Výsledky
M ČR družstev dorostenci
1/102. 06. 2019 09:30TJ Ostrava KST ASKST Liberec3:0 V: Jašek Milan
R: Kindl Tomáš
1/102. 06. 2019 09:30KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 21:3 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
1/102. 06. 2019 09:30ČZ StrakoniceSKST Cheb3:1 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
1/102. 06. 2019 09:30Union PlzeňHB Ostrov H.Brod1:3 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
1/102. 06. 2019 09:30TJ Ostrava KST BKST Rakovník3:0 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
1/102. 06. 2019 09:30SK PřerovSKST Hodonín0:3 V: Mazůrek Matěj
R: Mazůrek Matěj
1/102. 06. 2019 09:30TJ Lokomotiva VršoviceTTC Ústí nad Orlicí3:0 V: dohoda
R: Mazůrek Matěj
1/102. 06. 2019 09:30SKST Baník Havířov ASKST Baník Most3:0 V: Jašek Milan
R: Kindl Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30TJ Ostrava KST ATJ Sokol PP Hradec Králové 23:0 V: dohoda
R: Malík David
2/102. 06. 2019 11:30ČZ StrakoniceHB Ostrov H.Brod1:3 V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30TJ Ostrava KST BSKST Hodonín3:0 V: Henžel Miroslav
R: Milkov Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30TJ Lokomotiva VršoviceSKST Baník Havířov A0:3 V: dohoda
R: Malík David
3/102. 06. 2019 14:00TJ Ostrava KST AHB Ostrov H.Brod3:1
T1
V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
3/102. 06. 2019 14:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov A1:3
T2
V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
4/102. 06. 2019 16:30SKST Baník Havířov ATJ Ostrava KST A1:3 V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
4/102. 06. 2019 16:30HB Ostrov H.BrodTJ Ostrava KST B2:3 V: dohoda
R: Svobodová Vlasta
A: Horák Mojmír
11/102. 06. 2019 11:30SKST LiberecKST Zlín3:1 V: Horák Mojmír
R: Theodor Filip
11/102. 06. 2019 11:30SKST ChebUnion Plzeň2:3 V: dohoda
R: Theodor Filip
11/102. 06. 2019 11:30SK PřerovKST Rakovník3:1 V: dohoda
R: Chovancová Marie
11/102. 06. 2019 11:30TTC Ústí nad OrlicíSKST Baník Most1:3 V: dohoda
R: Chovancová Marie
12/102. 06. 2019 14:00SKST LiberecUnion Plzeň3:1
T13
V: Mazůrek Matěj
R: Mazůrek Matěj
12/102. 06. 2019 14:00SK PřerovSKST Baník Most3:0
T14
V: Mazůrek Matěj
R: Mazůrek Matěj
13/102. 06. 2019 16:30SKST LiberecSK Přerov3:1 V: Jalůvka Jaroslav
R: Theodor Filip
13/102. 06. 2019 16:30Union PlzeňSKST Baník Most2:3 V: Mazůrek Matěj
R: Chovancová Marie
21/102. 06. 2019 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2ČZ Strakonice3:2
T9
V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
21/102. 06. 2019 14:00SKST HodonínTJ Lokomotiva Vršovice1:3
T10
V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
22/102. 06. 2019 16:30TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol PP Hradec Králové 21:3 V: Zajíc František
22/102. 06. 2019 16:30SKST HodonínČZ Strakonice3:2 V: Zajíc František
31/102. 06. 2019 14:00KST ZlínSKST Cheb3:0
T15
V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš
31/102. 06. 2019 14:00KST RakovníkTTC Ústí nad Orlicí3:0
T16
V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš
32/102. 06. 2019 16:30KST ZlínKST Rakovník3:2 V: dohoda
32/102. 06. 2019 16:30SKST ChebTTC Ústí nad Orlicí3:1 V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy