Výsledky
3.liga mužů skupina D
129. 09. 2012 14:00US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí A10:1
106. 10. 2012 14:00Baník Mikulčice ASKST Hodonín B10:4
106. 10. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Brno I A8:10
106. 10. 2012 14:30Sokol Lanžhot ATTC Sokol Znojmo A9:9
106. 10. 2012 16:00MS Brno CKoral Tišnov B10:0
106. 10. 2012 15:00Sokol Studená ASK Jihlava A10:8
220. 10. 2012 15:00Sokol Studená ASokol Lanžhot A3:10
220. 10. 2012 16:00SK Jihlava ATTC Sokol Znojmo A2:10
220. 10. 2012 16:00MS Brno CMedovinka Hlinsko A10:3
220. 10. 2012 15:00Koral Tišnov BSokol Brno I A8:10
220. 10. 2012 14:00US Steinerová Choceň BBaník Mikulčice A8:10
220. 10. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASKST Hodonín B10:7
321. 10. 2012 10:00Sokol Studená ATTC Sokol Znojmo A7:10
321. 10. 2012 10:00SK Jihlava ASokol Lanžhot A5:10
321. 10. 2012 10:30MS Brno CSokol Brno I A10:3
321. 10. 2012 10:00Koral Tišnov BMedovinka Hlinsko A10:8
321. 10. 2012 10:00US Steinerová Choceň BSKST Hodonín B10:3
321. 10. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ABaník Mikulčice A9:9
403. 11. 2012 15:00Baník Mikulčice ASokol Studená A9:9
403. 11. 2012 16:00SKST Hodonín BSK Jihlava A10:3
403. 11. 2012 16:00Medovinka Hlinsko AUS Steinerová Choceň B2:10
403. 11. 2012 16:00Sokol Brno I ATTC Ústí nad Orlicí A10:5
403. 11. 2012 14:30Sokol Lanžhot AMS Brno C8:10
403. 11. 2012 14:30TTC Sokol Znojmo AKoral Tišnov B10:1
504. 11. 2012 10:00Baník Mikulčice ASK Jihlava A10:3
504. 11. 2012 10:00SKST Hodonín BSokol Studená A9:9
504. 11. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A10:4
504. 11. 2012 10:00Sokol Brno I AUS Steinerová Choceň B9:9
504. 11. 2012 10:00Sokol Lanžhot AKoral Tišnov B10:7
504. 11. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo AMS Brno C8:10
617. 11. 2012 15:00Sokol Studená AMS Brno C6:10
617. 11. 2012 16:00SK Jihlava AKoral Tišnov B2:10
617. 11. 2012 14:00US Steinerová Choceň BSokol Lanžhot A10:4
617. 11. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Sokol Znojmo A1:10
617. 11. 2012 15:00Baník Mikulčice AMedovinka Hlinsko A10:4
617. 11. 2012 16:00SKST Hodonín BSokol Brno I A6:10
718. 11. 2012 10:00Sokol Studená AKoral Tišnov B8:10
718. 11. 2012 10:00SK Jihlava AMS Brno C3:10
718. 11. 2012 10:00US Steinerová Choceň BTTC Sokol Znojmo A10:6
718. 11. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Lanžhot A3:10
718. 11. 2012 10:00Baník Mikulčice ASokol Brno I A10:3
718. 11. 2012 10:00SKST Hodonín BMedovinka Hlinsko A10:3
801. 12. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Studená A6:10
801. 12. 2012 15:00Sokol Brno I ASK Jihlava A10:3
801. 12. 2012 14:30Sokol Lanžhot ABaník Mikulčice A6:10
801. 12. 2012 14:30TTC Sokol Znojmo ASKST Hodonín B10:5
801. 12. 2012 16:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B10:2
801. 12. 2012 15:00Koral Tišnov BTTC Ústí nad Orlicí A10:4
902. 12. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ASK Jihlava A7:10
902. 12. 2012 10:00Sokol Brno I ASokol Studená A10:5
902. 12. 2012 10:00Sokol Lanžhot ASKST Hodonín B10:4
902. 12. 2012 10:00TTC Sokol Znojmo ABaník Mikulčice A9:9
902. 12. 2012 10:30MS Brno CTTC Ústí nad Orlicí A10:2
902. 12. 2012 10:00Koral Tišnov BUS Steinerová Choceň B10:4
1015. 12. 2012 14:00US Steinerová Choceň BSokol Studená A10:4
1015. 12. 2012 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASK Jihlava A10:1
1015. 12. 2012 15:00Baník Mikulčice AMS Brno C2:10
1015. 12. 2012 16:00SKST Hodonín BKoral Tišnov B10:3
1015. 12. 2012 16:00Medovinka Hlinsko ASokol Lanžhot A9:9
1015. 12. 2012 16:00Sokol Brno I ATTC Sokol Znojmo A8:10
1116. 12. 2012 10:00US Steinerová Choceň BSK Jihlava A10:3
1116. 12. 2012 10:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Studená A4:10
1116. 12. 2012 10:00Baník Mikulčice AKoral Tišnov B9:9
1116. 12. 2012 10:00SKST Hodonín BMS Brno C3:10
1116. 12. 2012 10:00Medovinka Hlinsko ATTC Sokol Znojmo A6:10
1116. 12. 2012 10:00Sokol Brno I ASokol Lanžhot A8:10
1212. 01. 2013 17:00TTC Ústí nad Orlicí AUS Steinerová Choceň B1:10
1212. 01. 2013 16:00SKST Hodonín BBaník Mikulčice A10:5
1212. 01. 2013 16:00Sokol Brno I AMedovinka Hlinsko A10:0
1212. 01. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A10:7
1212. 01. 2013 15:00Koral Tišnov BMS Brno C3:10
1212. 01. 2013 16:00SK Jihlava ASokol Studená A5:10
1326. 01. 2013 14:30Sokol Lanžhot ASokol Studená A10:3
1326. 01. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASK Jihlava A10:2
1326. 01. 2013 16:00Medovinka Hlinsko AMS Brno C2:10
1326. 01. 2013 16:00Sokol Brno I AKoral Tišnov B10:0
1326. 01. 2013 15:00Baník Mikulčice AUS Steinerová Choceň B2:10
1326. 01. 2013 16:00SKST Hodonín BTTC Ústí nad Orlicí A10:4
1427. 01. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Studená A9:9
1427. 01. 2013 10:00Sokol Lanžhot ASK Jihlava A10:3
1427. 01. 2013 10:00Sokol Brno I AMS Brno C6:10
1427. 01. 2013 10:00Medovinka Hlinsko AKoral Tišnov B6:10
1427. 01. 2013 10:00SKST Hodonín BUS Steinerová Choceň B10:6
1427. 01. 2013 10:00Baník Mikulčice ATTC Ústí nad Orlicí A10:2
1509. 02. 2013 15:00Sokol Studená ABaník Mikulčice A10:6
1509. 02. 2013 16:00SK Jihlava ASKST Hodonín B4:10
1509. 02. 2013 14:00US Steinerová Choceň BMedovinka Hlinsko A10:0
1509. 02. 2013 16:00TTC Ústí nad Orlicí ASokol Brno I A1:10
1509. 02. 2013 16:00MS Brno CSokol Lanžhot A10:6
1509. 02. 2013 15:00Koral Tišnov BTTC Sokol Znojmo A7:10
1610. 02. 2013 10:00SK Jihlava ABaník Mikulčice A10:3
1610. 02. 2013 10:00Sokol Studená ASKST Hodonín B7:10
1610. 02. 2013 10:00TTC Ústí nad Orlicí AMedovinka Hlinsko A10:5
1610. 02. 2013 10:00US Steinerová Choceň BSokol Brno I A10:7
1610. 02. 2013 10:00Koral Tišnov BSokol Lanžhot A3:10
1610. 02. 2013 10:30MS Brno CTTC Sokol Znojmo A10:0
1723. 02. 2013 16:00MS Brno CSokol Studená A10:2
1723. 02. 2013 15:00Koral Tišnov BSK Jihlava A10:1
1723. 02. 2013 14:30Sokol Lanžhot AUS Steinerová Choceň B10:7
1723. 02. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ATTC Ústí nad Orlicí A10:1
1723. 02. 2013 16:00Medovinka Hlinsko ABaník Mikulčice A9:9
1723. 02. 2013 15:00Sokol Brno I ASKST Hodonín B10:1
1824. 02. 2013 10:00Koral Tišnov BSokol Studená A9:9
1824. 02. 2013 10:30MS Brno CSK Jihlava A10:2
1824. 02. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo AUS Steinerová Choceň B9:9
1815. 02. 2013 19:00Sokol Lanžhot ATTC Ústí nad Orlicí A10:4
1824. 02. 2013 10:00Sokol Brno I ABaník Mikulčice A10:2
1824. 02. 2013 10:00Medovinka Hlinsko ASKST Hodonín B9:9
1909. 03. 2013 15:00Sokol Studená AMedovinka Hlinsko A10:2
1909. 03. 2013 16:00SK Jihlava ASokol Brno I A2:10
1909. 03. 2013 15:00Baník Mikulčice ASokol Lanžhot A6:10
1909. 03. 2013 16:00SKST Hodonín BTTC Sokol Znojmo A7:10
1909. 03. 2013 14:00US Steinerová Choceň BMS Brno C5:10
1909. 03. 2013 16:00TTC Ústí nad Orlicí AKoral Tišnov B10:3
2010. 03. 2013 10:00SK Jihlava AMedovinka Hlinsko A10:4
2010. 03. 2013 10:00Sokol Studená ASokol Brno I A2:10
2010. 03. 2013 10:00SKST Hodonín BSokol Lanžhot A9:9
2010. 03. 2013 10:00Baník Mikulčice ATTC Sokol Znojmo A7:10
2010. 03. 2013 10:00TTC Ústí nad Orlicí AMS Brno C5:10
2010. 03. 2013 10:00US Steinerová Choceň BKoral Tišnov B10:1
2123. 03. 2013 15:00Sokol Studená AUS Steinerová Choceň B6:10
2123. 03. 2013 16:00SK Jihlava ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
2123. 03. 2013 16:00MS Brno CBaník Mikulčice A10:2
2123. 03. 2013 15:00Koral Tišnov BSKST Hodonín B10:6
2123. 03. 2013 14:30Sokol Lanžhot AMedovinka Hlinsko A10:0
2123. 03. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Brno I A3:10
2224. 03. 2013 10:00SK Jihlava AUS Steinerová Choceň B3:10
2223. 03. 2013 10:00Sokol Studená ATTC Ústí nad Orlicí A10:7
2224. 03. 2013 10:00Koral Tišnov BBaník Mikulčice A7:10
2224. 03. 2013 10:30MS Brno CSKST Hodonín B10:1
2224. 03. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo AMedovinka Hlinsko A10:0
2224. 03. 2013 10:00Sokol Lanžhot ASokol Brno I A10:3
1/106. 04. 2013 18:00US Steinerová Choceň BMS Brno C9:8
1/106. 04. 2013 14:30TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A9:4
1/213. 04. 2013 15:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B9:3
1/213. 04. 2013 14:30Sokol Lanžhot ATTC Sokol Znojmo A9:7
1/314. 04. 2013 10:00MS Brno CUS Steinerová Choceň B9:5
1/314. 04. 2013 10:00TTC Sokol Znojmo ASokol Lanžhot A8:9
2/127. 04. 2013 14:30Sokol Lanžhot AMS Brno C2:9
2/204. 05. 2013 15:00MS Brno CSokol Lanžhot A9:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS