Výsledky
M ČR družstev starší žáci
1/101. 06. 2019 09:30TJ Ostrava KST Libín Prachatice3:1 V: Henžel Miroslav
R: Petr Radim
A: Kindl Tomáš
1/101. 06. 2019 09:30TJ Batesta ChodovSTC Slaný0:3 V: dohoda
R: Svobodová Vlasta
A: Petrovová Nikita
1/101. 06. 2019 09:30Sokol Jaroměř-Josefov 2Jiskra Heřmanův Městec2:3 V: dohoda
R: Svobodová Vlasta
A: Petrovová Nikita
1/101. 06. 2019 09:30Hnoyland Hnojice SKST Baník Havířov0:3 V: Jalůvka Jaroslav
R: Jalůvka Jaroslav
A: Lysek Tomáš
1/101. 06. 2019 09:30SK DDM Kotlářka PrahaSKST Baník Most3:1 V: Jalůvka Jaroslav
R: Jalůvka Jaroslav
A: Lysek Tomáš
1/101. 06. 2019 09:30KST ZlínSKST Liberec0:3 V: Mazůrek Matěj
R: Manda Zdeněk
A: Mazůrek Matěj
1/101. 06. 2019 09:30HB Ostrov H.BrodTJ Jiskra Strážnice3:0 V: dohoda
R: Mazůrek Matěj
A: Manda Zdeněk
1/101. 06. 2019 09:30TJ DobřanyTTC Ostrava 20160:3 V: Henžel Miroslav
R: Petr Radim
A: Kindl Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30STC SlanýTJ Ostrava KST 0:3 V: Henžel Miroslav
R: Malík David
2/101. 06. 2019 11:30Jiskra Heřmanův MěstecSKST Baník Havířov0:3 V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30SK DDM Kotlářka PrahaSKST Liberec1:3 V: Zajíc František
R: Milkov Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30HB Ostrov H.BrodTTC Ostrava 20161:3 V: Henžel Miroslav
R: Malík David
3/101. 06. 2019 14:00TJ Ostrava KST SKST Baník Havířov0:3
T1
V: Henžel Miroslav
R: Skulina Bohumil
3/101. 06. 2019 14:00TTC Ostrava 2016SKST Liberec3:1
T2
V: Henžel Miroslav
R: Skulina Bohumil
4/101. 06. 2019 16:30TTC Ostrava 2016SKST Baník Havířov3:1
T1
V: Henžel Miroslav
R: Skulina Bohumil
4/101. 06. 2019 16:30TJ Ostrava KST SKST Liberec3:1
T3
V: Henžel Miroslav
R: Horák Mojmír
11/101. 06. 2019 11:30Libín PrachaticeTJ Batesta Chodov3:1 V: dohoda
R: Theodor Filip
11/101. 06. 2019 11:30Sokol Jaroměř-Josefov 2Hnoyland Hnojice 3:0 V: Horák Mojmír
R: Theodor Filip
11/101. 06. 2019 11:30SKST Baník MostKST Zlín3:0 V: dohoda
R: Chovancová Marie
11/101. 06. 2019 11:30TJ Jiskra StrážniceTJ Dobřany3:0 V: dohoda
R: Chovancová Marie
12/101. 06. 2019 14:00Libín PrachaticeSokol Jaroměř-Josefov 23:2
T13
V: dohoda
12/101. 06. 2019 14:00SKST Baník MostTJ Jiskra Strážnice3:2
T14
V: dohoda
13/101. 06. 2019 16:30Libín PrachaticeSKST Baník Most1:3
T5
V: Jalůvka Jaroslav
R: Henžel Miroslav
13/101. 06. 2019 16:30Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jiskra Strážnice2:3
T6
V: Jalůvka Jaroslav
R: Henžel Miroslav
21/101. 06. 2019 14:00STC SlanýJiskra Heřmanův Městec3:0 V: Jalůvka Jaroslav
21/101. 06. 2019 14:00SK DDM Kotlářka PrahaHB Ostrov H.Brod3:2 V: Jalůvka Jaroslav
22/101. 06. 2019 16:30STC SlanýSK DDM Kotlářka Praha0:3
T11
V: Kindl Tomáš
R: Kindl Tomáš
22/101. 06. 2019 16:30Jiskra Heřmanův MěstecHB Ostrov H.Brod0:3
T12
V: Kindl Tomáš
R: Kindl Tomáš
31/101. 06. 2019 14:00TJ Batesta ChodovHnoyland Hnojice 3:1
T15
V: Mazůrek Matěj
31/101. 06. 2019 14:00KST ZlínTJ Dobřany3:1
T16
V: Mazůrek Matěj
32/101. 06. 2019 16:30TJ Batesta ChodovKST Zlín1:3
T7
V: Jalůvka Jaroslav
R: Malík David
32/101. 06. 2019 16:30Hnoyland Hnojice TJ Dobřany1:3
T8
V: Jalůvka Jaroslav
R: Malík David

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy