Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
130. 09. 2012 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Vlast Ježov B5:13
130. 09. 2012 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Bzenec A16:2
130. 09. 2012 10:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Čejč B16:2
130. 09. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Lužice B16:2
130. 09. 2012 10:00TJ Slavoj Rohatec BSK Baník Ratíškovice B15:3
130. 09. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DOrel Vnorovy A14:4
206. 10. 2012 17:00TJ Vlast Ježov BOrel Vnorovy A8:10
207. 10. 2012 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Slovan Hodonín D5:13
206. 10. 2012 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Slavoj Rohatec B4:14
207. 10. 2012 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Vracov D5:13
207. 10. 2012 10:00TJ Sokol Bzenec ASKST Čeložnice A8:10
207. 10. 2012 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Kyjov B2:16
314. 10. 2012 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Vlast Ježov B8:10
314. 10. 2012 10:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Vlkoš A12:6
314. 10. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Bzenec A10:8
314. 10. 2012 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Čejč B15:3
314. 10. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Lužice B10:8
314. 10. 2012 10:00Orel Vnorovy ASK Baník Ratíškovice B13:5
420. 10. 2012 17:00TJ Vlast Ježov BSK Baník Ratíškovice B13:5
421. 10. 2012 10:00TJ Sokol Lužice BOrel Vnorovy A8:10
421. 10. 2012 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Slovan Hodonín D6:12
421. 10. 2012 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Slavoj Rohatec B5:13
421. 10. 2012 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Vracov D15:3
417. 10. 2012 19:00TJ Sokol Kyjov BSKST Čeložnice A11:7
528. 10. 2012 10:00SKST Čeložnice ATJ Vlast Ježov B11:7
528. 10. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Kyjov B14:4
524. 10. 2012 18:30TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Vlkoš A10:8
528. 10. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Bzenec A16:2
528. 10. 2012 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Čejč B7:11
528. 10. 2012 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Lužice B9:9
603. 11. 2012 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Lužice B13:5
604. 11. 2012 10:00TJ Sokol Čejč BSK Baník Ratíškovice B8:10
604. 11. 2012 10:00TJ Sokol Bzenec AOrel Vnorovy A9:9
602. 11. 2012 18:30TJ Sokol Vlkoš ATJ Slovan Hodonín D7:11
604. 11. 2012 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Slavoj Rohatec B8:10
602. 11. 2012 18:30SKST Čeložnice ATJ Sokol Vracov D4:14
718. 11. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Vlast Ježov B13:5
711. 11. 2012 10:00TJ Slavoj Rohatec BSKST Čeložnice A8:10
718. 11. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Kyjov B16:2
718. 11. 2012 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Vlkoš A8:10
718. 11. 2012 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Bzenec A11:7
717. 11. 2012 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Čejč B8:10
824. 11. 2012 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Čejč B11:7
825. 11. 2012 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Lužice B8:10
825. 11. 2012 10:00TJ Sokol Vlkoš ASK Baník Ratíškovice B9:9
825. 11. 2012 10:00TJ Sokol Kyjov BOrel Vnorovy A4:14
825. 11. 2012 10:00SKST Čeložnice ATJ Slovan Hodonín D4:14
825. 11. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Slavoj Rohatec B7:11
902. 12. 2012 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Vlast Ježov B10:8
902. 12. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Vracov D12:6
902. 12. 2012 10:00Orel Vnorovy ASKST Čeložnice A13:5
928. 11. 2012 18:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Kyjov B7:11
901. 12. 2012 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vlkoš A8:10
902. 12. 2012 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Bzenec A10:8
1008. 12. 2012 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Bzenec A15:3
1009. 12. 2012 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Čejč B10:8
1009. 12. 2012 10:30TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Lužice B12:6
1009. 12. 2012 10:00SKST Čeložnice ASK Baník Ratíškovice B8:10
1009. 12. 2012 14:00TJ Sokol Vracov DOrel Vnorovy A8:10
1009. 12. 2012 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Slovan Hodonín D7:11
1116. 12. 2012 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Vlast Ježov B10:8
1116. 12. 2012 10:00Orel Vnorovy ATJ Slavoj Rohatec B9:9
1116. 12. 2012 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Vracov D8:10
1115. 12. 2012 17:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Lužice B12:6
1116. 11. 2012 18:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Kyjov B6:12
1114. 12. 2012 18:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Vlkoš A9:9
1211. 01. 2013 19:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Vlkoš A10:8
1213. 01. 2013 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Kyjov B8:10
1211. 01. 2013 18:00TJ Sokol Čejč BSKST Čeložnice A4:14
1212. 01. 2013 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Vracov D7:11
1213. 01. 2013 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Slavoj Rohatec B9:9
1213. 01. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Slovan Hodonín D12:6
1320. 01. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Vlast Ježov B7:11
1320. 01. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín DSK Baník Ratíškovice B14:4
1318. 01. 2013 17:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Lužice B9:9
1320. 01. 2013 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Čejč B11:7
1318. 01. 2013 19:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Bzenec A11:7
1320. 01. 2013 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vlkoš A13:5
1423. 01. 2013 18:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Kyjov B10:8
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Vlkoš ASKST Čeložnice A8:10
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Vracov D5:13
1427. 01. 2013 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Slavoj Rohatec B10:8
1426. 01. 2013 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Slovan Hodonín D7:11
1427. 01. 2013 10:00SK Baník Ratíškovice BOrel Vnorovy A8:10
1530. 01. 2013 18:00
ZŠ Ježov
SK Baník Ratíškovice BTJ Vlast Ježov B11:7
1503. 02. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Lužice B9:9
1503. 02. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Čejč B11:7
1503. 02. 2013 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Bzenec A11:7
1503. 02. 2013 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Sokol Vlkoš A3:15
1503. 02. 2013 10:00SKST Čeložnice ATJ Sokol Kyjov B9:9
1609. 02. 2013 17:00TJ Vlast Ježov BSKST Čeložnice A11:7
1606. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Vracov D14:4
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Slavoj Rohatec B8:10
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Slovan Hodonín D7:11
1610. 02. 2013 10:00TJ Sokol Čejč BOrel Vnorovy A10:8
1607. 02. 2013 18:00TJ Sokol Lužice BSK Baník Ratíškovice B10:8
1723. 02. 2013 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Vlast Ježov B8:10
1720. 02. 2013 18:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Čejč B10:8
1724. 02. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Bzenec A6:12
1724. 02. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Sokol Vlkoš A12:6
1724. 02. 2013 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Kyjov B5:13
1717. 02. 2013 14:00TJ Sokol Vracov DSKST Čeložnice A6:12
1802. 03. 2013 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Sokol Vracov D7:11
1803. 03. 2013 10:00SKST Čeložnice ATJ Slavoj Rohatec B11:7
1827. 02. 2013 19:00TJ Sokol Kyjov BTJ Slovan Hodonín D10:8
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Vlkoš AOrel Vnorovy A7:11
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Bzenec ASK Baník Ratíškovice B11:7
1803. 03. 2013 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Lužice B8:10
1910. 03. 2013 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Vlast Ježov B5:13
1910. 03. 2013 10:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Bzenec A12:6
1910. 03. 2013 10:00SK Baník Ratíškovice BTJ Sokol Vlkoš A10:8
1910. 03. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Kyjov B1:17
1910. 03. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín DSKST Čeložnice A4:14
1910. 03. 2013 10:00TJ Slavoj Rohatec BTJ Sokol Vracov D15:3
2016. 03. 2013 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Slavoj Rohatec B11:7
2017. 03. 2013 14:00TJ Sokol Vracov DTJ Slovan Hodonín D17:1
2017. 03. 2013 10:00SKST Čeložnice AOrel Vnorovy A8:10
2017. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kyjov BSK Baník Ratíškovice B9:9
2017. 03. 2013 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Lužice B4:14
2014. 03. 2013 18:00TJ Sokol Bzenec ATJ Sokol Čejč B6:12
2124. 03. 2013 10:00TJ Sokol Bzenec ATJ Vlast Ježov B8:10
2124. 03. 2013 10:00TJ Sokol Čejč BTJ Sokol Vlkoš A9:9
2123. 03. 2013 16:00TJ Sokol Lužice BTJ Sokol Kyjov B9:9
2120. 03. 2013 18:00SK Baník Ratíškovice BSKST Čeložnice A7:11
2124. 03. 2013 10:00Orel Vnorovy ATJ Sokol Vracov D13:5
2124. 03. 2013 14:00TJ Slovan Hodonín DTJ Slavoj Rohatec B7:11
2230. 03. 2013 17:00TJ Vlast Ježov BTJ Slovan Hodonín D7:11
2229. 03. 2013 17:00TJ Slavoj Rohatec BOrel Vnorovy A12:6
2228. 03. 2013 19:00TJ Sokol Vracov DSK Baník Ratíškovice B12:6
2230. 03. 2013 16:00TJ Sokol Lužice BSKST Čeložnice A12:6
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Kyjov BTJ Sokol Čejč B13:5
2231. 03. 2013 10:00TJ Sokol Vlkoš ATJ Sokol Bzenec A8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS