Výsledky
5. třída A muži (RS-3A)
124. 09. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ ABC Branik C5:10
125. 09. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK HAMR C PENTA TRADING3:10
124. 09. 2018 19:30SK Vršovice ATJ Sokol Žižkov D10:3
127. 09. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATTC Elizza Praha J10:2
124. 09. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Běchovice II C8:10
126. 09. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ AVIA Čakovice G6:10
201. 10. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ AVIA Čakovice G10:4
201. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Niňo Praha K8:10
231. 10. 2018 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
204. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Kbely A6:10
205. 10. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGSK Vršovice A9:9
201. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
309. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ ABC Branik C6:10
312. 10. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
311. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ASK HAMR C PENTA TRADING10:3
308. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Žižkov D10:2
311. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTTC Elizza Praha J2:10
311. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II C5:10
415. 10. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C10:8
419. 10. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice G10:0
418. 10. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK EL Niňo Praha K9:9
419. 10. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
415. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Kbely A7:10
416. 10. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSK Vršovice A8:10
526. 10. 2018 18:45SK Vršovice ATJ ABC Branik C7:10
525. 10. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:3
522. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
524. 10. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KSK HAMR C PENTA TRADING9:9
525. 10. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Žižkov D10:2
522. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Elizza Praha J9:9
605. 11. 2018 19:00TJ ABC Branik CTTC Elizza Praha J10:5
608. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Běchovice II C2:10
609. 11. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ AVIA Čakovice G10:0
605. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK EL Niňo Praha K10:4
606. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany C4:10
609. 11. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Kbely A10:8
715. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ ABC Branik C10:4
712. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSK Vršovice A10:3
714. 11. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
715. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D7:10
712. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK HAMR C PENTA TRADING10:3
716. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Žižkov D10:2
819. 11. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Žižkov D10:0
823. 11. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTTC Elizza Praha J6:10
819. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Běchovice II C10:7
820. 11. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ AVIA Čakovice G5:10
830. 11. 2018 18:45SK Vršovice ASF SKK EL Niňo Praha K10:2
822. 11. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nové Vysočany C10:5
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ ABC Branik C9:9
920. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Kbely A5:10
929. 11. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice GSK Vršovice A10:7
926. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
930. 11. 2018 19:15TTC Elizza Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D5:10
929. 11. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DSK HAMR C PENTA TRADING4:10
1003. 12. 2018 19:00TJ ABC Branik CSK HAMR C PENTA TRADING10:2
1003. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Žižkov D10:7
1004. 12. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Elizza Praha J1:10
1007. 12. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Běchovice II C8:10
1006. 12. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ AVIA Čakovice G10:1
1003. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Niňo Praha K10:2
1113. 12. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ ABC Branik C6:10
1103. 01. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Nové Vysočany C10:7
1110. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Kbely A10:7
1114. 12. 2018 19:15TTC Elizza Praha JSK Vršovice A10:6
1113. 12. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:6
1114. 12. 2018 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:8
1207. 01. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
1211. 01. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1210. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Vršovice A7:10
1211. 01. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Kbely A9:9
1207. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Nové Vysočany C10:8
1210. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GSF SKK EL Niňo Praha K10:6
1317. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GTJ ABC Branik C6:10
1315. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Běchovice II C4:10
1314. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Elizza Praha J10:5
1317. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Žižkov D10:2
1318. 01. 2019 18:45SK Vršovice ASK HAMR C PENTA TRADING9:9
1315. 01. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
1421. 01. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:0
1421. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK Vršovice A10:4
1425. 01. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Kbely A3:10
1424. 01. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Nové Vysočany C1:10
1425. 01. 2019 18:45TTC Elizza Praha JSF SKK EL Niňo Praha K10:2
1421. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ AVIA Čakovice G10:5
1528. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C10:7
1531. 01. 2019 18:45TJ AVIA Čakovice GTTC Elizza Praha J1:10
1528. 01. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Žižkov D10:4
1528. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CSK HAMR C PENTA TRADING8:10
1531. 01. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:2
1501. 02. 2019 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
1604. 02. 2019 19:00TJ ABC Branik CSK Vršovice A10:3
1605. 02. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Kbely A1:10
1604. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
1608. 02. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGSF SKK EL Niňo Praha K10:5
1607. 02. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ AVIA Čakovice G2:10
1608. 02. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Běchovice II C5:10
1701. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ ABC Branik C6:10
1725. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Žižkov D10:0
1722. 02. 2019 18:00
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník
TJ AVIA Čakovice GSK HAMR C PENTA TRADING10:7
1726. 02. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:1
1725. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
1728. 02. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASK Vršovice A10:3
1804. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Kbely A10:6
1808. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany C3:10
1805. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Niňo Praha K9:9
1804. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ AVIA Čakovice G6:10
1808. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Běchovice II C4:10
1807. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Elizza Praha J0:10
1914. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ ABC Branik C2:10
1915. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JSK HAMR C PENTA TRADING10:0
1911. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:0wo
1914. 03. 2019 18:30
Za Sokolovnou 440, P6 Suchdol
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:7
1913. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KSK Vršovice A7:10
1914. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely A9:9
2018. 03. 2019 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
2021. 03. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ASF SKK EL Niňo Praha K10:0
2022. 03. 2019 18:45SK Vršovice ATJ AVIA Čakovice G10:5
2019. 03. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Běchovice II C0:10
2018. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Elizza Praha J2:10
2022. 03. 2019 18:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ Sokol Žižkov D7:10
2129. 03. 2019 19:00SK HAMR C PENTA TRADINGTJ ABC Branik C8:10
2128. 03. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D2:10
2129. 03. 2019 19:15TTC Elizza Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:4
2125. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Vršovice A10:3
2128. 03. 2019 18:30
Mladoboleslavská 210, Praha 9
TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Kbely A0:10
2128. 03. 2019 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
2201. 04. 2019 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha K10:3
2201. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany CTJ AVIA Čakovice G10:6
2204. 04. 2019 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Běchovice II C10:8
2205. 04. 2019 18:45SK Vršovice ATTC Elizza Praha J5:10
2202. 04. 2019 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Žižkov D10:8
2201. 04. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSK HAMR C PENTA TRADING4:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS