Výsledky
1.liga mužů
114. 09. 2019 15:00TTC MS BrnoHB Ostrov4:10 V: Dospíšil Jiří
114. 09. 2019 15:00DTJ Hradec KrálovéKST Zlín10:5 V: Bouček Stanislav
114. 09. 2019 16:00SKST Warmnis Liberec BKST NOVÝ JIČÍN10:7 V: Sudek Petr
114. 09. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Baník Havířov B5:10 V: Jirásek Zdeněk
114. 09. 2019 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Ostrava KST B10:4 V: Schejbal Josef
114. 09. 2019 17:00SKST Stavoimpex HodonínTTC Elizza Praha7:10 V: Jamný Pavel
114. 09. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK El Niňo Praha B10:2 V: Janda Roman
215. 09. 2019 10:00DTJ Hradec KrálovéKST NOVÝ JIČÍN7:10 V: Bouček Stanislav
215. 09. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BKST Zlín10:1 V: Sudek Petr
215. 09. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Ostrava KST B8:10 V: Jirásek Zdeněk
215. 09. 2019 10:00KST SK US Steinerová ChoceňSKST Baník Havířov B10:7 V: Schejbal Josef
215. 09. 2019 10:00SKST Stavoimpex HodonínSF SKK El Niňo Praha B10:8 V: Jamný Pavel
215. 09. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha7:10 V: Janda Roman
328. 09. 2019 16:00TTC Elizza PrahaSF SKK El Niňo Praha B10:7 V: Blažek Jan
328. 09. 2019 15:00SKST Baník Havířov BSKST Stavoimpex Hodonín8:10 V: Manda Zdeněk
328. 09. 2019 15:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Jašek Milan
328. 09. 2019 14:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA8:10 V: Pelnář Václav
328. 09. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍNKST SK US Steinerová Choceň5:10 V: Jemelka Libor
328. 09. 2019 15:00TTC MS BrnoDTJ Hradec Králové10:4 V: Harna Tomáš
328. 09. 2019 14:00HB OstrovSKST Warmnis Liberec B10:5 V: Jonášová Tereza
429. 09. 2019 10:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Manda Zdeněk
429. 09. 2019 10:00TJ Ostrava KST BSKST Stavoimpex Hodonín9:9 V: Jašek Milan
429. 09. 2019 10:00KST ZlínKST SK US Steinerová Choceň2:10 V: Pelnář Václav
429. 09. 2019 10:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:6 V: Jemelka Libor
429. 09. 2019 10:00TTC MS BrnoSKST Warmnis Liberec B10:5 V: Rampula Miroslav
429. 09. 2019 10:00HB OstrovDTJ Hradec Králové10:6 V: Jirásek Zdeněk
512. 10. 2019 15:00DTJ Hradec KrálovéSKST Warmnis Liberec B10:5 V: Tomancová Markéta
512. 10. 2019 15:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC MS Brno9:9 V: Šlechta Roman
512. 10. 2019 15:00KST SK US Steinerová ChoceňHB Ostrov10:8 V: Schejbal Josef
513. 10. 2019 10:00SKST Stavoimpex HodonínKST Zlín10:1 V: Karasová Lenka
513. 10. 2019 11:00TJ Agrotec HustopečeKST NOVÝ JIČÍN9:9 V: Janda Roman
512. 10. 2019 16:00TTC Elizza PrahaSKST Baník Havířov B10:1 V: Haralík Stanislav
512. 10. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Ostrava KST B9:9 V: Hrdý Jiří
613. 10. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAHB Ostrov6:10 V: Šlechta Roman
613. 10. 2019 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTTC MS Brno10:2 V: Schejbal Josef
612. 10. 2019 17:00SKST Stavoimpex HodonínKST NOVÝ JIČÍN10:1 V: Mikulecký František
622. 09. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeKST Zlín10:1 V: Klecker Roman
613. 10. 2019 10:00TTC Elizza PrahaTJ Ostrava KST B10:5 V: Slobodzianová Petra
613. 10. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Baník Havířov B10:8 V: Menger Jaroslav
726. 10. 2019 15:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B  V: Manda Zdeněk
N: Skulina Bohumil
726. 10. 2019 14:00KST ZlínTTC Elizza Praha  V: Veselý Jiří
N: Pelnář Václav
726. 10. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍNSF SKK El Niňo Praha B  V: Šlechta Roman
N: Jemelka Libor
726. 10. 2019 15:00TTC MS BrnoSKST Stavoimpex Hodonín  V: Rampula Miroslav
N: Dospíšil Jiří
726. 10. 2019 14:00HB OstrovTJ Agrotec Hustopeče  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
726. 10. 2019 15:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
zzu
V: Sedláček Petr
N: Sedloň Josef
726. 10. 2019 16:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň  V: Sudek Petr
N: Žid Jaromír
827. 10. 2019 10:00KST ZlínSF SKK El Niňo Praha B  V: Veselý Jiří
N: Pelnář Václav
827. 10. 2019 10:00KST NOVÝ JIČÍNTTC Elizza Praha  V: Šlechta Roman
N: Jemelka Libor
827. 10. 2019 10:00TTC MS BrnoTJ Agrotec Hustopeče  V: Rampula Miroslav
N: Dospíšil Jiří
827. 10. 2019 10:00HB OstrovSKST Stavoimpex Hodonín  V: Štrobl Marek
N: Kafka Pavel
827. 10. 2019 10:00DTJ Hradec KrálovéKST SK US Steinerová Choceň  V: Sedláček Petr
N: Sedloň Josef
827. 10. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Sudek Petr
N: Žid Jaromír
909. 11. 2019 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST SK US Steinerová Choceň  V: Vítek Josef
N: Malík Tomáš
909. 11. 2019 17:00SKST Stavoimpex HodonínDTJ Hradec Králové  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
909. 11. 2019 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B  V: Rampula Miroslav
N: Halas Pavel
909. 11. 2019 16:00TTC Elizza PrahaTTC MS Brno  V: Haralík Stanislav
N: Zajíček Martin
909. 11. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha BHB Ostrov  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
909. 11. 2019 15:00SKST Baník Havířov BKST Zlín  V: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
909. 11. 2019 15:00TJ Ostrava KST BKST NOVÝ JIČÍN  V: Jašek Milan
N: Valenta Miloslav
1010. 11. 2019 10:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Warmnis Liberec B  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
1010. 11. 2019 10:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové  V: Rampula Miroslav
N: Halas Pavel
1010. 11. 2019 10:00TTC Elizza PrahaHB Ostrov  V: Haralík Stanislav
N: Zajíček Martin
1010. 11. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha BTTC MS Brno  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
1010. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov BKST NOVÝ JIČÍN  V: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
1010. 11. 2019 10:00TJ Ostrava KST BKST Zlín  V: Jašek Milan
N: Valenta Miloslav
1123. 11. 2019 14:00KST ZlínKST NOVÝ JIČÍN  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1123. 11. 2019 15:00TTC MS BrnoSKST Baník Havířov B  V: Janda Roman
N: Klecker Roman
1123. 11. 2019 14:00HB OstrovTJ Ostrava KST B  V: Kotil Miloslav
N: Kafka Pavel
1123. 11. 2019 15:00DTJ Hradec KrálovéTTC Elizza Praha
zzu
V: Jirásek Zdeněk
N: Tomancová Markéta
1123. 11. 2019 16:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK El Niňo Praha B  V: Varcl Jan
1123. 11. 2019 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Stavoimpex Hodonín  V: Vítek Josef
N: Sedláček Petr
1123. 11. 2019 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Agrotec Hustopeče
zzu
V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
1224. 11. 2019 10:00TTC MS BrnoTJ Ostrava KST B  V: Janda Roman
N: Klecker Roman
1224. 11. 2019 10:00HB OstrovSKST Baník Havířov B  V: Jonášová Tereza
N: Kotil Miloslav
1224. 11. 2019 10:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK El Niňo Praha B  V: Jirásek Zdeněk
N: Malík Tomáš
1224. 11. 2019 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha  V: Varcl Jan
1224. 11. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Agrotec Hustopeče  V: Vítek Josef
N: Sedláček Petr
1224. 11. 2019 10:00KST SK US Steinerová ChoceňSKST Stavoimpex Hodonín  V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
1307. 12. 2019 17:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Agrotec Hustopeče  V: Mikulecký František
N: Juřík Miroslav
1307. 12. 2019 16:00TTC Elizza PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Kotlorz Lukáš
N: Slobodzianová Petra
1307. 12. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha BKST SK US Steinerová Choceň  V: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
1307. 12. 2019 15:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové  V: Olbricht Jiří
N: Lesník Vladimír
1307. 12. 2019 15:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
1307. 12. 2019 14:00KST ZlínTTC MS Brno  V: Veselý Jiří
N: Pelnář Václav
1307. 12. 2019 14:00KST NOVÝ JIČÍNHB Ostrov  V: Skulina Bohumil
N: Jemelka Libor
1408. 12. 2019 10:00TTC Elizza PrahaKST SK US Steinerová Choceň  V: Kotlorz Lukáš
N: Slobodzianová Petra
1408. 12. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
1408. 12. 2019 10:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B  V: Olbricht Jiří
N: Lesník Vladimír
1408. 12. 2019 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
1408. 12. 2019 10:00KST ZlínHB Ostrov  V: Veselý Jiří
N: Pelnář Václav
1408. 12. 2019 10:00KST NOVÝ JIČÍNTTC MS Brno  V: Skulina Bohumil
N: Jemelka Libor
1511. 01. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BTTC Elizza Praha  V: Hanek Stanislav
N: Zajíček Martin
1511. 01. 2020 17:00SKST Stavoimpex HodonínSKST Baník Havířov B  V: Ševčík Petr
N: Karasová Lenka
1511. 01. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B  V: Klecker Roman
N: Rampula Miroslav
1511. 01. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST Zlín  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
1511. 01. 2020 15:00KST SK US Steinerová ChoceňKST NOVÝ JIČÍN
zzu
V: Vybíral Jakub
N: Schejbal Josef
1511. 01. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéTTC MS Brno
zzu
V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1511. 01. 2020 16:00SKST Warmnis Liberec BHB Ostrov  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
1612. 01. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B  V: Klecker Roman
N: Rampula Miroslav
1612. 01. 2020 10:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Ostrava KST B  V: Ševčík Petr
N: Karasová Lenka
1612. 01. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňKST Zlín  V: Vybíral Jakub
N: Schejbal Josef
1612. 01. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST NOVÝ JIČÍN  V: Sedláček Petr
N: Šlechta Roman
1612. 01. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BTTC MS Brno  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
1612. 01. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéHB Ostrov  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1725. 01. 2020 16:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové  V: Varcl Jan
N: Louda Václav
1725. 01. 2020 15:00TTC MS BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1725. 01. 2020 14:00HB OstrovKST SK US Steinerová Choceň  V: Jirásek Zdeněk
N: Kafka Pavel
1725. 01. 2020 14:00KST ZlínSKST Stavoimpex Hodonín  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1725. 01. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Agrotec Hustopeče  V: Skulina Bohumil
N: Jemelka Libor
1725. 01. 2020 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk
1725. 01. 2020 15:00TJ Ostrava KST BSF SKK El Niňo Praha B  V: Olbricht Jiří
N: Valenta Miloslav
1826. 01. 2020 10:00HB OstrovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Jirásek Zdeněk
N: Kafka Pavel
1826. 01. 2020 10:00TTC MS BrnoKST SK US Steinerová Choceň  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1826. 01. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNSKST Stavoimpex Hodonín  V: Skulina Bohumil
N: Jemelka Libor
1826. 01. 2020 10:00KST ZlínTJ Agrotec Hustopeče  V: Pelnář Václav
N: Veselý Jiří
1826. 01. 2020 10:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha  V: Olbricht Jiří
N: Valenta Miloslav
1826. 01. 2020 10:00SKST Baník Havířov BSF SKK El Niňo Praha B  V: Gromnica Václav
N: Manda Zdeněk
1908. 02. 2020 15:00TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B  V: Jašek Milan
N: Olbricht Jiří
1908. 02. 2020 16:00TTC Elizza PrahaKST Zlín  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
1908. 02. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BKST NOVÝ JIČÍN  V: Fausek Jiří
N: Menger Jaroslav
1908. 02. 2020 17:00SKST Stavoimpex HodonínTTC MS Brno  V: Karasová Lenka
N: Ševčík Petr
1908. 02. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeHB Ostrov  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
1908. 02. 2020 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDADTJ Hradec Králové  V: Jirásek Zdeněk
N: Tomancová Markéta
1908. 02. 2020 15:00KST SK US Steinerová ChoceňSKST Warmnis Liberec B
zzu
V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
2009. 02. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BKST Zlín  V: Fausek Jiří
N: Menger Jaroslav
2009. 02. 2020 10:00TTC Elizza PrahaKST NOVÝ JIČÍN  V: Votípka Emanuel
N: Kotlorz Lukáš
2009. 02. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC MS Brno  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
2009. 02. 2020 10:00SKST Stavoimpex HodonínHB Ostrov  V: Karasová Lenka
N: Ševčík Petr
2009. 02. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňDTJ Hradec Králové  V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
2009. 02. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Warmnis Liberec B  V: Jirásek Zdeněk
N: Tomancová Markéta
2122. 02. 2020 15:00KST SK US Steinerová ChoceňTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
zzu
V: Vybíral Jakub
N: Schejbal Josef
2122. 02. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéSKST Stavoimpex Hodonín
zzu
V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
2122. 02. 2020 16:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče  V: Sudek Petr
N: Varcl Jan
2122. 02. 2020 15:00TTC MS BrnoTTC Elizza Praha  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
2122. 02. 2020 14:00HB OstrovSF SKK El Niňo Praha B  V: Kotil Miloslav
N: Jirásek Zdeněk
2122. 02. 2020 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov B  V: Černohorská Dana
N: Veselý Jiří
2122. 02. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNTJ Ostrava KST B  V: Jemelka Libor
N: zajišťuje domácí klub
2223. 02. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Stavoimpex Hodonín  V: Sudek Petr
N: Varcl Jan
2223. 02. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Agrotec Hustopeče  V: Sedláček Petr
N: Malík Tomáš
2223. 02. 2020 10:00HB OstrovTTC Elizza Praha  V: Vondrová Iva
N: Jonášová Tereza
2223. 02. 2020 10:00TTC MS BrnoSF SKK El Niňo Praha B  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
2223. 02. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNSKST Baník Havířov B  V: Jemelka Libor
N: zajišťuje domácí klub
2223. 02. 2020 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST B  V: Černohorská Dana
N: Veselý Jiří
2307. 03. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNKST Zlín  V: Jemelka Libor
N: zajišťuje domácí klub
2307. 03. 2020 17:00SKST Baník Havířov BTTC MS Brno  V: Skulina Bohumil
N: Petr Radim
2307. 03. 2020 15:00TJ Ostrava KST BHB Ostrov  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2307. 03. 2020 16:00TTC Elizza PrahaDTJ Hradec Králové  V: Slobodzianová Petra
N: Fausek Jiří
2307. 03. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Warmnis Liberec B  V: Haralík Stanislav
N: Vondrová Iva
2307. 03. 2020 17:00SKST Stavoimpex HodonínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Ševčík Petr
N: Juřík Miroslav
2307. 03. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
2408. 03. 2020 10:00TJ Ostrava KST BTTC MS Brno  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2408. 03. 2020 10:00SKST Baník Havířov BHB Ostrov  V: Skulina Bohumil
N: Petr Radim
2408. 03. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BDTJ Hradec Králové  V: Haralík Stanislav
N: Vondrová Iva
2408. 03. 2020 10:00TTC Elizza PrahaSKST Warmnis Liberec B  V: Slobodzianová Petra
N: Fausek Jiří
2408. 03. 2020 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Janda Roman
N: Rampula Miroslav
2408. 03. 2020 10:00SKST Stavoimpex HodonínKST SK US Steinerová Choceň  V: Ševčík Petr
N: Juřík Miroslav
2521. 03. 2020 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Stavoimpex Hodonín  V: Rampula Miroslav
N: Klecker Roman
2521. 03. 2020 14:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Elizza Praha  V: Tomanec Jan
N: Vítek Josef
2521. 03. 2020 15:00KST SK US Steinerová ChoceňSF SKK El Niňo Praha B
zzu
V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
2521. 03. 2020 15:00DTJ Hradec KrálovéSKST Baník Havířov B
zzu
V: Jirásek Zdeněk
N: Sedláček Petr
2521. 03. 2020 16:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2521. 03. 2020 15:00TTC MS BrnoKST Zlín  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2521. 03. 2020 14:00HB OstrovKST NOVÝ JIČÍN  V: Kafka Pavel
N: Kotil Miloslav
2622. 03. 2020 10:00KST SK US Steinerová ChoceňTTC Elizza Praha  V: Schejbal Josef
N: Vybíral Jakub
2622. 03. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASF SKK El Niňo Praha B  V: Tomanec Jan
N: Vítek Josef
2622. 03. 2020 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2622. 03. 2020 10:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST B  V: Jirásek Zdeněk
N: Sedláček Petr
2622. 03. 2020 10:00HB OstrovKST Zlín  V: Kafka Pavel
N: Kotil Miloslav
2622. 03. 2020 10:00TTC MS BrnoKST NOVÝ JIČÍN  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2704. 04. 2020 14:00HB OstrovTTC MS Brno  V: Jirásek Zdeněk
N: Kafka Pavel
2704. 04. 2020 14:00KST ZlínDTJ Hradec Králové  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2704. 04. 2020 14:00KST NOVÝ JIČÍNSKST Warmnis Liberec B  V: Jemelka Libor
N: zajišťuje domácí klub
2704. 04. 2020 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
2704. 04. 2020 15:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň  V: Svobodová Vlasta
N: Gromnica Václav
2704. 04. 2020 16:00TTC Elizza PrahaSKST Stavoimpex Hodonín  V: Fausek Jiří
N: Kotlorz Lukáš
2704. 04. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha BTJ Agrotec Hustopeče  V: Vondrová Iva
N: Hanek Stanislav
2805. 04. 2020 10:00KST NOVÝ JIČÍNDTJ Hradec Králové  V: Jemelka Libor
N: zajišťuje domácí klub
2805. 04. 2020 10:00KST ZlínSKST Warmnis Liberec B  V: Černohorská Dana
N: Pelnář Václav
2805. 04. 2020 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA  V: Svobodová Vlasta
N: Gromnica Václav
2805. 04. 2020 10:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň  V: Olbricht Jiří
N: Skulina Bohumil
2805. 04. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha BSKST Stavoimpex Hodonín  V: Vondrová Iva
N: Hanek Stanislav
2805. 04. 2020 10:00TTC Elizza PrahaTJ Agrotec Hustopeče  V: Fausek Jiří
N: Kotlorz Lukáš

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy