Výsledky
3. třída B muži
104. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Břevnov Hradčany A8:10
103. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BAvia Čakovice E6:10
104. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu APSK Olymp Praha C10:8
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTTC Elizza Praha G7:10
103. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CSK OAZA Praha B3:10
104. 10. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Kyje C6:10
210. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje C10:4
208. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Pankrác D5:10
210. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:2
211. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov B10:4
208. 10. 2012 00:00Avia Čakovice ETTC Praha - klub stolního tenisu A10:8
211. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Kbely B9:9
317. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Břevnov Hradčany A3:10
318. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Radotín A10:5
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BAvia Čakovice E1:10
317. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CPSK Olymp Praha C3:10
318. 10. 2012 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha G5:10
318. 10. 2012 19:00TJ Kyje CSK OAZA Praha B5:10
424. 10. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK OAZA Praha B10:7
424. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Kyje C10:4
425. 10. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Pankrác D10:6
422. 10. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:0
425. 10. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Sokol Žižkov B10:8
424. 10. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Praha - klub stolního tenisu A10:5
501. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Břevnov Hradčany A5:10
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Kbely B4:10
531. 10. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Radotín A6:10
501. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DAvia Čakovice E10:6
501. 11. 2012 19:00TJ Kyje CPSK Olymp Praha C9:9
529. 10. 2012 00:00SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha G5:10
607. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Elizza Praha G4:10
608. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha CSK OAZA Praha B10:7
605. 11. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Kyje C3:10
608. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Pankrác D10:5
607. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:8
608. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Žižkov B10:0
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
714. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTTC Praha - klub stolního tenisu A6:10
715. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Kbely B6:10
715. 11. 2012 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Radotín A10:8
712. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha BAvia Čakovice E6:10
714. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha GPSK Olymp Praha C10:4
821. 11. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany APSK Olymp Praha C10:2
819. 11. 2012 00:00Avia Čakovice ETTC Elizza Praha G7:10
822. 11. 2012 19:15TJ Sokol Radotín ASK OAZA Praha B10:6
821. 11. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Kyje C8:10
822. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Pankrác D10:5
819. 11. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C6:10
928. 11. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Břevnov Hradčany A1:10
929. 11. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Žižkov B9:9
929. 11. 2012 19:00TJ Kyje CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
926. 11. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Kbely B9:9
928. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Radotín A10:4
929. 11. 2012 18:00PSK Olymp Praha CAvia Čakovice E4:10
1005. 12. 2012 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany AAvia Čakovice E10:8
1006. 12. 2012 19:15TJ Sokol Radotín APSK Olymp Praha C8:10
1005. 12. 2012 18:30TJ Sokol Kbely BTTC Elizza Praha G4:10
1006. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ASK OAZA Praha B10:4
1003. 12. 2012 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Kyje C3:10
1005. 12. 2012 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Pankrác D1:10
1113. 12. 2012 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Břevnov Hradčany A3:10
1113. 12. 2012 19:00TJ Kyje CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:3
1110. 12. 2012 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov B10:8
1112. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha GTTC Praha - klub stolního tenisu A10:1
1113. 12. 2012 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Kbely B10:5
1110. 12. 2012 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Radotín A9:9
1209. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Radotín A10:6
1207. 01. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Kbely B10:3
1210. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTTC Praha - klub stolního tenisu A10:8
1209. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Žižkov B10:4
1207. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:6
1210. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Pankrác D10:4
1317. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Břevnov Hradčany A2:10
1317. 01. 2013 19:15TJ Pankrác DSK OAZA Praha B9:9
1316. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTTC Elizza Praha G4:10
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha C10:8
1317. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu AAvia Čakovice E10:7
1316. 01. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Radotín A3:10
1423. 01. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Kbely B10:2
1424. 01. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATTC Praha - klub stolního tenisu A6:10
1421. 01. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Žižkov B10:4
1424. 01. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:0
1423. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác D10:1
1421. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Kyje C10:8
1528. 01. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany A6:10
1531. 01. 2013 19:00TJ Kyje CTTC Elizza Praha G1:10
1531. 01. 2013 19:15TJ Pankrác DPSK Olymp Praha C10:7
1530. 01. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CAvia Čakovice E3:10
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Radotín A7:10
1531. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Sokol Kbely B10:4
1613. 02. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Praha - klub stolního tenisu A10:3
1606. 02. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Žižkov B10:5
1607. 02. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:7
1604. 02. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Pankrác D10:2
1607. 02. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Kyje C6:10
1606. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha GSK OAZA Praha B10:1
1727. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1725. 02. 2013 00:00SK OAZA Praha BPSK Olymp Praha C10:6
1728. 02. 2013 19:00TJ Kyje CAvia Čakovice E8:10
1728. 02. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Radotín A10:7
1727. 02. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Kbely B10:7
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTTC Praha - klub stolního tenisu A4:10
1806. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Žižkov B10:5
1807. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:6
1806. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BTJ Pankrác D9:9
1807. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATJ Kyje C9:9
1804. 03. 2013 00:00Avia Čakovice ESK OAZA Praha B10:6
1807. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTTC Elizza Praha G0:10
1914. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Břevnov Hradčany A7:10
1913. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha GAvia Čakovice E10:2
1911. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha BTJ Sokol Radotín A10:5
1914. 03. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Kbely B7:10
1914. 03. 2013 19:15TJ Pankrác DTTC Praha - klub stolního tenisu A10:6
1913. 03. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Sokol Žižkov B10:7
2020. 03. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:3
2018. 03. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BTJ Pankrác D7:10
2021. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATJ Kyje C10:8
2020. 03. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BSK OAZA Praha B10:4
2021. 03. 2013 19:15TJ Sokol Radotín ATTC Elizza Praha G0:10
2018. 03. 2013 00:00Avia Čakovice EPSK Olymp Praha C10:0
2125. 03. 2013 00:00Avia Čakovice ETJ Sokol Břevnov Hradčany A9:9
2128. 03. 2013 18:00PSK Olymp Praha CTJ Sokol Radotín A5:10
2127. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Kbely B10:4
2125. 03. 2013 00:00SK OAZA Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu A5:10
2128. 03. 2013 19:00TJ Kyje CTJ Sokol Žižkov B10:8
2128. 03. 2013 19:15TJ Pankrác DTJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C10:7
2203. 04. 2013 19:30TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Pankrác D10:0
2203. 04. 2013 19:00TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA CTJ Kyje C5:10
2201. 04. 2013 00:00TJ Sokol Žižkov BSK OAZA Praha B9:9
2204. 04. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ATTC Elizza Praha G10:6
2203. 04. 2013 18:30TJ Sokol Kbely BPSK Olymp Praha C10:0wo
2204. 04. 2013 19:15TJ Sokol Radotín AAvia Čakovice E10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS