Výsledky
3. liga mužů skupina E
129. 09. 2018 15:00SK Přerov AOrel Zlín10:4 V: Kovář Karel
129. 09. 2018 15:00SK Přerov BTJ Sokol Šarovy z.s.1:10 V: Kovář Karel
129. 09. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovT. J. Sokol Olomouc-Neředín6:10 V: Sýkora Pavel
129. 09. 2018 14:00TTC BolaticeTJ Chropyně9:9 V: Schimetzek Tomáš
129. 09. 2018 15:00TTC Poruba OstravaTTC Frýdlant10:4 V: Jašek Milan
129. 09. 2018 15:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín z.s9:9 V: Tomanová Tamara
230. 09. 2018 10:00SK Přerov ATJ Sokol Šarovy z.s.3:10 V: Kovář Karel
230. 09. 2018 10:00SK Přerov BOrel Zlín4:10 V: Plachý Vojtěch
230. 09. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Chropyně7:10 V: Sýkora Pavel
230. 09. 2018 10:00TTC BolaticeT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:5 V: Schimetzek Tomáš
230. 09. 2018 10:00TTC Poruba OstravaKST Vsetín z.s9:9 V: Jašek Milan
230. 09. 2018 10:00TJ Ostrava KST DTTC Frýdlant8:10 V: Tomanová Tamara
313. 10. 2018 15:00Orel ZlínTTC Frýdlant1:10 V: Veselý Jiří
313. 10. 2018 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.KST Vsetín z.s9:9 V: Uher Jaroslav
313. 10. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Poruba Ostrava10:8 V: Plachý Vojtěch
313. 10. 2018 13:00TJ ChropyněTJ Ostrava KST D5:10 V: Král Stanislav
313. 10. 2018 15:00SK Přerov ATTC MG Odra GAS Vratimov10:3 V: Kovář Karel
313. 10. 2018 15:00SK Přerov BTTC Bolatice1:10 V: Kovář Karel
414. 10. 2018 10:00Orel ZlínKST Vsetín z.s1:10 V: Veselý Jiří
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Frýdlant7:10 V: Koušová Dagmar
414. 10. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Ostrava KST D7:10 V: Beneš Jan
414. 10. 2018 10:00TJ ChropyněTTC Poruba Ostrava10:3 V: Král Stanislav
414. 10. 2018 10:00SK Přerov ATTC Bolatice10:6 V: Kovář Karel
414. 10. 2018 10:00SK Přerov BTTC MG Odra GAS Vratimov1:10 V: Kovář Karel
527. 10. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovOrel Zlín10:2 V: Sýkora Pavel
527. 10. 2018 13:00TTC BolaticeTJ Sokol Šarovy z.s.3:10 V: Schimetzek Tomáš
527. 10. 2018 15:00TTC Poruba OstravaSK Přerov A10:6 V: Gromnica Václav
527. 10. 2018 15:00TJ Ostrava KST DSK Přerov B10:2 V: Tomanová Tamara
527. 10. 2018 14:00TTC FrýdlantT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:1 V: Manda Zdeněk
527. 10. 2018 14:00KST Vsetín z.sTJ Chropyně10:6 V: Černohorská Dana
628. 10. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Šarovy z.s.9:9 V: Sýkora Pavel
628. 10. 2018 10:00TTC BolaticeOrel Zlín10:7 V: Schimetzek Tomáš
628. 10. 2018 10:00TTC Poruba OstravaSK Přerov B10:2 V: Gromnica Václav
628. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST DSK Přerov A10:1 V: Gromnica Václav
628. 10. 2018 10:00TTC FrýdlantTJ Chropyně9:9 V: Manda Zdeněk
628. 10. 2018 10:00KST Vsetín z.sT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:4 V: Černohorská Dana
710. 11. 2018 15:00Orel ZlínT. J. Sokol Olomouc-Neředín5:10 V: Pelnář Václav
710. 11. 2018 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.TJ Chropyně10:5 V: Koušová Dagmar
710. 11. 2018 15:00SK Přerov ATTC Frýdlant3:10 V: Kovář Karel
710. 11. 2018 15:00SK Přerov BKST Vsetín z.s2:10 V: Kovář Karel
710. 11. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Poruba Ostrava4:10 V: Sýkora Pavel
709. 11. 2018 18:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST D3:10 V: Schimetzek Tomáš
811. 11. 2018 10:00Orel ZlínTJ Chropyně10:5 V: Pelnář Václav
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.T. J. Sokol Olomouc-Neředín10:1 V: Koušová Dagmar
811. 11. 2018 10:00SK Přerov AKST Vsetín z.s6:10 V: Kovář Karel
811. 11. 2018 10:00SK Přerov BTTC Frýdlant3:10 V: Kovář Karel
811. 11. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST D7:10 V: Sýkora Pavel
811. 11. 2018 10:00TTC BolaticeTTC Poruba Ostrava4:10 V: Schimetzek Tomáš
924. 11. 2018 15:00TTC Poruba OstravaOrel Zlín10:2 V: Krupník Lukáš
924. 11. 2018 15:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy z.s.6:10 V: Krupník Lukáš
924. 11. 2018 14:00TTC FrýdlantTTC MG Odra GAS Vratimov10:4 V: Manda Zdeněk
924. 11. 2018 14:00KST Vsetín z.sTTC Bolatice10:2 V: Černohorská Dana
924. 11. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínSK Přerov A4:10 V: Beneš Jan
924. 11. 2018 14:00TJ ChropyněSK Přerov B10:5 V: Král Stanislav
1025. 11. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy z.s.10:7 V: Jašek Milan
1025. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST DOrel Zlín10:2 V: Jašek Milan
1025. 11. 2018 10:00TTC FrýdlantTTC Bolatice10:8 V: Manda Zdeněk
1025. 11. 2018 10:00KST Vsetín z.sTTC MG Odra GAS Vratimov10:5 V: Černohorská Dana
1025. 11. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínSK Přerov B10:1 V: Beneš Jan
1025. 11. 2018 10:00TJ ChropyněSK Přerov A9:9 V: Král Stanislav
1126. 09. 2018 18:00SK Přerov ASK Přerov B10:2 V: Kovář Karel
1108. 12. 2018 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Bolatice10:7 V: Sýkora Pavel
1108. 12. 2018 15:00TTC Poruba OstravaTJ Ostrava KST D5:10 V: Skulina Bohumil
1130. 11. 2018 18:00TTC FrýdlantKST Vsetín z.s1:10 V: Manda Zdeněk
1108. 12. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Chropyně5:10 V: Beneš Jan
1106. 12. 2018 18:30Orel ZlínTJ Sokol Šarovy z.s.10:3 V: Pelnář Václav
1227. 09. 2018 18:00SK Přerov BSK Přerov A6:10 V: Kovář Karel
1212. 01. 2019 14:00TTC BolaticeTTC MG Odra GAS Vratimov10:8 V: Schimetzek Tomáš
1211. 01. 2019 18:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava10:2 V: Jašek Milan
1212. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTTC Frýdlant10:3 V:
1212. 01. 2019 14:00TJ ChropyněT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:3 V: Král Stanislav
1210. 01. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.Orel Zlín10:3 V: Koušová Dagmar
1326. 01. 2019 15:00Orel ZlínSK Přerov A4:10 V: Orság Erik
1326. 01. 2019 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov B10:1 V: Koušová Dagmar
1326. 01. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V:
1326. 01. 2019 14:00TJ ChropyněTTC Bolatice5:10 V: Král Stanislav
1326. 01. 2019 14:00TTC FrýdlantTTC Poruba Ostrava10:6 V: Jalůvka Jaroslav
1326. 01. 2019 14:00KST Vsetín z.sTJ Ostrava KST D9:9 V: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.SK Přerov A10:4 V: Koušová Dagmar
1427. 01. 2019 10:00Orel ZlínSK Přerov B10:2 V: Orság Erik
1427. 01. 2019 10:00TJ ChropyněTTC MG Odra GAS Vratimov10:5 V: Král Stanislav
1427. 01. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Bolatice7:10 V: Beneš Jan
1427. 01. 2019 10:00KST Vsetín z.sTTC Poruba Ostrava10:2 V: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00TTC FrýdlantTJ Ostrava KST D6:10 V: Jalůvka Jaroslav
1509. 02. 2019 14:00TTC FrýdlantOrel Zlín10:2 V: Manda Zdeněk
1509. 02. 2019 14:00KST Vsetín z.sTJ Sokol Šarovy z.s.7:10 V: Černohorská Dana
1509. 02. 2019 15:00TTC Poruba OstravaT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:2 V: Jašek Milan
1509. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST DTJ Chropyně10:6 V: Jašek Milan
1509. 02. 2019 15:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Přerov A4:10 V: Sýkora Pavel
1509. 02. 2019 14:00TTC BolaticeSK Přerov B10:3 V: Schimetzek Tomáš
1607. 02. 2019 18:00KST Vsetín z.sOrel Zlín10:6 V: Černohorská Dana
1610. 02. 2019 10:00TTC FrýdlantTJ Sokol Šarovy z.s.9:9 V: Manda Zdeněk
1608. 02. 2019 18:30TJ Ostrava KST DT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:2 V: Gromnica Václav
1610. 02. 2019 10:00TTC Poruba OstravaTJ Chropyně10:8 V: Jašek Milan
1610. 02. 2019 10:00TTC BolaticeSK Přerov A7:10 V: Schimetzek Tomáš
1610. 02. 2019 10:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Přerov B10:2 V: Sýkora Pavel
1723. 02. 2019 15:00Orel ZlínTTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V: Orság Erik
1723. 02. 2019 14:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Bolatice10:4 V: Koušová Dagmar
1723. 02. 2019 15:00SK Přerov ATTC Poruba Ostrava9:9 V: Kovář Karel
1717. 02. 2019 17:00SK Přerov BTJ Ostrava KST D5:10 V: Kovář Karel
1723. 02. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTTC Frýdlant9:9 V: Beneš Jan
1723. 02. 2019 13:30TJ ChropyněKST Vsetín z.s6:10 V: Topič Petr
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Šarovy z.s.TTC MG Odra GAS Vratimov9:9 V: Koušová Dagmar
1824. 02. 2019 10:00Orel ZlínTTC Bolatice9:9 V: Orság Erik
1822. 02. 2019 17:00SK Přerov BTTC Poruba Ostrava3:10 V: Kovář Karel
1824. 02. 2019 10:00SK Přerov ATJ Ostrava KST D2:10 V: Kovář Karel
1824. 02. 2019 10:00TJ ChropyněTTC Frýdlant8:10 V: Topič Petr
1821. 02. 2019 18:30T. J. Sokol Olomouc-NeředínKST Vsetín z.s9:9 V: Beneš Jan
1909. 03. 2019 14:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínOrel Zlín10:2 V: Beneš Jan
1909. 03. 2019 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Šarovy z.s.5:10 V: Topič Petr
1909. 03. 2019 14:00TTC FrýdlantSK Přerov A10:6 V: Manda Zdeněk
1909. 03. 2019 14:00KST Vsetín z.sSK Přerov B10:1 V: Černohorská Dana
1909. 03. 2019 15:00TTC Poruba OstravaTTC MG Odra GAS Vratimov10:2 V: Gromnica Václav
1907. 03. 2019 20:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice10:0 V: Gromnica Václav
2010. 03. 2019 10:00TJ ChropyněOrel Zlín10:4 V: Topič Petr
2010. 03. 2019 10:00T. J. Sokol Olomouc-NeředínTJ Sokol Šarovy z.s.10:2 V: Beneš Jan
2010. 03. 2019 10:00KST Vsetín z.sSK Přerov A9:9 V: Černohorská Dana
2010. 03. 2019 10:00TTC FrýdlantSK Přerov B10:2 V: Manda Zdeněk
2010. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST DTTC MG Odra GAS Vratimov10:2 V: Jašek Milan
2010. 03. 2019 10:00TTC Poruba OstravaTTC Bolatice10:3 V: Jašek Milan
2123. 03. 2019 15:00Orel ZlínTTC Poruba Ostrava3:10 V: Pelnář Václav
2121. 03. 2019 18:00TJ Sokol Šarovy z.s.TJ Ostrava KST D1:10 V: Koušová Dagmar
2123. 03. 2019 15:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Frýdlant6:10 V: Sýkora Pavel
2123. 03. 2019 14:00TTC BolaticeKST Vsetín z.s9:9 V: Schimetzek Tomáš
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov AT. J. Sokol Olomouc-Neředín10:4 V: Kovář Karel
2123. 03. 2019 15:00SK Přerov BTJ Chropyně1:10 V: Kovář Karel
2222. 03. 2019 16:30TJ Sokol Šarovy z.s.TTC Poruba Ostrava6:10 V: Koušová Dagmar
2214. 03. 2019 18:30Orel ZlínTJ Ostrava KST D2:10 V: Vítek Pavel
2224. 03. 2019 10:00TTC BolaticeTTC Frýdlant2:10 V: Schimetzek Tomáš
2224. 03. 2019 10:00TTC MG Odra GAS VratimovKST Vsetín z.s10:8 V: Sýkora Pavel
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov BT. J. Sokol Olomouc-Neředín2:10 V: Kovář Karel
2224. 03. 2019 10:00SK Přerov ATJ Chropyně9:9 V: Kovář Karel
1/106. 04. 2019 15:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín z.s0:9wo
řeší STK
V: Jašek Milan
1/207. 04. 2019 10:00KST Vsetín z.sTJ Ostrava KST D9:0wo
řeší STK
V: Černohorská Dana

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS