Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
128. 09. 2019 09:00TJ Ostrov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A10:8
128. 09. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Baník Sokolov A10:4
124. 09. 2019 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
128. 09. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim5:10
128. 09. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ASKST Chodov B4:10
128. 09. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A10:5
212. 10. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Jiskra Březová A10:6
212. 10. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A10:1
212. 10. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Loket nad Ohří A10:3
212. 10. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ASKST Chodov B10:5
212. 10. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
212. 10. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim10:3
312. 10. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slavoj Kynšperk A10:1
312. 10. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A10:7
312. 10. 2019 14:00SKST Cheb CSKST Chodov B9:9
312. 10. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Loket nad Ohří A10:2
312. 10. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim10:6
312. 10. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:1
426. 10. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A 
426. 10. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim 
426. 10. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary A 
426. 10. 2019 09:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B 
426. 10. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Cheb C 
426. 10. 2019 09:00TJ Ostrov ATJ Baník Sokolov A 
526. 10. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim 
526. 10. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A 
526. 10. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary B 
526. 10. 2019 14:00SKST Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A 
526. 10. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Baník Sokolov A 
526. 10. 2019 14:00TJ Ostrov ASKST Cheb C 
609. 11. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Jiskra Březová A
609. 11. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk A
609. 11. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
609. 11. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A
609. 11. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří A
609. 11. 2019 09:00SK ToužimSKST Chodov B
709. 11. 2019 14:00SKST Cheb CTJ Slavoj Kynšperk A
709. 11. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová A
709. 11. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A
709. 11. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
709. 11. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Chodov B
709. 11. 2019 14:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří A
823. 11. 2019 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket nad Ohří A
823. 11. 2019 09:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Chodov B
823. 11. 2019 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
823. 11. 2019 09:00TJ Ostrov ASK Toužim
823. 11. 2019 09:00SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary A
823. 11. 2019 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B
923. 11. 2019 14:00TJ Jiskra Březová ASKST Chodov B
923. 11. 2019 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket nad Ohří A
923. 11. 2019 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASK Toužim
923. 11. 2019 14:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
923. 11. 2019 14:00SKST Cheb CTJ Slovan Karlovy Vary B
923. 11. 2019 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A
1007. 12. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A
1007. 12. 2019 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A
1007. 12. 2019 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASKST Cheb C
1007. 12. 2019 09:00SK ToužimTJ Baník Sokolov A
1007. 12. 2019 09:00TJ Loket nad Ohří AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1007. 12. 2019 09:00SKST Chodov BTJ Ostrov A
1107. 12. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A
1107. 12. 2019 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A
1107. 12. 2019 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Baník Sokolov A
1107. 12. 2019 14:00SK ToužimSKST Cheb C
1107. 12. 2019 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov A
1107. 12. 2019 14:00SKST Chodov BKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1211. 01. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Ostrov A
1211. 01. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ASKST Cheb C
1211. 01. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A
1211. 01. 2020 09:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1211. 01. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Loket nad Ohří A
1211. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A
1325. 01. 2020 09:00TJ Jiskra Březová AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1325. 01. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A
1325. 01. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ASKST Cheb C
1325. 01. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Baník Sokolov A
1325. 01. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A
1325. 01. 2020 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B
1425. 01. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1425. 01. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A
1425. 01. 2020 14:00SKST Chodov BSKST Cheb C
1425. 01. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Baník Sokolov A
1425. 01. 2020 14:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A
1425. 01. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B
1508. 02. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A
1508. 02. 2020 09:00SK ToužimTJ Slavoj Kynšperk A
1508. 02. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A
1508. 02. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Chodov B
1508. 02. 2020 09:00SKST Cheb CKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1508. 02. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Ostrov A
1608. 02. 2020 14:00SK ToužimTJ Jiskra Březová A
1608. 02. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A
1608. 02. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Chodov B
1608. 02. 2020 14:00TJ Baník Sokolov AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1608. 02. 2020 14:00SKST Cheb CTJ Ostrov A
1722. 02. 2020 09:00TJ Jiskra Březová ASKST Cheb C
1722. 02. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Sokolov A
1722. 02. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary A
1722. 02. 2020 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B
1722. 02. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
1722. 02. 2020 09:00SKST Chodov BSK Toužim
1822. 02. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASKST Cheb C
1822. 02. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Baník Sokolov A
1822. 02. 2020 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A
1822. 02. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Slovan Karlovy Vary B
1822. 02. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A
1822. 02. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ASK Toužim
1907. 03. 2020 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová A
1907. 03. 2020 09:00SKST Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A
1907. 03. 2020 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
1907. 03. 2020 09:00SK ToužimTJ Ostrov A
1907. 03. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASKST Cheb C
1907. 03. 2020 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A
2007. 03. 2020 14:00SKST Chodov BTJ Jiskra Březová A
2007. 03. 2020 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk A
2007. 03. 2020 14:00SK ToužimKlub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. A
2007. 03. 2020 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A
2007. 03. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSKST Cheb C
2007. 03. 2020 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Sokolov A
2121. 03. 2020 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A
2121. 03. 2020 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B
2121. 03. 2020 09:00SKST Cheb CTJ Sokol Velká Hleďsebe A
2121. 03. 2020 09:00TJ Baník Sokolov ASK Toužim
2121. 03. 2020 09:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ATJ Loket nad Ohří A
2121. 03. 2020 09:00TJ Ostrov ASKST Chodov B
2221. 03. 2020 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A
2221. 03. 2020 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B
2221. 03. 2020 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A
2221. 03. 2020 14:00SKST Cheb CSK Toužim
2221. 03. 2020 14:00TJ Ostrov ATJ Loket nad Ohří A
2221. 03. 2020 14:00Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. ASKST Chodov B

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy