Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
104. 10. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň B13:5
104. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká D2:16
104. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Libědice B0:18
104. 10. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Sokol Spořice B12:6
104. 10. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Klášterec nad Ohří B10:8
208. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Jirkov D3:15
208. 10. 2018 18:00KST Libědice BKST Kadaň A7:11
211. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Březenecká E12:6
211. 10. 2018 17:00
Odloženo
KST Kadaň BTJ Baník Vysoká Pec A11:7
211. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Slovan Vejprty13:5
318. 10. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ VTŽ Chomutov A5:13
318. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Kadaň B18:0
318. 10. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká D14:4
318. 10. 2018 17:30KST Jirkov DKST Libědice B11:7
317. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Sokol Spořice B9:9
422. 10. 2018 18:00KST Libědice BTJ Klášterec nad Ohří B5:13
425. 10. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Jirkov D7:11
425. 10. 2018 17:00KST Kadaň BKST Kadaň A0:18
425. 10. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Březenecká E15:3
425. 10. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Vysoká Pec A12:6
501. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Slovan Vejprty7:11
501. 11. 2018 17:00KST Kadaň ATJ VTŽ Chomutov A14:4
501. 11. 2018 17:30KST Jirkov DKST Kadaň B18:0
531. 10. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká D14:4
529. 10. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Libědice B1:17
608. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Sokol Spořice B10:8
608. 11. 2018 17:00KST Kadaň BTJ Klášterec nad Ohří B2:16
608. 11. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Jirkov D13:5
608. 11. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň A2:16
608. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká E12:6
715. 11. 2018 17:00KST Kadaň ATJ Baník Vysoká Pec A16:2
715. 11. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Slovan Vejprty14:4
714. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ VTŽ Chomutov A9:9
712. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BKST Kadaň B15:3
712. 11. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Březenecká D14:4
822. 11. 2018 17:00KST Kadaň BKST Libědice B1:17
804. 12. 2018 17:15
přeloženo
TJ VTŽ Chomutov ATJ Sokol Spořice B13:5
822. 11. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Klášterec nad Ohří B3:15
822. 11. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Jirkov D2:16
822. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká EKST Kadaň A2:16
929. 11. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Baník Březenecká E12:6
928. 11. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Vysoká Pec A15:3
926. 11. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Slovan Vejprty14:4
926. 11. 2018 18:00KST Libědice BTJ VTŽ Chomutov A8:10
929. 11. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň B16:2
1006. 12. 2018 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Březenecká D8:10
1006. 12. 2018 17:00TJ Slovan VejprtyKST Libědice B7:11
1006. 12. 2018 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Sokol Spořice B3:15
1006. 12. 2018 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Klášterec nad Ohří B3:15
1011. 04. 2019 17:00
odlozeno
KST Kadaň AKST Jirkov D9:9
1109. 01. 2019 18:00
odlozeno
TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň A10:8
1110. 12. 2018 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká E14:4
1110. 12. 2018 18:00KST Libědice BTJ Baník Vysoká Pec A17:1
1113. 12. 2018 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Slovan Vejprty15:3
1113. 12. 2018 17:00KST Kadaň BTJ VTŽ Chomutov A5:13
1217. 01. 2019 17:00
odloženo
KST Kadaň BTJ Slovan Vejprty11:7
1217. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Baník Vysoká Pec A7:11
1217. 01. 2019 18:00
přesunuto
KST Libědice BTJ Baník Březenecká E16:2
1214. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BKST Kadaň A8:10
1216. 01. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Jirkov D12:6
1324. 01. 2019 17:30KST Jirkov DTJ Sokol Spořice B11:7
1324. 01. 2019 17:00KST Kadaň AKST Libědice B10:8
1324. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Březenecká D10:8
1324. 01. 2019 17:00
odlozeno
TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň B11:7
1324. 01. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ VTŽ Chomutov A4:14
1431. 01. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Baník Vysoká Pec A8:10
1431. 01. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká E12:6
1431. 01. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DKST Kadaň A5:13
1428. 01. 2019 18:00KST Libědice BKST Jirkov D13:5
1428. 01. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Klášterec nad Ohří B4:14
1506. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Libědice B12:6
1518. 04. 2019 17:30
odloženo
KST Jirkov DTJ Baník Březenecká D13:5
1507. 02. 2019 17:00KST Kadaň AKST Kadaň B18:0
1507. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ VTŽ Chomutov A7:11
1507. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ Baník Vysoká Pec ATJ Slovan Vejprty10:8
1614. 02. 2019 17:00
odloženo
TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká E9:9
1614. 02. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Kadaň A5:13
1614. 02. 2019 17:00KST Kadaň BKST Jirkov D1:17
1614. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ Klášterec nad Ohří B3:15
1621. 01. 2019 18:00
předehrávka
KST Libědice BTJ Sokol Spořice B7:11
1718. 02. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká D10:8
1720. 02. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň B17:1
1716. 04. 2019 17:30
odloženo
KST Jirkov DTJ VTŽ Chomutov A16:2
1721. 02. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Slovan Vejprty18:0
1721. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Baník Vysoká Pec A6:12
1828. 02. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň A2:16
1828. 02. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyKST Jirkov D2:16
1828. 02. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov ATJ Klášterec nad Ohří B5:13
1828. 02. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Sokol Spořice B7:11
1828. 02. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DKST Libědice B8:10
1904. 03. 2019 18:00KST Libědice BKST Kadaň B17:1
1904. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ VTŽ Chomutov A10:8
1906. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Slovan Vejprty18:0
1907. 03. 2019 17:30KST Jirkov DTJ Baník Vysoká Pec A11:7
1907. 03. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká E13:5
2021. 03. 2019 17:00TJ Baník Březenecká EKST Jirkov D1:17
2021. 03. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Klášterec nad Ohří B7:11
2021. 03. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Sokol Spořice B10:8
2021. 03. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Libědice B8:10
2021. 03. 2019 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká D15:3
2128. 03. 2019 17:00TJ Baník Březenecká DTJ VTŽ Chomutov A12:6
2125. 03. 2019 18:00KST Libědice BTJ Slovan Vejprty15:3
2125. 03. 2019 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Vysoká Pec A10:8
2127. 03. 2019 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká E11:7
2128. 03. 2019 17:30KST Jirkov DKST Kadaň A6:12
2204. 04. 2019 17:00KST Kadaň ATJ Klášterec nad Ohří B10:8
2204. 04. 2019 17:00TJ Baník Březenecká ETJ Sokol Spořice B4:14
2204. 04. 2019 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Libědice B6:12
2204. 04. 2019 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká D7:11
2204. 04. 2019 17:00TJ VTŽ Chomutov AKST Kadaň B15:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy