Výsledky
3. liga mužů skupina B
129. 09. 2018 18:00SKST Liberec DTTC Ústí nad Labem10:0 V: Veselka Jiří
129. 09. 2018 15:00Loko Depo LiberecSKST Děčín10:3 V: Zahradník Petr
129. 09. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Batesta Chodov10:3 V: Šťastný Vladislav
129. 09. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemSKST Baník Most4:10 V:
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice B7:10 V: Haralík Stanislav
129. 09. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSK Štětí5:10 V: Fausek Jiří
230. 09. 2018 10:00SKST Liberec DSKST Děčín10:0 V: Varcl Jan
230. 09. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Ústí nad Labem10:2 V: Zahradník Petr
230. 09. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Baník Most9:9 V: Šťastný Vladislav
230. 09. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Batesta Chodov10:3 V: Nekola Tomáš
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSK Štětí10:7 V: Haralík Stanislav
230. 09. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTTC Litoměřice B10:6 V: Fausek Jiří
313. 10. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemTTC Litoměřice B3:10 V:
313. 10. 2018 14:00SKST DěčínSK Štětí9:9 V: Dyškant Zdeněk
313. 10. 2018 15:00TJ Batesta ChodovTJ Sokol Michle Praha2:10 V: Kořínek Jan
313. 10. 2018 15:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha C10:1 V: Houdková Helena
313. 10. 2018 15:00SKST Liberec DTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:8 V: Louda Václav
313. 10. 2018 15:00Loko Depo LiberecTTC Brandýs nad Labem10:8 V: Zahradník Petr
414. 10. 2018 10:00TTC Ústí nad LabemSK Štětí9:9 V: Novák Jiří
414. 10. 2018 10:00SKST DěčínTTC Litoměřice B7:10 V: Dyškant Zdeněk
414. 10. 2018 10:00TJ Batesta ChodovTTC Elizza Praha C6:10 V: Tonhauser Martin
414. 10. 2018 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Michle Praha10:8 V: Žielinský Tomáš
414. 10. 2018 10:00SKST Liberec DTTC Brandýs nad Labem10:7 V: Louda Václav
414. 10. 2018 10:00Loko Depo LiberecTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:6 V: Zahradník Petr
527. 10. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Ústí nad Labem10:3 V: Šťastný Vladislav
527. 10. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemSKST Děčín10:1 V: Holub Zdeněk
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec D10:5 V: Kulich Vladimír
527. 10. 2018 15:00TTC Elizza Praha CLoko Depo Liberec9:9 V: Menger Jaroslav
527. 10. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ Batesta Chodov10:2 V: Nedbal Václav
527. 10. 2018 15:00SK ŠtětíSKST Baník Most4:10 V: Hrádek Antonín
628. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Děčín10:2 V: Šťastný Vladislav
628. 10. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Ústí nad Labem10:6 V: Ehrenberger Květoslav
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaLoko Depo Liberec10:5 V: Kulich Vladimír
628. 10. 2018 10:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec D9:9 V: Menger Jaroslav
628. 10. 2018 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most9:9 V: Nedbal Václav
622. 09. 2018 15:00
tělocvična 2. ZŠ, Jungmannova 660, Roudnice n. L.
SK ŠtětíTJ Batesta Chodov10:4 V: Kozel Bohumil
710. 11. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemTJ Batesta Chodov10:1 V:
710. 11. 2018 14:00SKST DěčínSKST Baník Most2:10 V: Dyškant Zdeněk
710. 11. 2018 18:00SKST Liberec DTTC Litoměřice B7:10 V: Varcl Jan
710. 11. 2018 15:00Loko Depo LiberecSK Štětí10:3 V: Zahradník Petr
710. 11. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Šťastný Vladislav
710. 11. 2018 14:00TTC Brandýs nad LabemTTC Elizza Praha C10:4 V: Ehrenberger Květoslav
811. 11. 2018 10:00TTC Ústí nad LabemSKST Baník Most2:10 V: Novák Jiří
811. 11. 2018 10:00SKST DěčínTJ Batesta Chodov10:5 V: Dyškant Zdeněk
811. 11. 2018 10:00SKST Liberec DSK Štětí10:6 V: Varcl Jan
811. 11. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Litoměřice B4:10 V: Zahradník Petr
811. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Elizza Praha C9:9 V: Šťastný Vladislav
811. 11. 2018 10:00TTC Brandýs nad LabemTJ Sokol Michle Praha4:10 V: Nekola Tomáš
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Ústí nad Labem10:4 V: Kulich Vladimír
924. 11. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSKST Děčín10:4 V:
924. 11. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10 V: Sekyra Jiří
924. 11. 2018 15:00SK ŠtětíTTC Brandýs nad Labem10:8 V: Kozel Bohumil
924. 11. 2018 15:00TJ Batesta ChodovSKST Liberec D1:10 V: Kořínek Jan
924. 11. 2018 15:00SKST Baník MostLoko Depo Liberec6:10 V: Houdková Helena
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Děčín10:5 V: Kulich Vladimír
1025. 11. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTTC Ústí nad Labem10:4 V: Rochowanski Milan
1025. 11. 2018 10:00TTC Litoměřice BTTC Brandýs nad Labem10:4 V: Nedbal Václav
1025. 11. 2018 10:00SK ŠtětíTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Kozel Bohumil
1025. 11. 2018 10:00TJ Batesta ChodovLoko Depo Liberec3:10 V: Kořínek Jan
1025. 11. 2018 10:00SKST Baník MostSKST Liberec D7:10 V: Houdková Helena
1108. 12. 2018 15:00SKST Liberec DLoko Depo Liberec9:9 V: Zahradník Petr
1108. 12. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Brandýs nad Labem10:0 V: Šťastný Vladislav
1106. 12. 2018 19:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Fausek Jiří
1108. 12. 2018 15:00TTC Litoměřice BSK Štětí10:8 V: Nedbal Václav
1108. 12. 2018 15:00TJ Batesta ChodovSKST Baník Most5:10 V: Tonhauser Martin
1108. 12. 2018 15:00TTC Ústí nad LabemSKST Děčín9:9 V: Novák Jiří
1212. 01. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Liberec D6:10 V: Minář Jiří
1212. 01. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Ehrenberger Květoslav
1211. 01. 2019 19:00
v herně TJ Sokol Michle Praha
TJ Sokol Michle PrahaTTC Elizza Praha C6:10 V: Votípka Emanuel
1212. 01. 2019 14:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B4:10 V: Novák Vladislav
1212. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTJ Batesta Chodov10:2 V: Žielinský Tomáš
1212. 01. 2019 14:00SKST DěčínTTC Ústí nad Labem10:7 V: Dyškant Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemSKST Liberec D8:10 V: Novák Jiří
1326. 01. 2019 14:00SKST DěčínLoko Depo Liberec5:10 V: Dyškant Zdeněk
1326. 01. 2019 15:00TJ Batesta ChodovTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum3:10 V: Kořínek Jan
1326. 01. 2019 15:00SKST Baník MostTTC Brandýs nad Labem10:7 V: Žielinský Tomáš
1326. 01. 2019 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Michle Praha8:10 V: Sekyra Jiří
1326. 01. 2019 15:00SK ŠtětíTTC Elizza Praha C2:10 V: Novák Vladislav
1427. 01. 2019 10:00SKST DěčínSKST Liberec D9:9 V: Dyškant Zdeněk
1427. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemLoko Depo Liberec1:10 V: Novák Jiří
1427. 01. 2019 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:4 V: Houdková Helena
1427. 01. 2019 10:00TJ Batesta ChodovTTC Brandýs nad Labem2:10 V: Kořínek Jan
1427. 01. 2019 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Michle Praha4:10 V: Novák Vladislav
1427. 01. 2019 10:00TTC Litoměřice BTTC Elizza Praha C10:0 V: Nedbal Václav
1509. 02. 2019 15:00TTC Litoměřice BTTC Ústí nad Labem10:4 V: Sekyra Jiří
1509. 02. 2019 15:00SK ŠtětíSKST Děčín10:3 V: Novák Vladislav
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Batesta Chodov10:3 V: Haralík Stanislav
1509. 02. 2019 15:00TTC Elizza Praha CSKST Baník Most10:7 V: Fausek Jiří
1509. 02. 2019 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Liberec D10:0 V: Botka Jan
1509. 02. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemLoko Depo Liberec10:2 V: Fuček Miloslav
1610. 02. 2019 10:00SK ŠtětíTTC Ústí nad Labem10:3 V: Novák Vladislav
1610. 02. 2019 10:00TTC Litoměřice BSKST Děčín10:5 V: Nedbal Václav
1609. 02. 2019 10:00TTC Elizza Praha CTJ Batesta Chodov10:3 V: Vožický Bohumil
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Baník Most9:9 V: Haralík Stanislav
1610. 02. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemSKST Liberec D10:0 V: Fuček Miloslav
1610. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumLoko Depo Liberec10:2 V: Botka Jan
1723. 02. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Vašinová Karina
1723. 02. 2019 14:00SKST DěčínTTC Brandýs nad Labem2:10 V: Dyškant Zdeněk
1723. 02. 2019 15:00SKST Liberec DTJ Sokol Michle Praha1:10 V: Vrabec Jakub
1723. 02. 2019 15:00Loko Depo LiberecTTC Elizza Praha C10:4 V: Zahradník Petr
1723. 02. 2019 15:00TJ Batesta ChodovTTC Litoměřice B3:10 V: Kořínek Jan
1723. 02. 2019 13:30SKST Baník MostSK Štětí10:4 V: Houdková Helena
1824. 02. 2019 10:00SKST DěčínTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 V: Dyškant Zdeněk
1824. 02. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemTTC Brandýs nad Labem6:10 V: Novák Jiří
1824. 02. 2019 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Michle Praha3:10 V: Zahradník Petr
1824. 02. 2019 10:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha C6:10 V: Vrabec Jakub
1824. 02. 2019 10:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:3 V: Houdková Helena
1805. 02. 2019 17:30TJ Batesta ChodovSK Štětí1:10 V: Kořínek Jan
1909. 03. 2019 16:00TJ Batesta ChodovTTC Ústí nad Labem10:0wo V:
1909. 03. 2019 15:00SKST Baník MostSKST Děčín10:1 V: Houdková Helena
1909. 03. 2019 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec D10:3 V: Sekyra Jiří
1909. 03. 2019 15:00SK ŠtětíLoko Depo Liberec10:6 V: Novák Vladislav
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum7:10 V: Kulich Vladimír
1909. 03. 2019 15:00TTC Elizza Praha CTTC Brandýs nad Labem1:10 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00SKST Baník MostTTC Ústí nad Labem10:0 V: Houdková Helena
2010. 03. 2019 10:00TJ Batesta ChodovSKST Děčín8:10 V: Tonhauser Martin
2010. 03. 2019 10:00SK ŠtětíSKST Liberec D10:6 V: Novák Vladislav
2010. 03. 2019 10:00TTC Litoměřice BLoko Depo Liberec10:8 V: Nedbal Václav
2010. 03. 2019 10:00TTC Elizza Praha CTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum4:10 V: Slobodzianová Petra
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Brandýs nad Labem10:5 V: Kulich Vladimír
2123. 03. 2019 15:00TTC Ústí nad LabemTJ Sokol Michle Praha0:10wo V:
2123. 03. 2019 14:00SKST DěčínTTC Elizza Praha C10:8 V: Dyškant Zdeněk
2123. 03. 2019 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Litoměřice B10:5 V: Kouřil Lubomír
2123. 03. 2019 14:00TTC Brandýs nad LabemSK Štětí10:3 V: Fuček Miloslav
2123. 03. 2019 18:00SKST Liberec DTJ Batesta Chodov10:1 V: Sudek Petr
2123. 03. 2019 15:00Loko Depo LiberecSKST Baník Most3:10 V: Minář Jiří
2224. 03. 2019 10:00SKST DěčínTJ Sokol Michle Praha5:10 V: Dyškant Zdeněk
2224. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad LabemTTC Elizza Praha C0:10wo V:
2224. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad LabemTTC Litoměřice B9:9 V: Nekola Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSK Štětí10:4 V: Kouřil Lubomír
2224. 03. 2019 10:00Loko Depo LiberecTJ Batesta Chodov10:0 V: Minář Jiří
2224. 03. 2019 10:00SKST Liberec DSKST Baník Most0:10 V: Zahradník Petr
1/106. 04. 2019 14:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:4 V: Houdková Helena
1/207. 04. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Baník Most7:9 V: Kouřil Lubomír

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS