Výsledky
2. třída A muži
126. 09. 2019 18:00TTC Rebel BTJ AVIA Čakovice D4:10
123. 09. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha G10:4
124. 09. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Stodůlky C10:2
126. 09. 2019 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice E10:4
126. 09. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ ABC Braník A9:9
125. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle CTJ Pankrác B10:8
228. 10. 2019 00:00TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác B 
201. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Michle C10:2
201. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov A10:8
202. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Malešice A10:8
201. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice B6:10
203. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Nusle Praha D10:4
307. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice D10:4
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTTC Rebel B10:5
310. 10. 2019 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G8:10
310. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Stodůlky C10:8
308. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle CSlovan KST Bohnice E10:3
310. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ ABC Braník A10:4
415. 10. 2019 19:30
ABC Braník Za Mlýnem 1778/10 Praha 4
TJ AVIA Čakovice DTJ ABC Braník A 
415. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Pankrác B 
416. 10. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Michle C 
415. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov A 
417. 10. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Malešice A 
414. 10. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice B 
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ AVIA Čakovice D 
524. 10. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Nusle Praha D 
524. 10. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Rebel B 
521. 10. 2019 00:00TJ Sokol Michle CAC Sparta Praha G 
524. 10. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Stodůlky C 
522. 10. 2019 19:30TJ ABC Braník ASlovan KST Bohnice E 
607. 11. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice DSlovan KST Bohnice E 
606. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ ABC Braník A 
605. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha GTJ Pankrác B 
607. 11. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Michle C 
604. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Žižkov A 
605. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Malešice A 
714. 11. 2019 18:45TJ Malešice ATJ AVIA Čakovice D 
714. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice B 
711. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Nusle Praha D 
714. 11. 2019 19:20TJ Pankrác BTTC Rebel B 
712. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník AAC Sparta Praha G 
712. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Stodůlky C 
821. 11. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Stodůlky C 
819. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice E 
821. 11. 2019 18:00TTC Rebel BTJ ABC Braník A 
818. 11. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác B 
819. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Michle C 
821. 11. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A 
928. 11. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ AVIA Čakovice D 
925. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ Malešice A 
928. 11. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Petrovice B 
926. 11. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Nusle Praha D 
926. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETTC Rebel B 
927. 11. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CAC Sparta Praha G 
1005. 12. 2019 18:30TJ AVIA Čakovice DAC Sparta Praha G 
1005. 12. 2019 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Stodůlky C 
1002. 12. 2019 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice E 
1003. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ ABC Braník A 
1005. 12. 2019 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác B 
1005. 12. 2019 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle C 
1109. 12. 2019 00:00TJ Sokol Michle CTJ AVIA Čakovice D 
1112. 12. 2019 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Žižkov A 
1110. 12. 2019 19:30TJ ABC Braník ATJ Malešice A 
1110. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Petrovice B 
1111. 12. 2019 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D 
1110. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha GTTC Rebel B 
1209. 01. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTTC Rebel B 
1207. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Nusle Praha D 
1208. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Petrovice B 
1207. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Malešice A 
1207. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Žižkov A 
1209. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Michle C 
1316. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ AVIA Čakovice D 
1313. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ ABC Braník A 
1316. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice E 
1316. 01. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Stodůlky C 
1314. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BAC Sparta Praha G 
1313. 01. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Rebel B 
1423. 01. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha D 
1423. 01. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Petrovice B 
1421. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Malešice A 
1422. 01. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Sokol Žižkov A 
1421. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Michle C 
1421. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Pankrác B 
1528. 01. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ AVIA Čakovice D 
1530. 01. 2020 19:20TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice E 
1527. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Stodůlky C 
1530. 01. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha G 
1530. 01. 2020 18:45TJ Malešice ATTC Rebel B 
1528. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Nusle Praha D 
1606. 02. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Petrovice B 
1603. 02. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Malešice A 
1606. 02. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Sokol Žižkov A 
1604. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle C 
1605. 02. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ Pankrác B 
1604. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ ABC Braník A 
1711. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ AVIA Čakovice D 
1711. 02. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Stodůlky C 
1713. 02. 2020 19:20TJ Pankrác BAC Sparta Praha G 
1710. 02. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTTC Rebel B 
1713. 02. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Nusle Praha D 
1713. 02. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice B 
1805. 03. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Malešice A 
1803. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Sokol Žižkov A 
1802. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Michle C 
1805. 03. 2020 18:00TTC Rebel BTJ Pankrác B 
1803. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ ABC Braník A 
1804. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CSlovan KST Bohnice E 
1911. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTJ AVIA Čakovice D 
1910. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice EAC Sparta Praha G 
1910. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník ATTC Rebel B 
1912. 03. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha D 
1909. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Petrovice B 
1912. 03. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A 
2019. 03. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Žižkov A 
2019. 03. 2020 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle C 
2017. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BTJ Pankrác B 
2016. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Braník A 
2019. 03. 2020 18:00TTC Rebel BSlovan KST Bohnice E 
2017. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ Sokol Stodůlky C 
2124. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha GTJ AVIA Čakovice D 
2125. 03. 2020 19:15TJ Sokol Stodůlky CTTC Rebel B 
2124. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha D 
2124. 03. 2020 19:30TJ ABC Braník ATJ Sokol Petrovice B 
2126. 03. 2020 19:20TJ Pankrác BTJ Malešice A 
2123. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle CTJ Sokol Žižkov A 
2202. 04. 2020 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle C 
2202. 04. 2020 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác B 
2202. 04. 2020 18:45TJ Malešice ATJ ABC Braník A 
2231. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice BSlovan KST Bohnice E 
2230. 03. 2020 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Stodůlky C 
2202. 04. 2020 18:00TTC Rebel BAC Sparta Praha G 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy