Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní liga
130. 09. 2018 10:00SK Vacenovice ASK Vacenovice B14:4
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Baník Ratíškovice B8:10
130. 09. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Jiskra Strážnice D8:10
129. 09. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Čeložnice A3:15
130. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Vlast Ježov A8:10
130. 09. 2018 10:00SKST Rohatec BSKST Dubňany A12:6
207. 10. 2018 10:00SKST Dubňany ASK Vacenovice B16:2
205. 10. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Rohatec B16:2
204. 10. 2018 19:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Kyjov A8:10
206. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Strážnice DTělovýchovná jednota Mikulčice B9:9
206. 10. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Lužice A14:4
207. 10. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Bzenec A15:3
314. 10. 2018 10:00SK Vacenovice BTJ Sokol Bzenec A9:9
314. 10. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ASK Vacenovice A2:16
312. 10. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Baník Ratíškovice B11:7
314. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Jiskra Strážnice D16:2
314. 10. 2018 10:00SKST Rohatec BSKST Čeložnice A10:8
314. 10. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Vlast Ježov A8:10
419. 10. 2018 18:00TJ Vlast Ježov ASK Vacenovice B16:2
418. 10. 2018 18:30SKST Čeložnice ASKST Dubňany A9:9
420. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Rohatec B10:8
420. 10. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Kyjov A12:6
421. 10. 2018 10:00SK Vacenovice ATělovýchovná jednota Mikulčice B17:1
421. 10. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice A10:8
530. 10. 2018 17:30SK Vacenovice BTJ Sokol Lužice A14:4
527. 10. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Bzenec A12:6
528. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASK Vacenovice A4:14
526. 10. 2018 19:00SKST Rohatec BSK Baník Ratíškovice B6:12
528. 10. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice D12:6
526. 10. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Čeložnice A15:3
603. 11. 2018 09:30SKST Čeložnice ASK Vacenovice B14:4
631. 10. 2018 17:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Vlast Ježov A7:11
603. 11. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Dubňany A17:1
604. 11. 2018 10:00SK Vacenovice ASKST Rohatec B12:6
604. 11. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Kyjov A7:11
604. 11. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ATělovýchovná jednota Mikulčice B5:13
711. 11. 2018 10:00SK Vacenovice BTělovýchovná jednota Mikulčice B2:16
711. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Lužice A18:0
711. 11. 2018 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Bzenec A9:9
711. 11. 2018 10:00SKST Dubňany ASK Vacenovice A5:13
716. 11. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ASK Baník Ratíškovice B10:8
710. 11. 2018 09:30SKST Čeložnice ATJ Jiskra Strážnice D12:6
817. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Vacenovice B14:4
817. 11. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Čeložnice A6:12
818. 11. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Vlast Ježov A11:7
818. 11. 2018 10:00
herna ST, Sportcentrum Želva, Dubňany
TJ Sokol Bzenec ASKST Dubňany A8:10
818. 11. 2018 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Rohatec B10:8
816. 11. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Kyjov A9:9
923. 11. 2018 17:30
sokolovna Kyjov
SK Vacenovice BTJ Sokol Kyjov A3:15
925. 11. 2018 10:00SKST Rohatec BTělovýchovná jednota Mikulčice B6:12
925. 11. 2018 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Lužice A10:8
923. 11. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Bzenec A10:8
924. 11. 2018 09:00SKST Čeložnice ASK Vacenovice A11:7
924. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Baník Ratíškovice B5:13
1002. 12. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice BSK Vacenovice B11:7
1009. 12. 2018 10:00SK Vacenovice ATJ Jiskra Strážnice D15:3
1009. 12. 2018 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Čeložnice A10:8
1007. 12. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Lužice A16:2
1008. 12. 2018 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Dubňany A8:10
1009. 12. 2018 10:00TJ Sokol Kyjov ASKST Rohatec B10:8
1116. 12. 2018 10:00SK Vacenovice BSKST Rohatec B6:12
1113. 12. 2018 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Kyjov A9:9
1114. 12. 2018 19:00TJ Vlast Ježov ATělovýchovná jednota Mikulčice B16:2
1115. 12. 2018 09:30SKST Čeložnice ATJ Sokol Lužice A10:8
1115. 12. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Bzenec A8:10
1114. 12. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice BSK Vacenovice A8:10
1206. 01. 2019 10:00SK Vacenovice BSKST Dubňany A9:9
1206. 01. 2019 10:00SKST Rohatec BTJ Vlast Ježov A5:13
1206. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kyjov ASKST Čeložnice A10:8
1205. 01. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Jiskra Strážnice D10:8
1206. 01. 2019 11:00TJ Sokol Lužice ASK Baník Ratíškovice B9:9
1206. 01. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Vacenovice A10:8
1313. 01. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Vacenovice B10:8
1313. 01. 2019 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Lužice A12:6
1312. 01. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice BTělovýchovná jednota Mikulčice B10:8
1312. 01. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Kyjov A10:8
1319. 01. 2019 09:30SKST Čeložnice ASKST Rohatec B11:7
1311. 01. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ASKST Dubňany A13:5
1427. 01. 2019 10:00SK Vacenovice BTJ Vlast Ježov A10:8
1422. 01. 2019 18:30SKST Dubňany ASKST Čeložnice A14:4
1427. 01. 2019 10:00SKST Rohatec BTJ Jiskra Strážnice D13:5
1422. 01. 2019 18:00TJ Sokol Kyjov ASK Baník Ratíškovice B8:10
1426. 01. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Vacenovice A9:9
1427. 01. 2019 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Bzenec A8:10
1503. 02. 2019 11:00TJ Sokol Lužice ASK Vacenovice B10:8
1503. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ATělovýchovná jednota Mikulčice B9:9
1503. 02. 2019 10:00SK Vacenovice ATJ Sokol Kyjov A13:5
1502. 02. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice BSKST Rohatec B10:8
1502. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Dubňany A15:3
1502. 02. 2019 09:30SKST Čeložnice ATJ Vlast Ježov A7:11
1605. 02. 2019 18:00SK Vacenovice BSKST Čeložnice A9:9
1608. 02. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Jiskra Strážnice D10:8
1607. 02. 2019 18:30SKST Dubňany ASK Baník Ratíškovice B11:7
1610. 02. 2019 10:00SKST Rohatec BSK Vacenovice A5:13
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kyjov ATJ Sokol Bzenec A11:7
1609. 02. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Sokol Lužice A11:7
1716. 02. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSK Vacenovice B8:10
1717. 02. 2019 11:00TJ Sokol Lužice ATJ Sokol Kyjov A10:8
1717. 02. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Rohatec B13:5
1717. 02. 2019 10:00SK Vacenovice ASKST Dubňany A9:9
1716. 02. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Vlast Ježov A7:11
1716. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice DSKST Čeložnice A9:9
1824. 02. 2019 10:00SK Vacenovice BTJ Jiskra Strážnice D2:16
1819. 02. 2019 19:00SKST Čeložnice ASK Baník Ratíškovice B9:9
1822. 02. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ASK Vacenovice A12:6
1824. 02. 2019 10:00SKST Dubňany ATJ Sokol Bzenec A13:5
1824. 02. 2019 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Lužice A14:4
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kyjov ATělovýchovná jednota Mikulčice B16:2
1901. 03. 2019 17:30
KD Vacenovice, přísálí KD Vacenovice
TJ Sokol Kyjov ASK Vacenovice B10:8
1902. 03. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BSKST Rohatec B9:9
1903. 03. 2019 11:00TJ Sokol Lužice ASKST Dubňany A6:12
1903. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Vlast Ježov A5:13
1903. 03. 2019 10:00SK Vacenovice ASKST Čeložnice A10:8
1901. 03. 2019 17:00SK Baník Ratíškovice BTJ Jiskra Strážnice D6:12
2005. 03. 2019 17:30SK Vacenovice BSK Baník Ratíškovice B12:6
2009. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Strážnice DSK Vacenovice A8:10
2009. 03. 2019 09:30SKST Čeložnice ATJ Sokol Bzenec A16:2
2008. 03. 2019 16:30TJ Sokol Lužice ATJ Vlast Ježov A4:14
2010. 03. 2019 10:00SKST Dubňany ATělovýchovná jednota Mikulčice B13:5
2010. 03. 2019 10:00SKST Rohatec BTJ Sokol Kyjov A6:12
2124. 03. 2019 10:00SKST Rohatec BSK Vacenovice B15:3
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kyjov ASKST Dubňany A7:11
2123. 03. 2019 15:00Tělovýchovná jednota Mikulčice BTJ Vlast Ježov A12:6
2119. 03. 2019 17:00TJ Sokol Lužice ASKST Čeložnice A9:9
2124. 03. 2019 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Jiskra Strážnice D1:17
2121. 03. 2019 18:00SK Vacenovice ASK Baník Ratíškovice B6:12
2226. 10. 2018 18:00SK Vacenovice BSK Vacenovice A9:9
2230. 03. 2019 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Bzenec A11:7
2227. 03. 2019 18:00TJ Jiskra Strážnice DTJ Sokol Lužice A14:4
2230. 03. 2019 09:30SKST Čeložnice ATělovýchovná jednota Mikulčice B12:6
2229. 03. 2019 19:00TJ Vlast Ježov ATJ Sokol Kyjov A12:6
2231. 03. 2019 10:00SKST Dubňany ASKST Rohatec B11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy