Výsledky
1. liga žen skupina B
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol DěhylovT.J. Sokol Vsetín7:3 V: Skulina Bohumil
129. 09. 2018 12:00SKST Mart Hodonín CTTC Moravská Slavia Brno6:4 V: Karasová Lenka
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol LíšeňSK Dobré B6:4 V: Pazdera Jaroslav
129. 09. 2018 10:00MK Řeznovice BTTC Ústí nad Orlicí5:5 V: Makovický Michal
229. 09. 2018 15:00SKST Baník Havířov BT.J. Sokol Vsetín6:4 V: Valenta Miloslav
229. 09. 2018 15:00SKST Mart Hodonín CKST GMC Blansko9:1 V: Karasová Lenka
229. 09. 2018 15:00TJ Sokol LíšeňTTC Ústí nad Orlicí4:6 V: Pazdera Miroslav
229. 09. 2018 15:00MK Řeznovice BSK Dobré B6:4 V: Makovický Michal
313. 10. 2018 10:00T.J. Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí5:5 V: Holík Tomáš
313. 10. 2018 09:30TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Líšeň7:3 V: Vaculík Ladislav
313. 10. 2018 09:30KST GMC BlanskoMK Řeznovice B3:7 V: Dospíšil Jiří
313. 10. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín C9:1 V: Olbricht Jiří
413. 10. 2018 15:00T.J. Sokol VsetínSK Dobré B4:6 V: Holík Tomáš
413. 10. 2018 14:00TTC Moravská Slavia BrnoMK Řeznovice B4:6 V: Vaculík Ladislav
413. 10. 2018 13:30KST GMC BlanskoTJ Sokol Líšeň3:7 V: Dospíšil Jiří
413. 10. 2018 15:00TJ Sokol DěhylovSKST Mart Hodonín C4:6 V: Skulina Bohumil
527. 10. 2018 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Baník Havířov B4:6 V: Janda Roman
527. 10. 2018 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Děhylov9:1 V: Makovický Michal
527. 10. 2018 10:00SK Dobré BTTC Moravská Slavia Brno7:3 V: Bouček Stanislav
527. 10. 2018 10:00TTC Ústí nad OrlicíKST GMC Blansko6:4 V: Kodytek Pavel
627. 10. 2018 12:00SKST Mart Hodonín CT.J. Sokol Vsetín3:7 V: Ševčík Petr
627. 10. 2018 15:00TJ Sokol LíšeňTJ Sokol Děhylov5:5 V: Janda Roman
627. 10. 2018 15:00MK Řeznovice BSKST Baník Havířov B6:4 V: Makovický Michal
627. 10. 2018 14:30SK Dobré BKST GMC Blansko9:1 V: Bouček Stanislav
627. 10. 2018 14:30TTC Ústí nad OrlicíTTC Moravská Slavia Brno6:4 V: Kodytek Pavel
710. 11. 2018 10:00T.J. Sokol VsetínKST GMC Blansko7:3 V: Krčmář Libor
710. 11. 2018 10:00SKST Baník Havířov BSK Dobré B6:4 V: Manda Zdeněk
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol DěhylovTTC Ústí nad Orlicí4:6 V: Skulina Bohumil
710. 11. 2018 12:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Líšeň6:4 V: Šural Václav
810. 11. 2018 15:00T.J. Sokol VsetínTTC Moravská Slavia Brno6:4 V: Krčmář Libor
810. 11. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Ústí nad Orlicí7:3 V: Manda Zdeněk
810. 11. 2018 15:00TJ Sokol DěhylovSK Dobré B2:8 V: Schimetzek Tomáš
810. 11. 2018 15:00SKST Mart Hodonín CMK Řeznovice B10:0 V: Šural Václav
924. 11. 2018 10:00MK Řeznovice BT.J. Sokol Vsetín6:4 V: Šafařík Jan
924. 11. 2018 10:00SK Dobré BSKST Mart Hodonín C2:8 V: Rozínková Monika
924. 11. 2018 09:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B7:3 V: Dospíšil Jiří
924. 11. 2018 09:30KST GMC BlanskoTJ Sokol Děhylov6:4 V: Harna Tomáš
1024. 11. 2018 15:00TJ Sokol LíšeňT.J. Sokol Vsetín9:1 V: Janda Roman
1024. 11. 2018 14:30TTC Ústí nad OrlicíSKST Mart Hodonín C5:5 V: Kantorek Jiří
1024. 11. 2018 14:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol Děhylov9:1 V: Dospíšil Jiří
1024. 11. 2018 13:30KST GMC BlanskoSKST Baník Havířov B5:5 V: Harna Tomáš
1108. 12. 2018 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Děhylov6:4 V: Olbricht Jiří
1130. 11. 2018 18:00TJ Sokol LíšeňMK Řeznovice B7:3 V: Janda Roman
1108. 12. 2018 10:00SK Dobré BTTC Ústí nad Orlicí6:4 V: Rozínková Monika
1108. 12. 2018 09:30TTC Moravská Slavia BrnoKST GMC Blansko7:3 V: Pazdera Miroslav
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol DěhylovSKST Baník Havířov B5:5 V: Skulina Bohumil
1212. 01. 2019 10:00MK Řeznovice BTJ Sokol Líšeň6:4 V: Makovický Michal
1212. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíSK Dobré B4:6 V: Kantorek Jiří
1212. 01. 2019 09:30KST GMC BlanskoTTC Moravská Slavia Brno2:8 V: Harna Tomáš
1326. 01. 2019 10:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Děhylov  V: Krčmář Libor
N: Holík Tomáš
1326. 01. 2019 09:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín C  V: Vaculík Ladislav
N: Pazdera Miroslav
1326. 01. 2019 10:00SK Dobré BTJ Sokol Líšeň  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
1326. 01. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíMK Řeznovice B  V: Pražák Zdeněk
N: Novák Aleš
1426. 01. 2019 15:00T.J. Sokol VsetínSKST Baník Havířov B  V: Krčmář Libor
N: Holík Tomáš
1426. 01. 2019 13:30KST GMC BlanskoSKST Mart Hodonín C  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
1426. 01. 2019 14:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Líšeň  V: Pražák Zdeněk
N: Novák Aleš
1426. 01. 2019 14:30SK Dobré BMK Řeznovice B  V: Sedloň Josef
N: Rozínková Monika
1509. 02. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíT.J. Sokol Vsetín  V: Novák Aleš
N: Kantorek Jiří
1509. 02. 2019 10:00TJ Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno  V: Pazdera Miroslav
N: Zmrzlý Karel
1509. 02. 2019 10:00MK Řeznovice BKST GMC Blansko  V: Makovický Michal
N: zajišťuje domácí klub
1509. 02. 2019 12:00SKST Mart Hodonín CSKST Baník Havířov B  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
1609. 02. 2019 14:30SK Dobré BT.J. Sokol Vsetín  V: Rozínková Monika
N: Sedloň Josef
1609. 02. 2019 15:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno  V: Makovický Michal
N: zajišťuje domácí klub
1609. 02. 2019 15:00TJ Sokol LíšeňKST GMC Blansko  V: Pazdera Miroslav
N: Zmrzlý Karel
1609. 02. 2019 15:00SKST Mart Hodonín CTJ Sokol Děhylov  V: Jamný Pavel
N: Ševčík Petr
1723. 02. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol Líšeň  V: Skulina Bohumil
N: Valenta Miloslav
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol DěhylovMK Řeznovice B  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
1723. 02. 2019 09:30TTC Moravská Slavia BrnoSK Dobré B  V: Klecker Roman
N: Pazdera Miroslav
1723. 02. 2019 09:30KST GMC BlanskoTTC Ústí nad Orlicí  V: Dospíšil Jiří
N: Janda Roman
1823. 02. 2019 15:00T.J. Sokol VsetínSKST Mart Hodonín C  V: Holík Tomáš
N: Hnátek Martin
1823. 02. 2019 15:00TJ Sokol DěhylovTJ Sokol Líšeň  V: Gromnica Václav
N: zajišťuje domácí klub
1823. 02. 2019 15:00SKST Baník Havířov BMK Řeznovice B  V: Skulina Bohumil
N: Valenta Miloslav
1823. 02. 2019 13:30KST GMC BlanskoSK Dobré B  V: Dospíšil Jiří
N: Janda Roman
1823. 02. 2019 14:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Ústí nad Orlicí  V: Klecker Roman
N: Pazdera Miroslav
1909. 03. 2019 09:30KST GMC BlanskoT.J. Sokol Vsetín  V: Harna Tomáš
N: Dospíšil Jiří
1909. 03. 2019 10:00SK Dobré BSKST Baník Havířov B  V: Sedláček Petr
N: Sedloň Josef
1909. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Děhylov  V: Vybíral Jakub
N: Pražák Zdeněk
1909. 03. 2019 10:00TJ Sokol LíšeňSKST Mart Hodonín C  V: Rampula Miroslav
N: Pazdera Miroslav
2009. 03. 2019 14:00TTC Moravská Slavia BrnoT.J. Sokol Vsetín  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
2009. 03. 2019 14:30TTC Ústí nad OrlicíSKST Baník Havířov B  V: Vybíral Jakub
N: Pražák Zdeněk
2009. 03. 2019 14:30SK Dobré BTJ Sokol Děhylov  V: Sedláček Petr
N: Sedloň Josef
2009. 03. 2019 15:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín C  V: Klecker Roman
N: Makovický Michal
2123. 03. 2019 10:00T.J. Sokol VsetínMK Řeznovice B  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2123. 03. 2019 12:00SKST Mart Hodonín CSK Dobré B  V: Juřík Miroslav
N: Ševčík Petr
2123. 03. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol DěhylovKST GMC Blansko  V: Skulina Bohumil
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 15:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Líšeň  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2223. 03. 2019 15:00SKST Mart Hodonín CTTC Ústí nad Orlicí  V: Juřík Miroslav
N: Ševčík Petr
2223. 03. 2019 15:00TJ Sokol DěhylovTTC Moravská Slavia Brno  V: Skulina Bohumil
N: zajišťuje domácí klub
2223. 03. 2019 15:00SKST Baník Havířov BKST GMC Blansko  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS