Výsledky
2. třída B muži (KS-2B)
124. 09. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Malešice A6:10
125. 09. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác B10:4
128. 09. 2018 18:00TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha C8:10
126. 09. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Běchovice II A10:4
127. 09. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
124. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:5
204. 10. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
203. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAC Sparta Praha G10:8
203. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle Praha E10:0wo
203. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Orion Praha B9:9
205. 10. 2018 19:15TJ Pankrác BTTC Elizza Praha G8:10
201. 10. 2018 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice C10:4
309. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A10:8
312. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B10:1
310. 10. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác B10:6
308. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slavoj Praha C9:9
308. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Běchovice II A5:10
308. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
418. 10. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:8
417. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
417. 10. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha G10:6
419. 10. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha E10:4
415. 10. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Orion Praha B9:9
416. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha G9:9
526. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Malešice A9:9
522. 10. 2018 19:45TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice C5:10
522. 10. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B3:10
522. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác B10:4
522. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Slavoj Praha C9:9
524. 10. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Běchovice II A6:10
608. 11. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Běchovice II A9:9
607. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
615. 11. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
605. 11. 2018 19:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha G10:3
606. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E10:3
609. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B10:6
727. 11. 2018 17:30
Rektorská 9, Praha 10
TJ Orion Praha BTJ Malešice A10:7
715. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Elizza Praha G10:4
712. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice C4:10
712. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Klánovice B5:10
714. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác B9:9
714. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha C9:9
822. 11. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C10:4
823. 11. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Běchovice II A7:10
819. 11. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
820. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:7
823. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha G9:9
821. 11. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle Praha E10:3
929. 11. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice A3:10
926. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Orion Praha B4:10
926. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTTC Elizza Praha G3:10
928. 11. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice C9:9
928. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice B10:4
928. 11. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác B10:3
1006. 12. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác B10:3
1003. 12. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C4:10
1004. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Běchovice II A3:10
1007. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C6:10
1005. 12. 2018 19:10TJ Orion Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:5
1006. 12. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha G4:10
1110. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice A5:10
1110. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Michle Praha E1:10
1112. 12. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Orion Praha B1:10
1112. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha G9:9
1112. 12. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C9:9
1117. 12. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác B4:10
1210. 01. 2019 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice B10:3
1211. 01. 2019 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice C10:6
1209. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha G8:10
1209. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Orion Praha B10:6
1209. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Michle Praha E10:8
1207. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha G10:4
1314. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Malešice A7:10
1314. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
1312. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Běchovice II A1:10
1316. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C10:7
1318. 01. 2019 18:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác B5:10
1315. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B10:6
1424. 01. 2019 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C5:10
1421. 01. 2019 19:00TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G10:6
1425. 01. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Orion Praha B7:10
1423. 01. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle Praha E10:0wo
1423. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha G10:3
1423. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1530. 01. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Malešice A4:10
1528. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Běchovice II A10:8
1528. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C10:8
1528. 01. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác B6:10
1530. 01. 2019 19:10TJ Orion Praha BTTC Klánovice B10:6
1531. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice C9:9
1607. 02. 2019 18:45TJ Malešice ATTC Elizza Praha G10:2
1605. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Orion Praha B10:8
1604. 02. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E10:0
1608. 02. 2019 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha G9:9
1606. 02. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
1606. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:8
1727. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice A10:4
1727. 02. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Slavoj Praha C9:9
1725. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Pankrác B4:10
1725. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha GTTC Klánovice B10:5
1725. 02. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice C3:10
1727. 02. 2019 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G10:3
1807. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Orion Praha B10:8
1808. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle Praha E10:4
1805. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G10:6
1804. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:0
1808. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C3:10
1806. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Běchovice II A5:10
1913. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A10:7
1913. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác B10:4
1913. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Klánovice B10:4
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice C8:10
1918. 02. 2019 19:00AC Sparta Praha GTTC Elizza Praha G10:2
1911. 03. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Orion Praha B7:10
2021. 03. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha E10:3
2020. 03. 2019 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha G10:4
2022. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:4
2019. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:7
2018. 03. 2019 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II A4:10
2022. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha C2:10
2129. 03. 2019 19:15TJ Pankrác BTJ Malešice A10:8
2127. 03. 2019 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B10:7
2127. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice C7:10
2127. 03. 2019 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha G9:9
2125. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Orion Praha B7:10
2125. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E10:6
2204. 04. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G10:4
2202. 04. 2019 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B8:10
2203. 04. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:0wo
2205. 04. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Běchovice II A8:10
2202. 04. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:8
2205. 04. 2019 19:15TJ Pankrác BTTC Klánovice B10:0wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS