Výsledky
2. liga mužů skupina B
129. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:2 V: Skulina Bohumil
129. 09. 2018 14:00TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice10:1 V: Petr Radim
129. 09. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodStavoimpex Hodonín10:2 V: Jonášová Tereza
129. 09. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín5:10 V: Vaculík Ladislav
129. 09. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BKST Slezan Opava2:10 V: Krejčí František
129. 09. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Jeseník10:1 V: Plecháč Jiří
230. 09. 2018 10:00SKST Baník Havířov CASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Svobodová Vlasta
230. 09. 2018 10:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST C10:8 V: Petr Radim
230. 09. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Zlín10:3 V: Jonášová Tereza
230. 09. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BStavoimpex Hodonín10:4 V: Vaculík Ladislav
230. 09. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BKST Jeseník6:10 V: Krejčí František
230. 09. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Slezan Opava8:10 V: Plecháč Jiří
313. 10. 2018 15:00TJ Ostrava KST CKST Slezan Opava10:6 V: Jašek Milan
313. 10. 2018 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Jeseník5:10 V: Valenta Miloslav
313. 10. 2018 14:30Stavoimpex HodonínST EUROMASTER Kolín B10:3 V: Juřík Miroslav
313. 10. 2018 14:00KST ZlínTJ Tatran KRPA Hostinné10:5 V: Pelnář Václav
313. 10. 2018 15:00SKST Baník Havířov CHB Ostrov Havlíčkův Brod9:9 V: Olbricht Jiří
313. 10. 2018 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B7:10 V: Lesník Vladimír
414. 10. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Jeseník10:3 V: Jašek Milan
414. 10. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Slezan Opava6:10 V: Valenta Miloslav
414. 10. 2018 10:00Stavoimpex HodonínTJ Tatran KRPA Hostinné6:10 V: Juřík Miroslav
414. 10. 2018 10:00KST ZlínST EUROMASTER Kolín B10:6 V: Pelnář Václav
414. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:5 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2018 10:00TTC Siko Orlová BHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Lesník Vladimír
527. 10. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Ostrava KST C9:9 V: Kafka Pavel
527. 10. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BASK Tatra Kopřivnice10:5 V: Halasová Anna
527. 10. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BSKST Baník Havířov C1:10 V: Nutilová Vendula
527. 10. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Siko Orlová B10:4 V: Plecháč Jiří
527. 10. 2018 14:00KST Slezan OpavaStavoimpex Hodonín10:6 V: Mišičková Lenka
527. 10. 2018 14:00KST JeseníkKST Zlín9:9 V: Cypra Vladislav
628. 10. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Kafka Pavel
626. 10. 2018 18:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C8:10 V: Halasová Anna
628. 10. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Siko Orlová B9:9 V: Nutilová Vendula
628. 10. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Havířov C7:10 V: Plecháč Jiří
628. 10. 2018 10:00KST Slezan OpavaKST Zlín10:8 V: Vícha Radomír
628. 10. 2018 10:00KST JeseníkStavoimpex Hodonín10:6 V: Cypra Vladislav
710. 11. 2018 14:00TJ Ostrava KST CStavoimpex Hodonín10:7 V: Gromnica Václav
710. 11. 2018 15:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín10:8 V: Valenta Miloslav
710. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov CKST Slezan Opava9:9 V: Svobodová Vlasta
710. 11. 2018 14:00TTC Siko Orlová BKST Jeseník10:7 V: Lesník Vladimír
710. 11. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodST EUROMASTER Kolín B10:0 V: Vondrová Iva
710. 11. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné10:7 V: Laicmanová Věra
811. 11. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín10:3 V: Jašek Milan
811. 11. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceStavoimpex Hodonín10:6 V: Valenta Miloslav
811. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov CKST Jeseník10:4 V: Svobodová Vlasta
811. 11. 2018 10:00TTC Siko Orlová BKST Slezan Opava9:9 V: Lesník Vladimír
811. 11. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Tatran KRPA Hostinné10:0 V: Vondrová Iva
811. 11. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BST EUROMASTER Kolín B10:2 V: Laicmanová Věra
924. 11. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Ostrava KST C9:9 V: Krejčí František
924. 11. 2018 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Plecháč Jiří
924. 11. 2018 14:00KST Slezan OpavaHB Ostrov Havlíčkův Brod1:10 V: Vícha Radomír
924. 11. 2018 14:00KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:7 V: Cypra Vladislav
924. 11. 2018 14:30Stavoimpex HodonínSKST Baník Havířov C2:10 V: Jamný Pavel
924. 11. 2018 14:00KST ZlínTTC Siko Orlová B10:8 V: Veselý Jiří
1025. 11. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BASK Tatra Kopřivnice9:9 V: Nutilová Vendula
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Ostrava KST C8:10 V: Plecháč Jiří
1025. 11. 2018 10:00KST Slezan OpavaTTC Moravská Slavia Brno B8:10 V: Vícha Radomír
1025. 11. 2018 10:00KST JeseníkHB Ostrov Havlíčkův Brod1:10 V: Cypra Vladislav
1025. 11. 2018 10:00Stavoimpex HodonínTTC Siko Orlová B10:5 V: Jamný Pavel
1025. 11. 2018 10:00KST ZlínSKST Baník Havířov C3:10 V: Veselý Jiří
1108. 12. 2018 15:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová B10:6 V: Lesník Vladimír
1106. 12. 2018 18:30HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno B10:2 V: Kafka Pavel
1108. 12. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tatran KRPA Hostinné8:10 V: Krejčí František
1108. 12. 2018 12:00KST Slezan OpavaKST Jeseník10:3 V: Vícha Radomír
1108. 12. 2018 15:00Stavoimpex HodonínKST Zlín10:5 V: Karasová Lenka
1108. 12. 2018 10:00TJ Ostrava KST CASK Tatra Kopřivnice10:3 V: Gromnica Václav
1212. 01. 2019 14:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C10:6 V: Svobodová Vlasta
1211. 01. 2019 17:30TTC Moravská Slavia Brno BHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Janda Roman
1212. 01. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Bouček Stanislav
1212. 01. 2019 14:00KST JeseníkKST Slezan Opava10:8 V: Rak Tomáš
1212. 01. 2019 14:00KST ZlínStavoimpex Hodonín10:8 V: Černohorská Dana
1212. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C0:10 V: Valenta Miloslav
1326. 01. 2019 15:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C  V: Manda Zdeněk
N: Petr Radim
1326. 01. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B  V: Valenta Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 15:00Stavoimpex HodonínHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1326. 01. 2019 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B  V: Veselý Jiří
N: Černohorská Dana
1326. 01. 2019 14:00KST Slezan OpavaST EUROMASTER Kolín B  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1326. 01. 2019 14:00KST JeseníkTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Rak Tomáš
N: Cypra Vladislav
1427. 01. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C  V: Valenta Miloslav
N: Petr Radim
1427. 01. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B  V: Manda Zdeněk
N: Petr Radim
1427. 01. 2019 10:00KST ZlínHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Veselý Jiří
N: Černohorská Dana
1427. 01. 2019 10:00Stavoimpex HodonínTTC Moravská Slavia Brno B  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1427. 01. 2019 10:00KST JeseníkST EUROMASTER Kolín B  V: Rak Tomáš
N: Cypra Vladislav
1427. 01. 2019 10:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1509. 02. 2019 14:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST C  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1509. 02. 2019 14:00KST JeseníkASK Tatra Kopřivnice  V: Cypra Vladislav
N: Rak Tomáš
1509. 02. 2019 14:00ST EUROMASTER Kolín BStavoimpex Hodonín  V: Jirásek Zdeněk
N: Nutilová Vendula
1509. 02. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Zlín  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1509. 02. 2019 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodSKST Baník Havířov C  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1509. 02. 2019 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Siko Orlová B  V: Laicmanová Věra
N: Vaculík Ladislav
1610. 02. 2019 10:00KST JeseníkTJ Ostrava KST C  V: Cypra Vladislav
N: Rak Tomáš
1610. 02. 2019 10:00KST Slezan OpavaASK Tatra Kopřivnice  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1610. 02. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéStavoimpex Hodonín  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1610. 02. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín BKST Zlín  V: Jirásek Zdeněk
N: Nutilová Vendula
1610. 02. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C  V: Laicmanová Věra
N: Vaculík Ladislav
1610. 02. 2019 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Siko Orlová B  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
1723. 02. 2019 15:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Svobodová Vlasta
N: Jašek Milan
1723. 02. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
1723. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov CST EUROMASTER Kolín B  V: Valenta Miloslav
N: Skulina Bohumil
1723. 02. 2019 14:00TTC Siko Orlová BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Lesník Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
1723. 02. 2019 14:30Stavoimpex HodonínKST Slezan Opava  V: Mikulecký František
N: Jamný Pavel
1723. 02. 2019 14:00KST ZlínKST Jeseník  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
1824. 02. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Petr Radim
N: Gromnica Václav
1824. 02. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B  V: Svobodová Vlasta
N: Jašek Milan
1824. 02. 2019 10:00TTC Siko Orlová BST EUROMASTER Kolín B  V: Lesník Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
1824. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Valenta Miloslav
N: Skulina Bohumil
1824. 02. 2019 10:00KST ZlínKST Slezan Opava  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
1824. 02. 2019 10:00Stavoimpex HodonínKST Jeseník  V: Mikulecký František
N: Jamný Pavel
1909. 03. 2019 15:00Stavoimpex HodonínTJ Ostrava KST C  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
1909. 03. 2019 14:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1909. 03. 2019 14:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov C  V: Vícha Radomír
N: zajišťuje domácí klub
1909. 03. 2019 14:00KST JeseníkTTC Siko Orlová B  V: Veigl Jiří
N: Rak Tomáš
1909. 03. 2019 14:00ST EUROMASTER Kolín BHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
1909. 03. 2019 15:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Moravská Slavia Brno B  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
2010. 03. 2019 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
2010. 03. 2019 10:00Stavoimpex HodonínASK Tatra Kopřivnice  V: Karasová Lenka
N: Jamný Pavel
2010. 03. 2019 10:00KST JeseníkSKST Baník Havířov C  V: Veigl Jiří
N: Rak Tomáš
2010. 03. 2019 10:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová B  V: Mišičková Lenka
N: zajišťuje domácí klub
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéHB Ostrov Havlíčkův Brod  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
2010. 03. 2019 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Moravská Slavia Brno B  V: Nutilová Vendula
N: Krejčí František
2123. 03. 2019 15:00TJ Ostrava KST CST EUROMASTER Kolín B  V: Valenta Miloslav
N: Jašek Milan
2123. 03. 2019 15:00ASK Tatra KopřivniceTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
2123. 03. 2019 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Slezan Opava  V: Jonášová Tereza
N: Vondrová Iva
2123. 03. 2019 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Jeseník  V: Pazdera Miroslav
N: Dospíšil Jiří
2123. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov CStavoimpex Hodonín  V: Manda Zdeněk
N: Gromnica Václav
2123. 03. 2019 14:00TTC Siko Orlová BKST Zlín  V: Svobodová Vlasta
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00ASK Tatra KopřivniceST EUROMASTER Kolín B  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Valenta Miloslav
N: Jašek Milan
2224. 03. 2019 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Slezan Opava  V: Pazdera Miroslav
N: Dospíšil Jiří
2224. 03. 2019 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodKST Jeseník  V: Jonášová Tereza
N: Vondrová Iva
2224. 03. 2019 10:00TTC Siko Orlová BStavoimpex Hodonín  V: Svobodová Vlasta
N: zajišťuje domácí klub
2224. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov CKST Zlín  V: Manda Zdeněk
N: Gromnica Václav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS