Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Slovan Kladno10:7
129. 09. 2018 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Příbram A10:2
129. 09. 2018 17:00TJ Sadská ATJ Slovan Lochovice A10:3
129. 09. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem BSokol Lány A10:3
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Aero Odolena Voda9:9
126. 09. 2018 18:00TJ Sokol Hudlice ATJ Neratovice A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Příbram A10:0
230. 09. 2018 10:00TTC Kladno ATTC Slovan Kladno10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sadská ASokol Lány A8:10
225. 09. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem BTJ Slovan Lochovice A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Neratovice A10:4
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Aero Odolena Voda6:10
313. 10. 2018 17:00TTC Slovan KladnoTJ Aero Odolena Voda10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Roztoky10:8
313. 10. 2018 17:00Sokol Lány ATJ Sokol Hudlice A8:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sadská A10:8
313. 10. 2018 17:00TTC Kladno ATTC Brandýs nad Labem B10:4
414. 10. 2018 10:00TTC Slovan KladnoTJ Neratovice A10:2
414. 10. 2018 10:00
Herna S.Hudlice
TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Hudlice A10:6
414. 10. 2018 10:00Sokol Lány ATJ Sokol Roztoky10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATTC Brandýs nad Labem B10:3
414. 10. 2018 10:00TTC Kladno ATJ Sadská A5:10
527. 10. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Slovan Kladno 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hořovice A 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Kladno A 
527. 10. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Slovan Lochovice A 
527. 10. 2018 17:00TJ Neratovice ASokol Lány A 
628. 10. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem BTTC Slovan Kladno 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Kladno A 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Hořovice A 
628. 10. 2018 10:00TJ Aero Odolena VodaSokol Lány A 
628. 10. 2018 10:00TJ Neratovice ATJ Slovan Lochovice A 
710. 11. 2018 17:00TTC Slovan KladnoTJ Slovan Lochovice A
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Aero Odolena Voda
710. 11. 2018 17:00TTC Kladno ATJ Neratovice A
710. 11. 2018 17:00TJ Sadská ATJ Sokol Roztoky
710. 11. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hudlice A
811. 11. 2018 10:00TTC Slovan KladnoSokol Lány A
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Neratovice A
811. 11. 2018 10:00TTC Kladno ATJ Aero Odolena Voda
811. 11. 2018 10:00TJ Sadská ATJ Sokol Hudlice A
811. 11. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Roztoky
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTTC Slovan Kladno
924. 11. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sadská A
924. 11. 2018 17:00TJ Neratovice ATTC Brandýs nad Labem B
924. 11. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sokol Hořovice A
924. 11. 2018 17:00Sokol Lány ATTC Kladno A
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice ATTC Slovan Kladno
1025. 11. 2018 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Brandýs nad Labem B
1025. 11. 2018 10:00TJ Neratovice ATJ Sadská A
1025. 11. 2018 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Kladno A
1025. 11. 2018 10:00Sokol Lány ATJ Sokol Hořovice A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice ATTC Kladno A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sadská ATTC Brandýs nad Labem B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Hudlice A
1108. 12. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Neratovice A
1108. 12. 2018 17:00TJ Slovan Lochovice ASokol Lány A
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hořovice A
1212. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sadská A
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sokol Roztoky
1212. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Aero Odolena Voda
1212. 01. 2019 17:00Sokol Lány ATJ Slovan Lochovice A
1326. 01. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hořovice A
1326. 01. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Sadská A
1326. 01. 2019 17:00Sokol Lány ATTC Brandýs nad Labem B
1326. 01. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Roztoky
1326. 01. 2019 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hudlice A
1427. 01. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTTC Kladno A
1427. 01. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Sadská A
1427. 01. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATTC Brandýs nad Labem B
1427. 01. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Sokol Roztoky
1427. 01. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hudlice A
1509. 02. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Slovan Kladno
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Slovan Lochovice A
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ASokol Lány A
1509. 02. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Sokol Hořovice A
1509. 02. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTTC Kladno A
1610. 02. 2019 10:00TJ Neratovice ATTC Slovan Kladno
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Slovan Lochovice A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol RoztokySokol Lány A
1610. 02. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Sokol Hořovice A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sadská ATTC Kladno A
1723. 02. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sadská A
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Roztoky
1723. 02. 2019 17:00TTC Kladno ATJ Sokol Hudlice A
1723. 02. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATJ Aero Odolena Voda
1723. 02. 2019 17:00Sokol Lány ATJ Neratovice A
1824. 02. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTTC Brandýs nad Labem B
1824. 02. 2019 10:00TTC Kladno ATJ Sokol Roztoky
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice ATJ Sokol Hudlice A
1824. 02. 2019 10:00Sokol Lány ATJ Aero Odolena Voda
1824. 02. 2019 10:00TJ Slovan Lochovice ATJ Neratovice A
1909. 03. 2019 17:00TJ Slovan Lochovice ATTC Slovan Kladno
1909. 03. 2019 17:00TJ Aero Odolena VodaTJ Sokol Hořovice A
1909. 03. 2019 17:00TJ Neratovice ATTC Kladno A
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol RoztokyTJ Sadská A
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hudlice ATTC Brandýs nad Labem B
2010. 03. 2019 10:00Sokol Lány ATTC Slovan Kladno
2010. 03. 2019 10:00TJ Neratovice ATJ Sokol Hořovice A
2010. 03. 2019 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Kladno A
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hudlice ATJ Sadská A
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Brandýs nad Labem B
2123. 03. 2019 17:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Roztoky
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská ATJ Aero Odolena Voda
2123. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Neratovice A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice ATJ Slovan Lochovice A
2123. 03. 2019 17:00TTC Kladno ASokol Lány A
2224. 03. 2019 10:00TTC Slovan KladnoTJ Sokol Hudlice A
2224. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem BTJ Aero Odolena Voda
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská ATJ Neratovice A
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno ATJ Slovan Lochovice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice ASokol Lány A
DIVIZE Žen
129. 09. 2018 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Spartak Čelákovice A10:0
106. 10. 2018 17:00TJ Jizera KáranýTTC Žehuň3:7
213. 10. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Jizera Káraný3:7
213. 10. 2018 18:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Sokol Králův Dvůr Queens B9:1
327. 10. 2018 17:00TJ Jizera KáranýTJ Sokol Uhlířské Janovice 
327. 10. 2018 13:30TTC ŽehuňTJ Spartak Čelákovice A 
410. 11. 2018 13:30TJ Sokol Uhlířské JanoviceTTC Žehuň
410. 11. 2018 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Jizera Káraný
524. 11. 2018 10:00TTC ŽehuňTJ Sokol Králův Dvůr Queens B
524. 11. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice
627. 01. 2019 13:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Králův Dvůr Queens B
626. 01. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Jizera Káraný
709. 02. 2019 17:00TJ Jizera KáranýTJ Spartak Čelákovice A
709. 02. 2019 12:30TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTJ Sokol Uhlířské Janovice
823. 02. 2019 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Jizera Káraný
823. 02. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Žehuň
909. 03. 2019 13:30TTC ŽehuňTJ Sokol Uhlířské Janovice
909. 03. 2019 18:00TJ Jizera KáranýTJ Sokol Králův Dvůr Queens B
1023. 03. 2019 18:00TJ Sokol Králův Dvůr Queens BTTC Žehuň
1023. 03. 2019 17:00TJ Sokol Uhlířské JanoviceTJ Spartak Čelákovice A
Krajská soutěž 1.třídy sk.A
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ASK Březnice A9:9
129. 09. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Příbram B8:10
125. 09. 2018 18:30TJ ChaloupkyKST Rakovník C6:10
129. 09. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Tatran Sedlčany B10:8
129. 09. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTTC Kladno B10:8
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Králův Dvůr A6:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Příbram B5:10
230. 09. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkSK Březnice A10:5
230. 09. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Tatran Sedlčany B9:9
224. 09. 2018 18:00KST Rakovník BKST Rakovník C10:3
230. 09. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Králův Dvůr A8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Kladno B10:7
313. 10. 2018 17:00SK Březnice ATTC Kladno B6:10
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Králův Dvůr A10:4
313. 10. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Roztoky B10:0
313. 10. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Libčice10:8
309. 10. 2018 18:00
Herna Chaloupky
TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Chaloupky10:8
310. 10. 2018 18:30Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník B10:7
414. 10. 2018 10:00SK Březnice ATJ Sokol Králův Dvůr A4:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Příbram BTTC Kladno B10:8
414. 10. 2018 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Libčice10:6
414. 10. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Roztoky B10:0
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník B5:10
414. 10. 2018 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Chaloupky10:6
527. 10. 2018 17:00TJ ChaloupkySK Březnice A 
527. 10. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Příbram B 
527. 10. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceKanoistický klub Rakovník 
527. 10. 2018 17:00TTC Kladno BKST Rakovník C 
527. 10. 2018 18:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Tatran Sedlčany B 
628. 10. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Příbram B 
628. 10. 2018 13:00KST Rakovník BSK Březnice A 
628. 10. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BKanoistický klub Rakovník 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Mníšek pod Brdy A 
628. 10. 2018 10:00TTC Kladno BTJ Tatran Sedlčany B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník C 
710. 11. 2018 17:00SK Březnice AKST Rakovník C
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Tatran Sedlčany B
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATTC Kladno B
710. 11. 2018 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Králův Dvůr A
710. 11. 2018 17:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Roztoky B
710. 11. 2018 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Libčice
811. 11. 2018 10:00SK Březnice ATJ Tatran Sedlčany B
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Příbram BKST Rakovník C
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Králův Dvůr A
811. 11. 2018 16:00Kanoistický klub RakovníkTTC Kladno B
811. 11. 2018 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Libčice
811. 11. 2018 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Roztoky B
924. 11. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BSK Březnice A
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Příbram B
924. 11. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Chaloupky
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKST Rakovník B
924. 11. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
924. 11. 2018 18:00TJ Tatran Sedlčany BKanoistický klub Rakovník
1025. 11. 2018 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Příbram B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol LibčiceSK Březnice A
1025. 11. 2018 10:00TTC Kladno BKST Rakovník B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Chaloupky
1025. 11. 2018 10:00KST Rakovník CKanoistický klub Rakovník
1025. 11. 2018 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKanoistický klub Rakovník
1108. 12. 2018 17:00TJ ChaloupkyKST Rakovník B
1108. 12. 2018 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Sokol Libčice
1108. 12. 2018 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Králův Dvůr A
1108. 12. 2018 17:00KST Rakovník CTJ Tatran Sedlčany B
1108. 12. 2018 17:00SK Březnice ATJ Sokol Příbram B
1212. 01. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1212. 01. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Chaloupky
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Sokol Roztoky B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATTC Kladno B
1212. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník C
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BSK Březnice A
1326. 01. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BKanoistický klub Rakovník
1326. 01. 2019 17:00KST Rakovník CTJ Chaloupky
1326. 01. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BKST Rakovník B
1326. 01. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Roztoky B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Libčice
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1427. 01. 2019 10:00SK Březnice AKanoistický klub Rakovník
1427. 01. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Chaloupky
1426. 09. 2018 20:00KST Rakovník CKST Rakovník B10:4
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Roztoky B
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Libčice
1509. 02. 2019 17:00TTC Kladno BSK Březnice A
1509. 02. 2019 18:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Příbram B
1509. 02. 2019 15:00TJ Sokol Roztoky BKST Rakovník C
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceTJ Tatran Sedlčany B
1509. 02. 2019 17:00
Herna S.Mníšek p.B. A
TJ ChaloupkyTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1509. 02. 2019 17:00KST Rakovník BKanoistický klub Rakovník
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ASK Březnice A
1610. 02. 2019 10:00TTC Kladno BTJ Sokol Příbram B
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník C
1610. 02. 2019 12:00TJ Sokol Roztoky BTJ Tatran Sedlčany B
1610. 02. 2019 13:00KST Rakovník BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1610. 02. 2019 10:00TJ ChaloupkyKanoistický klub Rakovník
1723. 02. 2019 17:00SK Březnice ATJ Chaloupky
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BKST Rakovník B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Roztoky B
1723. 02. 2019 13:30Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Libčice
1723. 02. 2019 17:00KST Rakovník CTTC Kladno B
1723. 02. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Králův Dvůr A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Chaloupky
1824. 02. 2019 10:00SK Březnice AKST Rakovník B
1824. 02. 2019 13:00Kanoistický klub RakovníkTJ Sokol Roztoky B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Sokol Libčice
1824. 02. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BTTC Kladno B
1824. 02. 2019 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Králův Dvůr A
1909. 03. 2019 17:00KST Rakovník CSK Březnice A
1909. 03. 2019 18:00TJ Tatran Sedlčany BTJ Sokol Příbram B
1909. 03. 2019 17:00TTC Kladno BTJ Sokol Mníšek pod Brdy A
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Králův Dvůr AKanoistický klub Rakovník
1909. 03. 2019 15:00TJ Sokol Roztoky BTJ Chaloupky
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol LibčiceKST Rakovník B
2010. 03. 2019 10:00TJ Tatran Sedlčany BSK Březnice A
2010. 03. 2019 10:00KST Rakovník CTJ Sokol Příbram B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr ATJ Sokol Mníšek pod Brdy A
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno BKanoistický klub Rakovník
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol LibčiceTJ Chaloupky
2010. 03. 2019 12:00TJ Sokol Roztoky BKST Rakovník B
2123. 03. 2019 17:00SK Březnice ATJ Sokol Roztoky B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Libčice
2123. 03. 2019 17:00TJ ChaloupkyTTC Kladno B
2123. 03. 2019 17:00KST Rakovník BTJ Sokol Králův Dvůr A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy AKST Rakovník C
2123. 03. 2019 10:00Kanoistický klub RakovníkTJ Tatran Sedlčany B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Příbram BTJ Sokol Roztoky B
2224. 03. 2019 10:00SK Březnice ATJ Sokol Libčice
2224. 03. 2019 13:00KST Rakovník BTTC Kladno B
2224. 03. 2019 10:00TJ ChaloupkyTJ Sokol Králův Dvůr A
2224. 03. 2019 16:00Kanoistický klub RakovníkKST Rakovník C
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ATJ Tatran Sedlčany B
Krajská soutěž 1.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Velké Popovice10:4
129. 09. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:8
129. 09. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Brandýs nad Labem C9:9
122. 09. 2018 17:00TTC Říčany ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Kosmonosy10:2
120. 09. 2018 19:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Krchleby A10:3
230. 09. 2018 10:00TJ Neratovice BTJ Sokol Libice nad Cidlinou10:2
230. 09. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Velké Popovice10:2
230. 09. 2018 13:00TJ Sadská BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:5
219. 09. 2018 18:30TTC Říčany ATTC Brandýs nad Labem C10:2
230. 09. 2018 10:00
Herna Krchleby
TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Krchleby A8:10
230. 09. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Kosmonosy10:3
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Kosmonosy10:5
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Krchleby A10:7
313. 10. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:2
313. 10. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BST EUROMASTER Kolín C10:6
313. 10. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sadská B2:10
313. 10. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Říčany A10:7
412. 10. 2018 19:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Krchleby A10:7
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Kosmonosy10:2
414. 10. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CST EUROMASTER Kolín C6:10
414. 10. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B10:4
414. 10. 2018 10:00TJ Neratovice BTTC Říčany A6:10
414. 10. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sadská B7:10
527. 10. 2018 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Velké Popovice 
527. 10. 2018 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Libice nad Cidlinou 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Neratovice B 
527. 10. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Bělá pod Bezdězem B 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Brandýs nad Labem C 
518. 10. 2018 19:30TJ Sokol Krchleby ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4
628. 10. 2018 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Libice nad Cidlinou 
628. 10. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Velké Popovice 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Bělá pod Bezdězem B 
628. 10. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Neratovice B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosySKC Zruč nad Sázavou RABBIT B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATTC Brandýs nad Labem C 
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Brandýs nad Labem C
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
710. 11. 2018 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Kosmonosy
710. 11. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A
710. 11. 2018 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
710. 11. 2018 17:00TTC Říčany AST EUROMASTER Kolín C
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velké PopoviceSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Brandýs nad Labem C
811. 11. 2018 10:00TJ Neratovice BTJ Sokol Krchleby A
811. 11. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Kosmonosy
811. 11. 2018 13:00TJ Sadská BST EUROMASTER Kolín C
811. 11. 2018 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Velké Popovice
924. 11. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Libice nad Cidlinou
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sadská B
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Říčany A
924. 11. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Neratovice B
924. 11. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Bělá pod Bezdězem B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1025. 11. 2018 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Velké Popovice
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Říčany A
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sadská B
1025. 11. 2018 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Bělá pod Bezdězem B
1025. 11. 2018 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Neratovice B
1108. 12. 2018 17:00TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B
1108. 12. 2018 13:30TJ Sadská BTTC Říčany A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BST EUROMASTER Kolín C
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Krchleby A
1108. 12. 2018 17:00TTC Brandýs nad Labem CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1212. 01. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B
1212. 01. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sadská B
1212. 01. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Kosmonosy
1212. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Brandýs nad Labem C
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Velké Popovice
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Neratovice B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B
1326. 01. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sadská B
1326. 01. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Říčany A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby AST EUROMASTER Kolín C
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Neratovice B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Bělá pod Bezdězem B
1427. 01. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sadská B
1427. 01. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTTC Říčany A
1427. 01. 2019 10:00
Herna S.Mnich. Hradiště B
TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyST EUROMASTER Kolín C
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Velké Popovice
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Libice nad Cidlinou
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Brandýs nad Labem C
1509. 02. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1509. 02. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Neratovice B
1509. 02. 2019 17:00TTC Říčany ATTC Bělá pod Bezdězem B
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Sokol Velké Popovice
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1610. 02. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Brandýs nad Labem C
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
1610. 02. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Neratovice B
1610. 02. 2019 13:00TJ Sadská BTTC Bělá pod Bezdězem B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sadská B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Říčany A
1723. 02. 2019 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1723. 02. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín C
1723. 02. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Kosmonosy
1723. 02. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Krchleby A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sadská B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Říčany A
1824. 02. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
1824. 02. 2019 10:00TJ Neratovice BST EUROMASTER Kolín C
1824. 02. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Kosmonosy
1824. 02. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Krchleby A
1909. 03. 2019 17:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Velké Popovice
1909. 03. 2019 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Libice nad Cidlinou
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol KosmonosyTJ Neratovice B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTJ Sadská B
1909. 03. 2019 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Říčany A
2010. 03. 2019 13:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTJ Sokol Velké Popovice
2010. 03. 2019 10:00TTC Brandýs nad Labem CTJ Sokol Libice nad Cidlinou
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Krchleby ATJ Neratovice B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B
2010. 03. 2019 13:00ST EUROMASTER Kolín CTJ Sadská B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště BTTC Říčany A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouST EUROMASTER Kolín C
2123. 03. 2019 13:30TJ Sadská BTJ Sokol Kosmonosy
2123. 03. 2019 17:00TTC Říčany ATJ Sokol Krchleby A
2123. 03. 2019 17:00TJ Neratovice BTTC Brandýs nad Labem C
2123. 03. 2019 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTJ Sokol Mnichovo Hradiště B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velké PopoviceST EUROMASTER Kolín C
2224. 03. 2019 10:00TTC Říčany ATJ Sokol Kosmonosy
2224. 03. 2019 13:00TJ Sadská BTJ Sokol Krchleby A
2224. 03. 2019 13:30TTC Bělá pod Bezdězem BTTC Brandýs nad Labem C
2224. 03. 2019 10:00TJ Neratovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Krajská soutěž 2.třídy sk.A
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTSM Kladno13:5
129. 09. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Buštěhrad11:7
129. 09. 2018 17:00Sokol Lány BKST Rakovník D8:10
117. 09. 2018 18:00Sokol Rudná ASokol Nižbor12:6
123. 09. 2018 16:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Hředle3:15
127. 09. 2018 18:00STC Slaný ATJ Sokol Stochov Honice10:8
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Buštěhrad10:8
230. 09. 2018 10:00TTC Kladno CTSM Kladno13:5
230. 09. 2018 10:00Sokol Lány BSokol Nižbor7:11
230. 09. 2018 15:00Sokol Rudná AKST Rakovník D11:7
228. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Stochov Honice9:9
230. 09. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Hředle11:7
313. 10. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Hředle6:12
305. 10. 2018 19:15TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Stochov Honice7:11
313. 10. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Slavoj Obecnice B11:7
313. 10. 2018 17:00Sokol NižborSTC Slaný A12:6
313. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Lány B12:6
313. 10. 2018 17:00TTC Kladno CSokol Rudná A8:10
414. 10. 2018 13:00TSM KladnoTJ Sokol Stochov Honice9:9
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Hředle11:7
414. 10. 2018 16:00KST Rakovník DSTC Slaný A9:9
414. 10. 2018 10:00Sokol NižborTJ Slavoj Obecnice B11:7
414. 10. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Rudná A5:13
414. 10. 2018 10:00TTC Kladno CSokol Lány B11:7
527. 10. 2018 17:00Sokol Lány BTSM Kladno 
527. 10. 2018 17:00Sokol Rudná ATJ Sokol Buštěhrad 
527. 10. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
527. 10. 2018 17:00STC Slaný ATTC Kladno C 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol HředleKST Rakovník D 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Nižbor 
628. 10. 2018 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Buštěhrad 
628. 10. 2018 13:00Sokol Rudná ATSM Kladno 
628. 10. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTTC Kladno C 
628. 10. 2018 10:00STC Slaný ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Nižbor 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceKST Rakovník D 
710. 11. 2018 13:30TSM KladnoKST Rakovník D
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Nižbor
710. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Hředle
710. 11. 2018 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Stochov Honice
710. 11. 2018 17:00Sokol Lány BTJ Slavoj Obecnice B
710. 11. 2018 17:00Sokol Rudná ASTC Slaný A
811. 11. 2018 13:00TSM KladnoSokol Nižbor
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol BuštěhradKST Rakovník D
811. 11. 2018 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Sokol Stochov Honice
811. 11. 2018 10:00TTC Kladno CTJ Sokol Hředle
811. 11. 2018 10:00Sokol Lány BSTC Slaný A
811. 11. 2018 13:00Sokol Rudná ATJ Slavoj Obecnice B
924. 11. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BTSM Kladno
924. 11. 2018 17:00STC Slaný ATJ Sokol Buštěhrad
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol HředleSokol Lány B
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Rudná A
924. 11. 2018 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
924. 11. 2018 17:00Sokol NižborTTC Kladno C
1025. 11. 2018 13:00TJ Slavoj Obecnice BTJ Sokol Buštěhrad
1025. 11. 2018 10:00STC Slaný ATSM Kladno
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol HředleSokol Rudná A
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Stochov HoniceSokol Lány B
1025. 11. 2018 16:00KST Rakovník DTTC Kladno C
1025. 11. 2018 10:00Sokol NižborTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTTC Kladno C
1108. 12. 2018 17:00Sokol Lány BSokol Rudná A
1108. 12. 2018 13:30TJ Slavoj Obecnice BSTC Slaný A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Stochov Honice
1108. 12. 2018 10:00KST Rakovník DSokol Nižbor
1108. 12. 2018 13:30TSM KladnoTJ Sokol Buštěhrad
1212. 01. 2019 17:00TTC Kladno CTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1212. 01. 2019 17:00Sokol Rudná ASokol Lány B
1212. 01. 2019 17:00STC Slaný ATJ Slavoj Obecnice B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Hředle
1212. 01. 2019 17:00Sokol NižborKST Rakovník D
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTSM Kladno
1326. 01. 2019 13:30TSM KladnoTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradTTC Kladno C
1326. 01. 2019 10:00KST Rakovník DSokol Lány B
1326. 01. 2019 17:00Sokol NižborSokol Rudná A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Slavoj Obecnice B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceSTC Slaný A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1427. 01. 2019 13:00TSM KladnoTTC Kladno C
1427. 01. 2019 10:00Sokol NižborSokol Lány B
1427. 01. 2019 16:00KST Rakovník DSokol Rudná A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Slavoj Obecnice B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol HředleSTC Slaný A
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol HředleTSM Kladno
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Buštěhrad
1509. 02. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BKST Rakovník D
1509. 02. 2019 17:00STC Slaný ASokol Nižbor
1509. 02. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1509. 02. 2019 17:00Sokol Rudná ATTC Kladno C
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTSM Kladno
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Buštěhrad
1610. 02. 2019 10:00STC Slaný AKST Rakovník D
1610. 02. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Nižbor
1610. 02. 2019 13:00Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1610. 02. 2019 10:00Sokol Lány BTTC Kladno C
1723. 02. 2019 13:30TSM KladnoSokol Lány B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradSokol Rudná A
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BTJ Slavoj Obecnice B
1723. 02. 2019 17:00TTC Kladno CSTC Slaný A
1723. 02. 2019 10:00KST Rakovník DTJ Sokol Hředle
1723. 02. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Stochov Honice
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradSokol Lány B
1824. 02. 2019 13:00TSM KladnoSokol Rudná A
1824. 02. 2019 10:00TTC Kladno CTJ Slavoj Obecnice B
1824. 02. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSTC Slaný A
1824. 02. 2019 10:00Sokol NižborTJ Sokol Hředle
1824. 02. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Stochov Honice
1909. 03. 2019 10:00KST Rakovník DTSM Kladno
1909. 03. 2019 17:00Sokol NižborTJ Sokol Buštěhrad
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol HředleTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Stochov HoniceTTC Kladno C
1909. 03. 2019 13:30TJ Slavoj Obecnice BSokol Lány B
1909. 03. 2019 17:00STC Slaný ASokol Rudná A
2010. 03. 2019 10:00Sokol NižborTSM Kladno
2010. 03. 2019 16:00KST Rakovník DTJ Sokol Buštěhrad
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Stochov HoniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol HředleTTC Kladno C
2010. 03. 2019 10:00STC Slaný ASokol Lány B
2010. 03. 2019 13:00TJ Slavoj Obecnice BSokol Rudná A
2123. 03. 2019 13:30TSM KladnoTJ Slavoj Obecnice B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol BuštěhradSTC Slaný A
2123. 03. 2019 17:00Sokol Lány BTJ Sokol Hředle
2123. 03. 2019 17:00Sokol Rudná ATJ Sokol Stochov Honice
2123. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mníšek pod Brdy BKST Rakovník D
2123. 03. 2019 17:00TTC Kladno CSokol Nižbor
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol BuštěhradTJ Slavoj Obecnice B
2224. 03. 2019 13:00TSM KladnoSTC Slaný A
2224. 03. 2019 13:00Sokol Rudná ATJ Sokol Hředle
2224. 03. 2019 10:00Sokol Lány BTJ Sokol Stochov Honice
2224. 03. 2019 10:00TTC Kladno CKST Rakovník D
2224. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy BSokol Nižbor
Krajská soutěž 2.třídy sk.B
129. 09. 2018 17:00
Herna Spartaku Rožmitál
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Rožmitál6:12
129. 09. 2018 13:30ST Benešov ATJ Spartak Čenkov13:5
121. 09. 2018 18:30TJ BroumyTJ Sokol Žebrák12:6
129. 09. 2018 12:00
Herna S.K.Dvůr
SK Březnice BTJ Sokol Králův Dvůr B17:1
129. 09. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATTC Kladno D14:4
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Hořovice B13:5
230. 09. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Spartak Čenkov13:5
230. 09. 2018 10:00ST Benešov ATJ Spartak Rožmitál14:4
230. 09. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Králův Dvůr B12:6
225. 09. 2018 18:00
Herna S.Žebrák
SK Březnice BTJ Sokol Žebrák11:7
230. 09. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hořovice B11:7
230. 09. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTTC Kladno D11:7
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTTC Kladno D9:9
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hořovice B13:5
312. 10. 2018 18:00TJ Sokol ŽebrákTJ Slavoj Obecnice A5:13
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hudlice B4:14
313. 10. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Broumy11:7
310. 10. 2018 18:00ST Benešov ASK Březnice B11:7
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hořovice B13:5
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTTC Kladno D10:8
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hudlice B5:13
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Slavoj Obecnice A8:10
414. 10. 2018 10:00
Herna SK Březnice
TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Březnice B5:13
414. 10. 2018 10:00ST Benešov ATJ Broumy13:5
527. 10. 2018 17:00TJ BroumyTJ Spartak Rožmitál 
527. 10. 2018 16:00
Herna Sp.Čenkov
SK Březnice BTJ Spartak Čenkov 
527. 10. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C 
517. 10. 2018 18:15TJ Sokol Hudlice BST Benešov A7:11
527. 10. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Žebrák 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Králův Dvůr B 
628. 10. 2018 10:00TJ BroumyTJ Spartak Čenkov 
628. 10. 2018 10:00
Herna Sp. Rožmitál
SK Březnice BTJ Spartak Rožmitál 
628. 10. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice AST Benešov A 
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C 
628. 10. 2018 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Králův Dvůr B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Žebrák 
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Žebrák
710. 11. 2018 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Králův Dvůr B
710. 11. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTTC Kladno D
710. 11. 2018 13:30ST Benešov ATJ Sokol Hořovice B
710. 11. 2018 17:00TJ BroumyTJ Slavoj Obecnice A
710. 11. 2018 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hudlice B
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Králův Dvůr B
811. 11. 2018 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Žebrák
811. 11. 2018 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hořovice B
811. 11. 2018 10:00ST Benešov ATTC Kladno D
811. 11. 2018 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hudlice B
811. 11. 2018 13:00SK Březnice BTJ Slavoj Obecnice A
924. 11. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Rožmitál
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Čenkov
924. 11. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Broumy
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Hořovice BSK Březnice B
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BST Benešov A
1025. 11. 2018 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Spartak Čenkov
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Spartak Rožmitál
1025. 11. 2018 10:00TTC Kladno DSK Březnice B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Broumy
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol ŽebrákST Benešov A
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1108. 12. 2018 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CST Benešov A
1108. 12. 2018 17:00TJ BroumySK Březnice B
1108. 12. 2018 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Hudlice B
1108. 12. 2018 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Hořovice B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Králův Dvůr B
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Spartak Čenkov
1212. 01. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1212. 01. 2019 17:00SK Březnice BTJ Broumy
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Slavoj Obecnice A
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTTC Kladno D
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Žebrák
1212. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Spartak Rožmitál
1326. 01. 2019 17:00
Herna Mníšku
TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovST Benešov A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Broumy
1326. 01. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BSK Březnice B
1326. 01. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Slavoj Obecnice A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Hudlice B
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálST Benešov A
1427. 01. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Broumy
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákSK Březnice B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Slavoj Obecnice A
1427. 01. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Sokol Hudlice B
1509. 02. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Spartak Rožmitál
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Čenkov
1509. 02. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Žebrák
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Králův Dvůr B
1509. 02. 2019 17:00TJ BroumyTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1509. 02. 2019 17:00SK Březnice BST Benešov A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Spartak Rožmitál
1610. 02. 2019 10:00TTC Kladno DTJ Spartak Čenkov
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Sokol Žebrák
1610. 02. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Sokol Králův Dvůr B
1610. 02. 2019 10:00
Herna S.Mníšku p.B. C
SK Březnice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1610. 02. 2019 10:00TJ BroumyST Benešov A
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Broumy
1723. 02. 2019 17:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak ČenkovSK Březnice B
1723. 02. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Slavoj Obecnice A
1723. 02. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Hudlice B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTTC Kladno D
1723. 02. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Sokol Hořovice B
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Broumy
1824. 02. 2019 10:00
Herna SK Březnice
TJ Spartak RožmitálSK Březnice B
1824. 02. 2019 10:00ST Benešov ATJ Slavoj Obecnice A
1824. 02. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Hudlice B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Králův Dvůr BTTC Kladno D
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Sokol Hořovice B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Rožmitál
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Čenkov
1909. 03. 2019 13:30TTC Kladno DTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Hořovice BST Benešov A
1909. 03. 2019 17:00TJ Slavoj Obecnice ATJ Broumy
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Hudlice BSK Březnice B
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Králův Dvůr BTJ Spartak Rožmitál
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol ŽebrákTJ Spartak Čenkov
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Hořovice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C
2010. 03. 2019 10:00TTC Kladno DST Benešov A
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Hudlice BTJ Broumy
2010. 03. 2019 10:00TJ Slavoj Obecnice ASK Březnice B
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak RožmitálTJ Slavoj Obecnice A
2123. 03. 2019 17:00TJ Spartak ČenkovTJ Sokol Hudlice B
2123. 03. 2019 17:00TJ BroumyTTC Kladno D
2123. 03. 2019 13:30SK Březnice BTJ Sokol Hořovice B
2123. 03. 2019 10:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Žebrák
2123. 03. 2019 13:30ST Benešov ATJ Sokol Králův Dvůr B
2224. 03. 2019 10:00TJ Spartak ČenkovTJ Slavoj Obecnice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Spartak RožmitálTJ Sokol Hudlice B
2224. 03. 2019 13:00SK Březnice BTTC Kladno D
2224. 03. 2019 10:00TJ BroumyTJ Sokol Hořovice B
2224. 03. 2019 10:00ST Benešov ATJ Sokol Žebrák
2224. 03. 2019 16:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Králův Dvůr B
Krajská soutěž 2.třídy sk.C
129. 09. 2018 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Všetaty A7:11
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Kutná Hora B9:9
129. 09. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATTC Brandýs nad Labem D10:8
129. 09. 2018 17:00SK Městec Králové ATJ AŠ Mladá Boleslav B11:7
129. 09. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C10:8
129. 09. 2018 13:30
Herna S. Krchleby B
SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Krchleby B3:15
230. 09. 2018 13:00TJ Neratovice CTJ Sokol Kutná Hora B8:10
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Všetaty A11:7
230. 09. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ AŠ Mladá Boleslav B5:13
230. 09. 2018 10:00SK Městec Králové ATTC Brandýs nad Labem D13:5
230. 09. 2018 13:00
Herna Krchleby
TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Krchleby B8:10
230. 09. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATTC Bělá pod Bezdězem C4:14
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATTC Bělá pod Bezdězem C7:11
313. 10. 2018 15:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Krchleby B11:7
313. 10. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště C5:13
313. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSK Viktorie Ořech A17:1
313. 10. 2018 13:30TJ Neratovice CSokol Dolní Beřkovice A7:11
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ASK Městec Králové A10:8
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Krchleby B11:7
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9
414. 10. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem DSK Viktorie Ořech A11:7
19,26 nehl
414. 10. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C14:4
414. 10. 2018 13:00TJ Neratovice CSK Městec Králové A8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ASokol Dolní Beřkovice A18:0
527. 10. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Všetaty A 
527. 10. 2018 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Kutná Hora B 
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Neratovice C 
527. 10. 2018 15:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Čáslav A 
527. 10. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Brandýs nad Labem D 
527. 10. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ AŠ Mladá Boleslav B 
628. 10. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Kutná Hora B 
628. 10. 2018 10:00SK Městec Králové ATJ Sokol Všetaty A 
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Čáslav A 
628. 10. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Neratovice C 
628. 10. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav B 
628. 10. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Brandýs nad Labem D 
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATTC Brandýs nad Labem D
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ AŠ Mladá Boleslav B
710. 11. 2018 13:30TJ Neratovice CTTC Bělá pod Bezdězem C
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Krchleby B
710. 11. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
710. 11. 2018 17:00SK Městec Králové ASK Viktorie Ořech A
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ AŠ Mladá Boleslav B
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTTC Brandýs nad Labem D
811. 11. 2018 13:00TJ Neratovice CTJ Sokol Krchleby B
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Bělá pod Bezdězem C
811. 11. 2018 10:00Sokol Dolní Beřkovice ASK Viktorie Ořech A
811. 11. 2018 10:00SK Městec Králové ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Všetaty A
924. 11. 2018 17:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Kutná Hora B
924. 11. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Dolní Beřkovice A
924. 11. 2018 13:30TJ Sokol Krchleby BSK Městec Králové A
924. 11. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Neratovice C
924. 11. 2018 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Čáslav A
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ Sokol Kutná Hora B
1025. 11. 2018 10:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Všetaty A
1025. 11. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Městec Králové A
1025. 11. 2018 13:00TJ Sokol Krchleby BSokol Dolní Beřkovice A
1025. 11. 2018 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Čáslav A
1025. 11. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Neratovice C
1108. 12. 2018 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Čáslav A
1108. 12. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice ASK Městec Králové A
1108. 12. 2018 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Viktorie Ořech A
1108. 12. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Krchleby B
1108. 12. 2018 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ AŠ Mladá Boleslav B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Kutná Hora B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ Neratovice C
1212. 01. 2019 17:00SK Městec Králové ASokol Dolní Beřkovice A
1212. 01. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1212. 01. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTTC Bělá pod Bezdězem C
1212. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Brandýs nad Labem D
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Všetaty A
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Neratovice C
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav A
1326. 01. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DSokol Dolní Beřkovice A
1326. 01. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSK Městec Králové A
1326. 01. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1326. 01. 2019 17:00
Herna V.Ořech
TJ Sokol Krchleby BSK Viktorie Ořech A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Neratovice C
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Čáslav A
1427. 01. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BSokol Dolní Beřkovice A
1427. 01. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DSK Městec Králové A
1427. 01. 2019 13:00
Herna S.Mnich.Hradiště C
TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1427. 01. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Viktorie Ořech A
1509. 02. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Všetaty A
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Kutná Hora B
1509. 02. 2019 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Brandýs nad Labem D
1509. 02. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ATJ AŠ Mladá Boleslav B
1509. 02. 2019 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Neratovice C
1509. 02. 2019 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Čáslav A
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Všetaty A
1610. 02. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kutná Hora B
1610. 02. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ATTC Brandýs nad Labem D
1610. 02. 2019 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTJ AŠ Mladá Boleslav B
1610. 02. 2019 10:00SK Městec Králové ATJ Neratovice C
1610. 02. 2019 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Čáslav A
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ASokol Dolní Beřkovice A
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BSK Městec Králové A
1723. 02. 2019 13:30TJ Neratovice CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ASK Viktorie Ořech A
1723. 02. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DTTC Bělá pod Bezdězem C
1723. 02. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Krchleby B
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BSokol Dolní Beřkovice A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Městec Králové A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
1824. 02. 2019 13:00TJ Neratovice CSK Viktorie Ořech A
1824. 02. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem C
1824. 02. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Krchleby B
1909. 03. 2019 13:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Všetaty A
1909. 03. 2019 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Kutná Hora B
1909. 03. 2019 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Neratovice C
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Krchleby BTJ Sokol Čáslav A
1909. 03. 2019 13:30TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSokol Dolní Beřkovice A
1909. 03. 2019 17:00SK Viktorie Ořech ASK Městec Králové A
2010. 03. 2019 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTJ Sokol Všetaty A
2010. 03. 2019 13:00TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Kutná Hora B
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Krchleby BTJ Neratovice C
2010. 03. 2019 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Čáslav A
2010. 03. 2019 10:00SK Viktorie Ořech ASokol Dolní Beřkovice A
2010. 03. 2019 13:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CSK Městec Králové A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Mnichovo Hradiště C
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora BSK Viktorie Ořech A
2123. 03. 2019 17:00Sokol Dolní Beřkovice ATTC Bělá pod Bezdězem C
2123. 03. 2019 17:00SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby B
2123. 03. 2019 13:30TJ Neratovice CTTC Brandýs nad Labem D
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav ATJ AŠ Mladá Boleslav B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora BTJ Sokol Mnichovo Hradiště C
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Viktorie Ořech A
2224. 03. 2019 10:00SK Městec Králové ATTC Bělá pod Bezdězem C
2224. 03. 2019 10:00Sokol Dolní Beřkovice ATJ Sokol Krchleby B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav ATTC Brandýs nad Labem D
2224. 03. 2019 13:00TJ Neratovice CTJ AŠ Mladá Boleslav B
Krajská soutěž 2.třídy sk.D
129. 09. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Starkoč13:5
129. 09. 2018 17:00ST Benešov BSokol Přezletice2:16
125. 09. 2018 18:30TJ Sadská CTJ Spartak Čelákovice A7:11
120. 09. 2018 18:30TTC Říčany BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy8:10
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Čáslav B13:5
129. 09. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Žehuň A10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ASokol Přezletice7:11
230. 09. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sokol Starkoč10:8
230. 09. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy15:3
223. 09. 2018 10:00TTC Říčany BTJ Spartak Čelákovice A6:12
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Žehuň A12:6
230. 09. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav B10:8
313. 10. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav B7:11
313. 10. 2018 17:00Sokol PřezleticeTTC Žehuň A12:6
313. 10. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Velký Osek A12:6
313. 10. 2018 15:00
Herna S.K.Hora
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Kutná Hora A7:11
311. 10. 2018 18:30TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sadská C4:14
306. 10. 2018 15:00
Herna TTC Říčany
ST Benešov BTTC Říčany B6:12
414. 10. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTTC Žehuň A6:12
414. 10. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Čáslav B8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kutná Hora A13:5
411. 10. 2018 19:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Velký Osek A8:10
414. 10. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Říčany B13:5
414. 10. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sadská C7:11
527. 10. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Starkoč 
525. 10. 2018 19:30TTC Říčany BSokol Přezletice 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Lokomotiva Nymburk A 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora AST Benešov B 
527. 10. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Spartak Čelákovice A 
527. 10. 2018 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 
628. 10. 2018 10:00TJ Sadská CSokol Přezletice 
628. 10. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Starkoč 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek AST Benešov B 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Lokomotiva Nymburk A 
628. 10. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 
628. 10. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Spartak Čelákovice A 
710. 11. 2018 17:00TJ Sokol StarkočTJ Spartak Čelákovice A
710. 11. 2018 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
710. 11. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Čáslav B
710. 11. 2018 17:00ST Benešov BTTC Žehuň A
710. 11. 2018 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Velký Osek A
710. 11. 2018 13:30TTC Říčany BTJ Sokol Kutná Hora A
811. 11. 2018 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
811. 11. 2018 10:00Sokol PřezleticeTJ Spartak Čelákovice A
811. 11. 2018 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATTC Žehuň A
811. 11. 2018 13:00ST Benešov BTJ Sokol Čáslav B
811. 11. 2018 10:00TJ Sadská CTJ Sokol Kutná Hora A
811. 11. 2018 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Velký Osek A
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Starkoč
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kutná Hora ASokol Přezletice
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sadská C
924. 11. 2018 17:00TTC Žehuň ATTC Říčany B
924. 11. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Lokomotiva Nymburk A
924. 11. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyST Benešov B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek ASokol Přezletice
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Starkoč
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Čáslav BTTC Říčany B
1025. 11. 2018 10:00TTC Žehuň ATJ Sadská C
1025. 11. 2018 10:00TJ Spartak Čelákovice AST Benešov B
1025. 11. 2018 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Lokomotiva Nymburk A
1108. 12. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk AST Benešov B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sadská CTTC Říčany B
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kutná Hora A
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol Čáslav BTTC Žehuň A
1108. 12. 2018 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1108. 12. 2018 17:00TJ Sokol StarkočSokol Přezletice
1212. 01. 2019 17:00ST Benešov BTJ Lokomotiva Nymburk A
1212. 01. 2019 13:30TTC Říčany BTJ Sadská C
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Velký Osek A
1212. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Čáslav B
1212. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Spartak Čelákovice A
1212. 01. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Starkoč
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Lokomotiva Nymburk A
1326. 01. 2019 17:00Sokol PřezleticeST Benešov B
1326. 01. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sadská C
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Říčany B
1326. 01. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Velký Osek A
1326. 01. 2019 17:00TTC Žehuň ATJ Sokol Kutná Hora A
1427. 01. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Lokomotiva Nymburk A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol StarkočST Benešov B
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sadská C
1427. 01. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Říčany B
1427. 01. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Velký Osek A
1427. 01. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Kutná Hora A
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Sokol Starkoč
1509. 02. 2019 17:00TTC Žehuň ASokol Přezletice
1509. 02. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Spartak Čelákovice A
1509. 02. 2019 17:00
Herna S.Kostelec n.Č.L.
TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1509. 02. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Lokomotiva Nymburk A
1509. 02. 2019 13:30TTC Říčany BST Benešov B
1610. 02. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Sokol Starkoč
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BSokol Přezletice
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Spartak Čelákovice A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
1610. 02. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Lokomotiva Nymburk A
1610. 02. 2019 10:00TJ Sadská CST Benešov B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sadská C
1723. 02. 2019 17:00Sokol PřezleticeTTC Říčany B
1723. 02. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Velký Osek A
1723. 02. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kutná Hora A
1723. 02. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Čáslav B
1723. 02. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTTC Žehuň A
1824. 02. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sadská C
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTTC Říčany B
1824. 02. 2019 13:00ST Benešov BTJ Sokol Velký Osek A
1824. 02. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kutná Hora A
1824. 02. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Čáslav B
1824. 02. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Žehuň A
1909. 03. 2019 17:00TJ Spartak Čelákovice ATJ Sokol Starkoč
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesySokol Přezletice
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Čáslav BTJ Lokomotiva Nymburk A
1909. 03. 2019 17:00TTC Žehuň AST Benešov B
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Velký Osek ATJ Sadská C
1909. 03. 2019 17:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Říčany B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyTJ Sokol Starkoč
2010. 03. 2019 10:00TJ Spartak Čelákovice ASokol Přezletice
2010. 03. 2019 10:00TTC Žehuň ATJ Lokomotiva Nymburk A
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Čáslav BST Benešov B
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATJ Sadská C
2010. 03. 2019 10:00TJ Sokol Velký Osek ATTC Říčany B
2123. 03. 2019 17:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Velký Osek A
2123. 03. 2019 17:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Kutná Hora A
2123. 03. 2019 17:00TJ Sadská CTJ Sokol Čáslav B
2123. 03. 2019 13:30TTC Říčany BTTC Žehuň A
2123. 03. 2019 17:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Spartak Čelákovice A
2123. 03. 2019 17:00ST Benešov BTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
2224. 03. 2019 10:00Sokol PřezleticeTJ Sokol Velký Osek A
2224. 03. 2019 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora A
2224. 03. 2019 13:00TTC Říčany BTJ Sokol Čáslav B
2224. 03. 2019 10:00TJ Sadská CTTC Žehuň A
2224. 03. 2019 13:00ST Benešov BTJ Spartak Čelákovice A
2224. 03. 2019 10:00TJ Lokomotiva Nymburk ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS