Výsledky
Extraliga mužů
130. 08. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Charvát Baník Havířov2:4 V: Vítek Josef
R: Malík Tomáš
108. 09. 2019 14:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST4:0 V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
130. 08. 2019 17:00TTC OSTRAVA 2016KT Praha1:4 V: Olbricht Jiří
R: Jašek Milan
129. 08. 2019 18:00SKST ChebSKST EUROMASTER Liberec4:3 V: Haluška Pavel
R: Štika Petr
213. 09. 2019 17:00SKST Charvát Baník HavířovSKST EUROMASTER Liberec3:4 V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
213. 09. 2019 17:00KT PrahaSKST Cheb4:2 V: Kotlorz Lukáš
R: Hanek Stanislav
211. 09. 2019 18:00TJ Ostrava KSTTTC OSTRAVA 20164:2
PPTV
V: Olbricht Jiří
R: Jašek Milan
213. 09. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SF SKK El Niňo Praha0:4 V: Jirásek Zdeněk
R: Sedláček Petr
320. 09. 2019 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov  V: Hrdý Jiří
R: Fausek Jiří
N: Votípka Emanuel
319. 09. 2019 18:00TTC OSTRAVA 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2
PPTV
V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
322. 09. 2019 14:00SKST ChebTJ Ostrava KST  V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
N: Gavlas Anton
320. 09. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecKT Praha  V: Sudek Petr
R: Vrabec Jakub
N: Varcl Jan
404. 10. 2019 17:00SKST Charvát Baník HavířovKT Praha  V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
404. 10. 2019 17:00TJ Ostrava KSTSKST EUROMASTER Liberec  V: Petr Radim
R: Jašek Milan
N: Svobodová Vlasta
403. 10. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Cheb
PPTV
V: Šlechta Roman
R: Tomanec Jan
N: Vítek Josef
404. 10. 2019 18:00SF SKK El Niňo PrahaTTC OSTRAVA 2016  V: Votípka Emanuel
R: Hrdý Jiří
N: Fausek Jiří
511. 10. 2019 17:00TTC OSTRAVA 2016SKST Charvát Baník Havířov  V: Skulina Bohumil
R: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
520. 10. 2019 16:00SKST ChebSF SKK El Niňo Praha  V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
N: Gavlas Anton
511. 10. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
N: Vrabec Jan
510. 10. 2019 18:00KT PrahaTJ Ostrava KST
PPTV
V: Hanek Stanislav
R: Votípka Emanuel
N: Fausek Jiří
625. 10. 2019 17:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST  V: Skulina Bohumil
R: Petr Radim
N: Svobodová Vlasta
625. 10. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2KT Praha  V: Malík Tomáš
R: Vítek Josef
N: Šlechta Roman
625. 10. 2019 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST EUROMASTER Liberec  V: Hrdý Jiří
R: Haralík Stanislav
625. 10. 2019 17:00TTC OSTRAVA 2016SKST Cheb  V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
724. 10. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Cheb
PPTV
V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
701. 11. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecTTC OSTRAVA 2016
PPTV
V: Vrabec Jakub
R: Vrabec Jan
N: Sudek Petr
727. 10. 2019 15:00KT PrahaSF SKK El Niňo Praha  V: Fausek Jiří
R: Hanek Stanislav
N: Menger Jaroslav
701. 11. 2019 17:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Svobodová Vlasta
R: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
815. 11. 2019 17:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
N: Petr Radim
815. 11. 2019 17:00TJ Ostrava KSTSF SKK El Niňo Praha  V: Jašek Milan
R: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
814. 11. 2019 18:00KT PrahaTTC OSTRAVA 2016
PPTV
V: Haralík Stanislav
R: Zajíček Martin
N: Votípka Emanuel
815. 11. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Cheb  V: Sudek Petr
R: Varcl Jan
N: Varcl Jan
922. 11. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecSKST Charvát Baník Havířov  V: Vrabec Jakub
R: Vrabec Jan
N: Varcl Jan
921. 11. 2019 18:00SKST ChebKT Praha  V: Štika Petr
R: Gavlas Anton
N: Průcha Petr
922. 11. 2019 17:00TTC OSTRAVA 2016TJ Ostrava KST  V: Jašek Milan
R: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
921. 11. 2019 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2
PPTV
V: Haralík Stanislav
R: Vondrová Iva
N: Hanek Stanislav
1029. 11. 2019 17:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK El Niňo Praha  V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
N: Manda Zdeněk
1029. 11. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TTC OSTRAVA 2016  V: Sedláček Petr
R: Šlechta Roman
N: Tomanec Jan
1028. 11. 2019 18:00TJ Ostrava KSTSKST Cheb
PPTV
V: Jašek Milan
R: Svobodová Vlasta
N: Skulina Bohumil
1029. 11. 2019 17:00KT PrahaSKST EUROMASTER Liberec  V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
1106. 12. 2019 17:00KT PrahaSKST Charvát Baník Havířov  V: Kotlorz Lukáš
R: Hanek Stanislav
N: Fausek Jiří
1105. 12. 2019 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Ostrava KST
PPTV
V: Varcl Jan
R: Sudek Petr
N: Vrabec Jakub
1103. 12. 2019 18:00SKST ChebTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
N: Štika Petr
1106. 12. 2019 17:00TTC OSTRAVA 2016SF SKK El Niňo Praha  V: Svobodová Vlasta
R: Skulina Bohumil
N: Manda Zdeněk
1212. 12. 2019 18:00SKST Charvát Baník HavířovTTC OSTRAVA 2016
PPTV
V: Petr Radim
R: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
1213. 12. 2019 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Cheb  V: Hrdý Jiří
R: Fausek Jiří
N: Votípka Emanuel
1213. 12. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST EUROMASTER Liberec  V: Tomanec Jan
R: Tomancová Markéta
N: Vítek Josef
1213. 12. 2019 17:00TJ Ostrava KSTKT Praha  V: Petr Radim
R: Jašek Milan
N: Svobodová Vlasta
1309. 01. 2020 18:00TJ Ostrava KSTSKST Charvát Baník Havířov
PPTV
V: Gromnica Václav
R: Manda Zdeněk
N: Jašek Milan
1310. 01. 2020 17:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Haralík Stanislav
R: Fausek Jiří
N: Zajíček Martin
1310. 01. 2020 18:00SKST EUROMASTER LiberecSF SKK El Niňo Praha  V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
N: Vrabec Jan
1310. 01. 2020 18:00SKST ChebTTC OSTRAVA 2016  V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
N: Gavlas Anton
1424. 01. 2020 18:00SKST ChebSKST Charvát Baník Havířov  V: Štika Petr
R: Průcha Petr
N: Gavlas Anton
1424. 01. 2020 17:00TTC OSTRAVA 2016SKST EUROMASTER Liberec  V: Olbricht Jiří
R: Skulina Bohumil
N: Svobodová Vlasta
1423. 01. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaKT Praha
PPTV
V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
N: Fausek Jiří
1424. 01. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2TJ Ostrava KST  V: Malík Tomáš
R: Jirásek Zdeněk
N: Vítek Josef
1531. 01. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Charvát Baník Havířov  V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1530. 01. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaTJ Ostrava KST
PPTV
V: Fausek Jiří
R: Hrdý Jiří
N: Votípka Emanuel
1531. 01. 2020 17:00TTC OSTRAVA 2016KT Praha  V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
N: Manda Zdeněk
1531. 01. 2020 18:00SKST ChebSKST EUROMASTER Liberec  V: Panský Miroslav
R: Gavlas Anton
N: Průcha Petr
1606. 02. 2020 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST EUROMASTER Liberec
PPTV
V: Gromnica Václav
R: Petr Radim
N: Manda Zdeněk
1607. 02. 2020 17:00KT PrahaSKST Cheb  V: Kotlorz Lukáš
R: Zajíček Martin
N: Votípka Emanuel
1607. 02. 2020 17:00TJ Ostrava KSTTTC OSTRAVA 2016  V: Olbricht Jiří
R: Jašek Milan
N: Skulina Bohumil
1607. 02. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SF SKK El Niňo Praha  V: Vítek Josef
R: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
1721. 02. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov  V: Haralík Stanislav
R: Votípka Emanuel
N: Vondrová Iva
1720. 02. 2020 18:00TTC OSTRAVA 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2
PPTV
V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
1721. 02. 2020 18:00SKST ChebTJ Ostrava KST  V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
N: Štika Petr
1721. 02. 2020 18:00SKST EUROMASTER LiberecKT Praha  V: Vrabec Jakub
R: Vrabec Jan
N: Sudek Petr
1806. 03. 2020 17:00SKST Charvát Baník HavířovKT Praha  V: Olbricht Jiří
R: Gromnica Václav
N: Skulina Bohumil
1806. 03. 2020 17:00TJ Ostrava KSTSKST EUROMASTER Liberec  V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
N: Manda Zdeněk
1805. 03. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2SKST Cheb
PPTV
V: Tomanec Jan
R: Malík Tomáš
N: Sedláček Petr
1806. 03. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaTTC OSTRAVA 2016  V: Hrdý Jiří
R: Vondrová Iva
N: Zajíček Martin
1913. 03. 2020 17:00TTC OSTRAVA 2016SKST Charvát Baník Havířov  V: Petr Radim
R: Svobodová Vlasta
N: Skulina Bohumil
1912. 03. 2020 18:00SKST ChebSF SKK El Niňo Praha
PPTV
V: Panský Miroslav
R: Štika Petr
N: Gavlas Anton
1913. 03. 2020 18:00SKST EUROMASTER LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Varcl Jan
R: Varcl Jan
N: Vrabec Jakub
1913. 03. 2020 17:00KT PrahaTJ Ostrava KST  V: Hanek Stanislav
R: Kotlorz Lukáš
N: Haralík Stanislav
2027. 03. 2020 17:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST  V: Skulina Bohumil
R: Manda Zdeněk
N: Olbricht Jiří
2027. 03. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2KT Praha  V: Sedláček Petr
R: Malík Tomáš
N: Tomanec Jan
2026. 03. 2020 18:00SF SKK El Niňo PrahaSKST EUROMASTER Liberec
PPTV
V: Votípka Emanuel
R: Zajíček Martin
N: Hrdý Jiří
2027. 03. 2020 17:00TTC OSTRAVA 2016SKST Cheb  V: Svobodová Vlasta
R: Jašek Milan
N: Petr Radim
2110. 04. 2020 18:00SKST ChebSKST Charvát Baník Havířov  V: Panský Miroslav
R: Průcha Petr
N: Štika Petr
2110. 04. 2020 18:00SKST EUROMASTER LiberecTTC OSTRAVA 2016  V: Vrabec Jakub
R: Sudek Petr
N: Varcl Jan
2109. 04. 2020 18:00KT PrahaSF SKK El Niňo Praha
PPTV
V: Votípka Emanuel
R: Haralík Stanislav
N: Kotlorz Lukáš
2110. 04. 2020 17:00TJ Ostrava KSTTJ Sokol PP Hradec Králové 2  V: Skulina Bohumil
R: Gromnica Václav
N: Svobodová Vlasta

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy