Výsledky
6. třída C
107. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha ITJ Lokomotiva Vršovice H10:2
107. 10. 2011 19:15TJ Pankrác ETTC Praha - klub rekreačního ST D10:8
107. 10. 2011 18:00SK HAMR ATJ Střížkov E6:10
107. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETJ Konstruktiva Praha D4:10
210. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Konstruktiva Praha D0:10wo
214. 10. 2011 19:00TTC Klánovice FTTC Praha - klub rekreačního ST E10:0
212. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DSK HAMR A10:1
214. 10. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTJ Pankrác E4:10
321. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha ISF SKK EL Nino Praha M10:3
321. 10. 2011 18:00SK HAMR ATJ Lokomotiva Vršovice H5:10
321. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETJ Střížkov E5:10
320. 10. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha DTTC Klánovice F2:10
424. 10. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Klánovice F8:10
428. 10. 2011 19:15TJ Střížkov ETJ Konstruktiva Praha D10:5
426. 10. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTTC Praha - klub rekreačního ST E2:10
428. 10. 2011 18:00TTC Elizza Praha ITJ Pankrác E10:4
504. 11. 2011 19:15TJ Pankrác ESF SKK EL Nino Praha M5:10
504. 11. 2011 18:00SK HAMR ATTC Elizza Praha I2:10
504. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETJ Lokomotiva Vršovice H0:10
503. 11. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha DTTC Praha - klub rekreačního ST D7:10
504. 11. 2011 19:00TTC Klánovice FTJ Střížkov E10:2
607. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Střížkov E10:7
609. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTTC Klánovice F5:10
611. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTJ Konstruktiva Praha D9:9
611. 11. 2011 19:15TJ Pankrác ESK HAMR A10:8
718. 11. 2011 18:00SK HAMR ASF SKK EL Nino Praha M10:3
718. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETTC Elizza Praha I2:10
718. 11. 2011 19:00TTC Klánovice FTJ Lokomotiva Vršovice H10:4
718. 11. 2011 19:15TJ Střížkov ETTC Praha - klub rekreačního ST D10:6
821. 11. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub rekreačního ST D5:10
825. 11. 2011 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTJ Střížkov E10:0wo
825. 11. 2011 18:00TTC Elizza Praha ITJ Konstruktiva Praha D10:1
825. 11. 2011 19:15TJ Pankrác ETTC Praha - klub rekreačního ST E10:3
902. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ESK HAMR A1:10
901. 12. 2011 18:30TJ Konstruktiva Praha DTJ Pankrác E10:8
902. 12. 2011 19:00TTC Klánovice FTTC Elizza Praha I10:6
930. 11. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTJ Lokomotiva Vršovice H10:3
1005. 12. 2011 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Lokomotiva Vršovice H10:5
1009. 12. 2011 18:00TTC Elizza Praha ITJ Střížkov E10:2
1009. 12. 2011 19:15TJ Pankrác ETTC Klánovice F5:10
1009. 12. 2011 18:00SK HAMR ATJ Konstruktiva Praha D2:10
1116. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ESF SKK EL Nino Praha M2:10
1116. 12. 2011 19:00TTC Klánovice FSK HAMR A10:2
1116. 12. 2011 19:15TJ Střížkov ETJ Pankrác E10:7
1114. 12. 2011 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTTC Elizza Praha I4:10
1213. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Elizza Praha I1:10
1211. 01. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTJ Pankrác E9:9
1213. 01. 2012 19:15TJ Střížkov ESK HAMR A7:10
1212. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DTTC Praha - klub rekreačního ST E10:4
1319. 01. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DSF SKK EL Nino Praha M10:5
1320. 01. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETTC Klánovice F1:10
1320. 01. 2012 18:00SK HAMR ATTC Praha - klub rekreačního ST D6:10
1320. 01. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Lokomotiva Vršovice H10:7
1423. 01. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Elizza Praha I4:10
1427. 01. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HSK HAMR A9:9
1427. 01. 2012 19:15TJ Střížkov ETTC Praha - klub rekreačního ST E7:10
1427. 01. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ Konstruktiva Praha D10:0
1503. 02. 2012 19:00TTC Klánovice FSF SKK EL Nino Praha M10:1
1502. 02. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DTJ Střížkov E9:9
1503. 02. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETTC Praha - klub rekreačního ST D9:9
1503. 02. 2012 19:15TJ Pankrác ETTC Elizza Praha I1:10
1620. 02. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Pankrác E10:8
1624. 02. 2012 18:00TTC Elizza Praha ISK HAMR A10:0
1624. 02. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Praha - klub rekreačního ST E9:9
1622. 02. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTJ Konstruktiva Praha D10:7
1624. 02. 2012 19:15TJ Střížkov ETTC Klánovice F5:10
1702. 03. 2012 19:15TJ Střížkov ESF SKK EL Nino Praha M10:5
1702. 03. 2012 19:00TTC Klánovice FTTC Praha - klub rekreačního ST D10:1
1701. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DTJ Lokomotiva Vršovice H10:4
1702. 03. 2012 18:00SK HAMR ATJ Pankrác E10:8
1805. 03. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK HAMR A9:9
1809. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha ITTC Praha - klub rekreačního ST E10:4
1809. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Klánovice F4:10
1807. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DTJ Střížkov E7:10
1914. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST DSF SKK EL Nino Praha M9:9
1916. 03. 2012 19:15TJ Střížkov ETJ Lokomotiva Vršovice H10:3
1915. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DTTC Elizza Praha I10:7
1916. 03. 2012 18:00TTC Praha - klub rekreačního ST ETJ Pankrác E5:10
2023. 03. 2012 18:00SK HAMR ATTC Praha - klub rekreačního ST E10:6
2023. 03. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Konstruktiva Praha D10:7
2023. 03. 2012 18:00TTC Elizza Praha ITTC Klánovice F10:7
2023. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HTTC Praha - klub rekreačního ST D10:7
2130. 03. 2012 19:00TJ Lokomotiva Vršovice HSF SKK EL Nino Praha M10:7
2130. 03. 2012 19:15TJ Střížkov ETTC Elizza Praha I0:10
2130. 03. 2012 19:00TTC Klánovice FTJ Pankrác E10:2
2129. 03. 2012 18:30TJ Konstruktiva Praha DSK HAMR A10:7
2202. 04. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub rekreačního ST E5:10
2206. 04. 2012 18:00SK HAMR ATTC Klánovice F2:10
2206. 04. 2012 19:15TJ Pankrác ETJ Střížkov E10:8
2206. 04. 2012 18:00TTC Elizza Praha ITTC Praha - klub rekreačního ST D10:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy