Výsledky
2.liga mužů sk.A
128. 09. 2019 14:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Tatran Sedlčany10:4 V: Krejčí Miroslav
128. 09. 2019 16:30AC Sparta PrahaTJ Sokol Bor10:6 V: Hrdý Jiří
129. 09. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSF SKK El Niňo Praha C7:10 V: Blažek Jan
128. 09. 2019 15:00SKST Baník MostTJ Šanov9:9 V: Houdková Helena
128. 09. 2019 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Studená10:7 V: Řežáb Miroslav
128. 09. 2019 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec C10:5 V: Sekyra Jiří
212. 10. 2019 14:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Litoměřice1:10 V: Krejčí Miroslav
212. 10. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec C10:6 V: Homolka Rudolf
212. 10. 2019 16:30AC Sparta PrahaSK Pedagog ČB3:10 V: Slavata Josef
212. 10. 2019 14:00TJ Sokol BorTJ Sokol Studená10:8 V: Pour Pavel
212. 10. 2019 14:00TTC Elizza Praha BSKST Baník Most10:4 V: Haralík Stanislav
212. 10. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Šanov10:4 V: Hrdý Jiří
313. 10. 2019 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Liberec C5:10 V: Krejčí Miroslav
313. 10. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice4:10 V: Homolka Rudolf
313. 10. 2019 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol Studená10:4 V: Slavata Josef
313. 10. 2019 10:00TJ Sokol BorSK Pedagog ČB6:10 V: Pour Pavel
313. 10. 2019 10:00TTC Elizza Praha BTJ Šanov10:5 V: Slobodzianová Petra
313. 10. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Baník Most10:7 V: Menger Jaroslav
426. 10. 2019 15:00TTC LitoměřiceSKST Baník Most  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
426. 10. 2019 16:00SKST Liberec CTJ Šanov  V: Sudek Petr
N: Žid Jaromír
426. 10. 2019 15:00SK Pedagog ČBTTC Elizza Praha B  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
426. 10. 2019 15:00TJ Sokol StudenáSF SKK El Niňo Praha C  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
426. 10. 2019 14:00ČZ Strakonice ElektrostavAC Sparta Praha  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
426. 10. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
527. 10. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Šanov  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
527. 10. 2019 10:00SKST Liberec CSKST Baník Most  V: Sudek Petr
N: Žid Jaromír
527. 10. 2019 10:00SK Pedagog ČBSF SKK El Niňo Praha C  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
527. 10. 2019 10:00TJ Sokol StudenáTTC Elizza Praha B  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
527. 10. 2019 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol Bor  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
527. 10. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanyAC Sparta Praha  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
609. 11. 2019 16:30AC Sparta PrahaTTC Litoměřice  V: Drahota Jiří
N: Hanek Stanislav
609. 11. 2019 14:00TJ Sokol BorSKST Liberec C  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
609. 11. 2019 14:00TTC Elizza Praha BČZ Strakonice Elektrostav  V: Haralík Stanislav
N: Zajíček Martin
609. 11. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Tatran Sedlčany  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
609. 11. 2019 15:00SKST Baník MostSK Pedagog ČB
zzu
V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
609. 11. 2019 14:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená  V: Svoboda Miloš
N: Michal Jozef
710. 11. 2019 10:00AC Sparta PrahaSKST Liberec C  V: Drahota Jiří
N: Hanek Stanislav
710. 11. 2019 10:00TJ Sokol BorTTC Litoměřice  V: Šoltés Juraj
N: Pour Pavel
710. 11. 2019 10:00TTC Elizza Praha BTJ Tatran Sedlčany  V: Haralík Stanislav
N: Zajíček Martin
710. 11. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha CČZ Strakonice Elektrostav  V: Votípka Emanuel
N: Blažek Jan
710. 11. 2019 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Studená  V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
710. 11. 2019 10:00TJ ŠanovSK Pedagog ČB  V: Svoboda Miloš
N: Michal Jozef
823. 11. 2019 15:00TTC LitoměřiceSK Pedagog ČB  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
823. 11. 2019 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Studená  V: Varcl Jan
823. 11. 2019 14:00ČZ Strakonice ElektrostavSKST Baník Most  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
823. 11. 2019 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Šanov  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
823. 11. 2019 16:30AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B  V: Slavata Josef
N: zajišťuje domácí klub
823. 11. 2019 14:00TJ Sokol BorSF SKK El Niňo Praha C  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
924. 11. 2019 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Studená  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
924. 11. 2019 10:00SKST Liberec CSK Pedagog ČB  V: Varcl Jan
924. 11. 2019 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Šanov  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
924. 11. 2019 10:00TJ Tatran SedlčanySKST Baník Most  V: Šíp Martin
N: Homolka Rudolf
924. 11. 2019 10:00AC Sparta PrahaSF SKK El Niňo Praha C  V: Slavata Josef
N: zajišťuje domácí klub
924. 11. 2019 10:00TJ Sokol BorTTC Elizza Praha B  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
1007. 12. 2019 14:00TTC Elizza Praha BTTC Litoměřice  V: Kotlorz Lukáš
N: Slobodzianová Petra
1007. 12. 2019 14:00SF SKK El Niňo Praha CSKST Liberec C  V: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
1007. 12. 2019 15:00SKST Baník MostAC Sparta Praha
zzu
V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
1007. 12. 2019 14:00TJ ŠanovTJ Sokol Bor  V: Michal Jozef
N: Jirásko Robert
1007. 12. 2019 15:00SK Pedagog ČBČZ Strakonice Elektrostav  V: Řežáb Miroslav
N: Tenglová Jaroslava
1007. 12. 2019 15:00TJ Sokol StudenáTJ Tatran Sedlčany  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1108. 12. 2019 10:00TTC Elizza Praha BSKST Liberec C  V: Kotlorz Lukáš
N: Slobodzianová Petra
1108. 12. 2019 10:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Litoměřice  V: Haralík Stanislav
N: Hanek Stanislav
1108. 12. 2019 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Bor  V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
1108. 12. 2019 10:00TJ ŠanovAC Sparta Praha  V: Michal Jozef
N: Jirásko Robert
1108. 12. 2019 10:00SK Pedagog ČBTJ Tatran Sedlčany  V: Řežáb Miroslav
N: Tenglová Jaroslava
1108. 12. 2019 10:00TJ Sokol StudenáČZ Strakonice Elektrostav  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1211. 01. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanyČZ Strakonice Elektrostav  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1211. 01. 2020 14:00TJ Sokol BorAC Sparta Praha  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
1211. 01. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha CTTC Elizza Praha B  V: Hanek Stanislav
N: Zajíček Martin
1211. 01. 2020 14:00TJ ŠanovSKST Baník Most  V: Jirásko Robert
N: Svoboda Miloš
1211. 01. 2020 15:00TJ Sokol StudenáSK Pedagog ČB  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1211. 01. 2020 16:00SKST Liberec CTTC Litoměřice  V: Varcl Jan
N: Varcl Jan
1325. 01. 2020 15:00TTC LitoměřiceČZ Strakonice Elektrostav  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
1325. 01. 2020 16:00SKST Liberec CTJ Tatran Sedlčany  V: Varcl Jan
N: Louda Václav
1325. 01. 2020 15:00SK Pedagog ČBAC Sparta Praha  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
1325. 01. 2020 15:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Bor  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1325. 01. 2020 15:00SKST Baník MostTTC Elizza Praha B
zzu
V: Žielinský Tomáš
N: Houdková Helena
1325. 01. 2020 14:00TJ ŠanovSF SKK El Niňo Praha C  V: Jirásko Robert
N: Michal Jozef
1426. 01. 2020 10:00SKST Liberec CČZ Strakonice Elektrostav  V: Varcl Jan
N: Louda Václav
1426. 01. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany  V: Nedbal Václav
N: Sekyra Jiří
1426. 01. 2020 10:00TJ Sokol StudenáAC Sparta Praha  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1426. 01. 2020 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
1426. 01. 2020 10:00TJ ŠanovTTC Elizza Praha B  V: Jirásko Robert
N: Michal Jozef
1426. 01. 2020 10:00SKST Baník MostSF SKK El Niňo Praha C  V: Žielinský Tomáš
N: Houdková Helena
1508. 02. 2020 15:00SKST Baník MostTTC Litoměřice
zzu
V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
1508. 02. 2020 14:00TJ ŠanovSKST Liberec C  V: Svoboda Miloš
N: Jirásko Robert
1508. 02. 2020 14:00TTC Elizza Praha BSK Pedagog ČB  V: Votípka Emanuel
N: Kotlorz Lukáš
1508. 02. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Studená  V: Fausek Jiří
N: Menger Jaroslav
1508. 02. 2020 16:30AC Sparta PrahaČZ Strakonice Elektrostav  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1508. 02. 2020 14:00TJ Sokol BorTJ Tatran Sedlčany  V: Panský Miroslav
N: Šoltés Juraj
1609. 02. 2020 10:00TJ ŠanovTTC Litoměřice  V: Svoboda Miloš
N: Jirásko Robert
1609. 02. 2020 10:00SKST Baník MostSKST Liberec C  V: Houdková Helena
N: Žielinský Tomáš
1609. 02. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha CSK Pedagog ČB  V: Fausek Jiří
N: Menger Jaroslav
1609. 02. 2020 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Studená  V: Votípka Emanuel
N: Kotlorz Lukáš
1609. 02. 2020 10:00TJ Sokol BorČZ Strakonice Elektrostav  V: Panský Miroslav
N: Šoltés Juraj
1609. 02. 2020 10:00AC Sparta PrahaTJ Tatran Sedlčany  V: Slavata Josef
N: Drahota Jiří
1722. 02. 2020 15:00TTC LitoměřiceAC Sparta Praha  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
1722. 02. 2020 16:00SKST Liberec CTJ Sokol Bor  V: Sudek Petr
N: Varcl Jan
1722. 02. 2020 14:00ČZ Strakonice ElektrostavTTC Elizza Praha B  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1722. 02. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanySF SKK El Niňo Praha C  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1722. 02. 2020 15:00SK Pedagog ČBSKST Baník Most  V: Řežáb Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1722. 02. 2020 15:00TJ Sokol StudenáTJ Šanov  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1823. 02. 2020 10:00SKST Liberec CAC Sparta Praha  V: Sudek Petr
N: Varcl Jan
1823. 02. 2020 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor  V: Sekyra Jiří
N: Nedbal Václav
1823. 02. 2020 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Elizza Praha B  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
1823. 02. 2020 10:00ČZ Strakonice ElektrostavSF SKK El Niňo Praha C  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
1823. 02. 2020 10:00TJ Sokol StudenáSKST Baník Most  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1823. 02. 2020 10:00SK Pedagog ČBTJ Šanov  V: Řežáb Miroslav
N: Tenglová Jaroslava
1907. 03. 2020 15:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
1907. 03. 2020 15:00TJ Sokol StudenáSKST Liberec C  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
1907. 03. 2020 15:00SKST Baník MostČZ Strakonice Elektrostav
zzu
V: Žielinský Tomáš
N: Houdková Helena
1907. 03. 2020 14:00TJ ŠanovTJ Tatran Sedlčany  V: Michal Jozef
N: Svoboda Miloš
1907. 03. 2020 14:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha  V: Slobodzianová Petra
N: Fausek Jiří
1907. 03. 2020 14:00SF SKK El Niňo Praha CTJ Sokol Bor  V: Haralík Stanislav
N: Vondrová Iva
2008. 03. 2020 10:00TJ Sokol StudenáTTC Litoměřice  V: Mastný Tomáš
N: zajišťuje domácí klub
2008. 03. 2020 10:00SK Pedagog ČBSKST Liberec C  V: Tenglová Jaroslava
N: Řežáb Miroslav
2008. 03. 2020 10:00TJ ŠanovČZ Strakonice Elektrostav  V: Michal Jozef
N: Svoboda Miloš
2008. 03. 2020 10:00SKST Baník MostTJ Tatran Sedlčany  V: Žielinský Tomáš
N: Houdková Helena
2008. 03. 2020 10:00SF SKK El Niňo Praha CAC Sparta Praha  V: Haralík Stanislav
N: Vondrová Iva
2008. 03. 2020 10:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol Bor  V: Slobodzianová Petra
N: Fausek Jiří
2121. 03. 2020 15:00TTC LitoměřiceTTC Elizza Praha B  V: Houdková Helena
N: Nedbal Václav
2121. 03. 2020 16:00SKST Liberec CSF SKK El Niňo Praha C  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2121. 03. 2020 16:30AC Sparta PrahaSKST Baník Most  V: Hrdý Jiří
N: Slavata Josef
2121. 03. 2020 14:00TJ Sokol BorTJ Šanov  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
2121. 03. 2020 14:00ČZ Strakonice ElektrostavSK Pedagog ČB  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub
2121. 03. 2020 14:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Studená  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
2222. 03. 2020 10:00SKST Liberec CTTC Elizza Praha B  V: Louda Václav
N: Varcl Jan
2222. 03. 2020 10:00TTC LitoměřiceSF SKK El Niňo Praha C  V: Houdková Helena
N: Nedbal Václav
2222. 03. 2020 10:00TJ Sokol BorSKST Baník Most  V: Pour Pavel
N: Šoltés Juraj
2222. 03. 2020 10:00AC Sparta PrahaTJ Šanov  V: Hrdý Jiří
N: Slavata Josef
2222. 03. 2020 10:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB  V: Homolka Rudolf
N: Šíp Martin
2222. 03. 2020 10:00ČZ Strakonice ElektrostavTJ Sokol Studená  V: Krejčí Miroslav
N: zajišťuje domácí klub

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy