Výsledky
1. třída A muži
125. 09. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Běchovice II A2:10
123. 09. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha B10:8
123. 09. 2019 19:00SK Start Praha ASF SKK El Niňo Praha G3:10
107. 10. 2019 19:00
OA, Krupkovo nám. 4
TJ Sokol Stodůlky BPSK Olymp Praha A10:8
123. 09. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Michle B6:10
125. 09. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Slavoj Praha B6:10
202. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha B10:5
201. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTTC Klánovice A10:2
202. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha F9:9
202. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Stodůlky B10:5
230. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSK Start Praha A 
202. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATTC Elizza Praha E4:10
307. 10. 2019 18:45TTC Elizza Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:2
307. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Rebel A10:2
309. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha B10:4
307. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FSF SKK El Niňo Praha G1:10
309. 10. 2019 18:30TTC Klánovice APSK Olymp Praha A10:0wo
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle B8:10
416. 10. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle B7:10
416. 10. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha B1:10
416. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha GTTC Klánovice A10:2
417. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha F9:9
416. 10. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Stodůlky B6:10
414. 10. 2019 18:30TTC Elizza Praha ESK Start Praha A10:2
521. 10. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Běchovice II A 
523. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Elizza Praha E 
521. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha FTTC Rebel A 
523. 10. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha B 
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BSF SKK El Niňo Praha G 
522. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle BPSK Olymp Praha A 
606. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II APSK Olymp Praha A 
604. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Michle B 
607. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B 
606. 11. 2019 18:00TTC Rebel ATTC Klánovice A 
604. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha F 
604. 11. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Stodůlky B 
713. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Běchovice II A 
711. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha FSK Start Praha A 
713. 11. 2019 18:30TTC Klánovice ATTC Elizza Praha E 
713. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Rebel A 
712. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Nusle Praha B 
713. 11. 2019 18:30PSK Olymp Praha ASF SKK El Niňo Praha G 
820. 11. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK El Niňo Praha G 
821. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A 
820. 11. 2019 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Michle B 
818. 11. 2019 18:30TTC Elizza Praha ETJ Slavoj Praha B 
818. 11. 2019 19:00SK Start Praha ATTC Klánovice A 
820. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BAC Sparta Praha F 
925. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Běchovice II A 
927. 11. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Stodůlky B 
927. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BSK Start Praha A 
926. 11. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTTC Elizza Praha E 
927. 11. 2019 18:30PSK Olymp Praha ATTC Rebel A 
925. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha B 
1004. 12. 2019 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Nusle Praha B 
1004. 12. 2019 18:00TTC Rebel ASF SKK El Niňo Praha G 
1002. 12. 2019 18:30TTC Elizza Praha EPSK Olymp Praha A 
1002. 12. 2019 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle B 
1004. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Slavoj Praha B 
1002. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha FTTC Klánovice A 
1111. 12. 2019 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Běchovice II A 
1111. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha F 
1110. 12. 2019 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Stodůlky B 
1111. 12. 2019 18:30PSK Olymp Praha ASK Start Praha A 
1109. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Elizza Praha E 
1112. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Rebel A 
1208. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Rebel A 
1209. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Elizza Praha E 
1206. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GSK Start Praha A 
1208. 01. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Stodůlky B 
1207. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BAC Sparta Praha F 
1208. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Klánovice A 
1315. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Běchovice II A 
1315. 01. 2020 18:30TTC Klánovice ATJ Sokol Michle B 
1313. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha FPSK Olymp Praha A 
1315. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSF SKK El Niňo Praha G 
1313. 01. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha B 
1313. 01. 2020 18:30TTC Elizza Praha ETTC Rebel A 
1422. 01. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Elizza Praha E 
1422. 01. 2020 18:00TTC Rebel ASK Start Praha A 
1423. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Stodůlky B 
1420. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GAC Sparta Praha F 
1422. 01. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATTC Klánovice A 
1421. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Slavoj Praha B 
1528. 01. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTJ Sokol Běchovice II A 
1529. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BPSK Olymp Praha A 
1529. 01. 2020 18:30TTC Klánovice ASF SKK El Niňo Praha G 
1527. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha B 
1529. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Rebel A 
1527. 01. 2020 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E 
1605. 02. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK Start Praha A 
1603. 02. 2020 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Stodůlky B 
1605. 02. 2020 18:00TTC Rebel AAC Sparta Praha F 
1606. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Klánovice A 
1603. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Slavoj Praha B 
1605. 02. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle B 
1712. 02. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Běchovice II A 
1711. 02. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSF SKK El Niňo Praha G 
1712. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha B 
1712. 02. 2020 18:30TTC Klánovice ATTC Rebel A 
1710. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha E 
1712. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BSK Start Praha A 
1804. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Stodůlky B 
1802. 03. 2020 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha F 
1802. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha ETTC Klánovice A 
1804. 03. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Slavoj Praha B 
1805. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle B 
1802. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GPSK Olymp Praha A 
1909. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTJ Sokol Běchovice II A 
1911. 03. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B 
1910. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle BTTC Rebel A 
1911. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTTC Elizza Praha E 
1911. 03. 2020 18:30TTC Klánovice ASK Start Praha A 
1909. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Sokol Stodůlky B 
2018. 03. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha F 
2018. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTTC Klánovice A 
2016. 03. 2020 19:00SK Start Praha ATJ Slavoj Praha B 
2016. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle B 
2018. 03. 2020 18:00TTC Rebel APSK Olymp Praha A 
2019. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSF SKK El Niňo Praha G 
2126. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Běchovice II A 
2123. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha GTTC Rebel A 
2125. 03. 2020 18:30PSK Olymp Praha ATTC Elizza Praha E 
2124. 03. 2020 19:00TJ Sokol Michle BSK Start Praha A 
2125. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Stodůlky B 
2125. 03. 2020 18:30TTC Klánovice AAC Sparta Praha F 
2201. 04. 2020 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice A 
2230. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha FTJ Slavoj Praha B 
2201. 04. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky BTJ Sokol Michle B 
2230. 03. 2020 19:00SK Start Praha APSK Olymp Praha A 
2230. 03. 2020 18:30TTC Elizza Praha ESF SKK El Niňo Praha G 
2201. 04. 2020 18:00TTC Rebel ATJ Sokol Nusle Praha B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy