Výsledky
Divize muži
125. 09. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ AVIA Čakovice B Alimpex10:7
126. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha CAC Sparta Praha D5:10
124. 09. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Střížkov A10:3
125. 09. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Orion Praha A10:4
126. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A6:10
124. 09. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha FTTC Elizza Praha D10:5
201. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTTC Elizza Praha D10:3
202. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASF SKK El Niňo Praha F4:10
204. 10. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A7:10
230. 09. 2019 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Stodůlky A5:10
230. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B10:7
202. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha C2:10
310. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice B Alimpex7:10
308. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha A10:4
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha D10:7
310. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Střížkov A10:7
308. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha FTJ Orion Praha A9:9
309. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A3:10
415. 10. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Lokomotiva Vršovice A6:10
416. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Orion Praha A5:10
414. 10. 2019 19:15TJ Střížkov ASF SKK El Niňo Praha F4:10
414. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha A10:7
416. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Stodůlky A2:10
417. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice B4:10
522. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice B Alimpex 
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky AAC Sparta Praha C 
524. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Slavoj Praha A 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha D 
523. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Střížkov A 
523. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Orion Praha A 
605. 11. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Orion Praha A 
604. 11. 2019 19:15TJ Střížkov ATJ Lokomotiva Vršovice A 
604. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTTC Elizza Praha D 
606. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ASF SKK El Niňo Praha F 
607. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A 
605. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Stodůlky A 
713. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ AVIA Čakovice B Alimpex 
713. 11. 2019 19:15TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice B 
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FAC Sparta Praha C 
713. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Slavoj Praha A 
713. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha D 
715. 11. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Střížkov A 
819. 11. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Střížkov A 
818. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Orion Praha A 
820. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A 
821. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D 
819. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BSF SKK El Niňo Praha F 
820. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A 
927. 11. 2019 19:15TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice B Alimpex 
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Stodůlky A 
927. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice B 
927. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice AAC Sparta Praha C 
929. 11. 2019 18:45TJ Orion Praha ATJ Slavoj Praha A 
925. 11. 2019 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha D 
1003. 12. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexAC Sparta Praha D 
1004. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Střížkov A 
1005. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha CTJ Orion Praha A 
1003. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Lokomotiva Vršovice A 
1004. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky ATTC Elizza Praha D 
1004. 12. 2019 19:15TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK El Niňo Praha F 
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ AVIA Čakovice B Alimpex 
1111. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A 
1111. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Stodůlky A 
1113. 12. 2019 18:45TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice B 
1109. 12. 2019 19:15TJ Střížkov AAC Sparta Praha C 
1109. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha A 
1207. 01. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Slavoj Praha A 
1206. 01. 2020 18:45
do 1.11.2019
AC Sparta Praha DAC Sparta Praha C 
1206. 01. 2020 19:15TJ Střížkov ASlovan KST Bohnice B 
1210. 01. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Sokol Stodůlky A 
1208. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Sokol Nusle Praha A 
1208. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha DSF SKK El Niňo Praha F 
1315. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice B Alimpex 
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Lokomotiva Vršovice A 
1315. 01. 2020 19:15TJ Sokol Nusle Praha ATJ Orion Praha A 
1315. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Střížkov A 
1314. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D 
1316. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Slavoj Praha A 
1421. 01. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexAC Sparta Praha C 
1422. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ASlovan KST Bohnice B 
1420. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Sokol Stodůlky A 
1420. 01. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Sokol Nusle Praha A 
1424. 01. 2020 18:45TJ Orion Praha ASF SKK El Niňo Praha F 
1422. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATTC Elizza Praha D 
1529. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice B Alimpex 
1531. 01. 2020 18:45TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha D 
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Střížkov A 
1529. 01. 2020 19:15TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha D 
1529. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Slavoj Praha A 
1528. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha C 
1604. 02. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexSlovan KST Bohnice B 
1606. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Stodůlky A 
1605. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Sokol Nusle Praha A 
1603. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha DSF SKK El Niňo Praha F 
1603. 02. 2020 19:15TJ Střížkov ATTC Elizza Praha D 
1607. 02. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ Lokomotiva Vršovice A 
1714. 02. 2020 18:45TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice B Alimpex 
1712. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Střížkov A 
1712. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha D 
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Slavoj Praha A 
1712. 02. 2020 19:15TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C 
1712. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASlovan KST Bohnice B 
1803. 03. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Sokol Stodůlky A 
1803. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha A 
1805. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha CSF SKK El Niňo Praha F 
1804. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATTC Elizza Praha D 
1802. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Lokomotiva Vršovice A 
1802. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Orion Praha A 
1909. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ AVIA Čakovice B Alimpex 
1913. 03. 2020 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha D 
1911. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ Slavoj Praha A 
1911. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C 
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FSlovan KST Bohnice B 
1911. 03. 2020 19:15TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Stodůlky A 
2017. 03. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexTJ Sokol Nusle Praha A 
2018. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ASF SKK El Niňo Praha F 
2017. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Elizza Praha D 
2019. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Lokomotiva Vršovice A 
2018. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha ATJ Orion Praha A 
2016. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ Střížkov A 
2123. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice B Alimpex 
2123. 03. 2020 19:15TJ Střížkov ATJ Slavoj Praha A 
2127. 03. 2020 18:45TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C 
2125. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ASlovan KST Bohnice B 
2125. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha DTJ Sokol Stodůlky A 
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha FTJ Sokol Nusle Praha A 
2231. 03. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice B AlimpexSF SKK El Niňo Praha F 
2201. 04. 2020 19:15TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D 
2201. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky ATJ Lokomotiva Vršovice A 
2231. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Orion Praha A 
2202. 04. 2020 18:45AC Sparta Praha CTJ Střížkov A 
2201. 04. 2020 19:00TJ Slavoj Praha AAC Sparta Praha D 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy