Výsledky
M ČR družstev dorostenky
1/102. 06. 2019 09:30SKST ChebSKST Baník Havířov0:3
T3
V: dohoda
R: Malík David
1/102. 06. 2019 09:30TJ Ostrava KST TJ Sokol Děhylov3:0
T5
V: dohoda
R: Theodor Filip
1/102. 06. 2019 09:30SKST LiberecT.J. Sokol Vsetín3:0
T6
V: dohoda
R: Theodor Filip
1/102. 06. 2019 09:30TTC MS BrnoSKST Vlašim3:1
T11
V: dohoda
R: Milkov Tomáš
1/102. 06. 2019 09:30SK Dobré AVrbno pod Pradědem3:0
T12
V: Milkov Tomáš
R: Milkov Tomáš
1/102. 06. 2019 09:30AC Sparta PrahaTTC Ústí nad Orlicí1:3
T7
V: dohoda
R: Chovancová Marie
1/102. 06. 2019 09:30SK DDM Kotlářka PrahaTJ Sokol Plzeň V.3:0
T8
V: dohoda
R: Chovancová Marie
1/102. 06. 2019 09:30KST Vyšší BrodTJ Sokol PP Hradec Králové 20:3
T4
V: Jemelka Libor
R: Malík David
2/102. 06. 2019 11:30TJ Ostrava KST SKST Baník Havířov2:3 V: Jašek Milan
R: Kindl Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30SKST LiberecTTC MS Brno1:3 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30SK Dobré ATTC Ústí nad Orlicí3:0 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
2/102. 06. 2019 11:30TJ Sokol PP Hradec Králové 2SK DDM Kotlářka Praha1:3 V: dohoda
R: Kindl Tomáš
3/102. 06. 2019 14:00SKST Baník HavířovTTC MS Brno3:0
T3
V: Henžel Miroslav
R: Horák Mojmír
A: Svobodová Vlasta
3/102. 06. 2019 14:00SK DDM Kotlářka PrahaSK Dobré A3:2
T4
V: Henžel Miroslav
R: Horák Mojmír
A: Svobodová Vlasta
4/102. 06. 2019 16:30SK DDM Kotlářka PrahaSKST Baník Havířov1:3 V: dohoda
R: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
4/102. 06. 2019 16:30TTC MS BrnoSK Dobré A1:3 V: dohoda
R: Horák Mojmír
A: Jemelka Libor
11/102. 06. 2019 11:30SKST ChebTJ Sokol Děhylov0:2 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
11/102. 06. 2019 11:30T.J. Sokol VsetínSKST Vlašim0:2 V: dohoda
R: Petrovová Nikita
11/102. 06. 2019 11:30Vrbno pod PradědemAC Sparta Praha0:3 V: Mazůrek Matěj
R: Mazůrek Matěj
11/102. 06. 2019 11:30TJ Sokol Plzeň V.KST Vyšší Brod2:3 V: dohoda
R: Mazůrek Matěj
12/102. 06. 2019 14:00TJ Sokol DěhylovSKST Vlašim1:3
T5
V: Jalůvka Jaroslav
R: Theodor Filip
12/102. 06. 2019 14:00AC Sparta PrahaKST Vyšší Brod2:3
T6
V: dohoda
R: Theodor Filip
13/102. 06. 2019 16:30SKST VlašimKST Vyšší Brod3:0 V: Mazůrek Matěj
13/102. 06. 2019 16:30TJ Sokol DěhylovAC Sparta Praha1:3 V: dohoda
21/102. 06. 2019 14:00SKST LiberecTJ Ostrava KST 1:3
T11
V: Zajíc František
R: Kindl Tomáš
21/102. 06. 2019 14:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol PP Hradec Králové 21:3
T12
V: Zajíc František
R: Kindl Tomáš
22/102. 06. 2019 16:30TJ Ostrava KST TJ Sokol PP Hradec Králové 23:0 V: dohoda
R: Lysek Tomáš
22/102. 06. 2019 16:30SKST LiberecTTC Ústí nad Orlicí3:0 V: Jalůvka Jaroslav
R: Lysek Tomáš
31/102. 06. 2019 14:00SKST ChebT.J. Sokol Vsetín0:3
T7
V: dohoda
R: Malík David
31/102. 06. 2019 14:00Vrbno pod PradědemTJ Sokol Plzeň V.1:3
T8
V: dohoda
R: Malík David
32/102. 06. 2019 16:30T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Plzeň V.3:0 V: dohoda
32/102. 06. 2019 16:30SKST ChebVrbno pod Pradědem3:2 V: Mazůrek Matěj

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy