Výsledky
6. třída A muži
101. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
105. 10. 2012 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu E4:10
101. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Elizza Praha J1:10
104. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FPSK Olymp Praha E1:10
104. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Orion Praha B10:6
101. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Kyje D6:10
212. 10. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Kyje D0:10wo
208. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha BTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:2
211. 10. 2012 19:30PSK Olymp Praha ESF SKK EL Nino Praha M10:4
208. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu F10:2
212. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EKST OK1OBO Praha A10:0
208. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ISK Vršovice B10:1
319. 10. 2012 19:15SK Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
315. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha AAC Sparta Praha I1:10
318. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Praha - klub stolního tenisu E4:10
319. 10. 2012 19:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Elizza Praha J9:9
315. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DPSK Olymp Praha E1:10
316. 10. 2012 19:00TJ Kyje DTJ Orion Praha B7:10
426. 10. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Orion Praha B0:10wo
425. 10. 2012 19:30PSK Olymp Praha ETJ Kyje D10:4
422. 10. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:1
426. 10. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ESF SKK EL Nino Praha M5:10
422. 10. 2012 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
426. 10. 2012 19:15SK Vršovice BKST OK1OBO Praha A10:0
529. 10. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
501. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FSK Vršovice B8:10
529. 10. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MAC Sparta Praha I3:10
529. 10. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:8
530. 10. 2012 19:00TJ Kyje DTTC Elizza Praha J9:9
529. 10. 2012 19:10TJ Orion Praha BPSK Olymp Praha E10:7
609. 11. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GPSK Olymp Praha E0:10wo
605. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTJ Orion Praha B5:10
609. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Kyje D10:4
605. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Sokol Břevnov Hradčany D10:2
609. 11. 2012 19:15SK Vršovice BSF SKK EL Nino Praha M7:10
605. 11. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu F0:10
715. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
712. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MKST OK1OBO Praha A10:0
712. 11. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSK Vršovice B7:10
713. 11. 2012 19:00TJ Kyje DAC Sparta Praha I9:9
712. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu E10:1
715. 11. 2012 19:30PSK Olymp Praha ETTC Elizza Praha J10:3
823. 11. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Elizza Praha J0:10wo
823. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EPSK Olymp Praha E1:10
819. 11. 2012 19:00AC Sparta Praha ITJ Orion Praha B4:10
823. 11. 2012 19:15SK Vršovice BTJ Kyje D7:6
819. 11. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany D1:10
822. 11. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FSF SKK EL Nino Praha M10:4
926. 11. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
926. 11. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Praha - klub stolního tenisu F5:10
927. 11. 2012 19:00TJ Kyje DKST OK1OBO Praha A10:0
926. 11. 2012 19:10TJ Orion Praha BSK Vršovice B10:5
929. 11. 2012 19:30PSK Olymp Praha EAC Sparta Praha I7:10
926. 11. 2012 19:00TTC Elizza Praha JTTC Praha - klub stolního tenisu E10:2
1007. 12. 2012 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha - klub stolního tenisu E0:10wo
1003. 12. 2012 19:00AC Sparta Praha ITTC Elizza Praha J10:6
1007. 12. 2012 19:15SK Vršovice BPSK Olymp Praha E2:10
1003. 12. 2012 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Orion Praha B0:10
1006. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Kyje D10:7
1003. 12. 2012 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Sokol Břevnov Hradčany D5:10
1110. 12. 2012 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1111. 12. 2012 19:00TJ Kyje DSF SKK EL Nino Praha M10:5
1110. 12. 2012 19:10TJ Orion Praha BTTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
1113. 12. 2012 19:30PSK Olymp Praha EKST OK1OBO Praha A10:0
1110. 12. 2012 19:00TTC Elizza Praha JSK Vršovice B10:0
1114. 12. 2012 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu EAC Sparta Praha I0:10
1211. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha I0:10wo
1211. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ESK Vršovice B10:7
1207. 01. 2013 19:00TTC Elizza Praha JKST OK1OBO Praha A10:0
1210. 01. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:6
1207. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BSF SKK EL Nino Praha M10:0wo
1208. 01. 2013 19:00TJ Kyje DTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:5
1315. 01. 2013 19:00TJ Kyje DTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1314. 01. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTJ Orion Praha B0:10
1314. 01. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MPSK Olymp Praha E2:10
1317. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTTC Elizza Praha J2:10
1314. 01. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ATTC Praha - klub stolního tenisu E1:10
1318. 01. 2013 19:15SK Vršovice BAC Sparta Praha I1:10
1425. 01. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GSK Vršovice B0:10wo
1421. 01. 2013 19:00AC Sparta Praha IKST OK1OBO Praha A10:0
1425. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Praha - klub stolního tenisu F10:1
1413. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha JSF SKK EL Nino Praha M10:1
1424. 01. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany D10:1
1422. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BTJ Kyje D10:6
1528. 01. 2013 19:10TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1529. 01. 2013 19:00TJ Kyje DPSK Olymp Praha E10:3
1528. 01. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DTTC Elizza Praha J4:10
1501. 02. 2013 19:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu E10:7
1531. 01. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FAC Sparta Praha I1:10
1528. 01. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ASK Vršovice B0:10
1608. 02. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GKST OK1OBO Praha A0:10wo
1608. 02. 2013 19:15SK Vršovice BTTC Praha - klub stolního tenisu F9:9
1604. 02. 2013 19:00AC Sparta Praha ISF SKK EL Nino Praha M10:3
1608. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Sokol Břevnov Hradčany D10:3
1604. 02. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Kyje D9:9
1607. 02. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Orion Praha B3:10
1728. 02. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1725. 02. 2013 19:10TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha J10:2
1726. 02. 2013 19:00TJ Kyje DTTC Praha - klub stolního tenisu E10:5
1725. 02. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DAC Sparta Praha I9:9
1725. 02. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MSK Vršovice B10:5
1728. 02. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FKST OK1OBO Praha A10:0
1808. 03. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha - klub stolního tenisu F0:10wo
1804. 03. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ASF SKK EL Nino Praha M1:10
1808. 03. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:7
1804. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha ITJ Kyje D10:6
1808. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Orion Praha B1:10
1804. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JPSK Olymp Praha E10:7
1911. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JTJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
1914. 03. 2013 19:30PSK Olymp Praha ETTC Praha - klub stolního tenisu E10:4
1911. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha BAC Sparta Praha I10:1
1912. 03. 2013 19:00TJ Kyje DSK Vršovice B10:3
1911. 03. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DKST OK1OBO Praha A10:3
1911. 03. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTTC Praha - klub stolního tenisu F10:5
2022. 03. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK EL Nino Praha M0:10wo
2021. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Sokol Břevnov Hradčany D10:8
2018. 03. 2013 19:00KST OK1OBO Praha ATJ Kyje D0:10
2022. 03. 2013 19:15SK Vršovice BTJ Orion Praha B2:10
2018. 03. 2013 19:00AC Sparta Praha IPSK Olymp Praha E10:4
2022. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETTC Elizza Praha J5:10
2129. 03. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu ETJ Lokomotiva Vršovice G10:0wo
2125. 03. 2013 19:00TTC Elizza Praha JAC Sparta Praha I10:1
2128. 03. 2013 19:30PSK Olymp Praha ESK Vršovice B9:9
2125. 03. 2013 19:10TJ Orion Praha BKST OK1OBO Praha A10:0
2126. 03. 2013 19:00TJ Kyje DTTC Praha - klub stolního tenisu F10:4
2125. 03. 2013 00:00TJ Sokol Břevnov Hradčany DSF SKK EL Nino Praha M1:10
2205. 04. 2013 18:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Břevnov Hradčany D0:10wo
2201. 04. 2013 00:00SF SKK EL Nino Praha MTJ Kyje D10:6
2204. 04. 2013 18:00TTC Praha - klub stolního tenisu FTJ Orion Praha B10:8
2201. 04. 2013 19:00KST OK1OBO Praha APSK Olymp Praha E0:10
2205. 04. 2013 19:15SK Vršovice BTTC Elizza Praha J2:10
2201. 04. 2013 19:00AC Sparta Praha ITTC Praha - klub stolního tenisu E10:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy