Výsledky
1. třída ženy
127. 09. 2018 18:30TTC Praha ASlovan KST Bohnice C7:3
127. 09. 2018 19:00TJ Košíře ATJ ABC Branik D6:4
124. 09. 2018 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Zelená Liška B2:8
127. 09. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha D8:2
121. 09. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha B8:2
203. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Lokomotiva Vršovice C7:3
205. 10. 2018 18:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha D3:7
201. 10. 2018 18:30TJ Zelená Liška BTJ Zelená Liška A4:6
205. 10. 2018 18:00TJ ABC Branik DTJ Přední Kopanina A9:1
204. 10. 2018 18:30TTC Praha ATJ Košíře A4:6
311. 10. 2018 19:00TJ Košíře ASlovan KST Bohnice C7:3
308. 10. 2018 19:00TJ Přední Kopanina ATTC Praha A0:10
308. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATJ ABC Branik D9:1
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Zelená Liška B9:1
309. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha B3:7
417. 10. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha B8:2
402. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C5:5
419. 10. 2018 18:00TJ ABC Branik DTJ Sokol Nusle Praha D2:8
418. 10. 2018 18:30TTC Praha ATJ Zelená Liška A3:7
418. 10. 2018 19:00TJ Košíře ATJ Přední Kopanina A9:1
522. 10. 2018 19:00TJ Přední Kopanina ASlovan KST Bohnice C5:5
525. 10. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATJ Košíře A9:1
526. 10. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTTC Praha A8:2
523. 10. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Zelená Liška B1:9
501. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha D10:0
607. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Elizza Praha D8:2
605. 11. 2018 18:00TJ Zelená Liška BAC Sparta Praha B6:4
609. 11. 2018 18:00TJ ABC Branik DTJ Lokomotiva Vršovice C4:6
608. 11. 2018 19:00TJ Košíře ATJ Sokol Nusle Praha D1:9
605. 11. 2018 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Zelená Liška A1:9
713. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice C3:7
713. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Přední Kopanina A9:1
713. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Praha A4:6
716. 11. 2018 18:45AC Sparta Praha BTJ ABC Branik D3:7
720. 11. 2018 19:00TTC Elizza Praha DTJ Zelená Liška B5:5
821. 11. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Zelená Liška B10:0
823. 11. 2018 18:00TJ ABC Branik DTTC Elizza Praha D4:6
822. 11. 2018 18:30TTC Praha AAC Sparta Praha B6:4
822. 11. 2018 19:00TJ Košíře ATJ Lokomotiva Vršovice C7:2
819. 11. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATJ Sokol Nusle Praha D1:9
930. 11. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice C4:6
927. 11. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Přední Kopanina A7:3
920. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha BTJ Košíře A 
930. 11. 2018 18:00TTC Elizza Praha DTTC Praha A7:3
926. 11. 2018 18:00TJ Zelená Liška BTJ ABC Branik D6:4
1005. 12. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ ABC Branik D8:2
1006. 12. 2018 18:30TTC Praha ATJ Zelená Liška B3:7
1006. 12. 2018 19:00TJ Košíře ATTC Elizza Praha D10:0
1003. 12. 2018 19:00TJ Přední Kopanina AAC Sparta Praha B4:6
1004. 12. 2018 19:00TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice C10:0
1111. 12. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha D 
1114. 12. 2018 18:45AC Sparta Praha BTJ Zelená Liška A 
1114. 12. 2018 18:00TTC Elizza Praha DTJ Přední Kopanina A 
1111. 12. 2018 18:00TJ Zelená Liška BTJ Košíře A 
1114. 12. 2018 18:00TJ ABC Branik DTTC Praha A 
1209. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Praha A 
1211. 01. 2019 18:00TJ ABC Branik DTJ Košíře A 
1207. 01. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Přední Kopanina A 
1211. 01. 2019 18:00TTC Elizza Praha DTJ Zelená Liška A 
1211. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Sokol Nusle Praha D 
1315. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice C 
1318. 01. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha D 
1315. 10. 2018 18:30TJ Zelená Liška ATJ Zelená Liška B6:4
1314. 01. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ ABC Branik D 
1317. 01. 2019 19:00TJ Košíře ATTC Praha A 
1423. 01. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Košíře A 
1424. 01. 2019 18:30TTC Praha ATJ Přední Kopanina A 
1425. 01. 2019 18:00TJ ABC Branik DTJ Zelená Liška A 
1421. 01. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha D 
1425. 01. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C 
1501. 02. 2019 18:45AC Sparta Praha BSlovan KST Bohnice C 
1529. 01. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha D 
1501. 02. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik D 
1528. 01. 2019 00:00TJ Zelená Liška ATTC Praha A 
1528. 01. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Košíře A 
1606. 02. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Přední Kopanina A 
1607. 02. 2019 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška A 
1607. 02. 2019 18:30TTC Praha ATJ Sokol Nusle Praha D 
1604. 02. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTJ Lokomotiva Vršovice C 
1608. 02. 2019 18:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha B 
1701. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice C 
1701. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Zelená Liška B 
1726. 02. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Branik D 
1701. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Košíře A 
1725. 02. 2019 00:00TJ Zelená Liška ATJ Přední Kopanina A 
1806. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Zelená Liška A 
1804. 03. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Sokol Nusle Praha D 
1807. 03. 2019 18:30TTC Praha ATJ Lokomotiva Vršovice C 
1808. 03. 2019 18:00TJ ABC Branik DAC Sparta Praha B 
1804. 03. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTTC Elizza Praha D 
1911. 03. 2019 00:00TJ Zelená Liška BSlovan KST Bohnice C 
1915. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha DTJ ABC Branik D 
1915. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTTC Praha A 
1912. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Košíře A 
1915. 03. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Zelená Liška A 
2020. 03. 2019 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha D 
2018. 03. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATJ Lokomotiva Vršovice C 
2021. 03. 2019 19:00TJ Košíře AAC Sparta Praha B 
2021. 03. 2019 18:30TTC Praha ATTC Elizza Praha D 
2022. 03. 2019 18:00TJ ABC Branik DTJ Zelená Liška B 
2129. 03. 2019 18:00TJ ABC Branik DSlovan KST Bohnice C 
2125. 03. 2019 00:00TJ Zelená Liška BTTC Praha A 
2129. 03. 2019 18:00TTC Elizza Praha DTJ Košíře A 
2129. 03. 2019 18:45AC Sparta Praha BTJ Přední Kopanina A 
2126. 03. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Zelená Liška A 
2205. 04. 2019 18:00TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C 
2201. 04. 2019 00:00TJ Zelená Liška AAC Sparta Praha B 
2201. 04. 2019 19:00TJ Přední Kopanina ATTC Elizza Praha D 
2204. 04. 2019 19:00TJ Košíře ATJ Zelená Liška B 
2204. 04. 2019 18:30TTC Praha ATJ ABC Branik D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS