Výsledky
M ČR družstev starší žačky
1/101. 06. 2019 09:30SK DDM Kotlářka PrahaTJ Sokol Plzeň V.3:0 V: Olbricht Jiří
R: Jemelka Libor
A: Malík David
1/101. 06. 2019 09:30TTC PříbramSK Dobré A1:3 V: dohoda
R: Horák Mojmír
A: Theodor Filip
1/101. 06. 2019 09:30Sokol StařečTJ Sokol Děhylov0:3 V: Horák Mojmír
R: Horák Mojmír
A: Theodor Filip
1/101. 06. 2019 09:30KST JirkovTJ Sokol PP Hradec Králové 20:3 V: Milkov Tomáš
R: Henžel Miroslav
A: Lysek Tomáš
1/101. 06. 2019 09:30SK Dobré BT.J. Sokol Vsetín3:0 V: dohoda
R: Henžel Miroslav
A: Lysek Tomáš
1/101. 06. 2019 09:30KST Vyšší BrodTJ Lomnice3:1 V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Chovancová Marie
1/101. 06. 2019 09:30TJ Ostrava KSTSKST Hodonín A3:1 V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Chovancová Marie
1/101. 06. 2019 09:30AC Sparta PrahaTTC Ústí nad Orlicí3:1 V: Olbricht Jiří
R: Jemelka Libor
A: Malík David
2/101. 06. 2019 11:30SK DDM Kotlářka PrahaSK Dobré A3:0 V: Olbricht Jiří
R: Kindl Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30TJ Sokol DěhylovTJ Sokol PP Hradec Králové 21:3 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30SK Dobré BKST Vyšší Brod3:1 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
2/101. 06. 2019 11:30TJ Ostrava KSTAC Sparta Praha2:3 V: Olbricht Jiří
R: Kindl Tomáš
3/101. 06. 2019 14:00SK DDM Kotlářka PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 23:0 V: Olbricht Jiří
3/101. 06. 2019 14:00AC Sparta PrahaSK Dobré B1:3 V: Olbricht Jiří
4/101. 06. 2019 16:30SK Dobré BSK DDM Kotlářka Praha0:3
T2
V: Manda Zdeněk
R: Skulina Bohumil
4/101. 06. 2019 16:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2AC Sparta Praha3:2
T4
V: Olbricht Jiří
R: Horák Mojmír
11/101. 06. 2019 11:30TJ Sokol Plzeň V.TTC Příbram2:3 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
11/101. 06. 2019 11:30KST JirkovSokol Stařeč0:3 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
11/101. 06. 2019 11:30T.J. Sokol VsetínTJ Lomnice0:3 V: Mazůrek Matěj
R: Mazůrek Matěj
11/101. 06. 2019 11:30TTC Ústí nad OrlicíSKST Hodonín A2:3 V: dohoda
R: Mazůrek Matěj
12/101. 06. 2019 14:00TTC PříbramSokol Stařeč3:0 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
12/101. 06. 2019 14:00TJ LomniceSKST Hodonín A1:3
T6
V: dohoda
R: Lysek Tomáš
13/101. 06. 2019 16:30TTC PříbramSKST Hodonín A1:3
T13
V: Mazůrek Matěj
R: Henžel Miroslav
13/101. 06. 2019 16:30Sokol StařečTJ Lomnice0:3
T14
V: Mazůrek Matěj
R: Henžel Miroslav
21/101. 06. 2019 14:00SK Dobré ATJ Sokol Děhylov2:3
T11
V: Milkov Tomáš
21/101. 06. 2019 14:00KST Vyšší BrodTJ Ostrava KST3:1
T12
V: Milkov Tomáš
22/101. 06. 2019 16:30TJ Sokol DěhylovKST Vyšší Brod3:1
T9
V: Jalůvka Jaroslav
R: Henžel Miroslav
22/101. 06. 2019 16:30SK Dobré ATJ Ostrava KST1:3
T10
V: Jalůvka Jaroslav
R: Henžel Miroslav
31/101. 06. 2019 14:00TJ Sokol Plzeň V.KST Jirkov3:0
T7
V: Jalůvka Jaroslav
31/101. 06. 2019 14:00T.J. Sokol VsetínTTC Ústí nad Orlicí1:3
T8
V: Gromnica Václav
R: Gromnica Václav
32/101. 06. 2019 16:30TJ Sokol Plzeň V.TTC Ústí nad Orlicí2:3 V: Milkov Tomáš
R: Henžel Miroslav
32/101. 06. 2019 16:30KST JirkovT.J. Sokol Vsetín0:3
T16
V: Milkov Tomáš
R: Henžel Miroslav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy