Výsledky
2. třída B muži
123. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D10:8
124. 09. 2019 19:00TJ Sokol Michle DTJ Orion Praha B10:8
124. 09. 2019 19:30TJ Sokol Petrovice ATTC Klánovice B5:10
124. 09. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha ISK Dolní Měcholupy A9:9
127. 09. 2019 19:20TJ Pankrác CAC Sparta Praha H10:1
127. 09. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Slavoj Praha C10:4
203. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Slavoj Praha C9:9
203. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HTTC Elizza Praha G9:9
230. 09. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Pankrác C10:4
230. 09. 2019 19:15TTC Klánovice BSF SKK El Niňo Praha I10:2
230. 09. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice A5:10
230. 09. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Michle D9:9
307. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle DSlovan KST Bohnice D10:5
308. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Lokomotiva Vršovice C10:2
309. 10. 2019 19:15SF SKK El Niňo Praha ITJ Orion Praha B10:8
311. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTTC Klánovice B9:9
311. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSK Dolní Měcholupy A10:6
309. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha H10:2
417. 10. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha H10:6
414. 10. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Slavoj Praha C9:9
414. 10. 2019 19:15TTC Klánovice BTTC Elizza Praha G8:10
414. 10. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Pankrác C10:5
414. 10. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSF SKK El Niňo Praha I10:5
415. 10. 2019 19:00TJ Sokol Michle DTJ Sokol Petrovice A7:10
522. 10. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ASlovan KST Bohnice D 
521. 10. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Michle D 
525. 10. 2019 19:20TJ Pankrác CTJ Lokomotiva Vršovice C 
525. 10. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B 
523. 10. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B 
524. 10. 2019 18:45AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A 
607. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DSK Dolní Měcholupy A 
604. 11. 2019 19:15TTC Klánovice BAC Sparta Praha H 
604. 11. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Slavoj Praha C 
604. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G 
604. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle DTJ Pankrác C 
605. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ASF SKK El Niňo Praha I 
711. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ISlovan KST Bohnice D 
715. 11. 2019 19:20TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice A 
715. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Michle D 
713. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Lokomotiva Vršovice C 
714. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Orion Praha B 
711. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Klánovice B 
821. 11. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Klánovice B 
818. 11. 2019 19:10TJ Orion Praha BSK Dolní Měcholupy A 
818. 11. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha H 
818. 11. 2019 00:00TJ Sokol Michle DTJ Slavoj Praha C 
819. 11. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice ATTC Elizza Praha G 
818. 11. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Pankrác C 
929. 11. 2019 19:20TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice D 
929. 11. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSF SKK El Niňo Praha I 
927. 11. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice A 
928. 11. 2019 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Michle D 
925. 11. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Lokomotiva Vršovice C 
925. 11. 2019 19:15TTC Klánovice BTJ Orion Praha B 
1005. 12. 2019 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Orion Praha B 
1002. 12. 2019 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice B 
1002. 12. 2019 00:00TJ Sokol Michle DSK Dolní Měcholupy A 
1003. 12. 2019 19:15TJ Sokol Petrovice AAC Sparta Praha H 
1002. 12. 2019 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Slavoj Praha C 
1006. 12. 2019 19:20TJ Pankrác CTTC Elizza Praha G 
1113. 12. 2019 19:15TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D 
1111. 12. 2019 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác C 
1112. 12. 2019 18:45AC Sparta Praha HSF SKK El Niňo Praha I 
1109. 12. 2019 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Petrovice A 
1109. 12. 2019 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Michle D 
1109. 12. 2019 19:10TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C 
1209. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1206. 01. 2020 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Michle D 
1206. 01. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice A 
1206. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK El Niňo Praha I 
1209. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Pankrác C 
1208. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTTC Elizza Praha G 
1315. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice D 
1317. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha H 
1317. 01. 2020 19:20TJ Pankrác CSK Dolní Měcholupy A 
1313. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITTC Klánovice B 
1314. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Orion Praha B 
1313. 01. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1423. 01. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Michle D 
1420. 01. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Petrovice A 
1420. 01. 2020 19:10TJ Orion Praha BSF SKK El Niňo Praha I 
1420. 01. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Pankrác C 
1420. 01. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATTC Elizza Praha G 
1423. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Slavoj Praha C 
1530. 01. 2020 18:45AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice D 
1529. 01. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSK Dolní Měcholupy A 
1531. 01. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTTC Klánovice B 
1531. 01. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Orion Praha B 
1527. 01. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Lokomotiva Vršovice C 
1528. 01. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Sokol Michle D 
1606. 02. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice A 
1603. 02. 2020 00:00TJ Sokol Michle DSF SKK El Niňo Praha I 
1603. 02. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác C 
1603. 02. 2020 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G 
1603. 02. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C 
1603. 02. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha H 
1710. 02. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice D 
1713. 02. 2020 18:45AC Sparta Praha HTTC Klánovice B 
1712. 02. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Orion Praha B 
1714. 02. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C 
1714. 02. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Sokol Michle D 
1710. 02. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice A 
1805. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DSF SKK El Niňo Praha I 
1803. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Pankrác C 
1802. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTTC Elizza Praha G 
1802. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Slavoj Praha C 
1802. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha H 
1802. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BSK Dolní Měcholupy A 
1909. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice D 
1909. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Orion Praha B 
1912. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Lokomotiva Vršovice C 
1911. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle D 
1913. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Sokol Petrovice A 
1913. 03. 2020 19:20TJ Pankrác CSF SKK El Niňo Praha I 
2019. 03. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác C 
2016. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha ITTC Elizza Praha G 
2017. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ATJ Slavoj Praha C 
2016. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DAC Sparta Praha H 
2016. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSK Dolní Měcholupy A 
2016. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BTTC Klánovice B 
2123. 03. 2020 19:10TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice D 
2123. 03. 2020 19:15TTC Klánovice BTJ Lokomotiva Vršovice C 
2123. 03. 2020 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Michle D 
2126. 03. 2020 18:45AC Sparta Praha HTJ Sokol Petrovice A 
2125. 03. 2020 19:00TJ Slavoj Praha CSF SKK El Niňo Praha I 
2127. 03. 2020 19:15TTC Elizza Praha GTJ Pankrác C 
2202. 04. 2020 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G 
2203. 04. 2020 19:20TJ Pankrác CTJ Slavoj Praha C 
2230. 03. 2020 00:00SF SKK El Niňo Praha IAC Sparta Praha H 
2231. 03. 2020 19:15TJ Sokol Petrovice ASK Dolní Měcholupy A 
2230. 03. 2020 00:00TJ Sokol Michle DTTC Klánovice B 
2230. 03. 2020 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Orion Praha B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy