Výsledky
2.liga mužů sk.B
128. 09. 2019 13:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice10:6 V: Švec Jaroslav
128. 09. 2019 15:00SKST Baník Havířov CKST Slezan Opava10:0 V: Manda Zdeněk
128. 09. 2019 15:00KST VsetínSKST Stavoimpex Hodonín B10:8 V: Černohorská Dana
127. 09. 2019 17:30TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová10:2 V: Jašek Milan
129. 09. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Tatran KRPA Hostinné9:9 V: Tomancová Markéta
128. 09. 2019 14:00HB Ostrov BTTC MS Brno B10:4 V: Jonášová Tereza
212. 10. 2019 14:00TJ Tesla PardubiceHB Ostrov B3:10 V: Švec Jaroslav
212. 10. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceTTC MS Brno B5:10 V: Košťál Jiří
212. 10. 2019 15:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:8 V: Lesník Vladimír
212. 10. 2019 14:00KST Slezan OpavaTJ Tatran KRPA Hostinné9:9 V: Vícha Radomír
212. 10. 2019 10:00KST VsetínTJ Ostrava KST C0:10 V: Černohorská Dana
212. 10. 2019 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTTC Siko Orlová0:10 V: Karasová Lenka
313. 10. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTTC MS Brno B10:1 V: Švec Jaroslav
313. 10. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceHB Ostrov B4:10 V: Košťál Jiří
313. 10. 2019 10:00SKST Baník Havířov CTJ Tatran KRPA Hostinné10:8 V: Lesník Vladimír
313. 10. 2019 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C10:3 V: Vícha Radomír
313. 10. 2019 10:00KST VsetínTTC Siko Orlová1:10 V: Černohorská Dana
313. 10. 2019 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Ostrava KST C1:10 V: Karasová Lenka
426. 10. 2019 14:00HB Ostrov BTJ Ostrava KST C  V: Kafka Pavel
N: Jirásek Zdeněk
426. 10. 2019 15:00TTC MS Brno BTTC Siko Orlová  V: Rampula Miroslav
N: Dospíšil Jiří
426. 10. 2019 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Vsetín  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
426. 10. 2019 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
426. 10. 2019 14:00TJ Tesla PardubiceSKST Baník Havířov C  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav
426. 10. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceKST Slezan Opava
zzu
V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
527. 10. 2019 10:00HB Ostrov BTTC Siko Orlová  V: Vondrová Iva
N: Kafka Pavel
527. 10. 2019 10:00TTC MS Brno BTJ Ostrava KST C  V: Rampula Miroslav
N: Dospíšil Jiří
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
527. 10. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Vsetín  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
527. 10. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceKST Slezan Opava  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav
527. 10. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceSKST Baník Havířov C  V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
609. 11. 2019 15:00SKST Baník Havířov CHB Ostrov B  V: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
609. 11. 2019 14:00KST Slezan OpavaTTC MS Brno B  V: Mišičková Lenka
N: Vícha Radomír
609. 11. 2019 15:00KST VsetínTJ Tesla Pardubice  V: Krčmář Libor
N: Černohorská Dana
609. 11. 2019 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Jiskra Holice  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
609. 11. 2019 15:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Jašek Milan
N: Valenta Miloslav
609. 11. 2019 15:30TTC Siko OrlováTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Lesník Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
710. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov CTTC MS Brno B  V: Svobodová Vlasta
N: Manda Zdeněk
710. 11. 2019 10:00KST Slezan OpavaHB Ostrov B  V: Mišičková Lenka
N: Vícha Radomír
710. 11. 2019 10:00KST VsetínTJ Jiskra Holice  V: Krčmář Libor
N: Černohorská Dana
710. 11. 2019 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Tesla Pardubice  V: Juřík Miroslav
N: Mikulecký František
710. 11. 2019 10:00TJ Ostrava KST CTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Jašek Milan
N: Valenta Miloslav
710. 11. 2019 10:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Lesník Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
823. 11. 2019 14:00HB Ostrov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Kotil Miloslav
N: Kafka Pavel
823. 11. 2019 15:00TTC MS Brno BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Janda Roman
N: Klecker Roman
823. 11. 2019 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Ostrava KST C  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
823. 11. 2019 15:00TJ Jiskra HoliceTTC Siko Orlová
zzu
V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
823. 11. 2019 15:00SKST Baník Havířov CKST Vsetín  V: Valenta Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
823. 11. 2019 14:00KST Slezan OpavaSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
924. 11. 2019 10:00HB Ostrov BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Jonášová Tereza
N: Kotil Miloslav
924. 11. 2019 10:00TTC MS Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Janda Roman
N: Klecker Roman
924. 11. 2019 10:00TJ Tesla PardubiceTTC Siko Orlová  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
924. 11. 2019 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Ostrava KST C  V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
924. 11. 2019 10:00SKST Baník Havířov CSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Valenta Miloslav
N: zajišťuje domácí klub
924. 11. 2019 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1007. 12. 2019 15:00KST VsetínHB Ostrov B  V: Krčmář Libor
N: Černohorská Dana
1007. 12. 2019 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTTC MS Brno B  V: Mikulecký František
N: Juřík Miroslav
1007. 12. 2019 15:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
1007. 12. 2019 15:30TTC Siko OrlováKST Slezan Opava  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
1007. 12. 2019 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Tesla Pardubice  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1007. 12. 2019 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Jiskra Holice  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1108. 12. 2019 10:00KST VsetínTTC MS Brno B  V: Krčmář Libor
N: Černohorská Dana
1108. 12. 2019 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BHB Ostrov B  V: Mikulecký František
N: Juřík Miroslav
1108. 12. 2019 10:00TJ Ostrava KST CKST Slezan Opava  V: Manda Zdeněk
N: Svobodová Vlasta
1108. 12. 2019 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov C  V: Petr Radim
N: zajišťuje domácí klub
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Jiskra Holice  V: Tomanec Jan
N: Tomancová Markéta
1108. 12. 2019 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Tesla Pardubice  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1211. 01. 2020 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice
zzu
V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
1211. 01. 2020 14:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov C  V: Mišičková Lenka
N: Vícha Radomír
1211. 01. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Vsetín  V: Ševčík Petr
N: Karasová Lenka
1211. 01. 2020 15:30TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST C  V: Lesník Vladimír
N: zajišťuje domácí klub
1211. 01. 2020 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1211. 01. 2020 15:00TTC MS Brno BHB Ostrov B  V: Ostrý Jan
N: Janda Roman
1325. 01. 2020 14:00HB Ostrov BTJ Tesla Pardubice  V: Jirásek Zdeněk
N: Kafka Pavel
1325. 01. 2020 15:00TTC MS Brno BTJ Jiskra Holice  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1325. 01. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CSKST Baník Havířov C  V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
1325. 01. 2020 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéKST Slezan Opava  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1325. 01. 2020 15:00TJ Ostrava KST CKST Vsetín  V: Olbricht Jiří
N: Valenta Miloslav
1325. 01. 2020 15:30TTC Siko OrlováSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Svobodová Vlasta
N: Lesník Vladimír
1426. 01. 2020 10:00TTC MS Brno BTJ Tesla Pardubice  V: Janda Roman
N: Dospíšil Jiří
1426. 01. 2020 10:00HB Ostrov BTJ Jiskra Holice  V: Jirásek Zdeněk
N: Kafka Pavel
1426. 01. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéSKST Baník Havířov C  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CKST Slezan Opava  V: Tomancová Markéta
N: Tomanec Jan
1426. 01. 2020 10:00TTC Siko OrlováKST Vsetín  V: Svobodová Vlasta
N: Lesník Vladimír
1426. 01. 2020 10:00TJ Ostrava KST CSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Olbricht Jiří
N: Valenta Miloslav
1508. 02. 2020 15:00TJ Ostrava KST CHB Ostrov B  V: Jašek Milan
N: Olbricht Jiří
1508. 02. 2020 15:30TTC Siko OrlováTTC MS Brno B  V: Lesník Vladimír
N: Svobodová Vlasta
1508. 02. 2020 15:00KST VsetínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Černohorská Dana
N: Krčmář Libor
1508. 02. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Karasová Lenka
N: Ševčík Petr
1508. 02. 2020 15:00SKST Baník Havířov CTJ Tesla Pardubice  V: Valenta Miloslav
N: Manda Zdeněk
1508. 02. 2020 14:00KST Slezan OpavaTJ Jiskra Holice  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1609. 02. 2020 10:00TTC Siko OrlováHB Ostrov B  V: Lesník Vladimír
N: Svobodová Vlasta
1609. 02. 2020 10:00TJ Ostrava KST CTTC MS Brno B  V: Jašek Milan
N: Olbricht Jiří
1609. 02. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Karasová Lenka
N: Ševčík Petr
1609. 02. 2020 10:00KST VsetínTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Černohorská Dana
N: Krčmář Libor
1609. 02. 2020 10:00KST Slezan OpavaTJ Tesla Pardubice  V: Vícha Radomír
N: Mišičková Lenka
1609. 02. 2020 10:00SKST Baník Havířov CTJ Jiskra Holice  V: Valenta Miloslav
N: Manda Zdeněk
1722. 02. 2020 14:00HB Ostrov BSKST Baník Havířov C  V: Kotil Miloslav
N: Jirásek Zdeněk
1722. 02. 2020 15:00TTC MS Brno BKST Slezan Opava  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
1722. 02. 2020 14:00TJ Tesla PardubiceKST Vsetín  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
1722. 02. 2020 15:00TJ Jiskra HoliceSKST Stavoimpex Hodonín B
zzu
V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
1722. 02. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTJ Ostrava KST C  V: Šlechta Roman
N: Tomanec Jan
1722. 02. 2020 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC Siko Orlová  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1823. 02. 2020 10:00TTC MS Brno BSKST Baník Havířov C  V: Dospíšil Jiří
N: Harna Tomáš
1823. 02. 2020 10:00HB Ostrov BKST Slezan Opava  V: Vondrová Iva
N: Jonášová Tereza
1823. 02. 2020 10:00TJ Jiskra HoliceKST Vsetín  V: Košťál Jiří
N: Švec Jan
1823. 02. 2020 10:00TJ Tesla PardubiceSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Švec Jaroslav
N: Zajíček Martin
1823. 02. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéTJ Ostrava KST C  V: Plecháč Jiří
N: Drahotský Tomáš
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTTC Siko Orlová  V: Šlechta Roman
N: Tomanec Jan
1907. 03. 2020 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CHB Ostrov B  V: Šlechta Roman
N: Tomancová Markéta
1907. 03. 2020 14:00TJ Tatran KRPA HostinnéTTC MS Brno B  V: Bouček Stanislav
N: Drahotský Tomáš
1907. 03. 2020 15:00TJ Ostrava KST CTJ Tesla Pardubice  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
1907. 03. 2020 15:30TTC Siko OrlováTJ Jiskra Holice  V: Svobodová Vlasta
N: Lesník Vladimír
1907. 03. 2020 15:00KST VsetínSKST Baník Havířov C  V: Krčmář Libor
N: zajišťuje domácí klub
1907. 03. 2020 14:00SKST Stavoimpex Hodonín BKST Slezan Opava  V: Ševčík Petr
N: Juřík Miroslav
2008. 03. 2020 10:00TJ Tatran KRPA HostinnéHB Ostrov B  V: Bouček Stanislav
N: Drahotský Tomáš
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CTTC MS Brno B  V: Šlechta Roman
N: Tomancová Markéta
2008. 03. 2020 10:00TTC Siko OrlováTJ Tesla Pardubice  V: Svobodová Vlasta
N: Lesník Vladimír
2008. 03. 2020 10:00TJ Ostrava KST CTJ Jiskra Holice  V: Olbricht Jiří
N: Manda Zdeněk
2008. 03. 2020 10:00SKST Stavoimpex Hodonín BSKST Baník Havířov C  V: Ševčík Petr
N: Juřík Miroslav
2008. 03. 2020 10:00KST VsetínKST Slezan Opava  V: Krčmář Libor
N: zajišťuje domácí klub
2121. 03. 2020 14:00HB Ostrov BKST Vsetín  V: Kafka Pavel
N: Kotil Miloslav
2121. 03. 2020 15:00TTC MS Brno BSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2121. 03. 2020 15:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C  V: Gromnica Václav
N: Olbricht Jiří
2121. 03. 2020 14:00KST Slezan OpavaTTC Siko Orlová  V: Mišičková Lenka
N: Vícha Radomír
2121. 03. 2020 14:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav
2121. 03. 2020 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Tatran KRPA Hostinné
zzu
V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
2222. 03. 2020 10:00TTC MS Brno BKST Vsetín  V: Janda Roman
N: Harna Tomáš
2222. 03. 2020 10:00HB Ostrov BSKST Stavoimpex Hodonín B  V: Kafka Pavel
N: Kotil Miloslav
2222. 03. 2020 10:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST C  V: Mišičková Lenka
N: Vícha Radomír
2222. 03. 2020 10:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová  V: Gromnica Václav
N: Olbricht Jiří
2222. 03. 2020 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C  V: Švec Jan
N: Košťál Jiří
2222. 03. 2020 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Tatran KRPA Hostinné  V: Zajíček Martin
N: Švec Jaroslav

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy