Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
OP II. třídy
105. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
106. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Šakvice B16:2
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Boleradice A10:8
105. 10. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Perná B10:8
107. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Troskotovice A8:10
107. 10. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Němčičky B15:3
212. 10. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Němčičky B9:9
214. 10. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Perná A14:4
212. 10. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Brumovice A8:10
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice AMSK Břeclav B13:5
214. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Němčice B5:13
212. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Kobylí C5:13
320. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Hostěrádky A13:5
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BMoravan Lednice B14:4
319. 10. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Šakvice B12:6
321. 10. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Boleradice A10:8
321. 10. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Perná B12:6
319. 10. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Troskotovice A11:7
427. 10. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
426. 10. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Němčičky B7:11
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná A8:10
428. 10. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Brumovice A3:15
426. 10. 2012 18:30Moravan Lednice BMSK Břeclav B10:8
427. 10. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Velké Němčice B8:10
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
502. 11. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Kobylí C4:14
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice AMoravan Lednice B10:8
504. 11. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Šakvice B15:3
502. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Boleradice A12:6
504. 11. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Perná B13:5
609. 11. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná B14:4
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Troskotovice A6:12
611. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Němčičky B3:15
609. 11. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Perná A7:11
610. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Brumovice A9:9
607. 11. 2012 17:45TJ Sokol Velké Němčice BMSK Břeclav B17:1
716. 11. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
718. 11. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Kobylí C7:11
716. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BMoravan Lednice B9:9
718. 11. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Šakvice B17:1
716. 11. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Boleradice A6:12
823. 11. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Boleradice A9:9
825. 11. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná B7:11
823. 11. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Troskotovice A8:10
824. 11. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B11:7
828. 11. 2012 18:00TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná A10:8
805. 12. 2012 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Brumovice A3:15
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A9:9
906. 12. 2012 18:00TJ Sokol Perná AMSK Břeclav B16:2
930. 11. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Němčice B12:6
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C11:7
930. 11. 2012 19:00Moravan Lednice BTJ Sokol Perná B9:9
902. 12. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Šakvice B10:6
1007. 12. 2012 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Šakvice B17:1
1007. 12. 2012 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Boleradice A6:12
1008. 12. 2012 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná B14:4
1009. 12. 2012 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Troskotovice A6:12
1007. 12. 2012 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Němčičky B9:9
1009. 12. 2012 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná A10:8
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Hostěrádky A14:4
1114. 12. 2012 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Brumovice A9:9
1116. 12. 2012 10:00TJ Sokol Troskotovice AMSK Břeclav B14:4
1114. 12. 2012 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Němčice B7:11
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Kobylí C8:10
1116. 12. 2012 09:30TJ Sokol Šakvice BMoravan Lednice B6:12
1211. 01. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMoravan Lednice B14:4
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Kobylí C1:17
1213. 01. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
1211. 01. 2013 19:00TJ Sokol Perná BMSK Břeclav B8:10
1213. 01. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Brumovice A16:2
1211. 01. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná A10:8
1318. 01. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Velké Hostěrádky A11:7
1320. 01. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1320. 01. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Perná B7:11
1318. 01. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Boleradice A12:6
1320. 01. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Šakvice B16:2
1319. 01. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMoravan Lednice B11:7
1425. 01. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Kobylí C6:12
1425. 01. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Velké Němčice B9:9
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BMSK Břeclav B13:5
1427. 01. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Brumovice A8:10
1425. 01. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Perná A10:8
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Němčičky B13:5
1501. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Troskotovice A9:9
1501. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Perná B11:7
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Boleradice A13:5
1503. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Šakvice B13:5
1504. 02. 2013 17:15MSK Břeclav BMoravan Lednice B11:7
1503. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Kobylí C4:14
1608. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Velké Němčice B13:5
1609. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CMSK Břeclav B15:3
1608. 02. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Brumovice A10:8
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Perná A7:11
1610. 02. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Němčičky B14:4
1608. 02. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Troskotovice A7:11
1715. 02. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Velké Hostěrádky A6:12
1717. 02. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Boleradice A14:4
1715. 02. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Šakvice B15:3
1717. 02. 2013 09:30TJ Sokol Perná AMoravan Lednice B11:7
1717. 02. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Kobylí C4:14
1706. 02. 2013 18:15MSK Břeclav BTJ Sokol Velké Němčice B8:10
1828. 02. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky AMSK Břeclav B17:1
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Brumovice A13:5
1823. 02. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Perná A13:5
1822. 02. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Němčičky B5:13
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Troskotovice A2:16
1824. 02. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Perná B14:4
1903. 03. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice ATJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
1901. 03. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Šakvice B7:11
1903. 03. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice AMoravan Lednice B12:6
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C9:9
1903. 03. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Velké Němčice B7:11
1901. 03. 2013 18:30TJ Sokol Brumovice AMSK Břeclav B10:8
2008. 03. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Brumovice A12:6
2011. 03. 2013 17:30MSK Břeclav BTJ Sokol Perná A10:8
2010. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Němčičky B8:10
2009. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A10:8
2008. 03. 2013 18:30TJ Sokol Perná BMoravan Lednice B7:11
2013. 03. 2013 18:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Boleradice A7:11
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Šakvice BTJ Sokol Velké Hostěrádky A7:11
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Boleradice AMoravan Lednice B9:9
2115. 03. 2013 19:00TJ Sokol Perná BTJ Sokol Kobylí C7:11
2117. 03. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice B14:4
2115. 03. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BMSK Břeclav B14:4
2117. 03. 2013 09:30TJ Sokol Perná ATJ Sokol Brumovice A10:8
2222. 03. 2013 18:30TJ Sokol Velké Hostěrádky ATJ Sokol Perná A11:7
2224. 03. 2013 10:00TJ Sokol Brumovice ATJ Sokol Němčičky B5:13
2222. 03. 2013 17:00MSK Břeclav BTJ Sokol Troskotovice A4:14
2224. 03. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Perná B13:5
2223. 03. 2013 17:00TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Boleradice A16:2
2222. 03. 2013 18:30Moravan Lednice BTJ Sokol Šakvice B8:10
1/107. 04. 2013 10:00TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Velké Němčice B9:8
1/105. 04. 2013 18:30TJ Sokol Němčičky BTJ Sokol Kobylí C7:9
1/214. 04. 2013 09:30TJ Sokol Velké Němčice BTJ Sokol Troskotovice A0:9wo
1/207. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Němčičky B9:4
2/121. 04. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:6
2/228. 04. 2013 09:30TJ Sokol Kobylí CTJ Sokol Troskotovice A9:8
2/305. 05. 2013 09:30TJ Sokol Troskotovice ATJ Sokol Kobylí C9:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy