Výsledky
Krajská soutěž 1. třídy
106. 10. 2019 09:00Sokol České MeziříčíDTJ-Slavia Hr. Králové D0:10
106. 10. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery B10:3
105. 10. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC KB Vrchlabí9:9
105. 10. 2019 09:00Tatran Hostinné DSparta Úpice6:10
105. 10. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Nemyčeves10:0
105. 10. 2019 09:30
odložení dohodou
Sokol Chlumec n.C.Baník Vamberk10:8
222. 09. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol Chlumec n.C.10:6
222. 09. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Vamberk5:10
222. 09. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Nový Bydžov1:10
222. 09. 2019 09:00Sokol Stěžery BSokol Nemyčeves10:4
228. 09. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Tatran Hostinné D10:2
228. 09. 2019 09:00TTC KB VrchlabíSparta Úpice10:4
322. 09. 2019 14:00Sokol České MeziříčíBaník Vamberk7:10
322. 09. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Chlumec n.C.10:4
322. 09. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Nemyčeves10:4
322. 09. 2019 14:00Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov4:10
328. 09. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sparta Úpice10:2
328. 09. 2019 14:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné D10:1
419. 10. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné D10:2
419. 10. 2019 09:00Baník VamberkSparta Úpice10:4
419. 10. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.10:5
419. 10. 2019 09:00Sokol NemyčevesTTC KB Vrchlabí10:8
420. 10. 2019 09:00Sokol České MeziříčíSokol PP Hr. Králové 2 E 
420. 10. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery B 
519. 10. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Sparta Úpice10:2
519. 10. 2019 14:00Baník VamberkTatran Hostinné D10:2
519. 10. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovTTC KB Vrchlabí10:6
519. 10. 2019 14:00Sokol NemyčevesTJ Dvůr Králové n.L.1:10
520. 10. 2019 14:00Sokol České MeziříčíSokol Stěžery B 
520. 10. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E 
610. 11. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Chlumec n.C. 
610. 11. 2019 09:00Sokol Stěžery BBaník Vamberk 
610. 11. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol České Meziříčí 
610. 11. 2019 09:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D 
609. 11. 2019 08:00Tatran Hostinné DJiskra Nový Bydžov 
609. 11. 2019 08:00Sparta ÚpiceSokol Nemyčeves 
710. 11. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Vamberk 
710. 11. 2019 14:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C. 
710. 11. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hr. Králové D 
710. 11. 2019 14:00TTC KB VrchlabíSokol České Meziříčí 
709. 11. 2019 12:00Tatran Hostinné DSokol Nemyčeves 
709. 11. 2019 12:00Sparta ÚpiceJiskra Nový Bydžov 
830. 11. 2019 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov
830. 11. 2019 09:00Baník VamberkSokol Nemyčeves
801. 12. 2019 09:00Sokol České MeziříčíTatran Hostinné D
801. 12. 2019 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSparta Úpice
801. 12. 2019 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Dvůr Králové n.L.
801. 12. 2019 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí
930. 11. 2019 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Nemyčeves
930. 11. 2019 14:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov
901. 12. 2019 14:00Sokol České MeziříčíSparta Úpice
901. 12. 2019 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTatran Hostinné D
901. 12. 2019 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí
901. 12. 2019 14:00Sokol Stěžery BTJ Dvůr Králové n.L.
1014. 12. 2019 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Chlumec n.C.
1014. 12. 2019 09:00TTC KB VrchlabíBaník Vamberk
1014. 12. 2019 09:00Tatran Hostinné DSokol PP Hr. Králové 2 E
1014. 12. 2019 09:00Sparta ÚpiceSokol Stěžery B
1014. 12. 2019 09:00Jiskra Nový BydžovSokol České Meziříčí
1014. 12. 2019 09:00Sokol NemyčevesDTJ-Slavia Hr. Králové D
1114. 12. 2019 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk
1114. 12. 2019 14:00TTC KB VrchlabíSokol Chlumec n.C.
1114. 12. 2019 14:00Tatran Hostinné DSokol Stěžery B
1114. 12. 2019 14:00Sparta ÚpiceSokol PP Hr. Králové 2 E
1114. 12. 2019 14:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hr. Králové D
1114. 12. 2019 14:00Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí
1202. 02. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol České Meziříčí
1202. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 E
1201. 02. 2020 09:00TTC KB VrchlabíTJ Dvůr Králové n.L.
1201. 02. 2020 09:00Sparta ÚpiceTatran Hostinné D
1201. 02. 2020 09:00Sokol NemyčevesJiskra Nový Bydžov
1201. 02. 2020 09:00Baník VamberkSokol Chlumec n.C.
1311. 01. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol České Meziříčí
1311. 01. 2020 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové D
1311. 01. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovSokol PP Hr. Králové 2 E
1311. 01. 2020 09:00Sokol NemyčevesSokol Stěžery B
1311. 01. 2020 08:00Tatran Hostinné DTJ Dvůr Králové n.L.
1311. 01. 2020 08:00Sparta ÚpiceTTC KB Vrchlabí
1411. 01. 2020 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí
1411. 01. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové D
1411. 01. 2020 14:00Sokol NemyčevesSokol PP Hr. Králové 2 E
1411. 01. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovSokol Stěžery B
1411. 01. 2020 12:00Sparta ÚpiceTJ Dvůr Králové n.L.
1411. 01. 2020 12:00Tatran Hostinné DTTC KB Vrchlabí
1508. 02. 2020 08:00Tatran Hostinné DSokol Chlumec n.C.
1508. 02. 2020 08:00Sparta ÚpiceBaník Vamberk
1515. 02. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov
1515. 02. 2020 09:00TTC KB VrchlabíSokol Nemyčeves
1516. 02. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol České Meziříčí
1516. 02. 2020 09:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hr. Králové D
1608. 02. 2020 12:00Sparta ÚpiceSokol Chlumec n.C.
1608. 02. 2020 12:00Tatran Hostinné DBaník Vamberk
1615. 02. 2020 14:00TTC KB VrchlabíJiskra Nový Bydžov
1615. 02. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Nemyčeves
1616. 02. 2020 14:00Sokol Stěžery BSokol České Meziříčí
1616. 02. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D
1729. 02. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hr. Králové 2 E
1729. 02. 2020 09:00Baník VamberkSokol Stěžery B
1701. 03. 2020 09:00Sokol České MeziříčíTJ Dvůr Králové n.L.
1701. 03. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí
1729. 02. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovTatran Hostinné D
1729. 02. 2020 09:00Sokol NemyčevesSparta Úpice
1829. 02. 2020 14:00Baník VamberkSokol PP Hr. Králové 2 E
1829. 02. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B
1801. 03. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Dvůr Králové n.L.
1801. 03. 2020 14:00Sokol České MeziříčíTTC KB Vrchlabí
1829. 02. 2020 14:00Sokol NemyčevesTatran Hostinné D
1829. 02. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovSparta Úpice
1921. 03. 2020 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Chlumec n.C.
1921. 03. 2020 09:00Sokol NemyčevesBaník Vamberk
1921. 03. 2020 08:00Tatran Hostinné DSokol České Meziříčí
1921. 03. 2020 08:00Sparta ÚpiceDTJ-Slavia Hr. Králové D
1922. 03. 2020 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol PP Hr. Králové 2 E
1922. 03. 2020 09:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery B
2021. 03. 2020 14:00Sokol NemyčevesSokol Chlumec n.C.
2021. 03. 2020 14:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk
2021. 03. 2020 12:00Sparta ÚpiceSokol České Meziříčí
2021. 03. 2020 12:00Tatran Hostinné DDTJ-Slavia Hr. Králové D
2022. 03. 2020 14:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E
2022. 03. 2020 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Stěžery B
2104. 04. 2020 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Dvůr Králové n.L.
2104. 04. 2020 09:00Baník VamberkTTC KB Vrchlabí
2105. 04. 2020 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETatran Hostinné D
2105. 04. 2020 09:00Sokol Stěžery BSparta Úpice
2105. 04. 2020 09:00Sokol České MeziříčíJiskra Nový Bydžov
2105. 04. 2020 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Nemyčeves
2204. 04. 2020 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.
2204. 04. 2020 14:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí
2205. 04. 2020 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné D
2205. 04. 2020 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESparta Úpice
2205. 04. 2020 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Nový Bydžov
2205. 04. 2020 14:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy