Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 2.stupně
129. 09. 2011 17:00
Herna obecní dům Radíkovice 28
TJ Sokol Stěžery ESK Převýšov10:8
130. 09. 2011 17:00
Tělocvična Speciální školy, Hradecká 1231, HK
SK Integra HKTJ Sokol Chlumec n.C. D8:10
129. 09. 2011 18:30
ZŠ Klicperova 561, Nový Bydžov
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Kosice13:5
127. 09. 2011 18:30
malý sál sokolovny, Chelčického 201, HK
TJ Sokol HK 2 GTJ Jiskra N.Bydžov C18:0
206. 10. 2011 18:00TJ KosiceTJ Sokol HK 2 G1:17
227. 10. 2011 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Jiskra N.Bydžov B5:13
208. 10. 2011 18:00SK PřevýšovSK Integra HK12:6
204. 10. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 HTJ Sokol Stěžery E14:4
314. 10. 2011 17:00SK Integra HKTJ Sokol HK 2 H0:18
313. 10. 2011 18:30TJ Jiskra N.Bydžov BSK Převýšov13:5
311. 10. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 GTJ Sokol Chlumec n.C. D18:0
314. 10. 2011 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Kosice7:11
420. 10. 2011 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Jiskra N.Bydžov C8:10
422. 10. 2011 18:00SK PřevýšovTJ Sokol HK 2 G4:14
418. 10. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 HTJ Jiskra N.Bydžov B6:12
427. 10. 2011 17:00TJ Sokol Stěžery ESK Integra HK14:4
503. 11. 2011 18:00
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NB
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Sokol Stěžery E14:4
504. 11. 2011 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CSK Převýšov9:9
503. 11. 2011 18:00TJ KosiceTJ Sokol Chlumec n.C. D9:9
520. 09. 2011 18:00TJ Sokol HK 2 GTJ Sokol HK 2 H16:2
612. 11. 2011 18:00SK PřevýšovTJ Kosice12:6
608. 11. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 HTJ Jiskra N.Bydžov C14:4
610. 11. 2011 18:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol HK 2 G2:16
611. 11. 2011 17:00SK Integra HKTJ Jiskra N.Bydžov B0:18
722. 11. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 GSK Integra HK18:0
725. 11. 2011 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Sokol Stěžery E9:9
724. 11. 2011 18:00TJ KosiceTJ Sokol HK 2 H4:14
724. 11. 2011 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DSK Převýšov11:7
829. 11. 2011 18:30TJ Sokol HK 2 HTJ Sokol Chlumec n.C. D13:5
822. 12. 2011 17:00TJ Sokol Stěžery ETJ Kosice12:6
802. 12. 2011 17:00SK Integra HKTJ Jiskra N.Bydžov C11:7
821. 11. 2011 18:00
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NB
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Sokol HK 2 G4:14
903. 01. 2012 18:00TJ KosiceSK Integra HK14:4
915. 12. 2011 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Sokol Stěžery E9:9
917. 12. 2011 18:00SK PřevýšovTJ Sokol HK 2 H7:11
930. 09. 2011 18:00
19.09.2011 18:00
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Jiskra N.Bydžov C9:9
1014. 01. 2012 18:00SK PřevýšovTJ Sokol Stěžery E11:7
1012. 01. 2012 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DSK Integra HK9:9
1012. 01. 2012 18:00TJ KosiceTJ Jiskra N.Bydžov B6:12
1006. 01. 2012 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Sokol HK 2 G2:16
1117. 01. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 GTJ Kosice17:1
1119. 01. 2012 18:00
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NB
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Sokol Chlumec n.C. D16:2
1120. 01. 2012 17:00SK Integra HKSK Převýšov7:11
1119. 01. 2012 17:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol HK 2 H8:10
1224. 01. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 HSK Integra HK17:1
1228. 01. 2012 18:00SK PřevýšovTJ Jiskra N.Bydžov B7:11
1226. 01. 2012 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Sokol HK 2 G6:12
1226. 01. 2012 18:00TJ KosiceTJ Jiskra N.Bydžov C8:10
1310. 02. 2012 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Sokol Chlumec n.C. D12:6
1307. 02. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 GSK Převýšov18:0
1309. 02. 2012 18:00
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NB
TJ Jiskra N.Bydžov BTJ Sokol HK 2 H11:7
1310. 02. 2012 17:00SK Integra HKTJ Sokol Stěžery E11:7
1416. 02. 2012 17:00TJ Sokol Stěžery ETJ Jiskra N.Bydžov B8:10
1418. 02. 2012 18:00SK PřevýšovTJ Jiskra N.Bydžov C11:7
1416. 02. 2012 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Kosice6:12
1430. 09. 2011 18:00TJ Sokol HK 2 HTJ Sokol HK 2 G2:16
1501. 03. 2012 18:00TJ KosiceSK Převýšov7:11
1502. 03. 2012 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Sokol HK 2 H9:9
1528. 02. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 GTJ Sokol Stěžery E18:0
1501. 03. 2012 18:00
suterén nové sokolovny, Revoluční 773, NB
TJ Jiskra N.Bydžov BSK Integra HK16:2
1609. 03. 2012 17:00SK Integra HKTJ Sokol HK 2 G2:16
1608. 03. 2012 17:00TJ Sokol Stěžery ETJ Jiskra N.Bydžov C12:6
1606. 03. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 HTJ Kosice10:8
1610. 03. 2012 18:00SK PřevýšovTJ Sokol Chlumec n.C. D11:7
1715. 03. 2012 18:00TJ Sokol Chlumec n.C. DTJ Sokol HK 2 H8:10
1715. 03. 2012 18:00TJ KosiceTJ Sokol Stěžery E10:8
1716. 03. 2012 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CSK Integra HK15:3
1713. 03. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 GTJ Jiskra N.Bydžov B15:3
1830. 03. 2012 17:00SK Integra HKTJ Kosice4:14
1829. 03. 2012 17:00TJ Sokol Stěžery ETJ Sokol Chlumec n.C. D9:9
1827. 03. 2012 18:30TJ Sokol HK 2 HSK Převýšov15:3
1822. 09. 2011 18:00TJ Jiskra N.Bydžov CTJ Jiskra N.Bydžov B9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline