Výsledky
116. 09. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Nedbal Václav
230. 09. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSK Pedagog ČB7:10 V: dohoda
301. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Dvořák Karel
414. 10. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTatran KRPA Hostinné4:10 V: Dvořák Karel
515. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:5 V: Dvořák Karel
628. 10. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Hrdý Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Bělá pod Bezdězem5:10 V: Blažek Jan
811. 11. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemST EUROMASTER Kolín1:10 V: Dvořák Karel
912. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Dvořák Karel
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Šoltés Juraj
1126. 11. 2017 10:00SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Průcha Petr
1209. 12. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice3:10 V: Kaňka Luděk
1313. 01. 2018 15:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Tenglová Jaroslava
1414. 01. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Homolka Rudolf
1527. 01. 2018 15:00Tatran KRPA HostinnéTTC Bělá pod Bezdězem10:7 V: Plecháč Jiří
1628. 01. 2018 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Zahradník Petr
1724. 02. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha D10:7 V: Zvěřina Jiří
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Zvěřina Jiří
1910. 03. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem10:0 V: Jirásek Zdeněk
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem7:10 V: Slavata Josef
2124. 03. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Bor Eissmann10:3 V: Dvořák Karel
2225. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb4:10 V: Dvořák Karel
130. 09. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT B10:4 V: Balcar Jaromír
201. 10. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sadská B10:5 V: Balcar Jaromír
314. 10. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Velké Popovice10:2 V: Balcar Jaromír
415. 10. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Všetaty A10:2 V: Balcar Jaromír
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B10:5 V:
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Krchleby ATTC Bělá pod Bezdězem B3:10 V:
711. 11. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BST EUROMASTER Kolín C10:1 V: Dvořák Karel
812. 11. 2017 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Kutná Hora A10:4 V: Dvořák Karel
925. 11. 2017 13:30TJ Neratovice BTTC Bělá pod Bezdězem B10:5 V:
1026. 11. 2017 10:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem B10:4 V:
1109. 12. 2017 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Kosmonosy10:4 V: Kaňka Luděk
1213. 01. 2018 17:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BTTC Bělá pod Bezdězem B10:3 V:
1314. 01. 2018 13:00TJ Sadská BTTC Bělá pod Bezdězem B5:10 V:
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol Velké PopoviceTTC Bělá pod Bezdězem B7:10 V:
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Všetaty ATTC Bělá pod Bezdězem B2:10 V:
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol KosmonosyTTC Bělá pod Bezdězem B7:10 V:
1724. 02. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou6:10 V: Kaňka Luděk
1825. 02. 2018 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Krchleby A2:10 V: Zvěřina Jiří
1910. 03. 2018 17:00ST EUROMASTER Kolín CTTC Bělá pod Bezdězem B10:3 V:
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kutná Hora ATTC Bělá pod Bezdězem B10:6 V:
2124. 03. 2018 18:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Neratovice B10:1 V: Balcar Jaromír
2225. 03. 2018 13:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Aero Odolena Voda10:7 V: Balcar Jaromír
1/107. 04. 2018 17:00TJ Sokol Libice nad CidlinouTTC Bělá pod Bezdězem B0:0wo V:
1/208. 04. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Sokol Libice nad Cidlinou0:0wo V:
2/121. 04. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem B10:5 V:
2/222. 04. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem BTJ Aero Odolena Voda10:6 V: Balcar Jaromír
2/328. 04. 2018 17:00TJ Aero Odolena VodaTTC Bělá pod Bezdězem B9:4 V: Kulich Vladimír
130. 09. 2017 17:00TJ Spartak Čelákovice ATTC Bělá pod Bezdězem C15:3 V: Matouš Karel
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol LibčiceTTC Bělá pod Bezdězem C14:4 V:
314. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Přezletice A8:10 V:
415. 10. 2017 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Velký Osek B6:12 V:
528. 10. 2017 13:30TTC Kladno DTTC Bělá pod Bezdězem C12:6 V:
629. 10. 2017 13:00TJ Sokol Všetaty BTTC Bělá pod Bezdězem C12:6 V:
711. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Lokomotiva Nymburk B14:4 V:
812. 11. 2017 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště C10:8 V:
925. 11. 2017 17:00TJ AŠ Mladá Boleslav BTTC Bělá pod Bezdězem C12:6 V:
1026. 11. 2017 13:00TJ Sokol Krchleby BTTC Bělá pod Bezdězem C11:7 V:
1109. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy9:9 V:
1213. 01. 2018 17:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Spartak Čelákovice A1:17 V:
1314. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Libčice5:13 V:
1427. 01. 2018 17:00Sokol Přezletice ATTC Bělá pod Bezdězem C13:5 V:
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velký Osek BTTC Bělá pod Bezdězem C14:4 V:
1610. 02. 2018 17:00Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyTTC Bělá pod Bezdězem C12:6 V:
1724. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Kladno D8:10 V:
1825. 02. 2018 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Všetaty B17:1 V:
1910. 03. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Bělá pod Bezdězem C9:9 V:
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště CTTC Bělá pod Bezdězem C15:3 V:
2124. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav B5:13 V:
2225. 03. 2018 16:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Krchleby B12:6 V:
1/107. 04. 2018 17:00TJ Lokomotiva Nymburk BTTC Bělá pod Bezdězem C6:10 V:
1/208. 04. 2018 13:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Lokomotiva Nymburk B9:9 V: Kaňka Luděk
2/121. 04. 2018 17:00TTC Kladno DTTC Bělá pod Bezdězem C6:10 V:
2/222. 04. 2018 13:30TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Kladno D9:4 V: Balcar Jaromír
125. 09. 2017 00:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Mnichovo Hradiště D7:11 V:
208. 10. 2017 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9 V:
315. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav D9:9 V:
422. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav C17:1 V:
529. 10. 2017 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Bělá pod Bezdězem D4:14 V:
605. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A14:4 V: Dvořák Karel
712. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem D12:6 V:
819. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy B7:11 V:
926. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Bělá pod Bezdězem D11:7 V:
1003. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTTC Josefův Důl A15:3 V:
1110. 12. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9 V:
1214. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště DTTC Bělá pod Bezdězem D15:3 V:
1321. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A12:6 V:
1428. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem D8:10 V:
1504. 02. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Bělá pod Bezdězem D11:7 V:
1611. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kochánky7:11 V:
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory A6:12 V:
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Slavoj Čistá A7:11 V:
1904. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem D11:7 V:
2018. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice A6:12 V:
2125. 03. 2018 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10 V:
2201. 04. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Chotětov A13:5 V:
101. 10. 2017 10:00TJ Sokol KněžmostTTC Bělá pod Bezdězem E4:14 V:
208. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav G9:9 V:
315. 10. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTTC Bělá pod Bezdězem E4:14 V: Charvát Milan
422. 10. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17 V:
529. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC HESO Nepřevázka14:4 V:
605. 11. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Bělá pod Bezdězem E3:15 V: Šindelář Petr
712. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ESK Dolní Stakory D15:3 V: Dvořák Karel
819. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Bělá pod Bezdězem E8:10 V:
926. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice E16:2 V:
1003. 12. 2017 10:00TJ Březovice CTTC Bělá pod Bezdězem E1:17 V: Ginzlová Eva
1110. 12. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Chotětov C17:1 V:
1214. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Kněžmost15:3 V:
1321. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC Bělá pod Bezdězem E12:6 V:
1428. 01. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Březno B18:0 V:
1504. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov C14:4 V:
1611. 02. 2018 10:00TTC HESO NepřevázkaTTC Bělá pod Bezdězem E11:7 V:
1718. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D13:5 V:
1825. 02. 2018 10:00SK Dolní Stakory DTTC Bělá pod Bezdězem E7:11 V:
1904. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D8:8 V:
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC Bělá pod Bezdězem E2:16 V:
2125. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Březovice C18:0 V:
2201. 04. 2018 10:00TJ Sokol Chotětov CTTC Bělá pod Bezdězem E4:14 V: Srbek Milan

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy