní C10:8
820. 11. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F6:12
830. 11. 2018 18:00
na žádost Broumova
TJ Slovan Broumov DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E11:7
819. 11. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Česká Skalice B7:11
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jasenná A3:15
921. 11. 2018 18:00
na žádost Machova
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Machov A9:9
927. 11. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Slovan Broumov D14:4
918. 09. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Červený Kostelec-Horní B10:8
př.
929. 11. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Jaroměř D4:14
929. 11. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Velká Jesenice A7:11
1006. 12. 2018 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Velká Jesenice A11:7
1003. 12. 2018 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Lokomotiva Meziměstí B9:9
1004. 12. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BJednota Orel Bohuslavice B12:6
1014. 12. 2018 18:00
na žádost Č. Kostelce
TJ Slovan Broumov DTJ Červený Kostelec-Horní C11:7
1003. 12. 2018 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F10:8
1003. 12. 2018 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E7:11
1112. 12. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Jasenná A2:16
1111. 12. 2018 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Česká Skalice B11:7
1111. 12. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Machov A10:8
1113. 12. 2018 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Slovan Broumov D9:9
1113. 12. 2018 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Červený Kostelec-Horní B8:10
1120. 12. 2018 18:30
dohodou
TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Jaroměř D7:11
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Jaroměř D7:11
1210. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní B9:9
1210. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Slovan Broumov D11:7
1204. 01. 2019 18:00
dohodou
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Jiskra Machov A5:13
1208. 01. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Česká Skalice B9:9
1224. 09. 2018 18:00
předehrání
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13:5
1315. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Jasenná A9:9
1316. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Červený Kostelec-Horní C9:9
1314. 01. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice BJednota Orel Bohuslavice B8:10
1309. 01. 2019 18:00
dohodou
TJ Jiskra Machov ATJ Lokomotiva Meziměstí B11:7
1318. 01. 2019 18:00TJ Slovan Broumov DTJ Sokol Velká Jesenice A6:12
1315. 01. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Jaroměř D4:14
1424. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Červený Kostelec-Horní B16:2
1421. 01. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Slovan Broumov D17:1
1424. 01. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Jiskra Machov A10:8
1424. 01. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Česká Skalice B8:10
1424. 01. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E11:7
1422. 01. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F11:7
1531. 01. 2019 18:30
dohodou
TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Sokol Jasenná A5:13
1529. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FJednota Orel Bohuslavice B9:9
1530. 01. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Lokomotiva Meziměstí B12:6
1528. 01. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Velká Jesenice A4:14
1528. 01. 2019 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Jiskra Jaroměř D8:10
1501. 02. 2019 18:00TJ Slovan Broumov DTJ Červený Kostelec-Horní B6:12
1607. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Slovan Broumov D17:1
1607. 02. 2019 18:00
dohodou
TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Jiskra Machov A12:6
1604. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Česká Skalice B6:12
1607. 02. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E15:3
1607. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F5:13
1619. 02. 2019 18:00
na žádost Č. K.
Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní C16:2
1714. 02. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Jasenná A1:17
1712. 02. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Lokomotiva Meziměstí B9:9
1712. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Sokol Velká Jesenice A4:14
1713. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Jiskra Jaroměř D9:9
1711. 02. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Červený Kostelec-Horní B8:10
1711. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Slovan Broumov D16:2
1821. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Jiskra Machov A13:5
1801. 03. 2019 18:00
na žádost Č. Skalice
TJ Slovan Broumov DTJ Sokol Česká Skalice B7:11
1819. 02. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E8:10
1818. 02. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F12:6
1818. 02. 2019 18:30
na žádost V. Jesenice
TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Červený Kostelec-Horní C13:5
1821. 02. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BJednota Orel Bohuslavice B13:5
1907. 03. 2019 18:00
dohodou
TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Sokol Jasenná A5:13
1928. 02. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Sokol Velká Jesenice A9:9
1926. 02. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Jiskra Jaroměř D5:13
1926. 02. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Červený Kostelec-Horní B14:4
1904. 03. 2019 18:00
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Slovan Broumov D13:5
1904. 03. 2019 18:00
dohodou
TJ Sokol Česká Skalice BTJ Jiskra Machov A14:4
2014. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Česká Skalice B16:2
2011. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E15:3
2015. 03. 2019 18:00TJ Slovan Broumov DTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F14:4
2020. 09. 2018 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Červený Kostelec-Horní C7:11
2011. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř DJednota Orel Bohuslavice B9:9
2014. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Lokomotiva Meziměstí B13:5
2121. 03. 2019 18:30TJ Sokol Velká Jesenice ATJ Sokol Jasenná A9:9
2121. 03. 2019 18:00TJ Lokomotiva Meziměstí BTJ Jiskra Jaroměř D10:8
2121. 03. 2019 18:00Jednota Orel Bohuslavice BTJ Červený Kostelec-Horní B11:7
2119. 03. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní CTJ Slovan Broumov D15:3
2105. 03. 2019 18:00
dohodou
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 FTJ Jiskra Machov A13:5
2120. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 ETJ Sokol Česká Skalice B7:11
2228. 03. 2019 18:00TJ Sokol Jasenná ATJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E12:6
2225. 03. 2019 18:00TJ Sokol Česká Skalice BTJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 F6:12
2225. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Machov ATJ Červený Kostelec-Horní C15:3
2229. 03. 2019 18:00TJ Slovan Broumov DJednota Orel Bohuslavice B9:9
2226. 03. 2019 18:00TJ Červený Kostelec-Horní BTJ Lokomotiva Meziměstí B4:14
2225. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Jaroměř DTJ Sokol Velká Jesenice A8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS