Výsledky
3. liga mužů skupina D
129. 09. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodMK Řeznovice10:6
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol StudenáKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:9
129. 09. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceTTC Moravská Slavia Brno C10:8
129. 09. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BKST Blansko10:2
129. 09. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Sokol Lanžhot4:10
129. 09. 2018 15:00
v herně TJ Mikulčice
Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Holásky8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Sokol Znojmo-Orel Únanov0:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol StudenáMK Řeznovice10:2
230. 09. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceKST Blansko4:10
230. 09. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BTTC Moravská Slavia Brno C10:2
230. 09. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Tělovýchovná jednota Mikulčice8:10
230. 09. 2018 10:00TJ HoláskyTJ Sokol Lanžhot10:5
313. 10. 2018 14:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Lanžhot4:10
313. 10. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTělovýchovná jednota Mikulčice10:2
313. 10. 2018 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.9:9
313. 10. 2018 16:00KST BlanskoTJ Holásky4:10
313. 10. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Strážnice10:3
313. 10. 2018 15:00TJ Sokol StudenáSKST Mart Hodonín B10:4
414. 10. 2018 10:00MK ŘeznoviceTělovýchovná jednota Mikulčice6:10
414. 10. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Lanžhot10:3
414. 10. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky5:10
414. 10. 2018 10:00KST BlanskoTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:3
414. 10. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín B9:9
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Strážnice10:2
527. 10. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice3:10
527. 10. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:5
527. 10. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Jiskra Havlíčkův Brod9:9
527. 10. 2018 17:30
Zámek Belcredi, Pohankova 8, Brno-Líšeň
TJ HoláskyTJ Sokol Studená8:10
527. 10. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTTC Moravská Slavia Brno C8:10
527. 10. 2018 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceKST Blansko10:5
628. 10. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov9:9
628. 10. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BMK Řeznovice10:4
628. 10. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Sokol Studená2:10
628. 10. 2018 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:1
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotKST Blansko10:8
628. 10. 2018 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C9:9
710. 11. 2018 14:00MK ŘeznoviceTTC Moravská Slavia Brno C7:10
710. 11. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovKST Blansko10:2
710. 11. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Lanžhot6:10
710. 11. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTělovýchovná jednota Mikulčice10:3
710. 11. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:8
710. 11. 2018 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Holásky10:6
811. 11. 2018 10:00MK ŘeznoviceKST Blansko10:4
811. 11. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTTC Moravská Slavia Brno C10:5
811. 11. 2018 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTělovýchovná jednota Mikulčice6:10
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Lanžhot10:8
811. 11. 2018 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Holásky1:10
811. 11. 2018 10:00SKST Mart Hodonín BTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:4
924. 11. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.MK Řeznovice5:10
924. 11. 2018 10:00TJ HoláskyKST Sokol Znojmo-Orel Únanov10:3
924. 11. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Strážnice10:2
924. 11. 2018 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceSKST Mart Hodonín B3:10
924. 11. 2018 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:1
924. 11. 2018 16:00KST BlanskoTJ Sokol Studená1:10
1025. 11. 2018 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.KST Sokol Znojmo-Orel Únanov5:10
1025. 11. 2018 10:00TJ HoláskyMK Řeznovice9:9
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Mart Hodonín B5:10
1025. 11. 2018 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Jiskra Strážnice10:0
1025. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Studená6:10
1025. 11. 2018 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:6
1108. 12. 2018 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Sokol Studená3:10
1108. 12. 2018 15:00TJ Jiskra StrážniceSKST Mart Hodonín B3:10
1108. 12. 2018 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Holásky4:10
1108. 12. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTělovýchovná jednota Mikulčice10:3
1108. 12. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Blansko10:1
1108. 12. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovMK Řeznovice9:9
1212. 01. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2
1212. 01. 2019 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Strážnice10:6
1212. 01. 2019 15:00
Pohankova 8, Brno - Líšeň
TJ HoláskyTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.9:9
1212. 01. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:4
1212. 01. 2019 15:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno C8:10
1206. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10
1326. 01. 2019 14:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
1326. 01. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Sokol Studená10:7
1326. 01. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Strážnice10:1
1326. 01. 2019 16:00KST BlanskoSKST Mart Hodonín B10:7
1326. 01. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:6
1326. 01. 2019 15:00
v herně TJ Holásky
TJ HoláskyTělovýchovná jednota Mikulčice7:10
1427. 01. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:3
1427. 01. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Sokol Studená0:10
1427. 01. 2019 10:00KST BlanskoTJ Jiskra Strážnice10:7
1427. 01. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín B1:10
1427. 01. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:0
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Holásky7:10
1509. 02. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotMK Řeznovice10:6
1509. 02. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov6:10
1509. 02. 2019 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TTC Moravská Slavia Brno C7:10
1509. 02. 2019 15:00TJ HoláskyKST Blansko10:0
1509. 02. 2019 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:7
1509. 02. 2019 14:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Studená6:10
1610. 02. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceMK Řeznovice10:3
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotKST Sokol Znojmo-Orel Únanov3:10
1610. 02. 2019 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C10:4
1610. 02. 2019 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.KST Blansko3:10
1610. 02. 2019 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:7
1610. 02. 2019 10:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Studená2:10
1723. 02. 2019 14:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Strážnice9:9
1723. 02. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovSKST Mart Hodonín B10:1
1723. 02. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.8:10
1723. 02. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Holásky10:4
1723. 02. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Lanžhot7:10
1723. 02. 2019 16:00KST BlanskoTělovýchovná jednota Mikulčice10:2
1824. 02. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Jiskra Strážnice10:6
1824. 02. 2019 10:00MK ŘeznoviceSKST Mart Hodonín B10:5
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:3
1824. 02. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Holásky3:10
1824. 02. 2019 10:00KST BlanskoTJ Sokol Lanžhot10:7
1824. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTělovýchovná jednota Mikulčice10:5
1909. 03. 2019 16:30TTC Moravská Slavia Brno CMK Řeznovice10:8
1909. 03. 2019 16:00KST BlanskoKST Sokol Znojmo-Orel Únanov8:10
1909. 03. 2019 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:2
1909. 03. 2019 15:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Sokol Studená8:10
1909. 03. 2019 15:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.TJ Jiskra Strážnice10:0
1909. 03. 2019 15:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín B10:2
2010. 03. 2019 10:00KST BlanskoMK Řeznovice10:3
2010. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov2:10
2010. 03. 2019 10:00Tělovýchovná jednota MikulčiceTJ Jiskra Havlíčkův Brod10:4
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Studená2:10
2010. 03. 2019 10:00TJ HoláskyTJ Jiskra Strážnice10:1
2010. 03. 2019 10:00Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.SKST Mart Hodonín B10:4
2123. 03. 2019 14:00MK ŘeznoviceTable Tennis Club Koral Tišnov z.s.10:5
2123. 03. 2019 14:30KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTJ Holásky10:2
2123. 03. 2019 15:00TJ Jiskra StrážniceTJ Sokol Lanžhot1:10
2121. 03. 2019 18:30SKST Mart Hodonín BTělovýchovná jednota Mikulčice10:2
2123. 03. 2019 14:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C6:10
2123. 03. 2019 15:00TJ Sokol StudenáKST Blansko 
2224. 03. 2019 10:00KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovTable Tennis Club Koral Tišnov z.s. 
2224. 03. 2019 10:00MK ŘeznoviceTJ Holásky 
2224. 03. 2019 10:00SKST Mart Hodonín BTJ Sokol Lanžhot 
2222. 03. 2019 18:00TJ Jiskra StrážniceTělovýchovná jednota Mikulčice10:4
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTTC Moravská Slavia Brno C 
2224. 03. 2019 10:00TJ Jiskra Havlíčkův BrodKST Blansko 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS