Výsledky
2. liga žen skupina C
129. 09. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems7:3 V: Kantorek Jiří
129. 09. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimT.J. Sokol Vsetín B9:1 V: Foltýn Michal
129. 09. 2018 10:00Sportovní klub JihlavaSKST Mart Hodonín D6:4 V: Kotil Miloslav
129. 09. 2018 10:00SK - SvinovSK Dobré C6:4 V: Henžel Miroslav
229. 09. 2018 14:30TTC Ústí nad Orlicí BT.J. Sokol Vsetín B10:0 V: Kantorek Jiří
229. 09. 2018 14:30TJ Sokol ChrudimKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems8:2 V: Foltýn Michal
229. 09. 2018 14:00Sportovní klub JihlavaTTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Teplan Stanislav
229. 09. 2018 15:00SK Frýdlant n.O.SK Dobré C8:2 V: Jalůvka Jaroslav
313. 10. 2018 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSK Dobré C5:5 V: Horák Mojmír
313. 10. 2018 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSK - Svinov2:8 V: Halas Pavel
313. 10. 2018 09:30SKST Mart Hodonín DSK Frýdlant n.O.1:9 V: Ševčík Petr
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimSportovní klub Jihlava6:4 V: Foltýn Lukáš
413. 10. 2018 15:00T.J. Sokol Vsetín BSK Dobré C3:7 V: Holík Tomáš
413. 10. 2018 14:00TTC Moravská Slavia Brno BSK Frýdlant n.O.4:6 V: Halas Pavel
413. 10. 2018 14:30SKST Mart Hodonín DSK - Svinov0:10 V: Ševčík Petr
413. 10. 2018 14:30TTC Ústí nad Orlicí BSportovní klub Jihlava5:5 V: Kantorek Jiří
527. 10. 2018 10:00
SC Pěšinky, Pěšinky 971, Světlá nad Sázavou
Sportovní klub JihlavaT.J. Sokol Vsetín B10:0 V: Kotil Miloslav
527. 10. 2018 10:00SK - SvinovTTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Turay Tomáš
527. 10. 2018 10:00SK Frýdlant n.O.TJ Sokol Chrudim5:5 V: Manda Zdeněk
527. 10. 2018 10:00SK Dobré CTTC Moravská Slavia Brno B7:3 V: Bouček Stanislav
627. 10. 2018 14:00
SC Pěšinky, Pěšinky 971, Světlá nad Sázavou
Sportovní klub JihlavaKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems7:3 V: Kotil Miloslav
627. 10. 2018 14:00SK - SvinovTJ Sokol Chrudim8:2 V: Turay Tomáš
627. 10. 2018 15:00SK Frýdlant n.O.TTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Manda Zdeněk
627. 10. 2018 14:30SK Dobré CSKST Mart Hodonín D10:0 V: Bouček Stanislav
710. 11. 2018 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsTTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Cankař Radek
710. 11. 2018 10:00T.J. Sokol Vsetín BSKST Mart Hodonín D3:7 V: Krčmář Libor
710. 11. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK Dobré C6:4 V: Neťuka Pavel
710. 11. 2018 10:00Sportovní klub JihlavaSK Frýdlant n.O.2:8 V: Vachtfeidl Petr
810. 11. 2018 14:30
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSKST Mart Hodonín D4:6 V: Cankař Radek
810. 11. 2018 15:00T.J. Sokol Vsetín BTTC Moravská Slavia Brno B4:6 V: Krčmář Libor
810. 11. 2018 14:30TJ Sokol ChrudimSK Dobré C3:7 V: Foltýn Lukáš
810. 11. 2018 14:00Sportovní klub JihlavaSK - Svinov1:9 V: Vachtfeidl Petr
924. 11. 2018 10:00SK - SvinovKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems10:0 V: Jašek Milan
924. 11. 2018 10:00SK Frýdlant n.O.T.J. Sokol Vsetín B8:2 V: Jalůvka Jaroslav
924. 11. 2018 09:30TTC Moravská Slavia Brno BTTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Laicmanová Věra
924. 11. 2018 09:30SKST Mart Hodonín DTJ Sokol Chrudim3:7 V: Jamný Pavel
1024. 11. 2018 15:00SK - SvinovT.J. Sokol Vsetín B10:0 V: Jašek Milan
1024. 11. 2018 15:00SK Frýdlant n.O.Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems8:2 V: Jalůvka Jaroslav
1024. 11. 2018 14:30SK Dobré CSportovní klub Jihlava6:4 V: Rozínková Monika
1024. 11. 2018 14:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Chrudim6:4 V: Laicmanová Věra
1024. 11. 2018 14:30SKST Mart Hodonín DTTC Ústí nad Orlicí B5:5 V: Jamný Pavel
1108. 12. 2018 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim1:9 V: Novák Aleš
1108. 12. 2018 10:00SK - SvinovSK Frýdlant n.O.3:7 V: Henžel Miroslav
1108. 12. 2018 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSKST Mart Hodonín D10:0 V: Halas Pavel
1108. 12. 2018 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsT.J. Sokol Vsetín B5:5 V: Horák Mojmír
1212. 01. 2019 10:00TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí B7:3 V: Foltýn Michal
1212. 01. 2019 10:00SK Frýdlant n.O.SK - Svinov3:7 V: Jalůvka Jaroslav
1212. 01. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Mikulecký František
1212. 01. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems7:3 V: Krčmář Libor
1326. 01. 2019 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsTTC Ústí nad Orlicí B9:1 V: Horák Mojmír
1326. 01. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Chrudim4:6 V: Krčmář Libor
1326. 01. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DSportovní klub Jihlava5:5 V: Mikulecký František
1326. 01. 2019 10:00SK Dobré CSK - Svinov4:6 V: Sedloň Josef
1426. 01. 2019 15:00T.J. Sokol Vsetín BTTC Ústí nad Orlicí B6:4 V: Krčmář Libor
1426. 01. 2019 14:30
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsTJ Sokol Chrudim4:6 V: Horák Mojmír
1426. 01. 2019 14:00TTC Moravská Slavia Brno BSportovní klub Jihlava9:1 V: Dospíšil Jiří
1426. 01. 2019 14:30SK Dobré CSK Frýdlant n.O.5:5 V: Sedloň Josef
1509. 02. 2019 10:00SK Dobré CKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems6:4 V: Rozínková Monika
1509. 02. 2019 10:00SK - SvinovTTC Moravská Slavia Brno B8:2 V: Henžel Miroslav
1509. 02. 2019 10:00SK Frýdlant n.O.SKST Mart Hodonín D9:1 V: Manda Zdeněk
1509. 02. 2019 10:00Sportovní klub JihlavaTJ Sokol Chrudim0:10 V: Vachtfeidl Petr
1609. 02. 2019 14:30SK Dobré CT.J. Sokol Vsetín B2:8 V: Rozínková Monika
1609. 02. 2019 15:00SK Frýdlant n.O.TTC Moravská Slavia Brno B1:9 V: Manda Zdeněk
1609. 02. 2019 14:00SK - SvinovSKST Mart Hodonín D10:0 V: Henžel Miroslav
1609. 02. 2019 14:00Sportovní klub JihlavaTTC Ústí nad Orlicí B2:8 V: Vachtfeidl Petr
1723. 02. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BSportovní klub Jihlava8:2 V: Krčmář Libor
1723. 02. 2019 10:00TTC Ústí nad Orlicí BSK - Svinov0:10 V: Kodytek Pavel
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol ChrudimSK Frýdlant n.O.2:8 V: Foltýn Michal
1723. 02. 2019 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSK Dobré C4:6 V: Vaculík Ladislav
1823. 02. 2019 14:30
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSportovní klub Jihlava8:2 V: Horák Mojmír
1823. 02. 2019 14:30TJ Sokol ChrudimSK - Svinov2:8 V: Foltýn Michal
1823. 02. 2019 14:30TTC Ústí nad Orlicí BSK Frýdlant n.O.4:6 V: Kodytek Pavel
1823. 02. 2019 14:30SKST Mart Hodonín DSK Dobré C2:8 V: Šural Václav
1909. 03. 2019 09:30TTC Moravská Slavia Brno BKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems6:4 V: Halas Pavel
1909. 03. 2019 09:30SKST Mart Hodonín DT.J. Sokol Vsetín B5:5 V: Juřík Miroslav
1909. 03. 2019 10:00SK Dobré CTTC Ústí nad Orlicí B8:2 V: Rozínková Monika
1909. 03. 2019 10:00SK Frýdlant n.O.Sportovní klub Jihlava6:4 V: Gromnica Václav
2009. 03. 2019 14:00SKST Mart Hodonín DKlub stolního tenisu Olomouc GRM Systems5:5 V: Juřík Miroslav
2009. 03. 2019 14:00TTC Moravská Slavia Brno BT.J. Sokol Vsetín B4:6 V: Halas Pavel
2009. 03. 2019 14:30SK Dobré CTJ Sokol Chrudim3:7 V: Rozínková Monika
2009. 03. 2019 14:00SK - SvinovSportovní klub Jihlava7:3 V: Jašek Milan
2123. 03. 2019 10:00
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSK - Svinov  V: Horák Mojmír
N: Cankař Radek
2123. 03. 2019 10:00T.J. Sokol Vsetín BSK Frýdlant n.O.  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2123. 03. 2019 10:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Moravská Slavia Brno B  V: Vybíral Jakub
N: Kantorek Jiří
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol ChrudimSKST Mart Hodonín D  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
2223. 03. 2019 15:00T.J. Sokol Vsetín BSK - Svinov  V: Černohorská Dana
N: Holík Tomáš
2223. 03. 2019 14:30
Petřivalského 1, Přerov
Klub stolního tenisu Olomouc GRM SystemsSK Frýdlant n.O.  V: Horák Mojmír
N: Cankař Radek
2223. 03. 2019 14:00Sportovní klub JihlavaSK Dobré C  V: Kafka Pavel
N: Teplan Stanislav
2223. 03. 2019 14:30TJ Sokol ChrudimTTC Moravská Slavia Brno B  V: Foltýn Lukáš
N: Foltýn Michal
2223. 03. 2019 14:30TTC Ústí nad Orlicí BSKST Mart Hodonín D  V: Vybíral Jakub
N: Kantorek Jiří

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS