Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.třídy
121. 09. 2018 18:00SK MšenoTJ Sokol Dřínov B18:0
121. 09. 2018 18:30SK LiběchovTJ Sokol Byšice A5:13
121. 09. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Start Mlékojedy B9:9
121. 09. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Dynamo Nelahozeves D8:10
119. 09. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice F13:5
118. 09. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Dolní Beřkovice C1:17
121. 09. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Libiš17:1
228. 09. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Libiš13:5
224. 09. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B7:11
224. 09. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice B11:7
227. 09. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy A1:17
226. 09. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C2:16
225. 09. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch15:3
226. 09. 2018 18:00SK MšenoSK Liběchov14:4
305. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Sokol Dřínov B16:2
305. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Mšeno1:17
305. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice A11:7
303. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B13:5
302. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves D0:18
305. 10. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F0:18wo
326. 09. 2018 18:30TJ Sokol LibišSokol Dolní Beřkovice C2:16
412. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BSokol Dolní Beřkovice C3:15
408. 10. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Libiš17:1
412. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Mělník - Pšovka B6:12
410. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice B15:3
409. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy A7:11
412. 10. 2018 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
412. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch10:8
519. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Dřínov B11:7
519. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov14:4
517. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno10:8
516. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Byšice A0:18
519. 10. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B14:4
519. 10. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Dynamo Nelahozeves D3:15
515. 10. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice F8:10
626. 10. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Neratovice F4:14
626. 10. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSokol Dolní Beřkovice C11:7
624. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Libiš13:5
623. 10. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Mělník - Pšovka B5:13
626. 10. 2018 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice B18:0
626. 10. 2018 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A0:18
626. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Dynamo Nelahozeves C0:18
709. 11. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Dřínov B18:0
707. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch11:7
706. 11. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSK Liběchov3:15
709. 11. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno5:13
709. 11. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice A3:15
705. 11. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B14:4
705. 11. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves D10:8
816. 11. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Dynamo Nelahozeves D9:9
814. 11. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F7:11
813. 11. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASokol Dolní Beřkovice C15:3
816. 11. 2018 18:00SK MšenoTJ Sokol Libiš17:1
816. 11. 2018 18:30SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka B7:11
816. 11. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice B12:6
816. 11. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy A10:8
921. 11. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Dřínov B17:1
920. 11. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Dynamo Nelahozeves C0:18
923. 11. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch14:4
923. 11. 2018 18:30TJ Sokol LibišSK Liběchov1:17
919. 11. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Mšeno2:16
919. 11. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice A13:5
923. 11. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy B11:7
1030. 11. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy B6:12
1027. 11. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves D12:6
1030. 11. 2018 18:00SK MšenoTJ Neratovice F12:6
1030. 11. 2018 18:30SK LiběchovSokol Dolní Beřkovice C3:15
1030. 11. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Libiš10:8
1030. 11. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B13:5
1028. 11. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice B13:3
1104. 12. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Dřínov B6:12
1107. 12. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy A2:16
1105. 12. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Dynamo Nelahozeves C4:14
1103. 12. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch10:8
1103. 12. 2018 18:00TJ Neratovice FSK Liběchov16:2
1107. 12. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Mšeno3:15
1105. 12. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice A4:14
1214. 12. 2018 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice A4:14
1214. 12. 2018 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy B16:2
1214. 12. 2018 18:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves D4:14
1214. 12. 2018 18:00
SH Neratovice
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Neratovice F6:12
1214. 12. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Dolní Beřkovice C7:11
1212. 12. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Libiš18:0
1211. 12. 2018 19:00TJ Sokol Byšice BSokol Mělník - Pšovka B0:18
1321. 12. 2018 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Dřínov B15:3
1321. 12. 2018 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Byšice B10:8
1317. 12. 2018 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy A3:15
1317. 12. 2018 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C13:5
1321. 12. 2018 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch15:3
1319. 12. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Liběchov13:5
1318. 12. 2018 19:00TJ Sokol Byšice ASK Mšeno4:14
1411. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Mšeno0:18
1408. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ASK Liběchov15:3
1425. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch10:8
1404. 10. 2018 19:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1407. 01. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy A6:12
1407. 01. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice B15:3
1411. 01. 2019 18:30TJ Sokol LibišSokol Mělník - Pšovka B0:18
1518. 01. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Sokol Dřínov B13:5
1518. 01. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Dolní Beřkovice C10:8
1515. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Neratovice F2:16
1516. 01. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves D13:5
1518. 01. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B17:1
1518. 01. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Sokol Byšice A2:16
1518. 01. 2019 18:30SK LiběchovSK Mšeno1:17
1625. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSK Liběchov7:11
1625. 01. 2019 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch16:2
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1612. 10. 2018 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy A6:12
1625. 01. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice B16:2
1621. 01. 2019 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B15:3
1621. 01. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Libiš13:5
1728. 01. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Dřínov B15:3
1730. 01. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Neratovice F3:15
1701. 02. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves D1:17
1729. 01. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy B3:15
1730. 01. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice A14:4
1701. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno4:14
1701. 02. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSK Liběchov6:12
1830. 01. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch8:10
1808. 02. 2019 18:30SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves C1:17
1808. 02. 2019 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy A9:9
1828. 09. 2018 18:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Byšice B17:1
1806. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B9:9
1808. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Libiš12:6
1804. 02. 2019 18:00TJ Neratovice FSokol Dolní Beřkovice C14:4
1911. 02. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Dřínov B17:1
1911. 02. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves D7:11
1913. 02. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy B0:18
1915. 02. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice A13:5
1912. 02. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BSK Mšeno0:18
1913. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Liběchov18:0
1915. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch16:2
2022. 02. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Dynamo Nelahozeves C3:15
2023. 10. 2018 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Start Mlékojedy A0:18
2022. 02. 2019 18:30SK LiběchovTJ Sokol Byšice B12:6
2022. 02. 2019 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka B12:6
2019. 02. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Libiš18:0
2020. 02. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C7:11
2022. 02. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Neratovice F5:13
2108. 03. 2019 18:00
Obecní úřad Dřínov 38
TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Dřínov B15:3
2104. 03. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B13:5
2104. 03. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice A5:13
2106. 03. 2019 18:30TJ Sokol LibišSK Mšeno1:17
2108. 03. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov14:4
2105. 03. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch7:11
2106. 03. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves C13:5
2215. 03. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Start Mlékojedy A1:17
2211. 01. 2019 19:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice B18:0
2227. 02. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSokol Mělník - Pšovka B9:9
2215. 03. 2019 18:30SK LiběchovTJ Sokol Libiš11:7
2215. 03. 2019 18:00SK MšenoSokol Dolní Beřkovice C15:3
2212. 03. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Neratovice F13:5
2213. 03. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves D11:7
2320. 03. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Dřínov B10:8
2319. 03. 2019 18:00
herna Byšice
TJ Dynamo Nelahozeves DTJ Sokol Byšice A7:11
2318. 03. 2019 18:00TJ Neratovice FSK Mšeno10:8
2318. 03. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Liběchov13:5
2322. 03. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch7:11
2322. 03. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C11:7
2319. 03. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Start Mlékojedy A0:18
2429. 03. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BTJ Sokol Byšice B8:10
2427. 03. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka B18:0wo
2429. 03. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Libiš17:1
2429. 03. 2019 18:00
herna v Dolních Beřkovicích
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchSokol Dolní Beřkovice C1:17
2429. 03. 2019 18:30SK LiběchovTJ Neratovice F8:10
2429. 03. 2019 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves D16:2
2426. 03. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Start Mlékojedy B13:5
2502. 04. 2019 19:00TJ Sokol Byšice ATJ Sokol Dřínov B18:0
2503. 04. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno4:14
2505. 04. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves DSK Liběchov18:0
2501. 04. 2019 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch12:6
2501. 04. 2019 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
2505. 04. 2019 18:30TJ Sokol LibišTJ Start Mlékojedy A6:12
2505. 04. 2019 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice B15:3
2612. 04. 2019 18:30TJ Sokol Dřínov BSokol Mělník - Pšovka B7:11
2609. 04. 2019 19:00TJ Sokol Byšice BTJ Sokol Libiš8:10
2610. 04. 2019 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice C15:3
2612. 04. 2019 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F11:7
2612. 04. 2019 18:00TJ Start Mlékojedy C-Zdravý DuchTJ Dynamo Nelahozeves D3:15
2612. 04. 2019 18:30SK LiběchovTJ Start Mlékojedy B6:12
2612. 04. 2019 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice A15:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy