Výsledky
204. 10. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky A4:14
309. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B5:13
421. 10. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Úholičky A5:13
523. 10. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Středokluky A16:2
602. 11. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Úholičky A7:11
706. 11. 2018 19:00TJ Úholičky AŘevnická sportovní s.r.o12:6
813. 11. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky A7:11
920. 11. 2018 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech B14:4
1027. 11. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky A7:11
1104. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec A14:4
1318. 12. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Roztoky C16:2
1412. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A7:11
1515. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ASokol Rudná B14:4
1622. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky A0:18
1729. 01. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy D11:7
1806. 02. 2019 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Úholičky A2:16
1912. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A13:5
2022. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky A4:14
2126. 02. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety A12:6
2206. 03. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky A5:13
127. 09. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech C12:6
202. 10. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky B4:14
311. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec B9:9
415. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Úholičky B8:10
525. 10. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C11:7
603. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B4:14
708. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice D12:6
815. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
1029. 11. 2018 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech D13:5
1104. 12. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky B7:11
1214. 12. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky B12:6
1320. 12. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety B16:2
1411. 01. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B7:11
1517. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Únětice A10:8
1626. 01. 2019 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B5:13
1731. 01. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech E10:8
1809. 02. 2019 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky B6:12
1915. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky B9:9
2125. 02. 2019 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky B12:6
2207. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice B8:10
125. 09. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky D12:6
130. 09. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky D15:3
202. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Slavoj Davle5:13
204. 10. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B6:12
308. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D14:4
314. 10. 2018 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky C7:11
416. 10. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky B14:4
522. 10. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky D9:9
522. 10. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky C6:12
601. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F5:13
705. 11. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky C5:13
710. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D14:4
813. 11. 2018 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech F11:7
818. 11. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D15:3
922. 11. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy F6:12
924. 11. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky C7:11
1027. 11. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Úholičky D10:8
1105. 12. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky C6:12
1106. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Slavoj Davle2:16
1213. 12. 2018 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná C1:17
1216. 12. 2018 09:30TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky C15:3
1317. 12. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky C10:8
1319. 12. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D11:7
1408. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C13:5
1410. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C7:11
1516. 01. 2019 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky C5:13
1622. 01. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Černošice C14:4
1624. 01. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Únětice B4:14
1702. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D13:5
1805. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Únětice B14:4
1807. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech G2:16
1914. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky D4:14
1916. 02. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky C4:14
2019. 02. 2019 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech G14:4
2020. 02. 2019 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy FTJ Úholičky D7:11
2128. 02. 2019 19:00TJ Úholičky DTJ Úholičky C7:11
2204. 03. 2019 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky D16:2
2205. 03. 2019 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy F14:4
112. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech D,10:0
219. 03. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec B8:2
325. 03. 2019 19:00TJ Sokol Unětice ATJ Úholičky A 
401. 04. 2019 19:30SK Viktorie Ořech D,TJ Úholičky A 
512. 04. 2019 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky A 
616. 04. 2019 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Unětice A 
114. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Černošice A3:7
221. 03. 2019 19:00TJ Úholičky BSokol Lety letí4:6
330. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky B 
402. 04. 2019 19:45Sokol Černošice ATJ Úholičky B 
509. 04. 2019 19:00Sokol Lety letíTJ Úholičky B 
618. 04. 2019 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech E 
116. 03. 2019 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D6:4
218. 03. 2019 19:30Sokol Černošice CTJ Úholičky D4:6
404. 04. 2019 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F 
511. 04. 2019 19:00TJ Úholičky DSokol Černošice C 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS