Výsledky
6. třída B muži (RS-4B)
126. 09. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Sokol Nové Vysočany D10:1
124. 09. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSlovan KST Bohnice J10:6
121. 09. 2018 18:30TTC Elizza Praha KTJ Slovan Svoboda A10:8
127. 09. 2018 18:30TTC Praha ESK Dolní Měcholupy C6:10
125. 09. 2018 19:30SK OAZA Praha DSK Slivenec C10:1
124. 09. 2018 18:45AC Sparta Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E5:10
203. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E7:10
201. 10. 2018 19:30SK Slivenec CAC Sparta Praha K10:2
205. 10. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CSK OAZA Praha D6:10
201. 10. 2018 19:00TJ Slovan Svoboda ATTC Praha E10:4
205. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Elizza Praha K1:10
203. 10. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Sokol Běchovice II D3:10
308. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Nové Vysočany D10:7
312. 10. 2018 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Praha Podolí B10:0
311. 10. 2018 18:30TTC Praha ESlovan KST Bohnice J10:6
309. 10. 2018 19:30SK OAZA Praha DTJ Slovan Svoboda A10:3
308. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha KSK Dolní Měcholupy C5:10
308. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Slivenec C6:10
424. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DSK Slivenec C10:7
419. 10. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:2
415. 10. 2018 19:00TJ Slovan Svoboda AAC Sparta Praha K6:10
419. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice JSK OAZA Praha D1:10
417. 10. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Praha E8:10
415. 10. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Elizza Praha K4:10
526. 10. 2018 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Nové Vysočany D10:1
525. 10. 2018 18:30TTC Praha ETJ Sokol Běchovice II D10:6
523. 10. 2018 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha Podolí B10:3
522. 10. 2018 18:45AC Sparta Praha KSlovan KST Bohnice J10:2
522. 10. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Slovan Svoboda A6:10
523. 10. 2018 19:30SK Slivenec CSK Dolní Měcholupy C10:5
607. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DSK Dolní Měcholupy C5:10
605. 11. 2018 19:00TJ Slovan Svoboda ASK Slivenec C10:8
609. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6:10
607. 11. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BAC Sparta Praha K6:10
605. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK OAZA Praha D7:10
609. 11. 2018 18:30TTC Elizza Praha KTTC Praha E10:3
715. 11. 2018 18:30TTC Praha ETJ Sokol Nové Vysočany D10:5
713. 11. 2018 19:30SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha K2:10
712. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Běchovice II D9:9
712. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Praha Podolí B5:10
712. 11. 2018 19:30SK Slivenec CSlovan KST Bohnice J10:5
716. 11. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Slovan Svoboda A10:2
821. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Slovan Svoboda A10:2
823. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice JSK Dolní Měcholupy C9:9
821. 11. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Slivenec C2:10
819. 11. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
820. 11. 2018 19:00TTC Elizza Praha KAC Sparta Praha K5:10
822. 11. 2018 18:30TTC Praha ESK OAZA Praha D2:10
927. 11. 2018 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Nové Vysočany D10:3
926. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha KTTC Praha E10:1
926. 11. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Elizza Praha K5:10
930. 11. 2018 18:30SK Slivenec CTJ Sokol Běchovice II D7:10
930. 11. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Praha Podolí B10:3
926. 11. 2018 19:00TJ Slovan Svoboda ASlovan KST Bohnice J10:1
1005. 12. 2018 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DSlovan KST Bohnice J10:6
1005. 12. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Slovan Svoboda A10:7
1003. 12. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Dolní Měcholupy C8:10
1007. 12. 2018 18:30TTC Elizza Praha KSK Slivenec C10:4
1006. 12. 2018 18:30TTC Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1004. 12. 2018 19:30SK OAZA Praha DAC Sparta Praha K9:9
1110. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Nové Vysočany D10:8
1110. 12. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK OAZA Praha D 
1110. 12. 2018 19:30SK Slivenec CTTC Praha E 
1114. 12. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Elizza Praha K 
1110. 12. 2018 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Běchovice II D10:7
1114. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Praha Podolí B 
1209. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Praha Podolí B 
1211. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Běchovice II D 
1207. 01. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATTC Elizza Praha K 
1211. 01. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Praha E 
1207. 01. 2019 00:00SK Slivenec CSK OAZA Praha D 
1207. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EAC Sparta Praha K 
1314. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Nové Vysočany D 
1314. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK Slivenec C 
1315. 01. 2019 19:30SK OAZA Praha DSK Dolní Měcholupy C 
1317. 01. 2019 18:30TTC Praha ETJ Slovan Svoboda A 
1318. 01. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSlovan KST Bohnice J 
1314. 01. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Praha Podolí B 
1423. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Běchovice II D 
1423. 01. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Elizza Praha K 
1425. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTTC Praha E 
1421. 01. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ASK OAZA Praha D 
1425. 01. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CAC Sparta Praha K 
1421. 01. 2019 00:00SK Slivenec CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1528. 01. 2019 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany D 
1528. 01. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESK Dolní Měcholupy C 
1528. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ Slovan Svoboda A 
1529. 01. 2019 19:30SK OAZA Praha DSlovan KST Bohnice J 
1531. 01. 2019 18:30TTC Praha ETJ Sokol Praha Podolí B 
1501. 02. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Sokol Běchovice II D 
1606. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Elizza Praha K 
1604. 02. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha E 
1606. 02. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK OAZA Praha D 
1608. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JAC Sparta Praha K 
1604. 02. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1608. 02. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CSK Slivenec C 
1701. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Nové Vysočany D 
1725. 02. 2019 00:00SK Slivenec CTJ Slovan Svoboda A 
1725. 02. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESlovan KST Bohnice J 
1725. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha KTJ Sokol Praha Podolí B 
1726. 02. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Běchovice II D 
1728. 02. 2019 18:30TTC Praha ETTC Elizza Praha K 
1806. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Praha E 
1808. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSK OAZA Praha D 
1804. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha K 
1806. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1808. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JSK Slivenec C 
1804. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ASK Dolní Měcholupy C 
1911. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Nové Vysočany D 
1915. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CSlovan KST Bohnice J 
1911. 03. 2019 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí B 
1911. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Běchovice II D 
1911. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha KTTC Elizza Praha K 
1912. 03. 2019 19:30SK OAZA Praha DTTC Praha E 
2020. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DSK OAZA Praha D 
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha EAC Sparta Praha K 
2022. 03. 2019 18:30TTC Elizza Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
2018. 03. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DSK Slivenec C 
2020. 03. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Dolní Měcholupy C 
2022. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Slovan Svoboda A 
2129. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice JTJ Sokol Nové Vysočany D 
2125. 03. 2019 19:00TJ Slovan Svoboda ATJ Sokol Praha Podolí B 
2129. 03. 2019 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Sokol Běchovice II D 
2125. 03. 2019 00:00SK Slivenec CTTC Elizza Praha K 
2125. 03. 2019 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha E 
2125. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha KSK OAZA Praha D 
2203. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nové Vysočany DAC Sparta Praha K 
2202. 04. 2019 19:30SK OAZA Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
2204. 04. 2019 18:30TTC Praha ESK Slivenec C 
2205. 04. 2019 18:30TTC Elizza Praha KSK Dolní Měcholupy C 
2201. 04. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda A 
2203. 04. 2019 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSlovan KST Bohnice J 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS